האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

• הפקפקן - גיליון 4, יולי 2022
פורסם ב: Jul 4 2022, 08:44 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236347
מגדר:female
משתמש מספר: 52249
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
משתמשים יקרים,
ברוכים הבאים לגיליון הרביעי של הפקפקן! חודשיים עברו מאז הגיליון האחרון, ואנחנו גאים להציג לכם את הגיליון הרביעי, עליו עבדו חברי הצוות רבות. ובכן, מבלי להכביר בדברים, הנה הגיליון.

פיקפורום
חדשות מהפורטל
הכה את המשתמש
בחן את עצמך
חדשות האירוויזיון
DIY
עצבן את המשתמש
שאלות ותשובות להנהלה

תודה לכל הצוות המדהים שהשקיע:
שקד, קלישה, טום, רינג, רוזנ, יעל, סופי, נעמי, נועם, אבישג ושיראל!

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 4 2022, 08:46 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש

User Posted Image

מדור פיקפורום - קלישה, גורג הסקרן

שלום לכם, משתמשים יקרים!
מקווה שתיהנו מהפרק השלישי של הפיקפורום, וכך גם משאר המדורים בפקפקן. לפני שנמשיך אזכיר שאם תרצו להשתתף כדמויות בפרקים הבאים, כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לי הודעה פרטית ובה תכתבו את שמכם, ביתכם ותפקידכם (אם יש), ותכונת אופי אחת בולטת (יש לציין שהדרך שבה יוצגו המשתמשים לא תהיה נכונה, ותתבסס בעיקר על תכונת האופי הבודדה).

