האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

• הפקפקן - גיליון 12 📰, ינואר 2024
פורסם ב: Jan 1 2024, 11:59 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: אחראי שנת הלימודים ואליפות הבתים
חרמשים: 1009313401
מגדר:male
משתמש מספר: 34959
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
ברוכים הבאים לגיליון ה-12 של הפקפקן!
שנה חדשה התחילה, איזה מרגש! אבל אתם יודעים מה עוד יותר מרגש? שהתחיל חודש חדש, וזה אומר שהגיע הזמן לגיליון נוסף של הפקפקן! אז גם החודש הכנו לכם את מיטב הכתבות שיגרמו לכם לצחוק, לאכול ואפילו להתרגש. נזכה לכתבה חדשה בדמוי סיפור בהמשכים וניפרד לצערנו מכמה ישנות.

ונעבור לכתבות,
חדשות הפורטל
מתכונים
המלצות
תמונות בהמשכים
ראיון עם GPT
בחן את עצמך
שאלות להנהלה

וכמובן תודה לצוות העיתון על העבודה החודש,
טום, סו, מוריה, יעל, אמיר, ג'יני, ונעמה!

--------------------

טום ○ הנהלת האתר ○ אחראי שנה"ל ואליפות הבתים

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 1 2024, 12:06 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
חדשות הפורטל
כתבת - מוריה, בטא - טום

שלום לכולם, וברוכים השבים למדור חדשות הפורטל! והפעם, לכבוד גיליון סיכום 2023 הכנתי לכם סיכום של כל הדברים החשובים שקרו בפורטל ב-2023. אז קדימה!

הפקפקן חוזר ובגדול!
לאחר כמעט שנה בה הפקפקן היה חסר פעילות, חזרנו! והפעם עם אחראי, צוות ומדורים חדשים.

עליות וירידות
ההנהלה הגבוהה
השנה חל שינוי משמעותי בהרכב ההנהלה הגבוהה בפורטל בפורטל: מור פרש מתפקידו כחבר בהנהלת האתר ואחראי שנת הלימודים, ואת מקומו תפס טום, שעד לאותו זמן היה חבר בהנהלת הפורומים ואחראי מפת הקונדסאים. לשמחתנו, זמן קצר לאחר מכן מאיר, חבר הנהלת האתר לשעבר, חזר לתפקידו. ואם כל זה עדיין לא הספיק, השנה הצטרפו עוד שתי משתמשות לסגל הנהלת הפורומים, מזל טוב, אן וסופי!

מנהלי פורומים
לצערנו רוב מנהלי הפורומים ירדו במהלך השנה מתפקידם: וריאן וקלישה, שניהלו את פורום ססש, טליה, שניהלה את פורום גאוץ, ונעמי - שניהל את פורום מוזיקה.
אך אל לשכוח שהשנה הצטרפה חברה חדשה לצוות הנהלת הפורומים, אוניסף - שעלתה לניהול פורום הקלחת, ומאז מפעילה את הפורום באופן שוטף.
וזה עוד לא הכל, חברים! השנה נערכו שינויים במדריכי וראשי הבתים. אן, שעלתה להדרכת בית רייבנקלו. וג'יני, שלאחר תחרות צמודה הפכה לראש בית גריפינדור.

מנהלי קבוצות
יצחק, שניהל במסירות את הקבוצה "צבא דמבלדור" ירד מתפקידו, ובמקומו נבחרה לא אחרת מאשר ג'יני! בנוסף כחלק מהמירוץ לקבוצה נפתחו שתי הקבוצות "הקונדסאים" בניהולן של אלכס וקמה ו"מסדר הברבור השחור" בניהולם של לונה וניתאי.
אז אלה היו השינויים בהרכב ההנהלה בפורטל לשנת 2023, נאחל לכל חברי ההנהלה החדשים בהצלחה בתפקיד!

פרויקטים מיוחדים של ההנהלה
שנת 2023 הייתה עמוסה במיוחד בפרויקטים של ההנהלה:

הפורטל מתחדש לקראת פסח?
כבכל שנה ההנהלה אירגנה למשתמשים מתיחה לכבוד האחד באפריל. והשנה, ההנהלה עבדה על המשתמשים שהפורטל מתחדש לקראת פסח, מה זה אומר?
נפתחו נו"דים חדשים בפורומים שונים כמו גאוץ, הקלחת הרותחת וססש, מונה ההודעות הוחזר לפורום דיבורים, אך מונה ההודעות בפורום שירשורים בוטל. בנוסף, ההנהלה הכריזה שבקרוב הדו-קרב השבועי יחזור לפעילות, וגם הטריוויה תתחדש בשאלות חדשות ומאתגרות. למרות שהמשתמשים נהנו מהנו"דים השונים ומהמונה בדיבורים, לאחר כמה ימים ההנהלה הכריזה שכל העניין היה מתיחה (כמה צפוי) , והפורטל שב להיות כרגיל.

