האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

🎭 המן הרשע / פעילות 🎭, מיני ספיישל פורים
פורסם ב: Mar 23 2022, 13:42 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 160758
מגדר:female
משתמש מספר: 61264
חפצי המשתמש: צפה

🎭 המן הרשע / פעילות 🎭

"אתה יכול לדמיין את וולדמורט בתור המן? רוצח מוגלגים במקום יהודים, או שהיהודים הם ההגדרה של מוגלגים, וזו הסיבה שדווקא היהודים מתים?" אני מגחכת ומביטה בהֵגַי, שמחזיר לי מבט מבולבל.
"למה את שואלת?" הוא מגחך. "הכל בסדר, ושתי?"
"כן, הכל מושלם!" אני קוראת וקופצת על רגליי. "אבל אנחנו יודעים איך וולדמורט נראה, אחרי הכל..." אני מהרהרת ביני לבין עצמי, מתעלמת מהמבטים המודאגים והמבולבלים של הֵגַי.
"אבל גם ההפך יכול להתקיים! המן יכול להיות וולדמורט - זהו, פתרתי את זה!"

היי לכם, פורטליסטים יקרים. אני מניחה שהבנתם שושתי איבדה את זה לחלוטין.
כן, זוהי רק ההתחלה של השיגעון שבו היא לוקה, אבל אני חייבת להודות שיש נקודה במה שהיא אומרת. כלומר, אתם לא חושבים שזה מגניב לדמיין אנטגוניסט של סדרה או ספר מסוים בתור המן? אבל מה שיותר מגניב, זה לדמיין את המן בתור האנטגוניסט.

אם לא הבנתם, המשימה שלכם להיום פשוטה ביותר - אתם צריכים לכתוב טופס דמות להמן, כמו שאתם כותבים טופס למשחק תפקידים ובונים דמות - תעשו את זה להמן.
הטוויסט, הוא שאתם תהפכו את המן לנבל הראשי מסדרה, סרט, ספר מוכר. כמו, לדוגמה, וולדמורט. אם לדוגמה המן היה וולדמורט, הסיבה שהוא החליט שטהורי דם הם מעל הכל היא שהמוגלגים - כל מי שלא טהור דם הוא יהודי. זו בגדול הסיבה לכל מה שהוא עשה לבני המוגלגים (היהודים).
חוץ מלהסביר את הפעולות של המן בתור האנטגוניסט (רקע יעני) תצטרכו כמובן לכתוב לו מראה ואופי, כמו בכל טופס רגיל שאתם תכתבו למשחק.

וכמובן שתקבלו משלוח מנות ופרח שושן כמחווה טובה להשתתפותכם בפעילות.

CODE
[B][COLOR=MediumSeaGreen]שם, כינוי:[/COLOR][/B] שלכם
[B][COLOR=MediumPurple]שם הדמות:[/COLOR][/B] המן (:
[B][COLOR=MediumSeaGreen]האנטגוניסט (הנבל) שהמן מייצג:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=MediumPurple]דוגמה:[/COLOR][/B] איך המן מייצג בדיוק את האנטגוניסט הזה? (כמו בדוגמה על וולדמורט, להסביר)
[B][COLOR=MediumSeaGreen]מראה:[/COLOR][/B] לפחות ארבע שורות;)
[B][COLOR=MediumPurple]אופי:[/COLOR][/B] ארבע וחצי שורות לפחות.
[B][COLOR=MediumSeaGreen]רקע:[/COLOR][/B] לפחות ארבע וחצי שורות.
[B][COLOR=MediumPurple]הערות/הארות/תרומה זה מדהים:[/COLOR][/B]

מהרו להשתתף בפעילות עד יום שישי הבא!

--------------------

User Posted Image

So don't be afraid to let them show
Your true colors
True colors are beautiful
Like a rainbow

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 23 2022, 19:28 PM
צטט הודעה

"Different doesn't mean wrong"

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 36335
מגדר:
משתמש מספר: 73807