01.01.2022

השעה: שעה לאחר פתיחת השנה החדשה. המקום: התכתבות פרטית חדשה ורעננה בינשופים. הנוכחים: אריאל וירדן. המקרה:
"בואי לכאן," רוטנת אריאל ומושכת את ירדן הרחק מהנו"ד, הישר אל תוך התכתבות חדשה בינשופים. היא מנסה לחשוב מה לעשות, בזמן שירדן גוללת הלוך ושוב את הדף בחוסר סבלנות.
"בואי נעשה משהו!" מתפרצת ירדן. "נמצא את האנשים הרעים ונפוצץ להם את הפנים!"
אריאל נועצת בירדן מבט חמור, עד כמה שזה ניתן מבעד למסך של מחשב.
"זה לא סרט פעולה, ירדן. גם אם נמצא את ההאקר, נצטרך פשוט להעיף אותו מהאתר."
כתפיה המטאפוריות של ירדן נשמטות באכזבה.
"זה הרבה פחות מגניב."
"כן?" שואלת אריאל. "טוב, מה דעתך על לגייס כמה משתמשים שטובים במחשבים כדי שיעזרו לנו למצוא אותו? זה מגניב מספיק?"
"או, כן!" ירדן מקפצת בעליזות. היא גוללת במהירות מטה, בחיפוש אחר רשימת המשתמשים המחוברים. "מטפלת בזה!"
"כמה את מבינה במחשבים?" שואלת אריאל.
"אני יודעת לעשות קוד צבעוני," משיבה ירדן.
"את יכולה לגלות מי ההאקר שפרץ למחשבים של משתמשים?"
ירדן חושבת לרגע.
"אה... לא."
אריאל נאנחת בתסכול.
"למה לו לפרוץ למחשבים? מה הוא מרוויח מזה?"
"הוא בטח מרושע, ונהנה לראות אנשים אחרים סובלים." אומרת ירדן וצוחקת "מועהעה". אצבעותיה מקלידות כה במהירות על המקלדת, שאחיה פונה אליה להתלונן על הרעש.
"לא עכשיו, דורון, אני באמצע לפצח פשע." רוטנת ירדן בנימה קשוחה וחוזרת להקליד על המחשב כשפרצופה כמעט צמוד למצח ומשקפיה זוהרים. דורון נאנח וחוזר לחדרו.
"או, תראי, שלחו לי הודעה!" אומרת ירדן בעליזות למחשב, ואז נזכרת שהיא צריכה להקליד כדי שאריאל תבין. עד מהרה היא שולחת לה הודעה חדשה.
"זה אחד המשתמשים שמבינים במחשבים?" שואלת אריאל בתקווה.
"לא," אומרת ירדן. "אבל כותרת ההודעה היא 'רמז'."
"מה?" אריאל לא בטוח שהיא הבינה נכון. היא חושבת שאולי ירדן הקלידה יותר מדי מהר, או התבלבלה באיות.
"כן, תראי." ירדן פותחת את ההודעה. "הוא כותב כאן: 'אם אתם רוצים לגלות מי אני תצטרכו לפתור סדרה של חידות ומשימות'."
"סליחה, מה?"
"משימה מספר אחת: מצאו את כל קלפי צפרדעי השוקולד שחילקו במהלך פרויקט צפרדעי השוקולד, אחרת משתמש נוסף יאבד את כל ההודעות שלו..."
"תפתחי לו את הפרופיל, מהר!" אומרת אריאל בחיפזון. ירדן לוחצת על הכינוי הבנאלי "כינוי", וממתינה עד שהדף מסיים לרענן את עצמו.
"זהו זה!" היא מכריזה. "המשתמש "כינוי" לא יצר לעצמו חתימה, פאפיקים, תמונה או שום דבר אחר."
"יש לו הודעות כלשהן?" שואלת אריאל.
"יש לו אחת עשרה הודעות. לפתוח אותן?"
"כן!"
"בסדר, אני לוחצת." ירדן לוחצת על כפתור ה"הצג את כל ההודעות של משתמש זה" וממתינה עד שהדף מתרענן. משום מה, זה לא קורה, והוא נשאר קפוא.
"נו?"
"רק רגע." ירדן מתופפת באצבעותיה על המקלדת בחוסר סבלנות, כאשר לפתע הדף מסיים להתרענן.
"הנה! כתוב כאן... ט־היי...ס פא־גי דו... דוא... דואו..."
"מה? תשלחי לי תמונות מסך!"
"בסדר, בסדר, עצבנית."
אריאל פותחת את ההודעה החדשה.
"הדף לא נמצא," היא מתרגמת לירדן. "תחזרי לפרופיל. מה זה כותב לך?"
"טיהייא... ס פא - "
"הדף לא נמצא," אומרת אריאל בחיפזון, ואז מבינה את משמעות המילים. "הוא כנראה מחק את המשתמש!"
"הוא יכול לעשות את זה?"
אבל אריאל כבר לא מקשיבה לירדן. היא מנסה להחליט האם ההודעה היא אמיתית או התלוצצות. היא נשמעת כמו בדיחה גרועה שאיזה משתמש שלח אליהם, ומצד שני, איזה משתמש רגיל יצליח למחוק לעצמו את המשתמש?
"את חושבת שהוא רציני?" היא שואלת את ירדן בהיסוס. אבל ירדן לא מהססת.
"ברור!" היא מחייכת חיוך גדול ומטאפורי. "הוא עומד לשלוח אותנו למירוץ משימות שברגע שנגמור אותו ישלח לנו המיקום שלו!"
"המשתמש שלו," רוטנת אריאל.
"תפסיקי לרטון כל הזמן, רטנונית. זה בדיוק אותו הדבר."
אריאל נדה בראשה.
"אין סיכוי שאני עומדת עכשיו להעביר את שעות מהחיים שלי בחיפוש אחר צפרדעי שוקולד!"
ירדן מושכת בכתפיה.
"אז הפרוטל יקרוס."
"מה?"
"כן, זה מה שהוא כתב כאן למטה: 'אם לא תעשו את זה הפורטל יקרוס.' רואה?"
"ולא טרחת לכתוב לי את זה?"
"זה לא משנה כרגע," אומרת ירדן. "הנקודה היא שאנחנו צריכות להתחיל לחפש."
"חייבת להיות דרך לרמות," תוהה אריאל. "תנסי לחפש בכל הפורומים את מילות החיפוש "צפרדעי שוקולד" על כל הטיותיהן השונות."
"זה יקח נצח!" מתלוננת ירדן אבל בכל זאת עושה זאת, ועוברת פורום אחר פורום. "אנחנו צריכות להעביר את זה להנהלה. אסור להם להטיל את זה עלינו."
"נדבר על זה איתם מחר," קובעת אריאל. "כרגע אני יותר מדי עיפה."
"עייפה? רק התחילה השנה החדשה!"
"השעה אחד בבוקר, ירדן. לא אכפת באיזו שנה אנחנו, אני פשוט רוצה לישון."
"טוב, נו." ירדן מתרצה. "אבל רק שתדעי לך, שאני אעשה לילות כימים למען הפורטל!"
"כן, כן." נאנחת אריאל. היא טורקת את המחשב הנייד, קורסת על מיטתה ונרדמת מיד.