ניק קופץ לביקור
המשתמשים נהנו במיוחד בתחרות שפתחה ההנהלה בחופש הגדול. כולם חיפשו את הכרטיסים שהוחבאו ברחבי הפורומים, ועקבו בדריכות אחרי התחרות הסופית בין חמשת המתחרים, שבסופה ניצחה לונה, כל הכבוד!

2...3... אסקפיזם!
כולם בוודאי זוכרים את השבועות שלאחר פרוץ המלחמה. כל המשתמשים העבירו את היום בבתיהם ולמדו דרך הזום. אך הנהלת הפורטל לא ישבה בחיבוק ידיים, והפעילה פרוייקט מרשים שכלל משימות יומיות, אשכול עזרה בשיעורי בית וטריוויה צ'אט בהפתעה.

מסיבת תה בפורטל
בחודש נובמבר, התפרסם לתדהמת המשתמשים אשכול הרשמה לנשף, כן כן! הנשף התקיים בפורום מיוחד שנפתח בפורטל, והיה באווירת מסיבת תה וליל כל הקדושים. המשתמשים השתתפו בפעילויות ואתגרים, הגיבו באשכול הספאם ונהנו מאוד.

המירוץ לקבוצה
בהמשך נובמבר, התקיים המירוץ לקבוצה, שנועד להקים קבוצה נוספת במפת הקונדסאים. בתום ארבעה שלבים בהם המשתמשים חשבו, ניסחו והשתתפו, ובסוף התחרות נפתחה לא רק קבוצה אחת, אם כי שתי קבוצות! קבוצת הקונדסאים וקבוצת הברבור השחור, שמאז רק ממשיכות לשגשג ולמשוך אליהן משתמשים.

ומהחודש האחרון
בטאיות חדשות בצוות שנהל
החודש התפרסם בפורום דיבורים אשכול דרישה לבטא חדש לשנת הלימודים, ואלכס היא זו שנבחרה לתפקיד! זמן קצר לאחר מכן, גם נעמה הצטרפה לצוות שנהל בתור בטאית. נאחל לכן שתעזרו להוציא את שנהל במהרה!

פעילויות בקלחת
החודש פרסמה אוניסף ספיישל חנוכה בקלחת, שכלל פעילויות, אתגרים, דיונים ומשחקי פורום. אחד האתגרים הבולטים בספיישל היה האתגר "סביבון" – אתגר בו המשתמשים שיחקו במעין משחק תפקידים בתור גובלינים שמהמרים על קופת מטבעות. לאחר כמה סיבובים לונה הייתה זאת שניצחה וזכתה בפרס הנחשק!
אבל אוניסף לא נחה, ושבועיים לאחר סיום הספיישל היא מרימה פרוייקט גדול נוסף בפורום, אתגר חודשי בשם החידה. במהלך האתגר אוניסף מפרסמת חידות על עולם הקוסמים מדי כמה ימים, ועל המשתמשים להיות הראשונים שישלחו לה את הפיתרון. אז קדימה, רוצו להשתתף!

לסיכום, שנת 2023 הייתה עמוסה ומרובת שינויים, וכמובן, עוד צעד חשוב בהתפתחות הפורטל.

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 1 2024, 12:08 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
מתכונים
כתב - יעל, בטא - אמיר

היי משתמשים!
לכבוד סיום השנה האזרחית חשבתי איך לסכם את השנה כאן, והחלטתי שאני אשתף אתכם במתכון שהכי אהבתי השנה.
עוגיות שוקו צ'יפס.

User Posted Image

עד כמה שאני זוכרת, זה המתכון שהכנתי הכי הרבה פעמים השנה. לא צריך להסביר למה. אני מאוד אוהבת עוגיות שוקו צ'יפס, ומתוך הרבה מאוד מתכונים שהכנתי זה המתכון שהכי אהבתי. הוא טעים גם כשהוא פרווה וגם כשהוא חלבי, והוא מאוד נוח וקל.

