האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (17) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

בנק הרעיונות ^_^
פורסם ב: Jun 25 2012, 20:05 PM
צטט הודעה

It's all about the wordplay

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 4812
מגדר:male
משתמש מספר: 33423
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

מה זה בכלל בנק הרעיונות?

קרה לכם פעם שרציתם לפתוח מ"ת ולא ידעתם על מה לפתוח? שלא היה לכם רעיון בראש בכלל?
טוב, לי זה קרה המון פעמים...
בגלל זה החלטתי לפתוח את בנק הרעיונות D:
בבנק הזה יהיו רעיונות למשחקים שאותם אתם תביאו, אתם תכתבו את הרעיונות והם יכנסו לבנק. שם אנשים יוכלו ל"אמץ" להם רעיון ולפתוח מ"ת(באישורי).

יש איזשהו משהו מיוחד בבנק הזה?

כמובן שכן !
על כל רעיון שתכתבו פה (והוא יתקבל בבנק) תקבלו 100 חרמשים ושלוש נקודות בנק ^^

יש איזשהו מלכוד? אני יודע שיש כאן אותיות קטנות!

תרגעו, אין שום אותיות קטנות או מלכוד D:
רק תיזהרו לא לתת את אותו הרעיון פעמים, אחרת פשוט זה יחשב כספאם ^^
חוק חדש:
על הרעיון אותו אתם הולכים לפרסם בבנק, יש להכיל לפחות שלושה שורות מלל, בהן מסופר הרעיון והבעיה. שאר מלל לא יזיק.
אם הרעיון לא עונה על ההגדרה הנ"ל, הוא לא יתקבל ולא יינתנו עליו חרמשים ונקודות.
בנוסף, למנהלי הפורום יש זכות להחליט בעצמם האם הרעיון טוב דיו בכל להיכנס לבנק, מבלי לתת דין וחשבון על החלטותיהם.

איפה הרשימה של הרעיונות?

ממש כאן D:

[u]הבנק:
- בית משוגעים שהזמן שם עוצר מלכת.
- אבירי השולחן העגול
- אולימפיאדת הקסם
- הבריחה מהפנימיה
- הערפדים בפניימיה
- הגיונות - השד המתעתע
[/U]
בפני X אנשים נשתל הספק הגדול מכל הספקות. הם מתחילים לפקפק בקיומם שלהם, איך הם יודעים שהם גרים בעיר מגוריהם? איך הם יודעים שגופם אמיתי או שהם סתם אדווה בחלל הגדול? איך הם יודעים מה נכון ומה לא נכון? הם חייבים למצוא את התשובות, רק כך הם יצליחו להפרת מהספק המכרסם בליבם ומוציא מכל מה שהם הכירו למסע ארוך המלא גילויים ומלא תשובות ושאלות.
- הגיונות - חלומות
רנה דקארט, הפילוסוף המפורסם, יושב בטרקלינו וכותב את הספר המפורסם שלו הגיונות. הוא בדיוק גמר לכתוב את טיעון ״החלומות״, שבו הוא מספר שכשהוא ישן הוא מרגיש כאילו שהוא ער וההפך אז איך הוא יודע אם הוא ער או ישן. כשהלך לישון כל זכר לטיעון זה נמחק ממוחו ומספרו. השנה, נשלח מכתב אל שבעה (?) אנשים. הטיעון היה כתוב בדף הזה ובסופו נכתב ״האם אני צריך ללכת לישון כדי להתעורר? 2645839״ המכתב הזה מוביל אותם למסע בין חלומות לבין המציאות וההחלטה מה זה מה.
- טליסמן
- מעגל הפיות:
כל שבע שנים שבע הפיות החזקות ביורת שחיות באנקסו, ממלכת הפיות בכדו׳׳א מקיימות טקס שמטרתו היא להחזיק את אומת הפעטל בשלום. יום אחד אחת המיות נעלמה, והשאר, יוד עם אחיה של הפיה האלפים, יצאו לחפש אותה.
- הברלינאים:
שישה ילדים יהודים קטנים בבית ספר יהודי קטן בברלין, אבל החליטו להרוג את היהודים. והם הצליחו לברוח מבית הספר, למצוא מקום אחד לחיות בו ( אתם הילדים שברחו ).
- מחיי העתיקות:
בX מוזיאנים שונים בעולם ישנם מוצגים מיוחדים, מוצגים שפותחים שאר לילדים המיוחדים ששם הם ״מחיי העתיקות״ כאשר מחיה עתיקות נוגע בעתיקה מסוימת שמיועדת לו, הוא מגיע לזמן העתיקות. במוזיאונים השונים היו מוצגים הקשורים ליוון העתיקה, תקופת האלים. וX הילדים שנגעו בעתיקות נעלמו, ליוון העתיקה.
- מעגל:
בעם שחיי באמריקה הדרומית יש אגדה - שכל נער/ה הנשאים את ״קמיע הרוחות״, קמיע מעגלי זהוב, יכולים להגן על משפחותייהם במחשבה בלבד. כאשר המגן של המשפחה הוותיקה בשבט נעלם, מתחילים לחפש אותו ( אתם המחפשים ).
- ילדי המקלט :
כל הזמן בחייהם בילו הילדים שנולדו אחרי 2112 במקלט, רק כי התחילה המלחמה. מקלטים ענקיים, בתים שלמים מתחת לאדמה, אבל כל יום יש מת חדש, מקלט חדש שחרב. ואז הילדים החליטו לברוח מהמקלטים. שישה ילדים, שישה מקלטים ושש מדינות. אבל הדבר הנורא ביותר שבחוץ, כל דבר יכול להוביל אותם למקום אחר. ואז הם מגיעים לאיימויר, האי של האלים.
- רוחות :
העיירה נורדאו היא עיירה קטנה בדרום סיביר, רוסיה. אין אף אחד חדש בעיירה זה 100 שנה, אבל יום אחד מגיע אנטון קווי, נער לא ידיותי, שמנסה לגלות את הסוד של העיירה, מה נותן לאנשיה לחיות את כל חייהם באותו הגיל בו ״נוצרו״ ( עוד הסברים בפרטי )
- מוטציות :
אף אחד לא האמין שx הילדים יוכלו לשרוד, אבל הם הצליחו. רופא מסתורי בא לx בתי חולים בעולם, כדי לרפא אותם. ושתיים עשרה שנים לאחר מכן הם הפכו למוטציות. יצורים מפחידים, חציי חיות במוחם ובנפשם, שרק האיש המסתורי יכול ללמד אותם מה לעשות.
- גנבים :
הרחובות של וטעמיה לעולם לא יהיו שקטות שוב. הארגז של חבורת הגנבה בוונציה נלקח, וכל אחד מנסה לעלות לשלוט הקבוצה הנועזת במקומו, ואז מגלים אותם. ילדים בודדים, עזובים, שחיים מגניבה. הם מנסים לברוח.
- חיילי הצבא האדום: ( רוסיה, כן?)
X חיילים נעלמו בפעולה, ומנסים למצוא אותם. מגלים כי הם בגרמניה, ואז x מרגלים נשלחים לחפש אותם.
- מהלכים :
הענקים, השולטים בעולם. משחקים בעולם, משחקים בנו. כל אחד מהם יודע כי יש לו רק חלק, אווטן, הענק הצעיר החליט לנקום, ומוציא שישה חיילי משחק לעולם האמיתי - בו חיים רק החיילי מעץ - ה״אנשים״ והענקים. הם צריכים להסתדר ולנקום בענק הבוגר, על כך שהציק לאווטן ( זה מבוסס על ההשקפה שהייתה לי פעם על העולם)