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 4 2022, 08:46 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש

User Posted Image

מדור חדשות מהפורטל - טום, Happier Than Ever

שלום לכולם, כיף לראות אתכם שוב! מי היה מאמין שעברו חודשיים מאז שקראתם את המדור הקודם של חדשות מהפורטל (כאילו, את הגליון ה-3 של הפקפקן, אבל ברור שזה המדור הכי שווה). אז הנה סיכום האירועים שקרו לנו בתקופה האחרונה.

ברכות לבעלי התפקידים
גם החודש היו לנו כמה שינויים ותוספות לבעלי תפקידים, כשליאן [La Sole] הצטרפה להנהלת הפורומים וחלי [Amy Santiago] הצטרפה להנהלת האתר בתפקיד אחראית ידיעות ועדכונים! נאחל להן המון בהצלחה בתפקידן החדש ומי יתן והפורטל יעלה ויצמח בזכותן.
בנוסף, החל מחודש אפריל "משתמש/ת החודש" חזר, כשמאיה [Olivia Rodrigo] זכתה בתואר הנחשק! בחודש מאי אף משתמש לא זכה בתואר לצערנו הרב, אך איתמר [אסטבן חימנז] היה זה שקטף את התואר הנחשק "מנהל חודש מאי" על פעילותו המוערכת כמנהל פורום מצטיין בחודש מאי. בחודש יוני, טליה [Maze Smith] קטפה את תואר משתמשת החודש, בעוד מנהל החודש הגיע בצדק לשיראל [חתול רחוב].
אנחנו מברכים את כל המשתמשים והמנהלים שעושים את המעבר, ושמחים להעניק את התארים (והפרסים הנלווים). אז מי יהיה משתמש ומנהל חודש יולי? אולי אתם? קדימה להשקיע בפורומים!

והקבוצה המנצחת היא...
במהלך החודשים מאי ויוני התקיימה תחרות הקבוצות הראשונה בפורטל, והיא בחנה בפעם הראשונה מי הקבוצה הטובה ביותר - האם אלו מסדר עוף החול, או שמע הסנובים? לאחר ארבע משימות מטורפות, בהן הוכיחו שתי הקבוצות שהן קבוצות על רמה, קבוצת הסנובים בניהולן של מאיה [Olivia Rodrigo] וטליה [Maze Smith] ניצחו בתחרות וזכו בגביע תחרות הקבוצות הראשון שנמצא נעוץ באשכול היכל התהילה של פורום מפת הקונדסאים.
מתי תהיה התחרות הבאה? לא נחשוף כרגע, אבל עד אז - האם ייוצרו קבוצות חדשות שיקחו לסנובים את הכתר? רק העתיד יגלה.

וורדל? פורטלדל!
במהלך שבוע ארוך ומדהים שיחקו משתמשי הפורטל בפורטלדל, משחק ניחושי המילים שהטריף את הפורטל. הם ביצעו משימות, ניחשו מילים, ואיך לא - זכו בפרסים. אז נגיד כל הכבוד לכל המשתתפים על כך שהוספתם הרבה נקודות בית לבתים שלכם, וכמובן כמה חרמשים לכיס. נציין גם את המקום הראשון הלוא היא טליה [Maze Smith] שזכתה בתואר אלופת הפורטלדל!

ואם כבר דיברנו על נקודות בית
לאחר תקופה ארוכה בה שנת לימודים חדשה לא התחילה בפורטל, בהתרגשות רבה התחילה שנת עוף החול 2022! השיעורים הראשונים בהתגוננות מפני כוחות האופל, שיקויים, גילוי עתידות ותולדות הקסם כבר פורסמו, ואיך אפשר שלא לעשות אותם?! סוף סוף יש לנו אפשרות ללמוד כמו כל תלמיד בהוגוורטס, מי מאיתנו לא חלם לעשות את זה בעבר?
וכמובן שעם תחילת שנת הלימודים גם תחרות הבתים התחדשה. הנקודות לא אופסו על מנת לא למחוק את כלל עבודת חברי הבתים, אבל חולקו ב-10 בכדי לאפשר לצמצום הפערים שנוצרו בשנתיים האחרונות ולתת לכל בית את ההזדמנות לנצח. מאז שהתחילה שנת הלימודים, קרו המון מהפכים במצב הנקודות וזה רק מראה עד כמה צמודה התחרות ועד כמה כל בית יכול לנצח. אז למה אתם מחכים? לכו להשתתף בפעילויות ברחבי הפורומים, לעשות שיעורי בית בכל המקצועות ולהשיג נקודות לבית שלכם בכל דרך אפשרית!

