האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

עולם האפר||אשכול משחק
פורסם ב: Mar 18 2024, 18:38 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 25157
מגדר:male
משתמש מספר: 84203
חפצי המשתמש: צפה

עולם האפר||אשכול משחק

כל ההסברים באשכול הזה

חוקים-
-כל החוקים הגלובאליים וחוקי הפורום חלים גם פה.
- בבקשה לשמור על שפה נקיה- הדמות שלכם יכולה לקלל, אבל משתמש שידבר לא יפה למשתמש אחר יצא מהמשחק.
-חוק הידע- מה שאתם יודעים לא בהכרח הדמות יודעת (זה תקף בעיקר למשתמשים שקראו את הספרים אבל גם למשתמשים שלא).
-חוק השליטה- אתם יכולים לשלוט אך ורק על הדמות שלכם.
- אם לא תוכלו להתחבר ולשחק מאיזה סיבה כלשהי למשך יותר משבועיים, בבקשה תודיעו לי מראש.
אם לא הייתם פעילים במשך שבועיים ולא הודעתם לי מראש אאלץ להרוג את הדמות שלכם.

פלדה אציל\סקאא: נטע פיצה זה אני. לילי מנטור אצילה
ברזל אציל\סקאא: רונית Fandom Girl, אדרה ליסטלאן אצילה
פיוטר אציל\סקאא:יולי מישל ת, לוסי בלק סקאא
בדיל אציל\סקאא: נטע בקביק222, ניקס צ'ס סקאא
פליז אציל\סקאא: קלישה קלישה המהלכת, סרין הסה אצילה
ערד אציל\סקאא: שוהם, אליזבט אצילה

נטע(הבת). לילי מנטור
"בוקר טוב מתוקה!" קורה אביך מהקומה הראשונה של האחוזה. את קמה עדיין קצת ישנונית ויורדת למטה.
שטיח המשי של אולם האוכל נעים לרגלייך ואת יושבת לשולחן האוכל, בזמן שהמשרתות מכינות את ארוחת הבוקר שלך.
אחריי שאת אוכלת את פתאום נזכרת שיש לך היום נשף באחוזת הסטינג. אז את חוזרת לחדרך לובשת שמלה חגיגית ויוצאת מהבית בשביל להתכונן לנשף.

רונית, אדרה ליסטלאן
את בדיוק חוזרת מ"טיסת" הבוקר שלך, כשהמשרת הטריסאי שלך זועק: "איפה היית?, בית הסטינג עושה נשף ואת צריכה להתכונן. יהיו שם המון בחורים צעירים אפילו כמה מהיורשים של הבתים הגדולים!". "אני יודעת" את עונה. "פשוט היו ערפילים מעולים הלילה". את הולכת לחדר שלך ולובשת את השמלה הכי יפה שלך, אחרי הכל לא כל יום אחד הבתים הכי גדולים עושה נשף. אחרי שאת מתלבשת את יוצאת אל השוק לקנות עוד כמה תכשיטים לנשף.

יולי, לוסי בלק
את כמה בחדר הקטן של באחוזת בית גריי ודרך החלון הקטן שבחדרך את יכולה להישבע שראית דמות שהסתכלה עליך ונעלמה בין הגגות. ליידי גריי קוראת לך לשים עוד עצים באח כי יש לה היום נשף, והיא לא יכולה להתקרר לפניו. שער היום עובר רגיל את עובדת הרבה ומשלמים לך מעט. אבל לקראת הצהריים לורד גריי קורה לך. הוא אמר לך שהוא ואישתו ילכו לנשף ואת מבינה: את תשעערי לבד באחוזה. הוא אומר לך שאם את תהרסי משהו הוא ישלך אותך לרחוב. הגיע הערב והלוד וליידי גריי יצאו לנשף. ואת מבינה, זו ההזדמנות שלך לברוח.

