האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

זנדאיה קולמן || סיקור שחקנית, אין על זנדאיה 3>
פורסם ב: Oct 18 2019, 20:37 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 13404
מגדר:male
משתמש מספר: 33977
חפצי המשתמש: צפה

זנדאיה קולמן

User Posted Image

שם מלא: זנדאיה מרי סטורמר קולמן Zendaya Maree Stoermer Coleman
תאריך לידה: 1 לספטמבר 1996
מקום לידה: אוקלנד, קליפורניה (ארצות הברית)
שנות פעילות: 2010-

זנדאיה מרי סטור-מה?
מידע כללי
זנדאיה היא שחקנית-רקדנית-זמרת נושאת פרסים, אשר התפרסמה בזכות סדרת הדיסני בה כיכבה, Shake It Up. היא השתתפה בעונה ה-16 של רוקדים עם כוכבים בארצות הברית, ולאחרונה החלה להצטלם גם לקולנוע.
זנדאיה היא הבת היחידה של קלייר מרי וקזמבה אג'מו, יש לה חמישה אחים חורגים מצד אבא שלה שגדולים ממנה. לאמה היה תפקיד ניהולי בתיאטרון שייקספיר הקליפורני, שם החלה זנדאיה לצמוח כאמנית במה, ולמדה שם כחלק מתכנית מיוחד לתלמידי בית ספר. היא הופיעה בכמה הפקות כשלמדה בבית הספר לאמנויות באוקלנד, ביניהן כדמות הראשית בOnce on This Island ודמות נוספת בCaroline, or Change. בגיל 8 הצטרפה לקבוצת ריקוד אוקלנדית שנקראה Future Shock Oakland שהתמקדה בהיפ הופ, שם נשארה שלוש שנים.
היא התחילה לדגמן ב2009 בגיל 13, והשתתפה בפירסומת לצעצוע של הסדרה iCarly. היא הופיעה כרקדנית משנה בפרסומת של Sears בה הופיעה גם השחקנית סלינה גומז. היא עשתה אודישן לShake it Up לתפקיד של קיקי ג'ונס, אך התקבלה במקום לתפקיד של רוקי בלו.
הפריצה הקולנועית שלה שעזרה לה להתרחק מהתפקיד שלה בסדרת הדיסני ולפנות לקהל בוגר יותר התרחשה עם הסרט ספיידר-מן:השיבה הביתה בשנת 2017. היא גילמה מאז גם תפקידי קול בסרטי אנימציה, ועלתה לתודעה נרחבת יותר גם תודות לחוש האופנה שלה והתלבושות שלה באירועים כמו הMET GALA (תמונה בהמשך, מבטיחה!).
ב2019 יצאה סדרה בכיכובה בשם "אופוריה", תחת HBO, וכך זכתה להכרה גם בקרב הקהל הצעיר החדש וגם בקרב קהל בגילה ומבוגר יותר.
שמה של זנדאיה מגיע מהשם הבנטואי "טנדאי", שמשמעותו לתת תודה.

מדיה

זנדאיה שרה ומופיעה בקליפ עבור שיר הסיום של הסדרה אופוריה.

זנדאיה בראיון על הסדרה "אופוריה".

זנדאיה מופיעה בתכנית Lip Sync Battle בה התחרתה מול טום הולנד ששיחק לצידה בספיידר-מן כפיטר פרקר.

זנדאיה מופיעה בתכנית Dancing with the Stars.

