האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

שלדים בארון המשפחה | ㅂㅈㄷㄱ쇼ㅕㅑㅐㅔ
פורסם ב: Jul 30 2020, 17:01 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 100
מגדר:female
משתמש מספר: 71678
חפצי המשתמש: צפה

שם הפאנפיק: שלדים בארון המשפחה
שם הכותב: ㅂㅈㄷㄱ쇼ㅕㅑㅐㅔ
דירוג: PG
שיפ: אין
ז'אנר: מתח, פנטזיה
כל הזכויות שמורות כמובן לג'יי קיי רולינג, ואין אפשרות לקבל רווח כלכלי על הסיפור
ביטאתי בעצמי

המבט האטום תמיד נראה על פניה, לראות אותה מחייכת נדיר כמו לראות כוכב נופל.

היא הייתה לבושה בצורה מושלמת, ללא דופי, אבל רק ענייה, הריקנות, החלולות, הרדופות, העידו על מה שעבר אליה.

הפעוט הקטן צחק, וניסה לתפוס את העשן באגרופו הקטן. קול הצחוק נשמע צורמני לאוזניה, איך הוא יכול לצחוק, איך במצב כזה?...

היא החליקה את הקמטים על שמלתה הלבנה כשלג, וציחצחה את נעליה השחורות.

"חררררק"

"אמא? אבא?" שאלה בקול שקט. "יש מישהו בחוץ."

"שטויות, לילי,"

"חררררק!"

"אמא!"

הדלת נפתחה בחבטה.

היא הגיבה בצורה אוטמטית, והטילה הלחש שידעה שעליה להטיל, לאחר מכן, בלי להסתכל אחורה, היא עלתה במדרגות.

היא שמעה את אמה עולה בעקבותיה, אבל כל זה התרחש בעולם אחר, הדבר היחיד שבאמת קרה כרגע זה הקול הנורא שנשמע מהסלון ואמר: "אבדה קדברה!"

היא רצה במעלה המדרגות בלי הבחנה, דמעותיה מתעופפות לקול עבר.

היא בלמה רק שהגיעה לקיר העץ, שעמד לצד הכניסה לחדר. היא פתחה בסערה דלת נסתרת, נכנסה, וסגרה אותה בקול חבטה קל.

הגלימה רישרשה בזמן שהיצור הנורא עלה במדרגות ונכנס לחדר.

היא לא עמדה בזה יותר, היא פתחה את הדלת והציצה.

אמה עמדה בידיה פשוקות, מגנה על העריסה מאחורי מחסום החפצים-

"זוזי הצידה,"

"לא, את הארי, לא את הארי! בבקשה, רחמים!"

"זוזי הצידה ילדה טיפשה..."

"כך אותי במקומו, לא הארי!"

"אבדה קדברה!"

היא צרחה, וצרחתה השתלבה בצרחתה של הילדה, שהביטה מאחורה.

וולדמרט כיוון בזהירות את השרביט פעם נוספת, והילדה אימצה את כל כוחה כדי לבלום את הקללה...

"אבדה קדברה!"

היא לא התרכזה, ומרוב זעם על מות אחיה היא לא שלטה בכוחה-

כל מקום בבית שכישופה פגע בו התפוצצץ, וכך גם וולדמורט.

בלגן שרר בבית זמן שזעמה יצר אנדרמלוסיה...

לבסוף היא נעצרה, נעצרה ובכתה, וטיפת דם הכתימה את שמלתה הלבנה...

--------------------

נגה כותבת משרשרת מוזר זה דרך החיים שלי שלחו ה"פ

User Posted Image

User Posted Image

גניבה היא פשע, כמובן, ודבר מאוד לא מנומס. אולם כמו רוב הדברים הלא־מנומסים - תחת נסיבות מסוימות זה בסדר. זה לא בסדר, לדוגמא, אם אתה נמצא במוזיאון ומחליט שציור מסוים ייראה טוב יותר בסלון שלך, אז אתה פשוט תולש אותו מהקיר ולוקח אותו. אבל, אם אתה מאוד, מאוד רעב, ואין לך שום דרך להרוויח כסף, זה לא נורא כל כך לתלוש את הציור מהקיר, לקחת אותו הביתה, ולאכול אותו.

