האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות \\ פינקי פאי
פורסם ב: Mar 5 2020, 11:34 AM
צטט הודעה

ההאלהה בפנינו

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית מערכת הפאנפיקים
חרמשים: 10495
מגדר:female
משתמש מספר: 61382
חפצי המשתמש: צפה

פינקי פאי

User Posted Image

שם הדמות: פינקמינה דיאן "פינקי" פאי Pinkamena Diane "Pinkie" Pie))
פאנדום: הפוני הקטן שלי: חברות היא קסם
דיבוב: אנדראה ליבמן בדיבור ושאנון צ'אן קנט בשירים, מאי יעקובסון בעברית
תאריך ומקום לידה: תאריך לא ידוע, אך היא בוגרת. נולדה בחוות סלעים באקווסטריה.
גזע: סוסת אדמה
מקום מגורים: פוניוויל
משפחה: (איגניוס רוק פאי Igneous Rock Pie)- אב
קלאודי קוורץ (Cloudy Quartz)- אם
מודלינה דייזי "מוד" פאי (Maudileena Daisy Pie)- אחות
ליימסטון פאי (Limestone Pie)- אחות
מארבל פאי (Marble Pie)- אחות
טוסט גבינה (Cheese Sandwich)- בעל
צ'יז הקטן (Lil' Cheese)- בן

תפקיד: מארגנת מסיבות, אחראית הנשפים של קנטרלוט
מופיעה: ברוב פרקי הסדרה החל מהפרק הראשון ובנות אקווסטריה.

מידע על הסדרה:
תקציר רשמי: בכפר הציורי והאגדי פוניביל, קרן-קסם פוגשת חמש חברות, ובאמצעות חוויות יוצאות דופן ומצחיקות והרפתקאות מרגשות וקסומות, הן לומדות יחד שחברות היא קסם.
תקציר על ידי: הפוני הקטן שלי: חברות היא קסם היא סדרה מצוירת לילדים וגרסה מחודשת של סדרות בשם "הפוני הקטן שלי" שהיו לפניה.
הסדרה עוסקת בעולם קסום שבו במקום בני אדם, יש סוסי פוני צבעוניים.
העולם כולו מתנהל באמצעות קסם, מזריחת החמה שנעשית על ידי הנסיכה סלסטיה, שליטת הממלכה, ועד עליית הלבנה שנעשית על ידי אחותה, הנסיכה לונה.
הפונים בסדרה מתחלקים לשלושה סוגים עיקריים:
• חדי קרן- פונים עם קרן על המצח שמסוגלים לבצע באמצעות הקרן שלהם קסמים כמו הרחפה, שינוי צורה והתעתקות
• פגסוסים- פונים בעלי כנפיים שמסוגלים לעוף ולהלך על עננים, ומנצלים את היכולות האלו כדי לשלוט במזג האויר
• פוני אדמה- פונים ללא קרן או כנפיים שלכאורה אין בהם שום דבר מיוחד, אך לרבים מהם יש כוחות כמו עוצמה פיזית או אפילו חוש על טבעי.
בנוסף, יש נסיכות שלהן גם כנפיים וגם קרניים, וישנם יצורים תבוניים נוספים באותו עולם, כמו גריפינים, דרקונים וחמורים מדברים.
כשפוני מגיע להבנה מהו הכישרון שלו, מה הופך אותו לייחודי או מה הוא נועד לעשות בחייו, מופיע על צדדי האגן שלו סמל המייצג אותו. הסמל נקרא חותם בינה או קיוטי מארק- cutie mark באנגלית.
במהלך הסדרה טווילייט ספרקל והחברות שלה חיות את חייהן הרגילים- עד כמה שחיים בעולם קסום יכולים להיות רגילים, ומדי פעם נקראות להילחם ביצור מרושע או לפתור בעיית חברות.
אף על פי שהסדרה מיועדת לילדים צעירים, ישנם נערים ואף אנשים שצופים בה והם חברים בפאנדום שלה, והם עושים זאת באופן גלוי או לגמרי במקרה, פשוט הם היו צריכים להשגיח על האחיינים הקטנטנים שלהם ובטעות יצא להם לראות פרק או שניים, כאילו שהם היו צופים מרצונם החופשי בדבר התינוקי הזה חה חה חה חה חה חה חה (צחוק לחוץ) בואו נעביר נושא!