רכיבים:
200 גר' חמאה מומסת / 160 מ"ל שמן (שני שליש כוס) לפרווה.
2 כוסות קמח + 4 כפות.
1 כפית אבקת אפייה.
1/2 כפית סודה לשתייה.
1 כוס שבבי שוקולד צ'יפס חלב / מריר / לבן.
3/4 כוס סוכר חום.
1/4 כוס סוכר לבן.
2 ביצים M.

הוראות הכנה:
1. שמים את כל מצרכי העוגיות בקערה עד לקבלת בצק רך ונוח.
2. מרפדים תבנית בנייר אפייה, יוצרים מהבצק כדורים בגודל כדור פינג פינג ומסדרים (עם רווחים) על התבנית.
3. אופים את העוגיות בתנור חם על 170 מעלות במשך כרבע שעה, העוגיות מוכנות כשהן זהובות ויפות.

וזה המתכון, ואני מקווה שתכינו אותו ותאהבו אותו.
בתיאבון :>

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 1 2024, 12:09 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
המלצות
כתב - סו, בטאית - נעמה

היי משתמשים!
החודש נעשה משהו קצת שונה, ולכבוד השנה החדשה אני אביא לכם את 5 ההמלצות שעשו לי את השנה ויהפכו את השנה החדשה שלכם לטובה יותר!
אלה הולכים להיות דברים מאוד רנדומליים, אבל כולם דברים קטנים ששיפרו לי את החיים ואני מאוד שמח לשתף אותם איתכם. אז בואו נצלול ישר להמלצה הראשונה.

1
2048

2048 הוא משחק וידיאו לשחקן יחיד שאפשר לשחק באפליקציה או בדפדפן (יש הרבה גרסאות שלו באתרים שונים) והמטרה שלו היא בעצם להחליק את הריבועים על המסך בתוך ריבוע שמורכב מ-16 ריבועים קטנים יותר (בגרסאות אחרות יש יותר ריבועים שמרכיבים את הריבוע הגדול) ולהגיע למספר 2048.
הריבועים שמתחילים איתם הם זוג אקראי של מספרים שמורכב מ-2 ו-4 ואפשר להחליק אותם (עם האצבע או עם המקשים של החיצים במקלדת) וכששני מספרים זהים נפגשים הם מתחברים והמספר מוכפל- זאת אומרת, המספרים גדלים בחזקות של 2. למשל, כשמחליקים 2 לכיוון של 2 אחר, הם מתחברים והופכים ל-4. כשמחליקים 128 ל-128, הם הופכים ל-256. הקאץ' הוא, שכשמגיעים למצב שהלוח מלא ואי אפשר לחבר יותר משבצות, המשחק נגמר ונפסלת.
אתם כנראה יודעים שאני מת על המשחק הזה וניצחתי בו כבר 7 פעמים ואני אסביר למה אני אוהב אותו.
שיחקתי בו בפעם הראשונה לפני ארבע שנים כמעט ולא כל כך אהבתי אותו כי לא היה לי כוח לחשוב, אבל נזכרתי שהוא קיים באיזה זום משעמם. פתחתי אותו והתחלתי לשחק, והאמת שממש נהנתי משתי סיבות- זה משחק שאפשר להפסיק באמצע, זאת אומרת אם אני צריך לעצור אני יכול פשוט לעזוב אותו ולהמשיך עוד שתי דקות או שעה או יומיים וזה מאוד חשוב כשאתם בזום או סתם באמצע משהו וזה נוח, והסיבה השנייה היא שזה משחק שצריך לחשוב בשבילו וכל משחק הוא שונה ומעניין.
אני מאוד מאוד נהנה ממנו ואני ממליץ לכם לנסות! הוא באמת פשוט אבל מאוד מאוד כיף.
הגרסה המקורית
פה מנצחים מהרגע הראשון
טיילור סוויפט!
2048 Chicken McNuggets