היזהרו מבאן
בתקופה האחרונה אנחנו חווים עלייה בכמות משתמשי הספאם והקישורים הזדוניים. רק רצינו להזכיר לכם שאם אתם מקבלים קישור חשוד, אל תתפתו וללחוץ עליו, אלא תמשיכו את העבודה המעולה שאתם עושים בלדווח לנו על כל משתמש ששולח לכם קישורים חשודים או שמפרסם אותם ברחבי הפורומים.

ולפעמים הפרסים יוצאי דופן
בחודש מאי התקיימה בפורום הספרים הפעילות הדו שלבית "מהארי פוטר ובחזרה" שהפרס לזוכה בה היה לא פחות מהספר "לב של דיו" במתנה! בתחרות זכתה טליה [Maze Smith].

אלו היו חודשיים מדהימים בפורטל, ועכשיו עם תחילתו של החופש הגדול צוות ההנהלה הגבוהה ומנהלי הפורומים שוקדים במרץ על פעילויות והפתעות שמחכות רק לכם. האם אתם מוכנים לקיץ קסום?
זה הכל להפעם, נתראה בגליון הבא!

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 4 2022, 08:47 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש

User Posted Image
הכה את המשתמש - אבישג, _פוף_

שלום וברוכים הבאים להכה את המשתמש! היום איתנו בריאיון נמצא איתמר (אסטבן חימנז), הידוע גם כאיתיחר, מנהל פורום פאנפיקים בהווה והרבה דברים אחרים בעבר. אז בלי להכביר במילים, הנה הריאיון!

_פוף_: שלום איתמר! מה שלומך, איך המרגש?

איתיחר, בצל: יויו
האם תורי להיות מוכה?
האם הגיע הרגע הגדול?
(רגע זה התחיל כאילו)

_פוף_: (לא זה סמול טוק לפני. זה מה שהבנתי ממרואיין אחר שעושים קודם)

איתיחר, בצל: אז אני יכול להתנהג טבעי 😎

_פוף_: גם בראיון, מקסימום יש עריכה עט צטט אותך כזה.

איתיחר, בצל: איתיחר בוכה כל לילה על הטריוויות שהוא הפסיד בהן.

_פוף_: הוא נבוך מעצם העובדה שאינו יודע דבר.
אולי הוא רק מנסה לטעון שהוא איתמר
אך בעצם
הוא בכלל
נמר הכסף!

איתיחר, בצל: הוא חזק ומהיר והוא נמר והוא גם חזק.

_פוף_: אז אם כבר הגענו לזה, מה בעצם הסיפור מאחורי הכינוי הנוכחי שלך?

איתיחר, בצל: אוקיי
אז הכול התחיל בכדור הארץ בשנת 2007
קרן לייזר שנורתה מכוכב זוריגון 5 פוגעת באיש העסקים אסטבן חימנז ומשנה את המבנה המולקולרי שלו
כעת הוא חייב להתמודד עם מציאות חדשה איש עסקים ביום ונמר בלילה.

_פוף_: אז זה כינוי משותף עם איתמר של פעם לנמר הכסף?

איתיחר, בצל: אפשר לומר
הרי איתיחר של פעם היה בכס יחד עם שאר חברי ההנהלה, ולכן היה ראוי להיקרא נמר הכסף. אבל כעת איתיחר הוא לא יותר מאיש עסקים פשוט. לכן התחברתי יותר לאסטבן חימנז של ימינו.

_פוף_: וואו בחירה עמוקה. ואם כבר בהנהלה עסקינן, איך הגעת לשם?