מידע על הדמות:

פינקי פאי היא פונית אדמה ורודה שעיניה תכולות ושיערה הורוד כהה מתולתל ונפוח אבל נעשה חלק ודק כשהיא בדיכאון. חותם הבינה שלה הוא שלושה בלונים שמייצגים את כישרון ארגון המסיבות שלה ואת השמחה שלה.
בגלל שסוסים לא חייבים להתלבש, פינקי היא בדרך כלל עירומה, אבל לפעמים היא לובשת בגדים לכבוד אירוע, בתור תחפושת או סתם בשביל הכיף.
המטרה של פינקי בחיים היא לגרום לאחרים לחייך ולצחוק, והיא בדרך כלל עליזה ופטפטנית ואוהבת לעשות כיף ושטויות. היא מאוד אוהבת לשיר והיא אף הראשונה בסדרה ששרה ורוב השירים שלה שמחים ומעודדים. יש לפינקי חוש שישי שהיא קוראת לו החוש הורוד ((Pinkie Sense שבעזרתו היא יכולה לנבא דברים שיתרחשו באופן מיידי- חפצים נופלים, למשל. בנוסף, פינקי פאי מסוגלת לשבור את הקיר הרביעי ולעשות דברים בלתי אפשריים כמו להחזיק דברים בעזרת הרעמה שלה, לשלוף חפצים מהאוויר, להתפרק לחתיכות ולהרכיב את עצמה מחדש ועוד הרבה.
פינקי פאי מכירה כל אחד בפוניוויל ויודעת הרבה מאוד על כל מי שהיא מכירה. מלבד חמש החברות הכי טובות שלה- אפלג'ק, רריטי, ריינבו דאש, פלטרשי וטווילייט ספרקל, היא במערכת יחסים קרובה מאוד עם אחותה האפרורית מוד פאי ועם אליגטור המחמד התינוק שלה גומי (או גאמי- (Gummy
פינקי נוטה להיות היפראקטיבית ולפעמים חסרת סבלנות, במיוחד בקשר לדברים שלא מסתדרים עם תפיסת העולם שלה. היא חווה רגשות ומפגינה אותם בעוצמה גבוהה- כשהיא שמחה זאת סיבה למסיבה, כשהיא עצובה העיניים שלה הן כמו מזרקה, וכשהיא שוקעת בדיכאון היא מסתגרת, הצבע שלה דוהה, הרעמה והזנב שלה מאבדים את התלתלים ואת הנפח, והיא עצמה מאבדת את השפיות.

חוות דעת אישית:
פינקי פאי היא בין הדמויות האהובות עלי. היא מאוד כיפית ומשעשעת, במיוחד עם כל שבירות הקיר הרביעי והרפרנסים שהיא נותנת לפאנדומים אחרים- איך אפשר שלא לאהוב דמות שיכולה להקריץ עוד שש עשרה רגליים כדי לעשות חשבון או להתלבש כמו מרטי מ"בחזרה לעתיד"? אבל מה שאני אוהבת בה באמת זה שאם מתבוננים מעבר לשכבה החיצונית של הדמות_הטיפשית_המצחיקה יש בה הרבה מעבר לזה. היא אמנם יסוד הצחוק אבל יש בה קצת מכל חמש האחרות: היא חכמה כמו טווילייט, מהירה כמו ריינבו דאש, חזקה כמו אפלג'ק, אכפתית כמו פלטרשי וכשהיא מנסה לשמח אחרים היא נדיבה כמו רריטי. כמו כל דמות יש לה חסרונות, אבל במהלך הסדרה היא לומדת על ערכים כמו רצינות, אחריות ורגישות עד שהיא נעשית סוסה בוגרת נפשית שעדיין מסוגלת להתלהב כמו סייחה קטנה.