2
Mi Smart Band 8

זה האמת מוצר שורד המליץ לי עליו אחרי שאמרתי שאני מחפש שעון חכם זול והוא פשוט מושלם.
הוא עולה 200₪ (אני קניתי במבצע ב-150), והפונקציות שהוא מגיע איתו פשוט מדהימות ובמיוחד יחסית למחיר.
באופן כללי, השעון יפה ונוח והרצועה לא נפתחת וניתנת להחלפה, הוא עמיד למים, הסוללה מספיקה לי ליותר משבוע (ואני משתמש בפונקציות שמוציאות הכי הרבה סוללה, כמו שהשעון הזהיר אותי כשהפעלתי אותן) והמטען הוא מגנטי ומתחבר לגב של השעון.
השעון מתחבר לאנדרואיד כמובן אבל האמת שהוא מתחבר גם לאייפון! כן, אני ממש הופתעתי (כדי לחבר אותו נכנסים לאפליקציה של הבריאות, נכנסים לשיתוף, ושם לוחצים על האפליקציות המשותפות ומפעילים את השיתוף עם האפליקציה של השעון) וזה ממש שימושי כי זה מתחבר לאפליקציה של הfitness וזה מושלם.
הפונקציות האהובות עליי:
workout- לשעון יש מלא סוגים של אימונים שאפשר לבחור מהם וכשמפעילים אותם השעון מחשב את הקלוריות ששרפת ומעדכן באפליקציה בטלפון, ואני משתמש בזה הרבה אפילו שאני משתמש במספר מצומצם של סוגי אימון.
breathing- כשמפעילים את זה אפשר לבחור מספר דקות של מחזורי נשימה בין 1-5 והשעון רוטט בכל פעם שצריך לשאוף או לנשוף. אני משתמש בזה כל לילה לפני השינה ומתרגל נשימות וזה ממש מרגיע, אני ממליץ על זה מאוד.
sleep- זה פשוט כמו שזה נשמע. השעון מחשב בצורה מעולה את הזמן שישנת ואני משתמש בזה למעקב.
עוד פונקציות שאין לי מה לפרט עליהן:
שליטה במוזיקה, heart rate, find phone.
בנוסף, אפשר להפעיל התראות לכל מיני אפליקציות וככה כשנשלחת לך הודעה תקבל התראה בשעון של ההודעה (אימוג'ים מופיעים כריבועים).
שווה את המחיר לחלוטין לדעתי.
Xiaomi Smart Band 8
Xiaomi Smart Band 7 - ממש דומה ל-8, זול יותר.

3
הליכות

אחת ההחלטות ששינו לי את כל סדר היום הייתה לעשות הליכה בכל יום. הגדרתי לעצמי יעד של 100 קלוריות ביום (אצלי זה יצא 4 קילומטרים בערך) ופשוט התחלתי ללכת כל יום, כל יום בלי יוצא מן הכלל שעה.
זה לא נשמע שינוי כזה גדול, אבל תנו לי להגיד לכם שכן.
אני יוצא כל יום בסביבות 6 בערב. ב-6 אנחנו בדרך כלל יושבים בטלפון או עושים פעילות שהיא בישיבה, ובזה שיצאתי קטעתי ישיבות ממושכות על המחשב וזה נתן לי הפסקה מהחיים לשעה. זה נתן לי גם זמן לחשוב ולשמוע פודקאסטים ובכללי להשקיע זמן בעצמי, וזה גרם להרבה החלטות טובות אחרות שקבעתי בהליכות.
היו לי הרבה בעיות עם שינה, אבל מאז שהתחלתי ללכת אני די עייף עד הערב וזה מאוד עזר לי (אפילו שזה לא פתר לגמרי את הבעיה).
ברור שההליכות עזרו לי גם מבחינה גופנית! מעבר לזה שזה שיפר לי את סיבולת הלב-ריאה שלי, יש להליכה עוד הרבה מאוד יתרונות ואקשר כתבה בסוף ההמלצה.
אני מאוד ממליץ להתחיל שגרה של הליכות- לא חייבים שעה או אפילו חצי שעה, אפשר אפילו 20 או 10 דקות ביום- רק לצאת ולזוז קצת.
אם זה לא משכנע אתכם, הנה עוד כמה יתרונות שיש להליכות.

4
פודקאסטים

עשיתי את זה בקטגוריה אחת כי יש יותר מדי פודקאסטים שאני רוצה להמליץ עליהם ואני לא אתן לכל אחד המלצה בנפרד. אז הנה כמה מהפודקאסטים האהובים עליי:

למז"ק
ראיתם את זה בא, נכון?
למז"ק הוא פודקאסט שבו שלושה חברים - חגי, ליבי וגל - מדברים כל פעם על משהו מוזר ומדברים על למה זה קיים. זה פודקאסט מאוד מצחיק וקליל ואני אובססיבי אליו. תשמעו אותו.