פילמוגרפיה

סרטים
  • Super Buddies כלוליפופ, 2013
  • Spider-Man: Homecoming כמישל ג'ונס, 2017
  • The Greatest Showman כאן ווילר, 2017
  • Duck Duck Goose כצ'י (קול), 2018
  • Smallfoot כמיצ'י (קול), 2018
  • Spider-Man: Far from Home כמישל ג'ונס, 2019
  • Dune כצ'אני, 2020
סדרות
  • Shake It Up כרוקי בלו, 2010-2013
  • Good Luck Charlie כרוקי בלו בפרק אחד, 2011
  • PrankStars כעצמה, 2011
  • Pixie Hollow Games כפרן (קול), 2011
  • A.N.T. Farm כסקואיה ג'ונס בפרק אחד, 2012
  • Frenemies כהאלי ברנדון, 2012
  • Dancing with the Stars כעצמה בעונה 16 זוכת מקום שני, 2013
  • The Story of Zendaya כעצמה, 2013
  • Zapped כזואי סטיבנס, 2014
  • SWAY:A Dance Trilogy כעצמה, 2014
  • Black-ish כראשידה בפרק אחד, 2015
  • K.C. Undercover כקיי.סי. קופר וגם הפיקה, 2015-2018
  • Walk the Prank כעצמה, 2017
  • Lip Sync Battle כעצמה, 2017
  • The OA כפולה לשלושה פרקים, 2019
  • Euphoria כרו בנט, 2019

חוות דעת
בתור מישהי בגיל של זנדאיה, עד שהסדרה של זנדאיה הגיעה לארץ כבר לא ממש צפיתי בסדרות של ניקלודיאון, אז לא יצא לי להכיר אותה בשייק איט אפ. ידעתי שהיא קיימת, ראיתי תלבושות שלה בכל מני טקסים ואירועים, הייתי מודעת לקיומה, אבל לא הכרתי פרוייקטים שלה.
היא הגיעה לתודעה שלי עם התפקיד שלה בספיידר-מן, אותו ממש אהבתי. מה יותר טוב ממרי ג'יין עייפה ומגניבה? היא תפסה את תשומת לבי ומן עלתה לרדאר שלי (מה שבעיקר אומר שהתחלתי לראות הרבה יותר פוסטים עליה בטמבלר, למען האמת).
ואז ראיתי את 'אופוריה', וזה שינה הכל, כי מהשניה הראשונה שראיתי את רו בנט אותה היא משחקת (מוזמניםות לקרוא את הסיקור דמות עליה), פשוט קצת התאהבתי. אני חושבת שהיא עשתה את התפקיד הזה בצורה המושלמת, והוכיחה לכל העולם שהיא באמת מסוגלת להכל- מסדרות ילדים ועד לסרטים וסדרות דרמה רציניים. התפקיד מלא באתגרים, ולראות אותה פשוט מבצעת הכל בצורה כל כך מרשימה גרם לי לעשות בינג' לראיונות אתה.
ואז גיליתי כמובן שהיא רקדנית מקצועית (וטובה בזה ממש!) ושהיא שרה, ואני מקשיבה לשיר שהיא שרה לסיום של 'אופוריה' לפחות כמה פעמים בשבוע ומתפעלת כל פעם מהקול שלה והביצועים שלה בקליפ.
אני חושבת שהיא בן אדם חכם ומוכשר ושאם ככה נראית תחילת דרכה, אני מצפה לראות לאן היא תמשיך. מעבר לזה, מראיונות אתה שצפיתי בהם היא נראית כמו בן אדם עם ראש על הכתפיים ועם לב רחב, שמקבלת אנשים. אני באמת מחכה בקוצר רוח לעוד תכנים אתה, והיא מהשחקניות ששווה לראות בשבילן דברים. מעבר לזה שהיא אמתית מאוד וכנה ולא מציגה מעין תמונה שהכל מושלם, כבר בכמה וכמה ראיונות היא הזכירה חוסר ביטחון או את איך שהיא לא מתלבשת ביומיום אפילו קרוב לאיך שהיא על המסלול או בצילומים.
היא צנועה, מוכשרת, טובה גם בשירה וגם בריקוד וגם במשחק, ואם היא תמשיך לעשות את מה שעושה לה טוב ומה שמעניין אותה אני צופה לה קריירה ארוכה ומעניינת. כפרעליה.