- רעל:
ישנם אנשים חשובים בעולם, ויש את הקבוצה שרוצה להשתלט על העולם. הם הרעילו אותם, המלכים של המינות החשובות, או ראשי הממשלה. שישה קופאים מחוננים נשלחו בכדי לנסות להציל את המפורסמים מהרעל שחיי בהם.
-הנבחר:
X נבחרים מגיעים בדרך פלא למקום שנקרא קוואנטיס, שם יתנו להם 17 משימות. מי שינצח יהפוך למלך, השאר ימותו מוות מזעזע.
-פרחי הקוונטיון:
בכדור הארץ יש מדענים, והם גילו צמח אחד, קטן למדי, צהוב למדי. הם התקרבו לפרח ונגעו בו - הם נעלמו, הגיעו לעולם אחר כנערים - ונאסרו, כגנבים. איש בכלא מעביר להם את הדרך לצאת, והם צריכים לנסות לחזור לעולמם - להזהיר שאסור לגעת בקוונטיון.
-מכשפות הלילה:
כל שש וחצי שנים משפחת המכשפים (והמכשפות) נפגשת. כל שנה שישה מכשפים (או מכשפות) צריכים לעשות את טקס הבגרות שלהם - להגיע לעולם המכשפים ולהציל את קודמיהם, מי שמגיע להציל, חייב להכנס ולחכות להבא. אתם השישה.
-שער המעבר:
הגנרל שלח את הצוות הותיק לעוד משימה, פלנטה נוספת. רק דניאל - אחד מהצוות חזר, וסיפר לגנרל כי כולם מתים, וחייבים לגרום ליצורים שחיים שפלנטה ההיא למות. הגנרל היה חייב לשלוח את הצוות המתמחה, למרות שהם רק נערים.
-אבני הקודש:
לפני הרבה זמן,נוצרו 4 אבנים על ידי 4 דרקונים:
אקווסטור,דרקון המים,יצר את האבן הכחולה.
ניילורס,דרקון האש,יצר את האבן האדומה.
שילנרה,דרקונית האוויר,יצרה את האבן השקופה.
תלרה,דרקונית האדמה,יצרה את האבן החומה.
האבנים נועדו לארבעה נערים שיימצאו את האבן כאשר ארצם,ארץ האלפים,הגמדים והדרקונים תהיה בסכנה.
אתם הנערים,3 מזן אלף ושלושה מזן הגמדים.עליכם ללמוד לשלוט באבנים.
-הדרקונים מהעבר:
אתם 4 נערים רגילים לגמרי.אבל כשיום אחד אדם מוזר בשם טיילוס חוטף אתכם ומסביר לכם שאתם חייבים להתחבר לארבעת דרקוני היסודות מהעבר.
מים-הדרקון פאלוס.
אש-הדרקונית לוארסייה.
אוויר-הדרקון ניארליין.
אדמה-הדרקונית אלוורייה.
האם תצליחו לגבור על הקשיים,להתחבר אל הדרקונים ולהציל את שיינרלוויה מידיו של הדרקון השחור ושותפו,טראלון?
-התנקשות בחיי המלך
בממלכת אווסט יש מלכים - אנשים ששולטים בעמם בצורה הלא נכונה - כשפות.
הם שולטים בצמחים, בחיות, במתכות או רק ארבעה מקרים - ביסודות.
ההתנקשות בחייהם של ארבעת המלכים, טאו האש, וורינה המים, קורין האדמה וליימה האוויר.
ארבעה צעיריםם, החליטו להתנקש בחייהם - והצליחו.
-מאורת הערפדים:
בארה"ב מסתובב רוכל זקן, שמוכר דברים מוזרים - דם עופות בר, שיקויים מעוררים, שיקוי נגד הזדאבות ועוד דברים. ילד צעיר, בן 13, נתקבל בו. הילד החליט לקנות ממנו תחפושת לליל כל הקדושים - דבר שיהפוך אותו לערפד. הוא ושלושת חבריו הטובים שתו את תכולתו של הבקבוק במהירות. פתק נפל מהבקבוק.
אתה חייבים ללכת למעיין המים הסגור.
אחרת - מוות בטוח. הילדים נהפכו לערפדים, ואין כבר מה לעשות חוץ מלהקשיב לרוכל.
-ששת מגילות הקסם:
לפני הרבה שנים,נביא ניבא נבואה:
"שישה נערים,אמיצים,נבונים וחכמים,
מצאו נא את ששת מגילות הקסם,לימדו לשלוט בכוחכם;
וכאשר תוכלו,הצילו את הארץ מדי חורבנו הנורא
של עולם האנרג'טיו מידיו של הרודן השחור."
___
חיפשו האנרייטים ללא הצלחה את ששת נערי הנבואה.
ואז מאות שנים לאחר שנשכחה מליבם הנבואה,הגיע הרודן השחור.
בעזרת קסם אישי מלא אישיות מזוייפת הוא השתלט על הארץ.
עד מהרה התבבר שהוא אינו האיש שחשבו שהוא-מכיוון שהרודן השתלט על הארץ בעזרת שלושת היצורים הנוראים ביותר לאנרייטים:הלוורוס טיואלי,מורלוט צייוורוס ושלפנר תרפייס.
ואז,שישה נערים ונערות מכדור הארץ הגיעו לאנרג'טיו.
__
אתם הנערים,כמובן.עליכם למצוא את מגילות הקסם וללמוד איך לשלוט בכוחכם,ולאחר מכן להציל את העולם,כפי שנאמר בנבואה.
-מ"ת בסגנון אווטאר
-גיהנום מעורר רחמים:

השטן נפל למשכב, אין מי שישלוט בגיהנום. X מעבדיו של השטן, השדים, נשלחים בשביל למצוא את התרופה היחידה שתעזור לו - אחיו התאום, המלאך.
-מבוך בפנימיה:
פנימיית זוגולון פרייבר, שאליה הגיעו הגיבורים המוכרים שלנו מסדרת פרסי ג'קסון מורכבת בשלוש קבוצות, האאוטסיידרים, הפנימיסטית והקלואוזים.
למעשה, הפנימיסטית והאאוטסיידרים הם אותו הדבר, מלבד שהאאוטסיידרים הם השפוטים. של הפנימיסטים. יום אחד, מנסים הפנימיסטים : אנבת', פרסי וגרובר, יחד עם האאוטסיידרים: ניקו, רייצ'ל, קלאריס ותאליה להוציא מהפנימיה לחלוטין את הקואוזים : ליאו, ג'ייסון, האחים שוד וטייסון, הקואוזים בורחים למבוך תת קרקעי, שמוביל אותם למקום שהם הכי רוצים להיות בו, אבל כל אחד חושב על מקום אחר.
-בני כלאים:
הפנימיה "ג'ושוע ווילס" היא פנימיה לבני כלאיים : יצורים לא טבעיים, שנוצרו באם אנושית ואב לא. חצאי קנטאורים, חצאי ערפדים, חצאי זומבים וחצאי פיות מסתובבים בפנימיה. יום אחד, מגיע נער מסתורי, שלא יודעים עליו כלום. הוא חוטף אחד מכל סוג, והם אתם.
-עץ המוות:
אף אחד לא חוזר מיער העץ השחור.אף אחד.אף פעם.
אבל למה?
רק אתם,ארבע נערים ונערות,יכולים לגלות זאת.
מירוץ מכוניות.
עשר נקודות עצירה, 10 מתמודדים, רק אחד חוזר.
עכשיו אני אפשט את זה באי-דרמטיות:
עשרה אנשים יוצאים למירוץ מכוניות דרך מסלול שלא נעשה בעבר, יש עשרה נקודות עצירה, העשירית היא הסיום, בדרך יש כל מיני סכנות, כל פעם מתמודד אחר נשאר מאחור, מת או במצב דומה.
גוף מארח:
הרופאים הביאו לחדר הניתוחים חמש גופות, וחמש נשפות כבר היו מוכנות.
הנשמות החלו להשתלב בגוף, הריפוי על הגופות כבר עבר מזמן.
כאשר התעוררו הגופות, שהיו חיים, נוודים היו בהם, נשמות נוודים.
הייתה להם רק משימה אחת - למצוא את הנשמה הראשונה, הנוודת הראשונה.
*להלה. מבוסס על גוף מארח וצריך לקרוא אותו בשביל להבין*