נטע(הבן), ניקס צ'ס
אתה מתעורר בסמטה כל גופך דואב. אתה מנסה להיזכר מה קרה ואתה נזכר שאתמול אפשנק הכה אותך עד לאיבוד אשתונות.
אתה שורף קצת בדיל בשביל לא לבזבז ופתאום אתה הרבה יותר מרוכז. אתה מסתובב ברחובות העוני מדיי פעם רואה כמה קבצנים וילדים מורעבים. פתאום אתה רואה דמות שמסתכלת עליך מבין הגגות ונעלמת.

קלישה , סרין הסה
את מתעוררת בחדר שלך קרניי השמש האדומות מאירות את החדר. פתאום הדלת נפתחת ואדלייד נכנסת לחדרך.
"סרין תתעוררי, בית הסטינג עורך היום נשף ואנחנו לא יכולות לפספס את זה." אומרת אדלייד. את קמה מהמיטה ומבקשת מאדלייד לצאת בשביל שתאכלי להתכונן לנשף. את לובשת שמלה כחולה ומחביאה באחד הכפלים שני בקבוקים אם רסיסי פליז.
אחריי זה את ואדלייד יוצאות לשוק לקנות עוד כמה דברים לנשף. את כל הזמן מרגישה שמישהו או משהו צופה בך.

שוהם, אליזבט אצילה
את כמה ביער קרניי השמש האדומות מפלחות את עייניך והאפר מדגדג את לחייך. את מטיילת ביער בין העצים עם העלים החומים.
לפעמים את רואה עצי פירות ואת אוכלת מהם. לקראת שעות הצהריים את רואה שבקבוקן המתכות שלך נפל את את רוכנת להרים אותו אבל הוא נמשך לכיוון מסויים את רואה הבזק של דמות בשיחים ואז היא נעלמת ואת מוצאת את הבקבוקון בלב קרחת יער.

--------------------
קאלאדין📖מ. ספרים📖הוא/אתה📖ברנדון סנדרסון

I am rotten to the core

חיים לפני מוות כוח לפני חולשה מסע לפני יעד

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 18 2024, 18:45 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 41473
משתמש מספר: 85952

אני ממשיך להסתכל לכיוון הזה. אולי איכשהו אני אראה אותו שוב. הריחות של האשפה עדיין מרתיעים אותי. אני עולה על הגג כדי להמשיך להתסתכל. אני שורף עוד בדיל, ורואה אציל פוסע עם המשרתים הסקאא שלו. אני חורק שיניים. אני שונא אצילים.

--------------------
נטע🐍מ.סלית׳רין🐍ספרים🐍הוא/אתה🐍

User Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 18 2024, 22:50 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 7914
מגדר:female
משתמש מספר: 45181

QUOTE (The Mistborn Lord @ Mar 18 2024, 16:38 PM)

רונית, אדרה ליסטלאן
את בדיוק חוזרת מ"טיסת" הבוקר שלך, כשהמשרת הטריסאי שלך זועק: "איפה היית?, בית הסטינג עושה נשף ואת צריכה להתכונן. יהיו שם המון בחורים צעירים אפילו כמה מהיורשים של הבתים הגדולים!"
"אני יודעת" את עונה. "פשוט היו ערפילים מעולים הלילה."
את הולכת לחדר שלך ולובשת את השמלה הכי יפה שלך, אחרי הכל לא כל יום אחד הבתים הכי גדולים עושה נשף. אחרי שאת מתלבשת את יוצאת אל השוק לקנות עוד כמה תכשיטים לנשף.

אני עוברת בין הדוכנים, בוחנת את מבחר התכשיטים המוצע ומנסה להחליט מה ישלים את ההופעה שלי: שמלה סגולה עם חצאית רחבה וללא שרוולים. לשמחתי השיער שלי פזור הפעם, הגלים האדמוניים צונחים ברכות על כתפיי החשופות. אני בוחרת שרשרת כסף פשוטה יחסית, שאבן חן לבנה קטנה תלויה עליה, ומחייכת לעצמי. הנשף הראשון שלי בלות'אדל. אפילו מחזרים לא יוכלו להרוס לי את זה.
כשאני חוזרת אל המשרת שלי, צעדיי קלילים יותר. "טיליד?" הוא כבר יודע מה אני רוצה, ומושיט לי את הבקבוקון של תמיסת ברזל. אני מרוקנת את תכולתו בשתי לגימות, מרגישה חזקה יותר מעצם היות המתכת בתוכי. "תודה לך. מנה נוספת ממש לפני הנשף תספיק, כמדומני." אולי אחרי הנשף אני אצא לטיול על הגגות.