שם, כינוי: רינגוש
שם הדמות: המן (:
האנטגוניסט (הנבל) שהמן מייצג: אהההההה
ניקח את... זאוס?
דוגמה: הוא חושב שהוא מעל כולם ומגיע לו הכל בתור ה"בן הבכור" (הילד המועדף).
מראה: הוא גבוה ונראה חינני ומה זה הדבר הזה של 4 שורות. טוב אז יש לו עיניים כחולות בצבע הסערה שנראות כחולות אפורות כאלו ומטריד להסתכל בהן כי הן מלחיצות ויש לו אף קצת עקום בצורה יפה וחיוך רחב כשהוא מחייך אבל הא לא מחייך אז חסל חיוך שלו ויש לו שיער בלונדיני שטני כזה לפי דעתי כי ככה נראה לי נראה זאוס אבל גם אם לא ככה החלטתי אז חבל. הוא גבוה ולכן גם מצפה שישתחוו לו כי השאר נמוכים חהחהחה ניצחון לזמן. מסתבר שלא עברו עדיין 4 שורות אז אני אוסיף שיש לו זרת קצרה משמע יותר קצרה ממה שהיא אמורה להיות וזה מה שגרם למרדכי???? לצחוק עליו ואז הוא התעצבן עליו וניסה לרצוח את כולם באופי שלו ולהפליל את הבן של פוסידון כי בעצם פוסידון זה מרדכי בדבר הזה שהמצאתי בדיוק עכשיו.
אופי: טוב אז זמן שלנו אצילי במיוחד ואוהב להציל את העולם ולעזור אבל ממרחק ככה שלא באמת לעזור אבל לדעתו הוא כן עוזר אבל לא באמת והוא יהיר ושחצן כי הבן האהוב ואז הוא כל הזמן חש את עצמו מעל כולם וכולם שונאים אותו אבל לא באמת כי ככה החלטתי אז נחמד לו כי אף אחד לא מעיר לו גם כי ההורים שלו מתו נראה לי גאיה ואוראנוס הם ההורים שלו והם מתו אז חבל לו כי אף אחד לא עוזר לו והוא נשאר יהיר מעל כולם גבוה גבוה בשמיים אבל באמת בשמיים כי הוא אל השמיים ורוצה לפגוע בכל מי שמפריע לו בכל דרך אפילו בברק אכזרי ולכן אל תטוסו לעולם כי הוא ירצח אתכם בשנתכם בטיסה או סתם בשינה בלי טיסה אם יתחשק לו כי ככה בא לו והוא מחליט על כולם ויהרוג את כולם.
רקע: טוב אז זמן נולד לאוראנוס וגאיה ואז נולדו לו עוד אחים חוץ מההיא שנולדה מהראש וההיא שנולדה מצדפה אז הוא החליט שהוא הבכור ואז הם הרגו את ההורים בארץ ובשמיים משהו כזה וזרקו אותם למעמקים ואז הוא התעצבן כי הוא קיבל את הכוח הכי חזק ונהיה שחצן כי האחים שלו לא אהבו אותו סוג של וכזה רבו איתו ואח שלו גורש לגיהנום ואז ניסה להרוג את הרקולס אבל לא צלח לו והוא הזדקן אבל לא מדברים על זה אלא על זה שמרדידון בגד והוליד ילד בשם פרסי ואז זמן ניסה לרצוח אותו כי הוא לא אהב אותו משהו כזה עם ברק בשמיים ואז זמן נהיה מבואס כי המלך מת ואיך הוא יביא לו את הטבת ואז הוא בכל זאת הביא לו וזמן הוציא בקשה להרוג את כל ילדי המים כי הוא חש שהם האתגר הכי גדול ואז הוא כזה חייך לעצמו אבל בסוף בן האש ובת המים תראו מה עשיתי פה בעצם הביאו את הברק האבוד והוא שנא אותם אבל פחות ואז הם חיו באושר ועושר עד לספר הבא ביום הזה.
הערות/הארות/תרומה זה מדהים: היה ארוך ומתיש מדי.
למי שלא הבין
זמן = זאוס + המן
מורדידון = מרדכי + פוסידון

--------------------

Ring 🌀 Quit 🌀 I wrote it for some reason 🌀 Credit to Idio

User Posted Image

"Trying to forget someone you love is like trying remember someone you never met."
(Yuu Otosaka, Charlotte)

---------
פורסם ב: Mar 24 2022, 15:10 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 0
מגדר:
משתמש מספר: 78262