מתחת לכל ביקורת
קשה לי להאמין שאתם לא מכירים את זה אבל אזכיר אותו בכל זאת. זה פודקאסט שמגישים אור בוטבול ועמרי הכהן וכל אחד מהם מביא ביקורות מצחיקות והזויות של ישראלים ברשת ומציגים אותם ואז צוחקים עליהם. ממש מצחיק תשמעו.

נקראים מצחוק
פודקאסט שבו אור בוטבול מקריא לשני חברים שלו ספר זימה מהסיקסטיז והם צוחקים על זה. שוב, פודקאסט ממש מצחיק. טריגר מין הם מקריאים את הספר יהיו גם בדיחות גסות אז אם אתם לא רוצים זה לא בשבילכם.

התשובה
הייתי בטוח שכולם מכירים אותו! מסתבר שלא. לאלה שלא מכירים, זה פודקאסט שאותו מגיש דורון פישלר שבכל פרק הוא עונה על שאלה שהמאזינים שאלו אותו ומפרט עליה במשך 40 דקות בדרך כלל. זה פודקאסט שהוא לא רק מצחיק בניגוד לקודמים, אלא גם ממש יוצאים ממנו עם מלא מלא פרטי טריוויה מגניבים.

today I'm growing
פודקאסט (באנגלית) שעושה אנה (כןכן מההמלצה לפני חודשיים) ובו היא מדברת על הרבה נושאים חשובים ומעניינים כמו הפרעות אכילה, מחזור, בעיות דימוי גוף, רשתות חברתיות ועוד. ממליץ ממש בשבילכם, זה עזר לי מאוד וגרם לי לחשוב.

פודקאסט רצח
פודקאסט שעוד לא סיימתי (אני מסיים את עונה 2 בול ברגע שאני כותב את המשפט הזה, שיר הסיום מתנגן כרגע.) אבל עד עכשיו הוא מעולה. פודקאסט שבכל פרק מדברים בו על רוצח סדרתי אחר. ממש ממש מעניין אבל יש בו תיאורים גרפיים של רצח ואונס אז ברור שתבדקו קודם עם עצמכם אם מתאים לכם.

5
יצירת הרגלים חדשים

כל הכתבה הזאת הייתה כדי לעזור לכם לשפר את שנת 2024, אבל יש תנאי.
אני לא רוצה להיות מרושע, אבל לא הייתם 100% השנה, נכון? אין מצב שהייתם מושלמים. תמיד יש לאן להשתפר ותמיד יש מטרות חדשות להשיג - ומה שיעזור לנו בזה אלה הרגלים חדשים.
הייתי מפרט עוד אבל את השאר תגלו כבר בגיליון הבא:)

שתהיה לנו שנה מוצלחת וטובה יותר.

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 1 2024, 12:16 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
תמונות בהמשכים
כתבים - צוות הפקפקן

שלום משתמשים וברוכים הבאים לכתבה חדשה - תמונות בהמשכים!
רצינו לעשות מדור של סיפור בהמשכים, והחלטנו להוסיף לו טוויסט - אנחנו נרכיב את הסיפור בהמשכים, כל אחד שורה, ו-DALL-E, שזו בינה מלאכותית, תיצור לנו תמונה מכל משפט ככה שנוכל לראות את הסיפור שלנו הופך ליצירה של ממש. התוצאות יצאו מצחיקות והזויות ואנחנו לא יכולים לחכות להראות לכם אותן, אז בואו ונתחיל.

"חביתה התארגנה לבית הספר". (אן)
User Posted Image

"היא חבשה כובע, שמה תיק גב ומשקפי שמש והלכה לאכול ארוחת בוקר". (אמיר)
User Posted Image

"היא הפשילה שרוולים והתחילה להכין חביתה לארוחת הבוקר". (מוריה)
User Posted Image

"כשהחביתה הייתה מוכנה היא התיישבה לאכול אותה". (יעל)
User Posted Image

"אחרי שחביתה סיימה לאכול את החביתה, האוטובוס הגיע והיא הייתה צריכה ללכת לבית הספר". (טום)
User Posted Image

"היא נכנסה לאטובוס בדיוק באמצע מלחמת אוכל, וחביתה נחתה לה על הראש". (יעל)
User Posted Image

"היא הורידה אותה מהראש, וזרקה אותה על נהג האוטובוס". (אמיר)
User Posted Image

"נהג האוטובוס סטה מהדרך, ולפתע האוטובוס נתקע בבובת ענק של אייל גולן". (נעמה)
User Posted Image

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 1 2024, 12:17 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
ראיון עם GPT
כתב - טום, בטאית - ג'יני

שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד ראיון עם GPT! שנת 2023 הגיעה לסיומה, והחלטתי לבדוק עם הצ'אט שיודע הכל מה היו הדברים המרכזיים שקרו השנה בכל תחומי החיים. בואו נראה מה הוא ענה לי!