גיפים
User Posted Image User Posted Image
User Posted Image User Posted Image

הידעתם?
☼זנדאיה צמחונית.
☼לזנדאיה אלבום משנת 2013 ששמו Zendaya, והיא משתתפת באלבום Lit יחד עם Cedric Seven, Kaelbern, מאוקטובר 2019.
☼יש לה בית בשווי 1.4 מיליון דולר בלוס אנג'לס בקליפורניה.
☼היא מתעניינת בעיצוב בגדים ואף היה לה ליין בגדים משלה בשם דאיה.
☼בראיון על אופוריה יחד עם יוצר הסדרה, סיפרה זנדאיה שסבלה מדיכאון לאחר סיום הסדרה בדיסני ופחדה שלא תצליח להמשיך לעסוק במשחק כקריירה ופקפקה ביכולות שלה.

User Posted Image
הבטחתי תמונה מהMET GALA!

--------------------
ניקו
26, אח וטרינרי, תמיד זקוק לקפה, לשון פניה מעורבת\זכר

User Posted Image

פופ, אינדי, אלטרנטיבי, רוק \ משחקי וידאו \ סדרות \ סרטים \ ספרים
"You can let it go
You can throw a party full of everyone you know
And not invite your family
'Cause they never showed you love
You don't have to be sorry
For leaving and growing up"

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 21 2019, 06:39 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 12082
מגדר:female
משתמש מספר: 69847

כל הכבוד על הסיקור!
ראיתי את זנדאיה רק בThe Greatest Showman, אבל ממש אהבתי את המשחק שלה. היא כל כך הוסיפה שם לקאסט (הדי כושל)... (אבל היא שרה דואט עם זאק אפרון אז מי אני שאתלונן)
בקשר לסיקור - מפורט, מסודר (מסתבר שכולם יודעים לסדר פילמוגרפיה חוץ ממני), מעניין ודי מושלם לדעתי.
הגיפים ממש חמודים (:
כל הכבוד - נוסף ללינקייה (:

--------------------
אלכס ✦ Phanton of the Opera ✦ Shadowhunters ✦ Sherlock ✦ 15.2 ✦ טו"ק

User Posted Image

First rule of shadowhunting... when something explodes, just keep walking. Never think twice. Never look away

---------
פורסם ב: Oct 21 2019, 10:41 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236317
מגדר:female
משתמש מספר: 52249

זנדאיה!!! אני חולה עליה
אני מאלה שכן הכירו אותה בסדרות עבר שלה, והיא הייתה מהממת שם. היא שחקנית נהדרת, יודעת להתאים את עצמה למזג של הסדרה/סרט שבו היא נמצאת וזה די מרשים. פלוס היא זמרת מעולה (האמן הגדול מכולם. היא מדהימה שם), ומותק בגדול ואני 100% מסכימה עם הדעה שלך ומתכננת מהרגע שאופוריה יצא לראות את זה בזכותה (וזה יקרה... מתישהו).
בנוגע לסיקור, הוא מקסים. הוא נוגע בדברים החשובים, לא חופר מדי אבל עדיין מפורט מספיק. הוא מעוצב יפה (למרות שטיפה מפריע לי בעין שהגיפים לא באותו גודל, אבל זה פחות משמעותי), והתמונה מהמט גאלה בסוף סוגרת אותו באחלה דרך. שאפו על הסיקור^^

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Oct 23 2019, 08:41 AM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 13404
מגדר:male
משתמש מספר: 33977

תודה לכן! ממש השקעתי אז ממש שמחה שרואים :>

ותראי כבר אופוריה!!!!! זו סדרה מ ד ה י מ ה!!! וכאילו אני ווידאתי בעיקר שהרוחב של הגיפים אותו דבר (כאילו ממש הקטנתי לפי הצורך) וכאילו כן יכולתי ממש לוודא שגם הגובה זהה אבל כאילו... למי יש כוח ללכת כל כך רחוק לגיפים. ותודה שוב על התגובה 3>

--------------------
ניקו
26, אח וטרינרי, תמיד זקוק לקפה, לשון פניה מעורבת\זכר

User Posted Image

פופ, אינדי, אלטרנטיבי, רוק \ משחקי וידאו \ סדרות \ סרטים \ ספרים
"You can let it go
You can throw a party full of everyone you know
And not invite your family
'Cause they never showed you love
You don't have to be sorry
For leaving and growing up"

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8164 18908 18995 19399

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007