שם, כינוי: רונה, יולימיוני
האנטגוניסט (הנבל) שהמן מייצג: ג'אפר מאלאדין
דוגמה: גם ג'אפר וגם המן הם היועצים של המלך ושניהם גם מתמרנים את המלך.
מראה:
אוזניים חדות, שיער שחור ארוך וחלק, עיניים שחורות קטנות והפרצוף שלו נראה תמיד כועס וגם כזה מרושע, גלימה ארוכה, זקן ארוך מין כובע עגול כזה בצבע שחור ופסים של זהב לרוחב, עם אבן חן ונוצה שהיא לפעמים כחולה ולפעמים אדומה במרכז של הכובע, מכנסיים נפוחים, חולצה ארוכה בצבע סגול כהה עם פסים של סגול בהיר יותר, וגם עם שרוולים נפוחים וארוכים, יחסית גבוה, מחזיק מקל נחש בצבע זהב עם עיניים אדומות זוהרות. תמיד, יש לו נעליים מוזרות עם שפיץ שהן בצבע כתום, ויש לו גם אף מאוד ארוך מאוד חד ומאוד עבה שמעוקם בצורה מוזרה לצד שמאל. יש לו גם נקודת חן על האף הזה.
אופי:
מרושע בעיקר, גם נחוש, לא טיפש אבל גם לא חכם, יעשה הכל כדי להשיג את מה שהוא רוצה ולא אכפת לו עם בדרך הוא יפגע באנשים, לא אוהב ללכלך את הידיים אז מעדיף לגרום לאנשים לעשות את העבודה בשבילו, וטוב בלתמרן אנשים שיעשו את זה. אם רק מישהו עושה משהו קטן נגד הכבוד שלו הוא יהיה נחוש לגרום לו לשלם על זה, וחושב שהוא בכלל לא הנבל בסיפור למרות שהוא עושה דברים מרושעים. ויעשה הכל כדי לנצח את היריב שלו ולהראות לעולם שאין לאף אחד סיכוי נגדו, למרות שזאת לא האמת. תמיד משועמם לא משנה מה קורה, כי הוא חושב שכלום לא יקרה נגדו ושכולם מפחדים ממנו, מה שנכון לגביי הרוב אבל לא לגביי כולם.
רקע:
אף אחד לא אהב אותו וכולם צחקו עליו שהוא היה ילד, וכבר מגיל צעיר הוא פינטז להיות מישהו בעל מעמד גבוה ואפילו להיות בן מלוכה, והוא החליט שאף אחד לו שווה לו ושמגיע לו להיות מישהו בעל הרבה כבוד, וכל הדברים האלה גרמו לו להיות רשע כי הוא רצה להיות מישהו שאין שווה לו בכל מחיר, אז הוא עשה הרבה דברים מפוקפקים, ניסה להרוג אנשים וכאלה. כשהוא היה בן 40 הוא התקבל להיות יועץ של המלך, אבל לפני שהוא התקבל הוא למד לעשות קסמים אצל מכשף זקן שלימד אותו תמורת המון מטבעות זהב וכסף. הוא היה כבר במנהרה של של הג'יני אבל גילה שיש שם ג'יני מאוחר יותר, ומהמערה הוא לקח את כל הכסף שנדרש לו כדי ללמוד קסמים

הערות/הארות/תרומה זה מדהים: זה באמת מתיש.
והייתי אמורה להמציא את המראה את האופי ואת הרקע נכון?

--------------------
פרשתי

---------
פורסם ב: Mar 24 2022, 15:53 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 21800
משתמש מספר: 76102

שם, כינוי: יולי, לאנוש
האנטגוניסט (הנבל) שהמן מייצג: קרונוס
דוגמה: שניהם רוצים להרוג מין שלם, קרונוס את האלים והמן את היהודים
מראה:
שמץ איך קרונוס נראה אז נגיד איך אני מדמיינת אותו- שרירי, שיער חום קצר, שזוף ובעל גוון עור בהיר, גבוה, עיניים שחורות קטנות ופרצוף מרושע כזה עם מבט של ״אתם לא שווים חצי מבזרת שלי״, מחזיק תמיד את הנשק שלו- חרמש אשר הכינו היצורים החצי כלבים האלה שעכשיו שחכתי איך קוראים להם, שריון בצבעים כסף וזהב, ארוך וכבד, בחלק האחורי של השיריון מוטבע החרמש הזה שלו, ועוטה קסדת כסף כבדה גם כן על הראש. ובגלל שהוא גם משולב עם המן אז נגיד שהקסדה תיהיה גם סגולה עם פסים בנוסף לזה שהיא מכסף וגם שהקסדה תיהיה מעוצבת בסגנון הכובע העגול הזה שיש להמן.

אופי:
אז גם המן וגם קרונוס שחצנים, חושבים שאף אחד לא שווה אפילו חצי מהזרת שלהם, גורמים לכולם לפחד מהם, שונאים קבוצה רבה של אנשים, רוצים שכולם יחשבו שלא כדאי להתעסק איתם, ושכולם יעשו כרצונם, וחושבים שהכל מגיע להם. לא אכפת להם בכמה אנשים הם יפגעו בדרך להשגת המטרה שלהם, ובקיצור מאוד נחושים להשיג את מה שהם רוצים. והם גם חושבים שכולם צריכים לחלוק להם כבוד, וגם ממעיטים בערכם של היריבים שלהם, וזה מה שגורם להם ליפול בסופו של דבר. בקיצור הם טיטאן ואיש מרושעים מאוד. אה כן והם אוהבים להרוג אנשים.

