האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

🎭 יום בחיי / בלטריקס לסטריינג' 🎭, פורים מטורף בפורטל!
פורסם ב: Mar 12 2018, 21:09 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521454
מגדר:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

אני לא הולכת לומר לכם היי. בכל מקרה, כאן בלטריקס, ואני לא באמת בטוחה למה אני עושה את זה. טוב, בעצם אני כן בטוחה. או שאני לא בטוחה. עזבו! כאן בלטריקס, ויש לי בעיה רצינית - שמתי לב שאף אחד לא יודע עליי כלום. כל מה שיודעים עליי קשור לאדוני ולאוכלי המוות, אבל אף אחד לא יודע על חיי המוקדמים, מה עשיתי בעבר, מה היה המקצוע האהוב עליי... כמובן שאיני כועסת על כך שמקשרים אותי מיידית לאדוני, אך אני מרגישה כי אנשים מפספסים דברים חשובים שקשורים אליי.

בטוח שהם חשובים?

אויש, שקט כבר. אתם רוצים לעזור לי או לא? כיוון שממש אין לי זמן לשבת לכתוב יומן, חשבתי שאוכל לתת לכם את המשימה - יש כאן זיכרונות רבים שלי לרשותכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור אחד. לאחר מכן, כיתבו בלוג, פיסה מיומן, הקשורה אליו. זה לא נשמע כל כך מסובך, אני צודקת? וחסר לכם אם תכתבו שטויות, אל תשכחו שאתם מתעסקים עם בלטריקס לסטריינג'! עכשיו מהרו, אני רוצה שהכל יהיה מוכן עד מחר.

אף על פי שאני לא ממש רוצה לתת לכם כסף על זה, אתם תקבלו 150 חרמשים כדי שלא תתלוננו שאני לא משלמת לכם.

CODE
[color=darkred][b]שם:[/b][/color]
[color=orange][b]הזיכרון:[/b][/color] להמציא. מכל תקופה בזמן של בלטריקס, כמה שיותר הזוי יותר טוב.
[color=darkred][b]הבלוג/יומן:[/b][/color]
[color=orange][b]הערות/הארות:[/b][/color]

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8236 21360 21315 21391

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007