וכמובן, פריצות:

יאיי איזה כיף לי, אני בחתימה החמדמדה של נגה!
אז נגה מה אפשר להגיד?
את חמדמדה כמו החתימה שלך, מהממת, מושלמת ועוד הרבה דברים טובים שאני מתעצלת לכתוב (:
והכי חשוב; תקראו את הפאנפיקים שלה
בקיצור נגה היא משהו - משהו,
ביי ביי לכם,
הייתי פה 🤘🏼

נגה, נגה, נגה. יש יותר מהממת ממך?
אז שלהום לכם בני תמותה, חשוב שתדעו שנגה מוכשרת ברמות, יש לה פאנפיקים מדהימים אז רוצו מהר מהר לקרוא אותם, וממש ממש כיף לדבר איתה כי היא חכמה ומעניינת ברמות.
וזה שהיא המשרשרת הטובה ביותר שאי פעם פגשת כבר הזכרתי?
בקיצור, נגה היא מדהימה, ואי אפשר בלי נגה כי אז לא תהיה מי שתחלץ אותי ממבוכים עמוסי פאד- תאי צמחוני ודברים טעימים, ובטח יוכל אותי איזה דרקון בינתיים...
אז אני אשאיר לך 3> ואלך לי, אז בביי חתימה חמדמדה של נגה!

אזז שלום לעוד חתימה שאני נכנסת אליה בזמני הפנוי כי זה אחלה תחביב וזה מעביר אחלה את הזמן שאין לי בכל אופן עכשיו אני בחתימה של...
נגה!
אז נגה היא מדהימה והיא חמודה והיא נחמדה והיא גם פרופסרית אז תנו לה כבוד והיא מעניינת כזאת אז תמיד יש על מה לדבר איתה וקיצור אני מתה עליה והיא מושלמתתת
אז יאלוש נגה כפרה אני לא יכולה לחפור כאן עד אינסוף אז אני אלך לי לא לפני שאני יכתוב את המשפט שכמו שאתם יודעים אני לא משאירה חתימות בלעדיו-
תפוח אדמה זה מושלםם
אז יאלוש חיים של סבתא שלך את אבל אני צריכה לגמור את הפריצה הזאת אז ביי נשמה הייתי כאן.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 30 2020, 17:20 PM
צטט הודעה

חיייייזרים זה מצחייייייייייק

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 7
משתמש מספר: 72533

מהמם!!!
ביטאת נהדר!

--------------------
אפשר להניח
לכל החלומות הגדולים
של ביטוי עצמי והגשמה
ופשוט להיות

חנה ○ 18 ○ אמנות

---------
פורסם ב: Jul 30 2020, 18:45 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 100
משתמש מספר: 71678

פרק 2: החלום

הארי התעורר בבהלה, שטוף זיעה.

מגדל גריפינדור היה שקט לגמרי, והגחלים שבאח כבר לא בערו.

היה חשוך מאד. מאד מאד חשוך.

תנו לי לדייק יותר: החושך היה כל כך סמיך, עד שלא ראו דבר.

אבל בכל אלה הארי לא התעסק, הוא שכב על הספה וחשב.

על מה הוא חשב? על חלומו.

הלילה הוא חלם את החלום הבא: הוא הלך לצד עצי יער שחור. היער היה כולו שחור: הענפים, העלים, הפירות, האדמה, רק דבר אחד לא היה שם שחור: ערפל לבן ומסתורי שריחף לו בריק שבין העצים.

ולפתע מתוך הערפל הושטה יד.

ילדה יצאה החוצה. הארי לא היה בטוח שהיא ילדה, אבל היא היתה בערך בגובה שלו.

היא נאבקה במשהו בתוך היער, היא התחננה בפני הארי ללא מילים שיקח אותה. הוא ניסה למשוך אותה, אבל הוא לא הצליח.

לאט לאט היא נבלעה בתוך היער. להארי היה בטוח שהוא לא יכול להיכנס פנימה ולכן משך חזק יותר, אבל מי שזה לא יהיה שהיה בפנים ניצח אותו.

בסוף נשאר רק ראשה של הילדה, שהכובע מסתיר אותו, מחוץ ליער.

ואז לראשונה היא דיברה, בקול חנוק במדמעות ומתחנן לעזרה, אבל הקול היה נעים לאוזנו של הארי.

"אני, אני עשיתי טעות! אני, זאת אשמתי!!!" דמעות נוספות פרצו מעיניה וטיפטפו אל הקרקע. "אבל זה ע... עוד לא, לא נגמר! עדין לא מאוחר מדי לתקן את זה! אני... אני אשמור אליך מרחוק הארי, אבל אתה היחיד שיכול להציל אותי!"

ואז היא הרפתה. הארי רצה לצעוק שלא אכפת לו, שלא תעזוב, שהוא יודע שהוא יצליח, אבל זה היה שקר.

