האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מצלמת Fujifilm Instax Mini 8 || סיקור מכשיר
פורסם ב: Jul 30 2019, 17:10 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 1011387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922
חפצי המשתמש: צפה

מצלמת Fujifilm Instax Mini 8
סיקור מכשיר

User Posted Image

תעודת זהות למכשיר:
אתר החברה: https://www.fujifilm.com/
מחיר המכשיר: בין 170 ל500 שקלים
מחיר חבילות הפולורויד הנלוות: 10 חבילות בין 256 ל800 שקלים
מגיע בצבעים: תכלת, לבן, ורוד, צהוב, סגול, אדום, שחור

תיאור פעולת המכשיר:
פעולת המצלמה הזו ממש פשוטה, וגם מי שלא ממש מומחה בצילום ולא יודע איך מצלמות פועלות - יכול לצלם במצלמה הזו בקלות. כדי להדליק את המצלמה, יש ללחוץ על הכפתור הסמוך לעדשה, וכדי לכבות אותה צריך לדחוף בעדינות את העדשה פנימה. לאחר ההדלקה, תידלק נורה אדומה בסמוך ל4 המצבים שאתם נמצאים בהם: בית, מעונן, שמשי או שמשי ביותר. יש להזיז את העדשה עד למצב המתאים. בחלק הקדמי של המצלמה יש את העדשה, המצבים, כפתור הצילום, פלאש ועינית. מאחור מותאם מקום במיוחד לפילים או לדפי הפלורויד. מצד ימין למקום זה, מתואר מספר הפילים שעוד נשאר בעיגול קטן. למעלה יותר יש את הצד השני של העינית. צריך רק לחבר סוללות, להכניס את הפילים, להדליק את המצלמה וזהו - אתם יכולים לצלם! כאשר תלחצו על כפתור הצילום, המצלמה אוטומטית תדפיס את מה שצילמתם על פיל אחד.

נתחיל בחסרונות:
החיסרון הגדול ביותר בעיניי הוא, שדפי הפולורויד יקרים. ממש. כמו שכתבתי בתעודת הזהות, 10 חבילות יכולות לעלות עד 800 שקלים! לכן, מומלץ מאוד לקנות חבילות אלה בחו"ל או באתרי קניות באינטרנט. חבל לבזבז סתם כל כך הרבה כסף.
חיסרון שני ולא פחות משמעותי הוא, שכל תמונה שאתם מצלמים, ללא יוצא מן הכלל, מודפסת. אתם לא יכולים להתחרט, ויהיו מצבים שתדפיסו תמונות שלא תאהבו וזה סתם חבל. מומלץ לפני כל צילום, לצלם את התמונה בסמארטפון שלכם ולתכנן את הזווית והגודל, ורק אז לצלם במצלמה.
חיסרון נוסף הוא שתמיד יש פלאש בכל תצלום. גם בחוץ וגם באור. זה אומנם לא כל כך משמעותי בחלק מהמצבים, אך בחלק אחר הוא מבהיר מאוד את התמונה, והנה אנחנו בחיסרון נוסף: אתם לא יכולים לשחק עם ההגדרות של המצלמה. אתם קונים אותה בנתונים קבועים, אי אפשר להתאים אותה לתאורה, לכן תמונות לבנות או שחורות מידיי יודפסו בצורה לא טובה (תמונות בוהקות למשל תודפסנה בצבע לבן עם כתמים של מה שצילמתם), גם אם זה נראה בעינית שהתמונה כן טובה.
חיסרון אחרון הוא שכשאתם מצלמים את עצמכם, לא תדעו איך אתם נראים. כלומר, אי אפשר להעמיד מראה, לדוגמא, מאחורי המצלמה, כי צריך להסתכל בעינית שלה ואין לה מסך שמראה את התמונה (למרות שבגרסת 9 יש מראה מובנית). אין למצלמה גם סטופר, מה שאומר שאתם לא יכולים לצלם את עצמכם מרחוק, במקרה ואין בסביבה אנשים שיוכלו לצלם אתכם.

נמשיך ליתרונות:
אי אפשר להתעלם מהעובדה שהמצלמה הזו היא סופר שיקית. יש לה סטייל מדהים, והיא מזכירה לי את המכוניות הישנות האלה שחודשו, רק בצורה טובה יותר. אני מאוד אוהב איך שהיא נראית ואת הפעולות הייחודיות לה. המצלמה הזו היא די נבנתה לעצלנים, כלומר לאלו שאין להם כוח ממש ללכת לפתח את התמונות שצילמו - היא פשוט מדפיסה את התמונות במקום, ועל פילים יפים וקטנים כאלה. הפילים יקרים, נכון, אבל לדעתי זה שווה את זה. ואם אתם קונים מהאינטרנט, זה לא יוצא יקר כל כך. לגבי החיסרון שכל תמונה מודפסת, זה חלק מהייחודיות של המצלמה - שכל תמונה מודפסת ואתם לא יודעים מראש איך היא בדיוק נראית. הציפייה הזו לתמונה טובה גורמת לקסם של המצלמה הזו. הסקרנות הזו והציפייה כנראה הביאו למצלמה את הפופולריות שלה.
לגבי כך שאי אפשר לשנות את נתוני המצלמה, זו באמת בעיה, אך זה חלק מההתאמה של המצלמה לכאלה שלא למדו צילום ולא יודעים איך מצלמות מתקדמות עובדות - כאן פשוט לוחצים על כפתור וזהו.

דעה אישית:
אני מאוד אוהב את המצלמה הזו. למען האמת, אין לי אותה (וממש אשמח אם יקנו לי אותה), אבל ממה שראיתי היא פשוט מצלמה טובה, די איכותית, עם פיצ'רים מגניבים ממש. אני מאוד אוהב את הנראות שלה, כמו מצלמות של פעם אבל עם חידוש שאי אפשר לפספס. כל הצבעים שאפשר לקבל את המצלמה פשוט יפים ועדינים, והיא פשוט סטיילית בטירוף. התכונה הזו שהיא מדפיסה את התמונות במקום פשוט אדירה בעיניי, וזה באמת מה שהופך אותה לקסומה. יחסית למצלמות אחרות, היא באמת זולה, למרות שכן, הפולורויד כן יקרים, אבל זה לגמרי שווה את זה. לא ראיתי עוד מצלמות כאלה, גם בנוחות אבל גם במראה. אני מקווה שבעתיד מצלמות כאלה תהיינה פופולריות יותר, וימשיכו לייצר אותן ולהוציא דגמים חדשים, כי הרעיון פשוט מטורף.

סרטונים שעזרו לי בכתיבת הסיקור:

תמונות נוספות:

User Posted Image

User Posted Image

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007