גיפים:
https://media.giphy.com/media/7MfS7cnu4w2fm/giphy.gif
https://i.kym-cdn.com/photos/images/origina...352/365/428.gif
https://i.pinimg.com/originals/b6/55/53/b65...350383ab532.gif
https://i.pinimg.com/originals/35/00/16/350...20123088f8f.gif
https://thumbs.gfycat.com/BigheartedDelayed..._restricted.gif
https://25.media.tumblr.com/tumblr_mda8u1ZT...cfwqjo1_400.gif
https://gifimage.net/wp-content/uploads/201...-pie-gif-13.gif

ציטוטים:

פינקי: הפתעה! הי! אני פינקי פאי, וערכתי את המסיבה הזאת במיוחד בשבילך. הופתעת? כן? כן? הא? הא? הא?
טווילייט: מאוד הופתעתי! ספריות אמורות להיות שקטות.
פינקי: זה טיפשי! איזה מן מסיבה זאת היתה אם היא היתה שקטה? כאילו, דא, משעממת! ראיתי אותך כשרק הגעת, זוכרת? אמרת שלום ואני נדהמתי, זוכרת? לא ראיתי אותך מעולם, ופירושו של דבר שאת חדשה. כי אני מכירה את כולם בפוניוויל, אבל באמת את כולם. ואם את חדשה, עוד לא פגשת אף אחד, אז עדיין אין לך חברים. ואם אין לך חברים, את בטח בודדה. נהייתי עצובה, ואז היה לי רעיון, ובגלל זה התנשמתי בתדהמה. החלטתי לערוך לך מסיבת הפתעה סופר מדהימה ולהזמין את כולם בפוניוויל! רואה? ועכשיו יש לך המון חברים!

גילדה: אני צופה בך בעיני נץ.
פינקי פאי: את לא אמורה לצפות בי בעיני גריפין?

כמה טיפשי מצידי... בטח הכנסתי את הקונפטי לתנור ואת העוגה לתותח הקונפטי... שוב!

ריינבו: פלטרשי? הי, למה את מחכה? להזמנה?
פינקי: או! אני חושבת שיש לי אחת בתיק! (שולפת הזמנה בתרועה ומפץ של קונפטי)

פינקי: שמעתי שזקורה אוכלת חציר.
טווילייט: פינקי, אני אוכלת חציר. את אוכלת חציר.
פינקי: כן, אבל שמעתי שהיא אוכלת חציר בצורה מרושעת.

לא, לא, לא! אני אוהבת אותך יותר!... לא, אני אוהבת אותך יותר! אני אוהבת אותך יותר!!! (לאליגטור מחמד שלה)

--------------------

סאחים וחננות חייבים למות
(אופס אני שניהם)

פרק חדש!
בפאנפיק שבטח פספסתם! לא נורא!

אם אתם רוצים רענון סתיו אולי אני אעשה אחד כזה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 5 2020, 11:36 AM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה שם

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 229054
מגדר:male
משתמש מספר: 61386

וואו!
הסיקור הזה מדהים!
את יודעת מה הכי אהבתי?
העיצוב.
הו, כן... העיצוב.
פשוט מדהים.
אני מניח שמי שבחר את הצבעים הספציפיים האלה, שזה כנראה את, או אולי איזה מישהו שעזר לך עם הסיקור במקרה, מי שזה לא היה - הוא יודע מה הוא עושה. (:
תמשיכי עם הסיקורים המדהימים האלה. והעיצוב.
הו, כן... העיצוב.
גם התוכן עצמו נחמד. כן. (:

--------------------
✨ אלימות זה מה שמראה לי את ההיגיון ✨

---------
פורסם ב: Mar 6 2020, 13:27 PM
צטט הודעה

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 10004
מגדר:
משתמש מספר: 70845

וואו! רואים שהשקעת מאוד בסיקור הזה, ושהוא בהחלט יפה מאוד. אהבתי את שילוב צבעי הסיקור עם הצבע שמאפיין את הדמות המסוקרת, זה הוסיף מאוד לסיקור שלך וגרם לו להיראות יותר יפה.
העיצוב של הסיקור היה חמוד ומושך לעין, ופירטת על הדמות בדיוק כמו שצריך. במיוחד אהבתי את החלק של הציטוטים, הוא היה מעניין וגם מצחיק!
ואגב, כל הכבוד על הוספת גיפים (: זה בהחלט מוסיף הרבה לסיקור שלך.

---------
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007