--------------------
רונית~חננה ממש וופ וופ~פאנדומים, כל הפאנדומים~גונבת את הארי פוטר מהטרפיות~לשעבר קורה111~עושה משהו עם החיים שלי מי היה מאמין~
היי תראו אני גם בao3

---------
פורסם ב: Mar 19 2024, 13:23 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 21788
משתמש מספר: 76102

QUOTE (The Mistborn Lord @ Mar 18 2024, 16:38 PM)

יולי, לוסי בלק
את קמה בחדר הקטן שלך באחוזת בית גריי, ודרך החלון הקטן שבחדרך את יכולה להישבע שראית דמות שהסתכלה עליך ונעלמה בין הגגות. ליידי גריי קוראת לך לשים עוד עצים באח כי יש לה היום נשף, והיא לא יכולה להתקרר לפניו. שאר היום עובר כרגיל, את עובדת הרבה ומשלמים לך מעט. אבל לקראת הצהריים לורד גריי קורה לך. הוא אמר לך שהוא ואישתו ילכו לנשף ואת מבינה: את תשארי לבד באחוזה. הוא אומר לך שאם את תהרסי משהו הוא ישלך אותך לרחוב. הגיע הערב והלורד וליידי גריי יצאו לנשף. ואת מבינה, זו ההזדמנות שלך לברוח.

אני הולכת לחדר שלי במהירות, ומוציאה תיק קטן שהכנתי לרגע הזה שבו אוכל לברוח. ואז רצתי לחדר של אמא שלי. הוא היה יותר גדול משלי, אבל גם הוא קטן. היא לא הייתי בחדר שלה, אז הנחתי שהיא עשתה עוד עבודות. אז חזרתי לחדר שלי וחיכיתי. ואז נזכרתי, שהיה משהו אחד ששכחתי לשים בתיק. פיוטר. אז הלכתי לארגז המתכות של ליידי ולורד גריי. הם תמיד קיוו שאיימי תהיה אלומנטית ולכן הן החזיקו בכל המתכות במקרה שהיא תתגלה בתור אחת כזו. זה עדיין לא קרה ואני בספק שזה יקרה. לקחתי פיוטר, החזרתי את הארגז למקום וחזרתי לחדר שלי.

--------------------
יולי || 13 || מ. פורום ספרים

User Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 21 2024, 12:03 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 5336
משתמש מספר: 75549

QUOTE (The Mistborn Lord @ Mar 18 2024, 18:38 PM)
קלישה , סרין הסה
את מתעוררת בחדר שלך קרניי השמש האדומות מאירות את החדר. פתאום הדלת נפתחת ואדלייד נכנסת לחדרך.
"סרין תתעוררי, בית הסטינג עורך היום נשף ואנחנו לא יכולות לפספס את זה." אומרת אדלייד. את קמה מהמיטה ומבקשת מאדלייד לצאת בשביל שתאכלי להתכונן לנשף. את לובשת שמלה כחולה ומחביאה באחד הכפלים שני בקבוקים אם רסיסי פליז.
אחריי זה את ואדלייד יוצאות לשוק לקנות עוד כמה דברים לנשף. את כל הזמן מרגישה שמישהו או משהו צופה בך.