טום: היי צ'אט, איך היית מסכם את שנת 2023 בכמה משפטים?

GPT: שנת 2023 הייתה שנה מלאת אתגרים אך גם של הזדמנויות. ראינו חידושים טכנולוגיים מרשימים וגם שינויים גדולים בפוליטיקה העולמית.

טום: מה היו האירועים החשובים ביותר שהתרחשו בשנת 2023?

GPT: אחד האירועים החשובים היה המשך התמודדות עם המשבר הקלימטי, כמו גם מספר בחירות מכריעות במדינות שונות.

טום: אילו חידושים טכנולוגיים מרכזיים התרחשו במהלך השנה?

GPT: התפתחויות באיי-אר ובמציאות מדומה, חדשנויות בתחום הרכבים החשמליים ובאנרגיה ירוקה.

טום: אילו שינויים פוליטיים ומדיניים משמעותיים אירעו ב-2023?

GPT: שינויים פוליטיים במספר מדינות, עם דגש על פוליטיקת הסביבה ושיתוף פעולה בינלאומי חדש.

טום: כיצד שנת 2023 השפיעה על הסדר העולמי והיחסים הבינלאומיים?

GPT: השנה הביאה אתגרים ופתרונות חדשים בתחומי המסחר העולמי והבריאות הציבורית.

טום: מה היו הטרנדים התרבותיים והבידוריים הבולטים של השנה?

GPT: ראינו גלים של תרבות פופולרית, כולל סדרות טלוויזיה חדשות וז'אנרים מוזיקליים חדשים.

טום: אילו אתגרים משמעותיים עמדו בפני העולם ב-2023 וכיצד התמודדנו עמם?

GPT: התמודדות עם השפעות המשבר הקלימטי ומשברים כלכליים במקומות שונים בעולם.

טום: האם יש אירועים או דמויות שהיוו מקור להשראה או לתקווה במהלך השנה?

GPT: דמויות שעמדו בחזית המאבק לשינוי חברתי וסביבתי, ופרויקטים טכנולוגיים שנועדו לשפר את איכות החיים.

טום: כיצד, לדעתך, שנת 2023 תשפיע על השנים הבאות?

GPT: חושב ששנת 2023 תשאיר חותם עמוק בהיסטוריה, הן בתחום הטכנולוגיה והן בשינוי המודעות הסביבתית והחברתית. וחוץ מזה, איך אפשר שלא לשכוח את הראיונות האלו. לצערי הרב, זה גם שינוי שיהיה בשנה הבאה, עלי לקחת הפסקה קצרה מהראיונות.

טום: כל מה שנותר להגיד הוא תודה לך, צ'אט, על כל הראיונות המעניינים, מרגשים ומצחיקים, בהם שיתפת אותנו מהידע הרב שלך. אני מניח שלא נדע אם ניפגש איתך לראיונות נוספים או לא, אבל את זה רק העתיד יגלה. תודה לכל הקוראים, שמחנו להיות חלק מהפקפקן!

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 1 2024, 12:19 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
בחן את עצמך
כתב - טום, בטאית - מוריה

User Posted Image

עם סיום שנת 2023, זה הזמן להסתכל אחורה ולראות איך השנה הזו השפיעה עלינו. מה היו השינויים המרכזיים בחיינו? איזה דברים חדשים נכנסו לחיינו? האם היינו חלק מהשינויים הגלובליים? כדי לעזור לכם לסכם את שנת 2023, הכנתי שאלון קצר. בואו נראה איך השנה הזו השפיעה עליכם!
מוכנים?

1. כיצד השתמשתם בטכנולוגיות החדשות של 2023?
1. ניסיתי כל חידוש טכנולוגי שיצא.
2. השתמשתי בכמה דברים חדשים.
3. אני נשאר עם מה שנוח לי, לא ממהר לשנות.

2. איך השפיעו עליכם השינויים הפוליטיים של 2023?
1. הייתי מאוד מעורב פוליטית או חברתית.
2. בסך הכל עקבתי אחרי הדברים, אבל לא ממש השתתפתי.
3. לא היה לי דחוף להיכנס לדברים האלה.

