האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור שיפ||הארמיוני
פורסם ב: Jul 18 2019, 18:10 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 25138
מגדר:female
משתמש מספר: 65564
חפצי המשתמש: צפה

סיקור שיפ||הארמיוני

User Posted Image

שם השיפ:הארמיוני.
חברי השיפ: הארי פוטר והרמיוני גריינג'ר.
תאריך לידה: הארי פוטר 31.7.1980, הרמיוני 9.9.1979.
האם הם קאנון: לא.

רקע:

הארי והרמיוני נפגשו לראשונה על הרכבת להוגוורטס בשנתם הראשונה בהוגוורטס, כאשר היא נכנסה לבדוק האם מישהו ראה את טרבור, הקרפד של נוויל. שניהם מוינו לגריפינדור, הם בהתחלה לא התחברו כל כך ורון והארי חשבו עליה שהיא שחצנית, כאשר ה"שיא" קרה כאשר רון אמר על הרמיוני מאחורי גבה שאין לה חברים לאחר שיעור לחשים. היא הסתגרה בשירותים ולאחר שהארי ורון הצילו אותה מהטרול בשירותים הם התחברו. בהמשך, היא מצילה את הארי כאשר סנייפ מטיל על המטאטא שלו קללה במהלך משחק הקווידיץ' בין סלית'רין לגריפינדור. בסוף הספר הראשון היא עוזרת להארי לעבור את החידה של סנייפ. בשנתם השנייה היא רוקחת שיקוי פולימיצי ועוזרת להארי ולרון להיכנס לחדר סלית'רין לתחקר את מאלפוי והיא עוזרת להם בעזרת מידע (כשהיא מאובנת) להגיע לחדר הסודות ולהציל את ג'יני. לפני שנתם השלישית הארי מקבל מכתבים מהרמיוני, ובסיום השנה הם מצילים ביחד את סיריוס בלק במסע בזמן. בשנתם הרביעית הארי והרמיוני מבלים לבד מעט זמן משום שרון כועס על הארי ש"משקר" לו שהוא לא הכניס את הפתק עם השם שלו לגביע האש, בנוסף הארי רוצה להציל הרמיוני במשימה השנייה של הטורניר כשהיא כלואה באגם, לאורך כל הספר מובאות ידעות שיקריות של ריטה סקיטר על ה"זוגיות" בין הארי להרמיוני. היא מסייעת להארי במהלך כל משימה. בשנתם החמישית היא עוזרת לו בזוגיות שלו עם צ'ו צ'אנג, שמסיימת איתו את הקשר לאחר יציאה להוגסמיד כי היא טוענת שלהארי יותר אכפת מהרמיוני. היא בין האנשים היחידים שהצליחו להרגיע את העצבים של הארי באותה שנה. בשנתם השישית הרמיוני והארי נמצאים ביחד במועדון ה"סלאג-סלבז" והיא כועסת עליו מכיוון שהוא מרמה בשיעורים עם הספר של "הניסך חצוי-הדם." בסיום השנה הרמיוני מבטיחה להארי ביחד עם רון שתצטרף אליו למסע להשמדת ההורקוקסים. בספר השביעי הם יוצאים לחפש את ההורקסים והרמיוני עוזרת להארי בעזרתהידע שברשותה, רון עוזב אותם במהלך מריבה בינו לבינם והרמיוני עצובה מאוד בעקבות כך, והארי מנחם אותה.

ציטוטים

"מרחק הזמן העניק לי פרספקטיבה, הרמיוני והארי היו הזוג ההגיוני יותר. עשיתי את הבחירה מסיבות אישיות ומבלי להתייחס לאמינות הסיפור." ~ג'יי קיי רולינג על הארמיוני בריאיון כמה זמן לאחר צאת הסרט השביעי.

"זה פשוט זיווג טוב יותר, אני יודעת שיש שם בחוץ מעריצים שיודעים את זה ותוהים אם רון היה באמת מסוגל לעשות אותה מאושרת."~אמה ווטסון באותו ראיון.