איתיחר, בצל: הו, קפצנו פה איזה כמה שנים אחורה. אז כמו שמאיר הזכיר בזמנו בהכה את המשתמש, גם אני התחלתי מפאנפיקים. מתישהו כשוחחתי עם מאיר על בדיחות שחורות לדעתי, סיפרתי לו שעלה לי רעיון גאוני לפאנפיק. והוא פתאום אמר לי, "היי, יש לי רעיון גאוני אפילו יותר. למה שלא תהיה זה שמאשר לאנשים פאנפיקים?" והייתי כזה "excuse me?", ואיכשהו איזה כמה ימים אחר כך הגיע יום חמישי (כן, אני עדיין זוכר), ואיתו הגיעה החפיפה הנוראה, שהתרגשתי לקראתה כל השבוע. אני עדיין זוכר את המילים האייקוניות של מאיר כשהוא אמר לי "תבחר צבע", ופשוט יכולתי לבחור איך אני אראה בסרגל המשתמשים.
קפצי איזה שנה ומשהו בזמן ואני שוב משוחח לי עם מאיר, ונראה לי שהגעתי לדבר על זה שאני לא ממש מרוצה מהתפקיד שלי כרגע ומעדיף אולי לפרוש. מאיר, באקט מאירי מאוד, החליט להבין את זה בתור "אתה רוצה קידום בתפקיד", ומפה לשם הגעתי להנהלת האתר.

_פוף_: ושם היית שנהלותי, כן?

איתיחר, בצל: אכן כך. הייתי אחראי לנזוף בפרופסורים כשהם מאחרים וגם פיקחתי על ראשי הבתים. הייתי אחראי בזמנו על מערכת הבחירות הסוררת, שעשתה לנו אינסוף בעיות.

_פוף_: והפעם ההיא שהחלפת צבעים בנו"ד כמו זיקית.

איתיחר, בצל: כן. היינו צריכים לברר בערך כל בית אפשרי כדי לבדוק שההצבעות עובדות. אז הצענו שפשוט יעבירו אותי בתים ונבדוק אותם אחד אחד. אוי, כמה שהנו"ד התחרפן מזה. אם אני אנבור קצת בוואטסאפ אני אמצא צילומי מסך של עצמי בבתים האחרים.

_פוף_: נשמע משעשע אבל אין כל כך מקום לתמונות בראיון כ"יוזר פוסטד אימג' ", זה לא המחזה הכי מלבב.

איתיחר, בצל: מסכים. זה והאימוג'י העצוב ההוא שמשלב ידיים (נראלי מup2me?) עדיין מצלקים אותי.

_פוף_: מה הוא עשה?

איתיחר, בצל: בסביבות 2019 הייתי משתמש ב-up2me להעלאת תמונות לפורטל כל הזמן, ויום אחד הוא החליט שהוא כבר לא מעוניין לתמוך באתר הישן שלנו, ככה שמאז כל התמונות שהועלו משם לא נתמכות.

_פוף_: אה וואלה.
פרט טריוויה מעניין שלא ידעתי, ואפרופו טריוויה, מה הטכניקה שלך לניצחון?

איתיחר, בצל: אין לי טכניקה, אני ממש גרוע בזה.

_פוף_: כן הא בטח, ולכן זכית בטריוויה. איך אתה זוכר את השם של המלון ומקומו?

איתיחר, בצל: זה פשוט עניין של נוכחות בהרבה מאוד טריוויות לאורך החודשים האחרונים. רק שחלק מהתשובות לשאלות מסוימות נקלטות יותר טוב וחלק פחות. בשאלות על הפטרונוסים נגיד לוקח לי תמיד זמן להיזכר, ובראש שלי מתערבבים כל החמוסים והלוטרות והסמורים האלה. אני באופן כללי פחות טוב ממה שאני נראה, ורק מהירות ההקלדה הגבוהה יחסית שלי מפצה על זה. אני קורא ממש לאט, שזה כבר חיסרון, וגם לוקח לי להיזכר בתשובה הרבה יותר מדי זמן. לדעתי סך הכול עדיף להיות יותר טוב בשליפת תשובות, כי הקלדה זה משהו שיותר קל להשתפר בו. את הניצחונות האחרונים שלי אני מחשיב כמזל.

_פוף_: אה אז את התשובות הפשוטות של מילה אחת מי זוכר אבל את מלון ריילווי(?) קורקות' מי מסוגל לשכוח.

איתיחר, בצל: כן, המוח שלנו לא בדיוק עובד בצורה הכי מסודרת. זוכר מה שבא לו לזכור ושוכח מה שבא לו לשכוח. אני לפעמים מתחרפן מזה שלא משנה כמה פעמים עולה שאלה מסוימת בטריוויה אני תמיד אעשה את אותה טעות. לדוגמה, למרות שנתקלתי כבר המון פעמים בשאלה על המקצוע שסבתא של נוויל נכשלה בו, אני תמיד ארשום שיקויים למרות שזה לא נכון.

