האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

עתיד||ליה, יומן מסע של נערה שחיה בעתיד
פורסם ב: Apr 6 2024, 15:04 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 10738
מגדר:female
משתמש מספר: 75832
חפצי המשתמש: צפה

עתיד
ה-1 בינואר, 3001

היי יומן, אני מלודי קרטינג. אני בת 13 והיום היה היום הראשון לשנת הלימודים באוראנוס. לפני חודשיים עברתי למניפיקוס בנטוטאלוסיוס -גורד השחקים הגבוה בעולם- וזו הייתה החוויה הכי מוזרה בחיים שלי. המניפיקוס בנטוטאלוסיוס פשוט עצום! יש בו 2346 קומות (אני גרה בקומה 1397), והוא כולו עשוי מזכוכית ככה שאפשר לראות את כל החלל מהחלון! (הזכוכיות שקופות מבפנים אך אטומות בחוץ בשביל לשמור על הפרטיות). הדירה עצמה ענקית ומוזרה עוד יותר. כל הקירות מעוגלים והמסדרונות בנויים בצורת מבוכים מוזרים, ובגלל שהכל בנוי מזכוכית כל הבית מלא באור כוכבים מרצד.

היום התעוררתי בשעה 13:16 (השעות באוראנוס שונות מהשעות בכדור הארץ) ויצאתי לכיוון בית הספר בשעה 14:02. כשהגעתי למבנה קיבלתי הלם טוטאלי. כל המבנה היה עשוי יהלומים! ידוע שבאוראנוס יהלומים הוא דבר די נפוץ- יורדים פה גשמים של יהלומים, אבל זה היה פשוט מחזה יפיפה שקפאתי במקומי ובמשך מספר דקות לא הצלחתי להזיז שריר. כשנכנסתי המחנכת שלי עשתה לי סיור בבית הספר, והוא היה גדול פי 2 מהבית שלי! כל הכיתות היו מלאות בכיסאות צבעוניים ובשולחנות שאפשר לשנות את המראה שלהם לפי בחירה בכל רגע נתון!
כשהתחילו השיעורים התיישבתי ליד ילדה עם שיער כחול ארוך ועיניים בצבע זהה. אחרי שהיא סיפרה לי שקוראים לה נוי היא הכירה לי את כולם והסבירה לי על כל החוקים בבית הספר ועל כל המורים, ובסוף היום אפילו קבענו להפגש! לא ציפיתי ליותר טוב מזה ביום הראשון ללימודים. כשחזרתי הבייתה חיקתה לי הפתעה מדהימה בחדר! לא רק שהורים שלי תלו לי דיוקן עצמי שלי שכל כך רציתי מעל המיטה, הם גם קנו לי כלב מזן דולפינן- פלמינגואי סגול! הוא היה כזה חמוד!!!!
בסופו של דבר החלטנו לקרוא לו טיילור, וכשהלכנו לקנות לו מיטה וצעצועים בנפטון פגשתי את נוי שוב! היא בדיוק חזרה מחוג שהיה לה שם.
כמובן שלא הגיוני שהמציאות תהיה כל כך מושלמת, ולכן בחמש השעות הבאות שקדתי על שיעורי הבית שניתנו לי בבית הספר. בשעה 30:31 יצאתי אל הבית של נוי. היא גרה בשכונה שלי, אבל הבית שלה היה בית פרטי (למרות שהיו בו 7 קומות) והוא היה ההפך הגמור מהבית שלי. כולו היה עשוי משיש אפור בוהק והיה מלא בצמחים מטפסים ובפרחים טרופיים. אחרי שנוי עשתה לי סיור שיחקנו בגלשן המעופף שלה בגינה ושחינו קצת בבריכת הכספית שלה.
סיכום יום: היום היה אחד הימים הכיפיים, המוזרים והמדהימים בחיי, והלוואי שזה ישאר כך. הכרתי חברה חדשה, עברתי את היום הראשון ללימודים ואימצתי כלבלב מתוק בשם טיילור.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
אני יודעת שיש פה המון דברים לא הגיוניים בסיפור אבל תתעלמו מזה כי כל הפואנטה פה היא שהכל חדשני ומוזר......
ולגבי השפה הסתמית שכתבתי בה, אני יודעת שזה מעצבן שזו לא שפה גבוהה אבל זה בכל זאת יומן, ומי יכתוב ביומן בשפה גבוהה?
אשמח לתבי''ם!
זה סיפור בהמשכים אז שמישהו יגיב בבקשה da4c2d5e.gif

--------------------
ליה||הרמיוני פוטר||מ.רייבנקלו||מ.משפחת בלק||תולעת ספרים

User Posted Image

מחוננת
רקדנית

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007