קלישה , סרין הסה
אני מתעוררת בחדר שלי. קרני שמש אדומות מסתננות מבעד לחופת הוילון המשיית ומציפות את החדר. אני פותחת את עיני ומסתכלת סביב. עוד לפני שאני מספיקה לקום, הדלת נפתחת ואדלייד נכנסת.
"סרין," היא מתקדמת אלי ללא גינונים מיותרים ופותחת את החלון לרווחה. "תתעוררי. בית הסטינג עורך היום נשף ואנחנו לא יכולות לפספס את זה."
"מה?" אני רוטנת קלות, וקמה. אדלייד מביטה אלי בחוסר סבלנות. "בסדר, בסדר, צאי מהחדר, אני צריכה להתארגן." מאיפה אני אספיק להתארגן לנשף עכשיו? לעזאזל.
אני מתרחצת ומסרקת את השיער ואוספת אותו בפקעת מסודרת. אני לובשת שמלת צמר ארוכה, בצבע כחול, עם צווארון גבוה ומחוך משוחרר, כי אני אצטרך לצאת מיד אחרי המסיבה לפגוש את השליח של לורד הסה. רגע לפני שאני יוצאת אני מטמינה בתוך אחד מהכיסים הנסתרים הרבים בין קפלי השמלה שני בקבוקים עם רסיסי פליז. זה אמור להספיק.
אני יוצאת החוצה.
"ברכותיי," אומרת אדלייד. "את נראית זוועה."
"תפסיקי, את גורמת לי להסמיק."
אדלייד נאנחת. "יש לנו..." היא מעיפה מבט לעבר השעון. "שעה. עד הנשף. אנחנו יכולות לצאת לשוק. למצוא לך משהו שלא נראה כמו שמלת בית."
אני מושכת בכתפי. "מה לגביך?"
אדלייד נוחרת. "אני מסודרת."
אנחנו יוצאות לשוק. אדלייד ואני מדברות על נושאים נקיים ממתחים. אני מברישה מהשמלה ממטרי אפר בעודנו צועדות. אדלייד נשבעת שנראה שהממטרים מתחזקים לאחרונה, אבל כולם אומרים את זה תמיד. לבסוף, כשאנחנו מגיעות לדוכן שולי למדי, של מוכר תמיסות לניקוי עטים, אני אומרת לאדלייד, "אל תסתכלי אחורה. יש מישהו שעוקב אחרינו."
אדלייד מרימה צנצנת תמיסה ובוחנת אותה מול האור. "את בטוחה?" היא שואלת.
אני מהססת. "לא."
"על סמך מה את קובעת את זה?"
"בעיקר תחושת בטן."
אדלייד מהנהנת, ומניחה את הצנצנת. "בואי נהנה מהספק."

--------------------
User Posted Image

For every mother who ever cursed God for her child dead in the road, for every father who ever cursed the man who sent him away from the factory with no job, for every child who was ever born to pain and asked why, this is the answer. Our lives are like these things I build. Sometimes they fall down for a reason, sometimes they fall down for no reason at all.
- Stephen King, The Drawing of the Three, The Dark Tower.

קלישה • כותבת • סטיבן קינג

חתימת פרישה שלא תתחלף פעם ביומיים / המגדל האפל / קינגקילר כרוניקול / כל הבנות רוצות את בצלאל / פיראטים סגולים שעשויים מגבינה צהובה / שיכורה משוקו / לא קרקר, פתיבר / חלוקו הצמרירי של קרסטומנסי / סופי פסלטר / שומרת החתיכים האבודים / עיניים זה טעים / פיצת השנה / סופרת השנה / כל אחד רוצה להיות חתול צהוב / בעת שלוק פלולים כפושים / Sam She Is / לאן הברווזים הולכים כשהאגם קפוא / למה העורב דומה לשולחן הכתיבה / לעיתים בעיתות משבר נטיות הלב של עיגולים דיפוזיים הולכות מדחי אל דחי / מוזת הסיוטים / ג'ורג' הסקרן / גבינה בולגרית / סוויפטריות / כולם רוצחים בעיר הזאת / בנט בנט בנט / מוזיקה ולא מוסיקה / פיזיקה ולא פיסיקה / קורנפלקס לפני החלב / ניסים לארוחת הבוקר / 505 / אשנפוטל / סשה המהמה שס / כמו לאכול עוגה בחלום / אילו דקירה היתה ריקוד / האימה היא אלה בהירת שיער / Winter Is Coming / פטרוסינלה / בלי פאניקה / 42 / התיקון של תיאוריית הכאוס / רק פושטק עלוב בולע קטשופ קר / עדיין בטאית, אני חושבת / האיש בשחור נמלט לתוך המדבר, והאקדוחן בא בעקבותיו