3. מה היו הטרנדים התרבותיים שהשפיעו עליכם ב-2023?
1. לא היה טרנד בטיקטוק שלא הכרתי.
2. שמעתי על חלק מהדברים.
3. היה איזה משהו עם לחם וחביתה, לא?

4. איך התמודדתם עם האתגרים שהובילה 2023?
1. ניצבתי מול כולם והתמודדתי יפה מאוד.
2. מצאתי דרכים יצירתיות לעקוף את הדברים.
3. לא חיפשתי שינויים גדולים, ככה שלא היו יותר מדי אתגרים.

5. מה למדתם משנת 2023?
1. למדתי המון דברים חדשים.
2. מדי פעם היה נחמד להעשיר את עצמי במשהו חדש.
3. לא למדתי יותר מדי דברים חדשים.

6. מה מצאתם מעורר השראה בשנה שחלפה?
1. הרבה אנשים מעניינים השפיעו עלי.
2. שמעתי על כמה מקרים מעוררי השראה.
3. לא קיבלתי יותר מדי השראה.

7. איך אתם רואים את השנים הבאות לאחר 2023?
1. אני מלא ציפייה לעתיד.
2. מעניין אותי לדעת מה יקרה בשנה הבאה, אבל אני בטוח שאזרום.
3. השנה לא הייתה מעניינת במיוחד, ובטח גם השנה הבאה תהיה ככה.

תוצאות
אחרי שעניתם על השאלות, כל שנותר הוא לסכום את מספרי התשובות שעניתם. את הפירוש לתוצאה שיצאה לכם תוכלו לראות במקרא הבא:

7-11 נקודות:
אתם פעילים, חדשניים ומעורבים. אתם אנשים שלא פוחדים להוביל ולהיות בחזית. שנת 2023 הייתה עבורכם שנה של פעילות מרובה, התמודדות עם אתגרים וקליטת חידושים. אתם נוטים להיות חלק ממהפכות קטנות וגדולות, תוך כדי שאתם משפיעים על הסביבה שלכם ומקבלים השראה ממנה. האומץ לנסות דברים חדשים והמוכנות לקחת סיכונים הם המאפיינים הבולטים שלכם. עבורכם, שנת 2023 הייתה זמן של גילוי והתפתחות אישית משמעותית.

12-16 נקודות:
אתם סקרנים ומחפשי איזון. אתם אנשים שיודעים למצוא את האיזון המושלם בין השאיפה לחידוש ובין השמירה על יציבות. במהלך שנת 2023, התמודדתם עם השינויים והאתגרים בצורה מתונה ומושכלת, מבלי לאבד את הקרקע מתחת לרגליים. הנכונות לקבל חידושים תוך שמירה על מה שידוע ונוח לכם מעידה על גישה פתוחה אך זהירה. שנת 2023 הייתה עבורכם זמן של התבוננות, צמיחה ולמידה, תוך כדי חיפוש אחר משמעות והתעמקות בעניינים החשובים לכם.

17-21 נקודות:
אתם שומרי מסורת ומחפשי יציבות. אתם אנשים שמעדיפים יציבות ונוחות על פני חידושים ושינויים. שנת 2023 עבורכם הייתה זמן של שמירה על המוכר והנוח, תוך ניסיון למצוא את השקט והשלווה בעולם מהיר ומשתנה. התמקדתם בלשמור על שגרת חיים בריאה ומאוזנת, תוך כדי שמירה על ערכים ומסורות שחשובים לכם. עבורכם, שנת 2023 הייתה הזדמנות להעצים את הקשרים הקרובים ולהתמקד באושר האישי והפנימי.

שנה אזרחית חדשה טובה לכולם, נתראה בגיליון הבא!

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 1 2024, 12:20 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
שאלות להנהלה
כתב - טום, בטאית - נעמה

עוד חודש עבר ושאלתם אותנו מלא שאלות מוזרות, מעניינות ובמיוחד מצחיקות. אספנו את כל התשובות מחברי ההנהלה והנה הן לפניכם.