העידן:
כשהשמש נכחדה, היה את עידן הקרח שוב למשך אלפי שנים. לא ידעו מהי טכנולוגיה, חוץ מנער אחד בן 14, שקיבל התקפים לגבי מדענים שחיו אלפי שנים לפניו.
הוא גר בעידן הקרח של שנת 1460 לספירה החדשה, כי כל דבר שהיה בכדור הארץ - נכחד. לא משנה לאן תלכי - יהיה מסביבך קרח.
קר. קפוא. ומי ששרד? מי ששרד היה אדם אדיר, כך לפחות הם חושבים.
לפני מיליארד שנים, שנת 2012 לספירת הנוצרים, קמים בבוקר X נערים בני 14 וחצי ומגיעים לעידן הקרח

--------------------

סאם/סאמי/ אדון השרשורים לשעבר/ מלוו ||הגבירה מור(יין)||סאם|| 20|| בצבא || מנהל פורום משחקי תפקידים לשעבר (אחרי שנה וחמישה חודשים בניהול)||במחילה ^^ || אנשים! יש לי בעיה! אני- לא- פותח- שרשורים! כך שאם מישהו רוצה לשרשר איתי שידע! הוא פותח! | כמעט ולא נמצא פה בגלל הצבא...| משחק גו|| שרלוקד.
User Posted Image
No matter gay, straight or bi
Lesbian, transgendered life
I'm on the right track, baby
I was born to survive

User Posted Image

User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 25 2012, 20:41 PM
צטט הודעה

I Saved Your Life Jesse. Are You Gonna Save Mine?

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 9092
משתמש מספר: 38358

הממ

בואי נחשוב רגע, יש לי מה להציע?
.
.
.

1. מ"ת על תפקידים, עם קוסם, לוחם, גנב, איש זאב, דרואיד וכמובן - השליט המרושע. למעוניינים, יש לי סיפור שלם..

2. מ"ת על בית משוגעים שהזמן שם עוצר מלכת, וגם עוד כל מיני דברים מוזרים.. [יש לי אותו מוכן, מחכה לאישור]

3. מ"ת על אבירי השולחן העגול. [גם אותו יש לי מוכן מור, גם הוא מחכה לאישור]

4. ספרים מוכרים. [דרך אגב, אני ארצה לפתוח מ"ת על פרסי ג'קסון..]

*עם הסוגריים ספאם אני אערוך.

--------------------
רוני - 19 - מבקר פה, מבקר שם

הריני מקבל על עצמי לאהוב

---------
פורסם ב: Jun 25 2012, 20:42 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (האגריד13 @ Jun 25 2012, 08:13 PM)
הממ

בואי נחשוב רגע, יש לי מה להציע?
.
.
.

1. מ"ת על תפקידים, עם קוסם, לוחם, גנב, איש זאב, דרואיד וכמובן - השליט המרושע. למעוניינים, יש לי סיפור שלם..

2. מ"ת על בית משוגעים שהזמן שם עוצר מלכת, וגם עוד כל מיני דברים מוזרים.. [יש לי אותו מוכן, מחכה לאישור]

3. מ"ת על אבירי השולחן העגול. [גם אותו יש לי מוכן מור, גם הוא מחכה לאישור]

4. ספרים מוכרים. [דרך אגב, אני ארצה לפתוח מ"ת על פרסי ג'קסון..]

*עם הסוגריים ספאם אני אערוך.

אני אצטרך שמות של משחקים...

אני מקבלת את בית המשוגעים ואבירי השולחן העגול.

בסך הכל 200 חרמשים.