(sixseasonsandamovie#)

---------
פורסם ב: Mar 21 2024, 20:46 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 1132
משתמש מספר: 83353

QUOTE (The Mistborn Lord @ Mar 18 2024, 17:38 PM)

נטע(הבת). לילי מנטור
"בוקר טוב מתוקה!" קורה אביך מהקומה הראשונה של האחוזה. את קמה עדיין קצת ישנונית ויורדת למטה.
שטיח המשי של אולם האוכל נעים לרגלייך ואת יושבת לשולחן האוכל, בזמן שהמשרתות מכינות את ארוחת הבוקר שלך.
אחריי שאת אוכלת את פתאום נזכרת שיש לך היום נשף באחוזת הסטינג. אז את חוזרת לחדרך לובשת שמלה חגיגית ויוצאת מהבית בשביל להתכונן לנשף.

אני לובשת שמלה חגיגית מהודרת בצבע ורוד ושרשרת יפה מזהב ועוד מכה דברים יקרים ויפים ואז הולכת לנשף

--------------------
נטע.מ.משפחת בלק.הפלפאף.היא\את

---------
פורסם ב: Apr 18 2024, 11:13 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 25157
משתמש מספר: 84203

*שוהם לא הגיבה במשך יותר משבועיים אז אני נאלץ להרוג את הדמות לשה

נטע(הבת). לילי מנטור
את יוצאת מהאחוזה שלך, הרכב מחכה לך בחוץ ואת עולה לכרכרה שתיקח אותך לנשף.
זה לא הנשף הראשון שלך אבל את עדיין מתרגשת כי אחרי הכל לא בכל יום אחד הבתים הגדולים ביותר בעיר אורך נשף.
כשהכרכרה מגיע את יוצאת מהדלת הרכב מושיט לך יד בשביל לעזור לך לרדת. את עולב במדרגות מפוארות, לדלת מזהב שהיא הכניסה לנשף את נושמת נשמיה עמוקה ונכנסת.

רונית, אדרה ליסטלאן
את הולכת לכרכרה שלך הבערה החמימה של הברזל פועמת בגופך ומשרה עליך תחושה של שלווה.
את יורדת מהכרכרה ומתחילה לעלות ביחד אם עוד מספר אצילים וגבירות לדלת זהב גדולה שמובילה אל עולם הנשפים של בית הסטינג. את שורפת ליתר ביטחון מעט ברזל ומחייכת לאור זה ששום קוים כחולים לא מצביעים אל אבר הדלת. ואז את נכנסת אל הנשף.

יולי, לוסי בלק
אחרי זמן מה את מוצאת את אימך. ואתן יוצאות מהדלת של האחוזה את שורפת מאט פיוטר ליתר ביטחון החמימות שהשריפה משרה בך נותנת לך תחושת ביטחון.
אתן יוצאות לרחוב משתדלות לצעוד בצללים את מכירה קצת את העיר מהפעמים שלורד גריי אמר לך לצאת לכל מני משימות אבל אחרי זמן מה שאתן הולכות את מבינה שאיבדתן את הדרך.

נטע(הבן), ניקס צ'ס
אתה ממשיך ללכת על הגגות עד שאתה מגיע לסמטה אפלה אתה שומע כל קורא לך ממקום מחוץ לסמטה.
אתה הולך אל עבר הכל ואתה רואה את אפשנק אם הכנופיה שלו הוא בא להרביץ לך אבל אתה מתחיל לברוח.

קלישה , סרין הסה
קצת יותר מאוחר את ואדלייד הולכות לנשף בכרכרה שלכן בדרך אתן שותקות מצפות לנשף.
את תוהה אם בנשף תפגשי את השליח הזה שאביך דיבר עליו. כשהכרכרה מגיע אתן יורדות ועולות במדרגות שמובילות לדלת הגדולה של אחוזת הסטינג, ואז אתן נכנסות.