_פוף_: ונחזור לפאנפיקים, אתה הרי המשתמש עם הכי הרבה פאנפיקים במערכת, כ-100 כאלו (נכון לכתיבת שורות אלו). איך עושים את זה?

איתיחר, בצל: כמו עם רוב הדברים שמסתבר שאני טוב בהם, אין לי שום מושג איך הגעתי ללבצע אותם. אני יודע שכתבתי הרבה פאנפיקים, אבל תמיד כשאני מסתכל על הכול ביחד אני חושב לעצמי "וואלה? אני כתבתי את כל זה?" למרות שכשאני כן מסתכל על פאנפיק כשלעצמו אני זוכר את עצמי כותב אותו. אני זוכר שהייתי בסביבות 40 פאנפיקים, ומאיר, שהוא היה בטופ באותו זמן, היה ביתרון של 20-30 פאנפיקים - ופתאום קלטתי שזה יכול לקרות. זה היה בקיץ של 2019 אם אני לא טועה, ובדיוק הוכרז התאריך של מפגש הפורטל הראשון שעמדתי להשתתף בו. וחשבתי לעצמי כמה מגניב זה יהיה אם אני אוכל להספיק לעקוף את מאיר ולנפנף לו את זה בפרצוף כשניפגש בתל אביב. אז פשוט הכנתי מסמך וורד וכתבתי בו כל רעיון שעלה לי לראש לפאנפיק, והתחלתי לעשות רשימה שחורה שלאט לאט יישמתי עוד ועוד רעיון לפאנפיק. לצערי לא הספקתי לעקוף את מאיר לפני המפגש, אבל כן הצלחתי זמן קצר אחר כך, וזה אחד הרגעים המספקים יותר בתקופה שלי בפורטל.

_פוף_: אז בעצם המניע העיקרי שלך לכתיבת פאנפיקים היה לעקוף את מאיר?
וואו מה אני אגיד, מטרה נעלה.

איתיחר, בצל: בעיקרון הסיבה שהתחלתי לכתוב פאנפיקים, מלבד זה שאני כמובן אוהב לכתוב, זה היה למען בית הפלפאף. אני ואחותי לא היינו מרוצים במיוחד ממצב הנקודות של הפלפאף (שלדעתי היה בשפל אז, אפילו מתחת לסלית'רין) והיינו נחושים לשנות את המצב. כן, אז היינו נובים מכדי לדעת על הטריוויה או על כל דבר אחר שיכול לתרום בצורה שונה להפלפאף, אבל כן ידענו שפאנפיקים מביא לבית 50 נקודות, וזה כל מה שהיינו צריכים כדי להתחיל לעבוד. אין לי מושג אם באמת הייתה כזאת השפעה למה שעשינו, וגם מתישהו הפסקנו לעקוב ופירסמנו פאנפיקים בשביל הכיף.

_פוף_: ומה הפאנדום שעליו אתה כותב הכי הרבה?

איתיחר, בצל: הארי פוטר. גם בתקופה שכתבתי קצת יותר על צבי הנינג'ה או על גרוויטי פולס, הארי פוטר תמיד היה בראש. אני לא מחשיב את עצמי מעריץ שרוף של הארי פוטר (ואני מעריץ אפילו פחות שרוף של רולינג, בלשון המעטה), אבל אני חייב להודות שהסדרה הזאת מספקת הרבה מאוד חומר לכתיבה על הרעיונות שאף אחד לא היה חושב עליהם. העולם שרולינג בנתה הוא רחב מאוד ומאפשר למצוא הרבה נקודות לפתוח עליהם דיון או אפילו לבקר אותם, ולפעמים פאנפיקים זאת הפלטפורמה הכי מתאימה שדרכה אני יכול לבטא את הרעיונות האלה.

_פוף_: ואהבה לפאנפיקים גם הביאה אותך לניהול הפורום הזה דווקא.

איתיחר, בצל: כן. הרגשתי שבפורום פאנפיקים יש לי הרבה יותר מקום לבטא את החיבה שלי לסוג היצירה הזה. בתור אחראי מערכת הפאנפיקים לא קיבלתי את ההזדמנות הזאת, ועכשיו אני מרגיש הרבה יותר חופש ביטוי והרבה יותר השראה ומוטיבציה לתפקיד הזה.