גיפים:

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

תמונות:

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

פאנארטים:

User Posted Image

User Posted Image

דעה אישית:

אני חושבת שהשיפ הזה גאוני. כשאני קראתי את הספרים בפעם הראשונה הייתי בטוחה שהם יהיו ביחד וכל כך שיפפתי אותם עד שהתאכזבתי לגלות שהם לא ביחד וחפרתי לכל מי שהיה בסיבתי למה הם צריכים להיות ביחד ולא רונמיוני. יש להם לדעתי כימיה נהדרת. הם תמיד עוזרים אחד לשניה ומנחמים זה את זו, ואני חושבת שזה בהחלט היה יכול לקרות ביניהם. אני חושבת שהארי אבל לעולם לא יועד להיות עם הרמיוני בסופו של דבר, הוא תמיד התאהב בבנות אחרות, והחשיב את הרמיוני כאחות, אף על פי שהרבה חשבו גם בספרים שהם יהיו יחד, לדוגמה צ'ו שנפרדה מהארי בגלל הרמיוני, ריטה סקיטר שעשתה עליהם כתבות ואפילו רון שבספר השביעי חשב שמשהו קורה ביניהם. אם הם היו זוג כנראה שג'יני הייתה נשארת לבד או עם הייתה מישהו אחר וכנראה שרון היה עם לבנדר או מישהי אחרת גם (משהו שהיה משנה לגמרי את הסיפור). הם תמיד היו ביחד לא משנה מה (גם אם זה בתור חברים), תמיד עזרו זה לזו ונחמו זה את זו כשהיו עצובים. בנוסף יש את הקטע שרון תמיד גרם להרמיוני לבכות (הרבה פעמים: לבנדר ורון, כשרון אמר שאין לה חברים בספר הראשון, בספר השלישי שהוא כעס עליה והוא והארי ניתקו איתה את הקשר, בספר השביעי שהוא נטש אותה ואת הארי ויש עוד הרבה דוגמאות.) מה שהארי אף פעם לא גרם לה, ותמיד ניחם אותה כשזה קרה. אני חושבת שחלק קטן בתוכי עדיין ממש רוצה שהם יהיו ביחד, אף על פי שהם לא קאנון, אבל למרות הכל גם רונמיוני לדעתי זה מושלם.

סוף!

--------------------
שירה ♫ ☀ שרלוק הוא ארנב ♫ מוזיקה זה החיים ☀ תשתתפו בהספרים כן? ♫ אוכל זה החיים ☀

User Posted Image

סוף חתימה!

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 26 2019, 17:53 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 3861
מגדר:female
משתמש מספר: 70376

אני לא כל כך אוהבת את השיפ הזה.
די ברור שהרמיוני ורון הכי מתאימים,לדעתי.
כלומר, מי שרב מאוהב לא?(סתם צוחקת)
בכל אופן, ג'יני והארי מדהימים ביחד. הם פשוט מושלמים. והארי באמת נורא אוהב את ג'יני,והיא היתה מאוהבת בו מאז שפגשה אותו.

--------------------
היי|טליה| בת 12|נולדתי בשביל לישון|במבה נוגט זה מגעיל|קרמבו זה חלומי|יובל דיין מדהימה| תסגדו לג'וני דפ| מוזיקה זה החיים| ליצנים זה מפחיד|תינוקות זה קסם|מרשמלו שרוף זה טעים|מתמטיקה זה סבל|ביי

---------
פורסם ב: Feb 14 2021, 12:28 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1525
מגדר:
משתמש מספר: 74886

ממש טוב

--------------------
חוכמה בלי גבולות היא אוצר לדורות

I love books

אני חכם אני ברבלינקו
אריאלIדתיIאלרג"הI12Iרבליינקו

לתרום לי חרמשים וספרים בבקשה

---------
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
338 1380 777 468

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007