1. אתם זוכרים איך זה מרגיש להיות עם תיבה של 100? (ניתאי, patrick star)
"כן, וזה מקסים, הדבר הכי טוב בלהיות משתמש. לא ממליץ לבקש שיגדילו לכם את התיבה אז גם אל תבקשו שנעשה דבר כזה." (טום, Part of Me)
"סליחה? תיבה של כמה?" (מאיר, כינוי בעברית)
"לא, וטוב שכך. הדבר שהכי מפחיד אותי ביום שבו ארד מההנהלה זה לחזור לתיבה הרגילה, אני אצטרך למחוק כל כך הרבה." (שקד, Darth Hader)
"אני זוכרת שכשעליתי להיות פרופסורית הייתה לי תיבה של יותר מ2000 ואחרי זה שינו את זה לצבע והתיבה של מנהלי פורום ועד היום לא עברה לי הנרגנות הזאת שיש לי תיבה של פחות ממה שהיה לי בתפקיד של פרופסורית, למרות שאני עדיין פרופסורית (וזו הייתה הרצאת הטד שלי על תיבות, תודה לכולם)." (אן, Lavender Haze)
"אני לא אשרוד עם תיבה של 100, שולחים לי מאה רק ביום." (סופי, All American hportal)

2. אם פתאום הייתם מתעוררים בבוקר והייתם מגלים שכל האנשים בעולם הפכו לזומבים חוץ ממכם, מה הייתם עושים? (עופרי, מטילדה)
"וואו, רק אני לא? יש לזה איזושהי סיבה? אני מניח שהייתי יוצא לחקור את זה." (מאיר, כינוי בעברית)
"הייתי כנראה עומדת וצורחת." (אן, Lavender Haze)
"הייתי מנסה להפוך לזומבי גם, זה נראה מגניב. או שהייתי מתפרסמת והופכת למלכה של הזומבים." (סופי, All American hportal)

3. אתם יכולים לגרד לי בגב? (אמיר, Back to Black)
"חח מה?" (טום, Part of Me)
"כן." (מאיר, כינוי בעברית)
"תיאורטית כן." (אן, Lavender Haze)

4. באיזה בתים הייתם? (יעל שרה, יעל שרה)
"בעיקרון אני ממויין פה לגריפינדור, אבל בלב שלי אני רייבנקלו מאז ומתמיד." (טום, Part of Me)
"סלית'רין לשלטוןןן אפילו הייתי סלית'ריני השנה פעם!" (מאיר, כינוי בעברית)
"גריפינדור לנצח!!!!!! הייתי גם ראש גריפינ לאיזה שנתיים למי שלא יודע." (שקד, Darth Hader)
"רייבנ!!! רייבנ הכי שווה, יש לנו חתולים ותה וטריעלים." (אן, Lavender Haze)
"הפלפיפית גאה 😝😝😝 סתם הייתם מתים, הייתי ראש רייבנקלו ואפילו רייבנקלו השנה פעמיים." (סופי, All American hportal)

5. אם הייתם אשכול, איזה אשכול הייתם? (בקביק 222)
"אשכולית." (מאיר, כינוי בעברית)
"כנראה אשכולות הספאם של איך משיגים חרמשים." (אן, Lavender Haze)
"הייתי מתכון ללחם חביתה." (סופי, All American hportal)

6. סופגניה פשוטה עם ריבה או מושחתת מרולדין? (ניתאי, patrick star)
"אני חושב שהשאלה היא לא עם או בלי מילוי אלא איפה מוצאים סופגניה שהיא טעימה באמת ולא סתם משהו שהולך ישר לתחת וגם מגעיל בו זמנית." (טום, Part of Me)
"סופגניה במילוי אסאדו. תנסו. אבל אם הבחירה היא רק בין שתי אלה אז קלאסית עם ריבה ואבקת סוכר. קשה לעשות סופגניות רולדין טובות, בד"כ זה סתם נהיה קינוח לא ברור." (מאיר, כינוי בעברית)
"שאלה מעולה. ברוב המקרים סופגניה רגילה (עם ריבה כמובן) כי יותר ממושחתת אחת זה כבר כבד אבל רגילות פחות מפריע, ופה ושם מושחתת אבל שתהיה שווה באמת." (שקד, Darth Hader)
"אנשים שמעדיפים סופגנייה עם שוקולד מאוד מעצבנים אותי ואנשים שאוכלים בלי ריבה סתם באים להשוויץ." (אן, Lavender Haze)
"ריבה." (סופי, All American hportal)

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 1 2024, 12:20 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image

וזה הסוף של הגיליון הראשון לשנת 2024, מקווים שנהניתם!
מוזמנים להגיב באשכול התגובות לגיליון מה חשבתם!
נתראה בגיליון הבא.

--------------------

User Posted Image

---------
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד אכילת הפיצות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
652 1540 1343 644

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2007-2024