--------------------
קאלאדין📖מ. ספרים📖הוא/אתה📖ברנדון סנדרסון

I am rotten to the core

חיים לפני מוות כוח לפני חולשה מסע לפני יעד

User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 18 2024, 11:43 AM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 5336
משתמש מספר: 75549

QUOTE (The Mistborn Lord @ Apr 18 2024, 12:13 PM)
קלישה , סרין הסה
קצת יותר מאוחר את ואדלייד הולכות לנשף בכרכרה שלכן בדרך אתן שותקות מצפות לנשף.
את תוהה אם בנשף תפגשי את השליח הזה שאביך דיבר עליו. כשהכרכרה מגיע אתן יורדות ועולות במדרגות שמובילות לדלת הגדולה של אחוזת הסטינג, ואז אתן נכנסות.

קלישה , סרין הסה

למקד את המבט קדימה, שיננה סרין לעצמה שוב. מבט ממוקד, מבלי לפזול או להסתכל לצדדים. היא אמורה להתפעל מהגודל והיופי של בית האחוזה העצום והעתיק. היא אמורה להיות בת לוויה מעיר צדדית שמרותקת לפאר כזה. אבל למרות ניסיונותיה, היא לא הצליחה להימנע מלהתמקד דווקא בפרטים הקטנים. המעקים המשתפלים דמויי הגלים שנחצבו במורד הטירה בסלסולים אומנותיים היו מעורבים במשקעי פלדה מזוקקים. כדי לסייע לקלעים לצנוח מטה דרך החלונות במהירות האפשרית? הרהרה לעצמה. היא התבוננה בעיצובי האבן הכבדים. נאה, אבל עתיק. ולא עבר תכנון מחדש זה זמן רב. האם הבית נקלע לחובות כלכליים שהוא מתעקש להסתיר? אפשרי. אולי לא. ובכל זאת, מומלץ לזכור את זה. היא התחילה לבחון את בגדיהם של האנשים שהלכו לפניהם. איכות וסגנון הבגדים יכול להעיד על מצבם הכלכלי של אנשים, על התפיסה העצמית שלהם, על רוח הבית או על כמות הכבוד שהם מביעים כלפי הבית שאירח אותם. כמובן, היו מכנים משותפים רבים בבגדים, כשם שהיו הרבה פרטים שונים. האצילים בלותדאל הקפידו על לבוש ססגוני וחם בהרבה מכפי שסרין היתה רגילה -
"סרינה." הקול של אדלייד היה נמוך, אבל מצווה. סרין הרימה את ראשה במהירות, וראתה את אחותה למחצה מעיפה אליה מבט קצר. נכון. להסתכל קדימה. להתמקד.
בכל זאת, מחשבותיה דוהרות קדימה. האם היא עומדת לפגוש כאן את השליח של לורד הסה? מרגלת טובה צריכה לשים לב לפרטים. היא צריכה להיות מסוגלת ללהטט בין התנהלות יומיומית לניתוח הסביבה. לורד הסה היה מצפה ממנה לזהות אותו, אם הוא יופיע כאן. ובצדק. היא צריכה... להתמקד, לעזאזל.

--------------------
User Posted Image

For every mother who ever cursed God for her child dead in the road, for every father who ever cursed the man who sent him away from the factory with no job, for every child who was ever born to pain and asked why, this is the answer. Our lives are like these things I build. Sometimes they fall down for a reason, sometimes they fall down for no reason at all.
- Stephen King, The Drawing of the Three, The Dark Tower.

