האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

🎃חגיגת הדלעות || פעילות🎃, ספיישל האלווין
פורסם ב: Oct 31 2019, 19:51 PM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: מעצב האתר
חרמשים: 10000
מגדר:female
משתמש מספר: 65051
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

חגיגת הדלעות

שלום, יקירים שלי!
איזה לילה מיוחד הוא הלילה של ה-31 באוקטובר! ילדים ומבוגרים ברחבי העולם מתחפשים לדמויות מפחידות, ומוכרי הממתקים מתמוגגים.

אני מקווה שאתם רעבים, כי אוכל הוא מרכיב מרכזי בהאלווין, כמעט כמו התחפושות והמתיחות המבהילות; ולכן, בדיוק לכבוד הלילה המיוחד הזה נועדה הקריאה אליכם,
המשתמשים חובבי הקולינריה.

מה תכננת לנו בדיוק?

הו, כמה טוב ששאלתם! בפעילות הזו, שתחל היום ותמשיך אל השבוע הקרוב, אני רוצה שתפעלו על פי המדריך לכתיבת מתכון, ותסקרו לנו את המתכון המושלם לכבוד ליל כל הקדושים. בנוסף, משום שזהו אכן לילה ייחודי, המרכיב המרכזי במתכון שלכם יצטרך להיות הסמל הבלתי מעורער של האלווין, שהוא כמובן- הדלעת.

כל מתכון שאותו תביאו יצטרך לכלול דלעת כמרכיב עיקרי או דומיננטי. בנוסף, לכבוד ההאלווין, על המתכון להיות בסגנון לפחות אחת משלושת התכונות האופייניות לחג: עליו להיות מפתיע (כמו מקוריות התחפושות והמשחקים המבהילים), או מסורתי (כרוח החג עצמו) או שיוגדר כ'מתכון ילדות' (כי חג זה פונה בעיקר לילדים).

כמובן שנתגמל אתכם בהתאם על הפעילות הזו. על סיקור מתכון האלווין טעים ומשובח תתוגמלו ב-150 חרמשים ו-5 נקודות בית.
המתכון המקורי ביותר יזכה אתכם ב-10 חרמשים נוספים.
מהרו למלא את הטופס!

CODE
[B][COLOR=DarkOrange]שם+כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DarkOrange]בית (לבעלי תפקידים):[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DarkOrange]קישור למתכון שלי:[/COLOR][/B] בשורה וחצי לפחות
[B][COLOR=DarkOrange]שאלות/מענות/דלעות:[/COLOR][/B]

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007