_פוף_: ותגיד, איך נוטשים פאנפיק?

איתיחר, בצל: הו, חיכיתי מתי בדיוק זה יבוא בראיון. כמו שאיתיחר החכם גילה בסביבות 2017 אחרי שהוא שאל 8 פעמים יותר מדי, הדרך לנטוש פאנפיק היא פשוט לעזוב אותו בלי לעדכן, ואחרי שנה בדיוק הפאנפיק יינטש אוטומטית.

_פוף_: ואין דרך קצרה יותר? מצד שני יותר קל לא לעשות כלום מלעשות.

איתיחר, בצל: נכון, ואני לא מכיר מישהו שדחוף לו כל כך שהפאנפיק יהיה מסומן כנטוש (אולי חוץ מאיתיחר 2017) שתהיה לו בעיה עם פשוט לעזוב את הפאנפיק לשנה.

_פוף_: הוא ממש חסר סבלנות איתיחר 2017.
אז, כמו שלא מעט יודעים, הפאנפיק שלך "וואטצאפ בהוגוורטס" זכה בפאנפיק השנה, והדמות הראשית בו היא יואן אברקרומבי. למה דווקא הוא, ואיך נזכרת בו בכלל?

איתיחר, בצל: לא בדיוק הדמות הראשית, יותר כמו הנבל הראשי.
ואם כבר דיברנו על הטריוויה, אז זאת בדיוק הסיבה שנזכרתי בה. הרי מי לא זוכר את שאלת הטריוויה הסוררת על הדמות היחידה בספרים שמתחילה באות י'. אז חשבתי שיהיה מעניין להכניס את יואן כדמות צדדית שמודעת לחשיבות הפחותה שלה בסיפור ורוצה לעשות הכול כדי לקבל גם היא קצת מאור הזרקורים. ויואן הוא בערך הדמות הכי שולית שיכולתי לחשוב עליה, והיא הופיעה באופן די אקראי בספר הרביעי בלי שמילה אחת נוספת תוזכר לגביה בהמשך.

_פוף_: ומתי התחלת לכתוב את זה?

איתיחר, בצל: ממש בסוף 2021, ואיכשהו זה הצליח להתפלח לנשף ואפילו לזכות בו.

_פוף_: וכמה זכיות לפאנפיק השנה כבר יש לך?

איתיחר, בצל: שניים, אחד לוואטסאפ בהוגוורטס ואחד לדאדלי פוטר 2.0.

_פוף_: והפאנפיק האהוב עליך?

איתיחר, בצל: מכל האלה שאני כתבתי?

_פוף_: כן, שכל.

איתיחר, בצל: זה נשמע קצת משוחד וקלישאתי, אבל רוב הפעמים הפאנפיק שאני הכי מרוצה ממנו זה הפאנפיק האחרון שכתבתי. יש כמה שאני די נהנה לקרוא מחדש שנים אחר כך, אבל בדרך כלל החדשים שנשארו אצלי הכי טריים במוח הם אלה שאני נוטה יותר לאהוב.

_פוף_: ותגיד מתי תהיה כבר במספר תלת ספרתי?

איתיחר, בצל: נכון לזמן הראיון נשארו לי רק 3 פאנפיקים להגיע להישג הזה (ואני עדיין מעכל את העובדה) אבל אני מתכנן להגיע לשם בקרוב מאוד. ייתכן שעד שהראיון יגיע לפקפקן אני כבר ארוויח את התואר הזה. מי יודע?

_פוף_: ואיך זה להגיע להשיג הזה?

איתיחר, בצל: בהחלט חוויה סוריאליסטית. לפעמים אני חושב - רגע אבל בטוח יש מישהו כלשהו מכל המשתמשים בפורטל שכתב יותר ממני. אבל לא. וקשה לי להאמין לעובדה שאני המשתמש עם הכי הרבה פאנפיקים. זה נשמע פשוט כשסתם אומרים את זה. אבל לחשוב על זה גורם להישג להרגיש מטורף. ואני ממש שמח שהצלחתי.

_פוף_: אז לשאלה החשובה באמת, סמנטעל.

איתיחר, בצל: מה איתו.