רגע לפני שההיא נעלמה היא הורידה את הכובע ואמרה להארי: "זכור אותי."

ברגע שהארי ראה את פניה עברה בו צמרמורת התרגשות כל כך חזקה עד שהתעורר.

אבל איך נראו הפנים שלה? הארי נשך את שפתו בניסיון להיזכר.

לפתע הצלקת כאבה מעט, והוא הרגיש מדקרות של כאב.

הוא הרים את ידו לצלקת באינסטינקס אותומטי, ומיד נגלה לעיניו מחזה מחריד.

הילדה הייתה כעת עם הכובע, אבל היא היתה כולה קשורה בחבלים, עם מחסום פה, ונראה שחבלים בלתי נראים תלו אותה מתקרת החדר.

איזה חדר? חדר ריק לחלוטין מלבד הילדה, וכיסא מפואר, שעליו ישב ככל הנראה איש בגבו להארי.

למה הארי חשב ככה? כי שרביט הזדקר מעבר לקצה הכיסא והצביע על הילדה, והיא נאנקה בכאב.

בבת אחת מחסום הפה שלה הורד.

הארי שמע קול, זה לא היה קול רגיל, זה היה קול שכאילו חדר למחשבותיו.

"אז תגלי לי?"

"אני..." היא נאנקה שוב, "לא אד.. אדב.. אני לא אדבר!!"

"או כן..." אמר הקול בנימה משועשעת.

"את בהחלט תדברי..."

--------------------

נגה כותבת משרשרת מוזר זה דרך החיים שלי שלחו ה"פ

User Posted Image

User Posted Image

גניבה היא פשע, כמובן, ודבר מאוד לא מנומס. אולם כמו רוב הדברים הלא־מנומסים - תחת נסיבות מסוימות זה בסדר. זה לא בסדר, לדוגמא, אם אתה נמצא במוזיאון ומחליט שציור מסוים ייראה טוב יותר בסלון שלך, אז אתה פשוט תולש אותו מהקיר ולוקח אותו. אבל, אם אתה מאוד, מאוד רעב, ואין לך שום דרך להרוויח כסף, זה לא נורא כל כך לתלוש את הציור מהקיר, לקחת אותו הביתה, ולאכול אותו.

וכמובן, פריצות:

יאיי איזה כיף לי, אני בחתימה החמדמדה של נגה!
אז נגה מה אפשר להגיד?
את חמדמדה כמו החתימה שלך, מהממת, מושלמת ועוד הרבה דברים טובים שאני מתעצלת לכתוב (:
והכי חשוב; תקראו את הפאנפיקים שלה
בקיצור נגה היא משהו - משהו,
ביי ביי לכם,
הייתי פה 🤘🏼

נגה, נגה, נגה. יש יותר מהממת ממך?
אז שלהום לכם בני תמותה, חשוב שתדעו שנגה מוכשרת ברמות, יש לה פאנפיקים מדהימים אז רוצו מהר מהר לקרוא אותם, וממש ממש כיף לדבר איתה כי היא חכמה ומעניינת ברמות.
וזה שהיא המשרשרת הטובה ביותר שאי פעם פגשת כבר הזכרתי?
בקיצור, נגה היא מדהימה, ואי אפשר בלי נגה כי אז לא תהיה מי שתחלץ אותי ממבוכים עמוסי פאד- תאי צמחוני ודברים טעימים, ובטח יוכל אותי איזה דרקון בינתיים...
אז אני אשאיר לך 3> ואלך לי, אז בביי חתימה חמדמדה של נגה!

אזז שלום לעוד חתימה שאני נכנסת אליה בזמני הפנוי כי זה אחלה תחביב וזה מעביר אחלה את הזמן שאין לי בכל אופן עכשיו אני בחתימה של...
נגה!
אז נגה היא מדהימה והיא חמודה והיא נחמדה והיא גם פרופסרית אז תנו לה כבוד והיא מעניינת כזאת אז תמיד יש על מה לדבר איתה וקיצור אני מתה עליה והיא מושלמתתת
אז יאלוש נגה כפרה אני לא יכולה לחפור כאן עד אינסוף אז אני אלך לי לא לפני שאני יכתוב את המשפט שכמו שאתם יודעים אני לא משאירה חתימות בלעדיו-
תפוח אדמה זה מושלםם
אז יאלוש חיים של סבתא שלך את אבל אני צריכה לגמור את הפריצה הזאת אז ביי נשמה הייתי כאן.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007