--------------------

סאם/סאמי/ אדון השרשורים לשעבר/ מלוו ||הגבירה מור(יין)||סאם|| 20|| בצבא || מנהל פורום משחקי תפקידים לשעבר (אחרי שנה וחמישה חודשים בניהול)||במחילה ^^ || אנשים! יש לי בעיה! אני- לא- פותח- שרשורים! כך שאם מישהו רוצה לשרשר איתי שידע! הוא פותח! | כמעט ולא נמצא פה בגלל הצבא...| משחק גו|| שרלוקד.
User Posted Image
I was born to survive

User Posted Image

User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Jun 25 2012, 20:48 PM
צטט הודעה

I Saved Your Life Jesse. Are You Gonna Save Mine?

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 9092
משתמש מספר: 38358

QUOTE (Princess of Darkness @ Jun 25 2012, 08:14 PM)
אני אצטרך שמות של משחקים...

אני מקבלת את בית המשוגעים ואבירי השולחן העגול.

בסך הכל 200 חרמשים.

הראשון - קיצו של טרולין.
השני - הבית של ג'ייקוב.
השלישי - אבלון.
האחרון - האל המקלל.

--------------------
רוני - 19 - מבקר פה, מבקר שם

הריני מקבל על עצמי לאהוב

---------
פורסם ב: Jun 26 2012, 20:46 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

אני מצטערת, אבל את אלה לא אוכל לקבל.
קדימה אנשים!
תעלו רעיונות ^^

--------------------

User Posted Image
I was born to survive

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 13 2012, 12:51 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 0
מגדר:female
משתמש מספר: 38378

אוקי
חשבתי לעשות מ"ת על האולימפיאדה, אבל כאילו - אוליפיאדת הקסמים או משהו בסגנון.
אין לי בעיה לעשות את המ"ת לבד, אבל במקרה ומישהו רוצה לעשות ואתו או לשה"מ ביחד איתי - מוזמנים.
ואין לי בעיה לא לפתוח אותו, כן?
אולימפיאדת הקסם\ זכרו של פוטר\ האולימפיאדה

--------------------
צונזר כי גם זה עוד דבר שמביך מכדי להיות קיים.

---------
פורסם ב: Jul 13 2012, 14:28 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (Glimmer @ Jul 13 2012, 12:23 PM)
אוקי
חשבתי לעשות מ"ת על האולימפיאדה, אבל כאילו - אוליפיאדת הקסמים או משהו בסגנון.
אין לי בעיה לעשות את המ"ת לבד, אבל במקרה ומישהו רוצה לעשות ואתו או לשה"מ ביחד איתי - מוזמנים.
ואין לי בעיה לא לפתוח אותו, כן?
אולימפיאדת הקסם\ זכרו של פוטר\ האולימפיאדה

אני מכניסה את אולימפיאדת הקסם לרשימה ^^
100 חרמשים כבר יבואו אלייך happy.gif

--------------------

User Posted Image
I was born to survive

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 13 2012, 15:14 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 0
משתמש מספר: 38378

אה, יש לי עוד רעיון:
חבורה של *כמשהו* ילדים שיש להם כוחות על, בפנימיה אחת רגילה מאוד.
יום אחד, כאשר אחד מהם נעלם - הם בורחים משם, לחפש אותו.
שם: הבריחה מהפנימיה \ הבריחה

--------------------
צונזר כי גם זה עוד דבר שמביך מכדי להיות קיים.

---------
פורסם ב: Jul 13 2012, 15:59 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (Glimmer @ Jul 13 2012, 02:46 PM)
אה, יש לי עוד רעיון:
חבורה של *כמשהו* ילדים שיש להם כוחות על, בפנימיה אחת רגילה מאוד.
יום אחד, כאשר אחד מהם נעלם - הם בורחים משם, לחפש אותו.
שם: הבריחה מהפנימיה \ הבריחה

מעולה ^^
עוד 100 ^^

--------------------

User Posted Image
I was born to survive

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 13 2012, 16:16 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 28733
משתמש מספר: 17022