קלישה • כותבת • סטיבן קינג

חתימת פרישה שלא תתחלף פעם ביומיים / המגדל האפל / קינגקילר כרוניקול / כל הבנות רוצות את בצלאל / פיראטים סגולים שעשויים מגבינה צהובה / שיכורה משוקו / לא קרקר, פתיבר / חלוקו הצמרירי של קרסטומנסי / סופי פסלטר / שומרת החתיכים האבודים / עיניים זה טעים / פיצת השנה / סופרת השנה / כל אחד רוצה להיות חתול צהוב / בעת שלוק פלולים כפושים / Sam She Is / לאן הברווזים הולכים כשהאגם קפוא / למה העורב דומה לשולחן הכתיבה / לעיתים בעיתות משבר נטיות הלב של עיגולים דיפוזיים הולכות מדחי אל דחי / מוזת הסיוטים / ג'ורג' הסקרן / גבינה בולגרית / סוויפטריות / כולם רוצחים בעיר הזאת / בנט בנט בנט / מוזיקה ולא מוסיקה / פיזיקה ולא פיסיקה / קורנפלקס לפני החלב / ניסים לארוחת הבוקר / 505 / אשנפוטל / סשה המהמה שס / כמו לאכול עוגה בחלום / אילו דקירה היתה ריקוד / האימה היא אלה בהירת שיער / Winter Is Coming / פטרוסינלה / בלי פאניקה / 42 / התיקון של תיאוריית הכאוס / רק פושטק עלוב בולע קטשופ קר / עדיין בטאית, אני חושבת / האיש בשחור נמלט לתוך המדבר, והאקדוחן בא בעקבותיו

(sixseasonsandamovie#)

---------
פורסם ב: Apr 18 2024, 21:05 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 7914
משתמש מספר: 45181

QUOTE (The Mistborn Lord @ Apr 18 2024, 10:13 AM)

רונית, אדרה ליסטלאן
את הולכת לכרכרה שלך הבערה החמימה של הברזל פועמת בגופך ומשרה עליך תחושה של שלווה.
את יורדת מהכרכרה ומתחילה לעלות ביחד עם עוד מספר אצילים וגבירות לדלת זהב גדולה שמובילה אל אולם הנשפים של בית הסטינג. את שורפת ליתר ביטחון מעט ברזל ומחייכת לאור זה ששום קוים כחולים לא מצביעים אל עבר הדלת. ואז את נכנסת אל הנשף.

אני לא יכולה לעצור את עצמי מלחייך. האולם יפהפה, אחוזת הסטינג מרהיבה מבפנים לא פחות מאשר מבחוץ - נברשות עצומות שוטפות את החדר כולו באור חמים ומזמין, מעניק לעיטורים על הקירות אשליה של גוון זהוב - והאצילים והאצילות, כמו בספרים, לבושים חליפות ושמלות בשלל צבעים. אני מצחקקת, מסוחררת מההתרגשות, נשאבת בעקבות המוזיקה המקסימה -
"את כבר לא ילדה, יקירתי. הגיע הזמן שתמלאי את חובתך... מצאי לך... חתן הולם."
מילותיו של אבי מהדהדות בראשי לפתע, מקפיאות אותי במקום. אני מתעשתת כלפי חוץ, עוטה בשנית חיוך על פניי וממשיכה להתקדם זקופה וחיננית כפי שליידי צעירה אמורה להיראות בפומבי, אבל מעט אפור חודר את העננה הזהובה שאופפת את החדר. לא נשלחתי לכאן כדי ליהנות, או לטעום מחיי הזוהר של אצולת לות'אדל. אני בסך הכל פיון, כלי משחק שנועדה להקריב את עצמה כדי שמשפחתי תתקדם לעמדה חזקה יותר. אני מסתכלת בעיניים חדשות על האצילים והאצילות שסביבי, תוהה כמה מהם מרגישים כרגע לכודים כמוני.

--------------------
רונית~חננה ממש וופ וופ~פאנדומים, כל הפאנדומים~גונבת את הארי פוטר מהטרפיות~לשעבר קורה111~עושה משהו עם החיים שלי מי היה מאמין~
היי תראו אני גם בao3

---------
פורסם ב: Apr 24 2024, 22:46 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 21788
משתמש מספר: 76102

אני מחזיקה לאמא שלי את היד. אני מבינה שנאבדנו אבל אני לא ממש דואגת- כמה שיותר רחוק מאחוזת גריי, זה מה שחשוב. אנחנו ממשיכות ללכת בלי לדעת בכלל לאן אנחנו הולכות

--------------------
יולי || 13 || מ. פורום ספרים

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007