האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום הבהרה

עמוד השאלות הנפוצות
הקריאה חובה לפני פתיחת אשכול חדש

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

▬ HPDark - כי אכפת לנו מהעיניים שלכם! ▬
פורסם ב: Aug 12 2020, 17:06 PM
צטט הודעה

Eppur si muove

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 69420
מגדר:male
משתמש מספר: 57704
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

HPDark

(תסלחו לי על החיתוך בצד ימין, זה נחתך בשתיים בבוקר וכשזה היה בגודל של 16 פיקסלים.)
לכולנו יצא להיות בפורטל בסביבה חשוכה. זה מאוד מסנוור ולא נעים בעיניים להסתכל על המקומות המוארים בפורטל כשחשוך מסביב. ובדיוק מסיבה זאת יצרתי את HPDark - תוסף שיגרום לפורטל להיות הרבה פחות מסנוור, עם רקע כהה בכל המקומות.

אז מה התוסף עושה בדיוק?
התוסף יגרום לכל עמוד ומקום מסנוור בפורטל להיות מסנוור הרבה פחות, בכך שהמקומות האלו יהיו על רקע כהה וטקסט מותאם.
ליתר דיוק, התוסף מוסיף קובץ CSS שמעצב מחדש את כל המחלקות (class) השונות של הפורטל.

איך אני יכול לדעת שהתוסף לא יגנוב ממני מידע אישי?
ברצינות, אין לי שום עניין במידע האישי שלך. אם אתה לא מאמין לי, התוסף נבדק ואושר על ידי הנהלת הפורטל. בנוסף, כל קבצי התוסף זמינים בגיטהאב, בקישור הזה.
כפי שניתן לראות בעמוד בגיטהאב, התוסף מכיל קובץ CSS אחד, קובץ JSON שהוא ה-manifest, קובץ JS שאחראי על הכפתור שמכבה או מדליק את הדארק מוד (הירח משמאל למעלה) ושלושה קבצי אייקון של התוסף - אחד לכל גודל שמבוקש מתוסף.

* התוסף משתמש בעוגיות (Cookies) ובשימושכם בתוסף אתם מאשרים את השימוש בעוגיות.
מידע נוסף על התוסף יחד עם שאלות נפוצות נוספות תוכלו למצוא בהמשך האשכול.

אז איך אני משיג את התוסף?

התוסף זמין עכשיו להורדה לדפדפנים כרום ופיירפוקס!
דפדפנים נוספים יגיעו בקרוב.

שאלות ותשובות נפוצות + מידע נוסף

שאלה: איך אני מתקין את התוסף?
תשובה: תלחץ על קישור ההורדה המתאים למעלה, ותועבר לחנות האינטרנט של כרום/פיירפוקס בהתאם לקישור עליו לחצת. שם תלחץ על "הוסף ל-Chrome"/"הורד ל-FireFox", תאשר שברצונך להתקין את התוסף, כנס לפורטל ותהנה מהרקע הכהה!

שאלה: האם התוסף זמין גם לטלפון?
תשובה: התוסף זמין לטלפון בגרסת פיירפוקס בלבד.

שאלה: לא מופיע לי "הוסף ל-Chrome"/"הורד ל-FireFox", מה לעשות?
תשובה: כרגע התוסף לא זמין לדפדפנים שהם לא גוגל כרום או פיירפוקס. בהנחה והכפתור הנ"ל לא מופיע לך, ככל הנראה אתה לא משתמש בדפדפן מתאים, או שלחצת על קישור הורדה לא נכון. אם אתה בטוח שאתה משתמש בדפדפן כרום או פיירפוקס, פנה אליי בהודעה פרטית ואוכל לסייע לך.

שאלה: איך אני מבטל/מפעיל את השפעת התוסף?
תשובה: לדפדפן כרום: אם ברצונך לבטל את השפעת התוסף, לך אל דף התוספים המותקנים שלך (או תיכנס לקישור הזה), תלחץ על הכפתור שמשנה את המצב של התוסף ככה שהוא יהיה אפור והתוסף יושבת. אם ברצונך להפעיל את התוסף לאחר שהשבתת אותו, לך אל דף התוספים המותקנים שלך (או תיכנס לקישור הזה), תלחץ על הכפתור שמשנה את המצב של התוסף ככה שהוא יהיה כחול והתוסף יופעל.
לדפדפן פיירפוקס: אם ברצונך לבטל את השפעת התוסף, לך אל דף התוספים המותקנים שלך, תלחץ על הכפתור שמשנה את המצב של התוסף ככה שהוא יהיה אפור והתוסף יושבת. אם ברצונך להפעיל את התוסף לאחר שהשבתת אותו, לך אל דף התוספים המותקנים שלך, תלחץ על הכפתור שמשנה את המצב של התוסף ככה שהוא יהיה כחול והתוסף יופעל.

שאלה: חלקים מסויימים של הפורטל עדיין מופיעים לי כלבנים, מה לעשות?
תשובה: אם התוסף מופעל אצלך וחלקים מסויימים עדיין לא כהים, שלח לי הודעה פרטית ואשמח לסייע לך. בהודעה שלך בבקשה הוסף קישור לעמוד בו זה קורה, יחד עם הדפדפן שאתה משתמש בו ומערכת ההפעלה שלך (ווינדוס [בבקשה להוסיף גם גרסה - XP, 7, 8, 10 וכד'], Mac, לינוקס וכדומה).

שאלה: יש טקסט שאני בקושי רואה כי הוא בצבע של הרקע. למה זה קורה?
תשובה: טקסט בצבעים מסויימים (צבעים שלרוב משומשים כצבעי ספויילר באשכולות ותגובות, כאלה שקשה לקרוא על הרקע הרגיל של הפורטל כמו צהוב או גוונים שונים של לבן) יופיע בצבע מאוד מאוד דומה לצבע של הרקע, במטרה לגרום שהטקסט הזה יהיה קשה לקריאה כמו שספויילר אמור להיות. אם אתם רוצים לקרוא אותו, תלחצו על הטקסט/תסמנו אותו.

שאלה: מאז שהתקנתי את התוסף אני רואה ירח עם כוכב בצד שמאל למעלה. מה זה?
תשובה: הסימן המדובר משמש כדי להחליף את המצב של התוסף - לחיצה עליו תביא לדארק מוד להיות פעיל או לא פעיל, בהתאם למספר הפעמים שהוא נלחץ.

אם יש לכם שאלות נוספות שלא מופיעות כאן, שלחו לי הודעה פרטית (ינשוף) ואשמח לסייע!

שרת הדיסקורד הרשמי של התוסף

לתוסף יש שרת דיסקורד רשמי, בו ניתן להציע הצעות, לדווח על תקלות, לשאול שאלות ולהתעדכן בכל העדכונים של התוסף בזמן אמת.
הזמנה לשרת נמצאת כאן.
אנא קראו את החוקים לפני שתגיבו בשרת.

* האשכול ייערך מפעם לפעם, כדי להוסיף דברים חשובים נוספים - מידע על עדכונים דרסטיים, שינויים כאלה ואחרים ועוד.

אני תמיד זמין בהודעה פרטית (ינשוף) לכל דבר שתצטרכו.
תהנו!

--------------------
Legends Never Die

אתה/הוא

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 12 2020, 17:07 PM
צטט הודעה

Foxes are just cat software running on dog hardware

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147483647
מגדר:male
משתמש מספר: 33527
חפצי המשתמש: צפה

תודה רבה פלג! מומלץ בחום happy.gif

--------------------
User Posted Image
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007