רקע:
טוב אז הוא בעצם הוא האח הכי קטן בן 12 הטיטאנים, והבן של גאיה ואורנוס. הוא הרג את אבא שלו, אורנוס, בגלל שאימו אמרה לו וגם בשביל כוח, ואכל את כל הבנים שנולדו לו (האלים) מחשש שידיחו אותו מכסאו, מה שהם באמת עשו בסוף בזכות זאוס, שהוחבא על ידי אישתו של קרונוס, כדי להציל אותו (את זאוס).
הוא גם החזק מבין הטיטאנים ושונא את האלים בגלל שהדיחו אותו מכסאו כמלך הטיטאנים. ואז יש את פרסי גקסון שבעצם זה מרדכי בשביל המן שמנצח אותו למרות שהוא חושב שזה לא יקרה כי הוא בסך הכל חצוי (או יהודי במגילה)
והוא מזלזל בו וחושב שהוא מנצח ואז בעצם הוא זה שמפסיד.
.
הערות/הארות/תרומה זה מדהים:

--------------------
יולי || 13 || מ. פורום ספרים

User Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 25 2022, 20:35 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2222
משתמש מספר: 82498

שם, כינוי: גל, גוגל הגאון
האנטגוניסט (הנבל) שהמן מייצג: גסטון מ''היפה והחיה''
דוגמה: גם גסטון וגם המן רוצים להרוג אנשים מסוימים מאותה סיבה, כי הם שונים. לדוגמא: גסטון רוצה להרוג את החיה מכיוון שהיא יצור מוזר ולא מוכר, לא בן אדם, והמן רוצה להרוג את היהודים מכיוון שהוא לא יהודי כמותם, והוא חושב שהם בעצם מין יצורים מוזרים.
מראה: אוזניים מחודדות, שפם חום בהיר, שיער חום בהיר, ניבים ארוכים בצורה מוזרה, זיפים, בגדים ישנים, צבע עור בהיר, מבט מרושע, הרבה אנשים שמעודדים אותו וחושבים שהוא חושב בצורה נכונה, אף גדול שנראה כמו בטטה, גבות מאוד עבות ושעירות, פה בולט, רגליים דקות, קול נמוך, ומבנה גוף גבוה ושרירי.
אופי: מרושע, יודע לגרום לאנשים לסמוך עליו, תוקפני, נראה די מאושר, אך מבפנים יש לו פשוט אופי די יבש. מקפיד לשמור על חיוך במשך רוב הזמן, מאוד מקובל מבחינה חברתית, מרגיש ממש טוב עם עצמו, כאילו הוא עושה את הדבר הנכון, וכאילו רק הוא צודק. רוצה שכל בני האדם יהיו יצורים הגיוניים, מאותו סוג, ושלא יהיה שום דבר אחר בעולם. רוצה להרוג את כל היצורים הפחות ברורים, ואת כל העולם שנמצא מסביב לבני אנוש, ושכל שאר בני האנוש יישנו את הדת שלהם.
רקע: מגיל צעיר הוא היה מאוד פופולרי בבית הספר, אך תמיד הרגיש שהיו לדעתו יותר מידי ריבים בעולם, יותר מידי סוגים של יצורים שונים. מאז שהיה בן 17 הוא החליט שהוא מתכוון לעשות את השינוי, ושהוא זה שרוצה להחליק את זה, ולהשאיר רק דבר אחד בעולם. הוא רצה שאנשים ימשיכו להעריץ אותו, והבין שאם תהיה רק דת אחת, הוא ישאר פופולרי ומקובל כמו שהיה מאז ומתמיד.
הערות/הארות/תרומה זה מדהים: היוש...

--------------------
Today is life, Tomorrow will never come
אז גל זאת אני ואני זאת גל.
החתימה הקודמת שלי הייתה מוזרההה, ונמאס לי ממנה!
אז, אמ, שלחו ינשוף...?
ואני אוסיף קישור, אבל אני כותבת.
והקישור המדהים שעבורו התכנסנו כאן היום: אני כותבת
אז... מה קורה?
ומילי תשלחי לי ינשוףףףףףףף
אני מתגעגעת אלייךךךך
אה, ומסתבר שאני מתחילה לדבר לעצמי בחתימות כמו מוזרה, או יותר נכון - כמו מי שאני!!!
גלvכל יום פהvמחכה לינשופיםvיוצרת חתימות נוראיות!!!

קדימה! תצטרפו!
זאת הקבוצה הכי טובה בעולם, וחסרים לנו אנשים!
קדימה!

בבקשה תצטרפו! אני מתחננת! זאת משפחה ממש מגניבה של אנימה! בבקשההה!!!!
משתנה לפי מצב רוח. תמונות תופסות הרבה מקום.

---------
פורסם ב: Apr 6 2022, 19:55 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147136378
משתמש מספר: 52249

כל הכבוד לכל המשתתפים! ננעל (:

--------------------
♥️May the fourth be with you

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
163 780 687 340

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007