קבוצת ערפדים משתחררת בפניימיה מי יצליח לשרוד?
שם:הערפדים בפניימיה

--------------------
נעם||16|| אי-שרדות||דאנגאנרונפה||באפי קוטלת הערפדים||בפרישה||מצטערת אנשים שננטשו באמצע שרשורים

---------
פורסם ב: Jul 13 2012, 17:18 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (beauxbatons Academy of Magic @ Jul 13 2012, 03:48 PM)
קבוצת ערפדים משתחררת בפניימיה מי יצליח לשרוד?
שם:הערפדים בפניימיה

נכנס לבנק ^^

--------------------

User Posted Image
I was born to survive

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 14 2012, 19:28 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 123583
משתמש מספר: 30911

הגיונות - השד המתעתע:
בפני X אנשים נשתל הספק הגדול מכל הספקות. הם מתחילים לפקפק בקיומם שלהם, איך הם יודעים שהם גרים בעיר מגוריהם? איך הם יודעים שגופם אמיתי או שהם סתם אדווה בחלל הגדול? איך הם יודעים מה נכון ומה לא נכון? הם חייבים למצוא את התשובות, רק כך הם יצליחו להפרת מהספק המכרסם בליבם ומוציא מכל מה שהם הכירו למסע ארוך המלא גילויים ומלא תשובות ושאלות.
הגיונות - חלומות:
רנה דקארט, הפילוסוף המפורסם, יושב בטרקלינו וכותב את הספר המפורסם שלו הגיונות. הוא בדיוק גמר לכתוב את טיעון ״החלומות״, שבו הוא מספר שכשהוא ישן הוא מרגיש כאילו שהוא ער וההפך אז איך הוא יודע אם הוא ער או ישן. כשהלך לישון כל זכר לטיעון זה נמחק ממוחו ומספרו. השנה, נשלח מכתב אל שבעה (?) אנשים. הטיעון היה כתוב בדף הזה ובסופו נכתב ״האם אני צריך ללכת לישון כדי להתעורר? 2645839״ המכתב הזה מוביל אותם למסע בין חלומות לבין המציאות וההחלטה מה זה מה.

אני יודע שזה לא משהו :/

--------------------

השם שלי חסוי אבל כולם קוראים לי -
פיטר - מסדר מרלין - בטא - ספרים - סרטים - טרמפולינות - House of Cards - לפעמים מעצב
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 14 2012, 19:31 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (Mockingjay @ Jul 14 2012, 07:00 PM)
הגיונות - השד המתעתע:
הגיונות - חלומות:

אני יודע שזה לא משהו :/

אני ממש אהבתי אותם happy.gif

200 חרמשים בדרך אלייך.

כשחושבים על זה... פשוט תשאיר אצלך 200 חרמשים ממני XD

--------------------

User Posted Image
I was born to survive

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 14 2012, 20:55 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
חרמשים: 6564
מגדר:
משתמש מספר: 38411

מ"ת על טליסמן XDDDD
טליסמן זה משחק שולחן חברתי ,
ומצאתי דרך לערוך אותו ,
כך שיהיה להרפתקא קסומה מדליקה .

--------------------
קרן || 12 || כיתה ז' || מתה על שרשורים בכל הנושאים || יודעת לפסק ;-) || רוצים שרשור? || תשלחו לי הודעה! || נו, קדימה! למה אתם מחכים?!

בבקשה , כל מי שיכול לתרום לי אפילו חרמש אחד . בבקשה . אני חייבת משנה כינוי ...

כל מי שרוצה שרשור - לפרטי !

---------
פורסם ב: Jul 14 2012, 20:57 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (איזבלה קאלן @ Jul 14 2012, 08:27 PM)
מ"ת על טליסמן XDDDD
טליסמן זה משחק שולחן חברתי ,
ומצאתי דרך לערוך אותו ,
כך שיהיה להרפתקא קסומה מדליקה .

אין בעיה ^^
100 בשבילך ^^

--------------------

User Posted Image
I was born to survive

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (17) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007