_פוף_: למה התחלת לשחק?
למען קוראינו שלא מכירים, סמנטעל הוא משחק מילים, במשך תקופה ארוכה איתמר התנגד לשחק, ולאחר זמן רב של ניסיונות שכנוע וכו' התחיל לשחק באדיקות.

איתיחר, בצל: שמעתי על המשחק כבר לפני כמובן, אז לא הייתי צריך היכרות, והופעל עליי הרבה לחץ לשחק - דבר שבעיקר גרם לי לרצות פחות ופחות לשחק בו. אבל אחרי שהנושא נרגע קצת, הרגשתי יותר מוכן לנסות את זה, וזה דווקא די מהנה. ממליץ לכל מי שעוד לא ניסה לנסות את סמנטעל, או כל משחק יומי אחר (כגון וורדעל, דעגעל, ומשחקים דומים אחרים). זה יכול להיות ממש נחמד.

_פוף_: ומהי מילת הפתיחה שלך?

איתיחר, בצל: ברווז כמובן. וכל מי שעוד לא נפסל היום, שיהנה. (:

_פוף_: אתה תחטוף ממני

איתיחר, בצל: אני אחטוף מהרבה מאוד קוראים על ההערה הזאת (:

_פוף_: בינתיים אני נותנת לך מכות חופשי ונראה שאתה בסדר גמור אבל אני אבקש מרוני שתיתן לך כאפה.
ובנימה זאת, מילות סיכום? נמר הכסף?

איתיחר, בצל: כן. אני רוצה לאחל לקוראים שינסו דברים חדשים באתר, וגם לא באתר - כי יש תפקידים שלהיות בהם זאת באמת חוויה יוצאת דופן, וכמובן שזאת יכולה להיות הדרך שלכם לתרום למקום שנתן כל כך הרבה בשבילכם. אני הרגשתי צורך לתת מעצמי קצת, אז אני מאמין שכל מי שהיה פה קצת והכיר את האתר המופלא הזה ירגיש אותו דבר. המשך גלישה נעימה, מאיתיחר או איתנור או איך שלא תקראו לי.

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 4 2022, 08:48 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש

*מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות, אך מכוון לכולם/ן 3>

User Posted Image

מדור בחן את עצמך – נועם, נקמת האלפקה

מה צבע הנשמה שלך?

שלום לכם וברוכים השבים לגליון 4 של הפקפקן! לכבוד חודש הגאווה, הכנתי, לאחר מחשבה רבה, מבחן צבעוני במיוחד. האם יש צבע מסוים, לאו דווקא צבע שאתם אוהבים - שמבטא את האישיות שלכם? ובכן, אנחנו הולכים לגלות את זה ממש עוד מעט!
אני יכולה להעיד על עצמי שאני מאוד מחוברת לצבע כחול. לא כחול כהה ולא תכלת, אלא כחול באמצע כזה, וזה לא צבע שאני אוהבת, אבל מרגישה שמבטא את הרוחניות שלי, כי בסך הכל אני בנאדם שמכור לגימטריה ונותן משמעות לכל דבר או סימן הכי קטן.
אבל מספיק לדבר עליי - בואו נתחיל!
לפניך 8 שאלות, ענה/עני על כולם בכנות ולאחר מכן חבר/י את הנקודות המופיעות לצד כל תשובה שבחרת.

שאלה 1
מה הדבר שגורם לך את הסיפוק הגדול ביותר?
יצירה של משהו חדש. שיר, מנגינה, ציור, סיפור, וכו'. (2 נק')
טבע, בעלי חיים, שמחת חיים של אנשים מסביבכם. (3 נק')
הדבקות שלכם במטרה ועמידה בהבטחות שלכם לעצמכם. (1 נק')

שאלה 2
בחר משקה:
מים צלולים (2 נק')
קפה/תה (1 נק')
מיץ מרענן (3 נק')

שאלה 3
מהו סגנון המוזיקה המועדף עליך?
קלאסי או סול (soul) (3 נק')
רוק או מטאל (1 נק')
פופ או פאנק (2 נק')

שאלה 4
הנוף שיביא לך השראה יהיה...?
שדה שיבולים קייצי, מואר בשמש וציפורים (3 נק')
יער מסתורי עם אוויר לח וריח קל של טחב (2 נק')
עיר עם בניינים גבוהים ונוצצים, חלונות מבריקים בשמש (1 נק')

שאלה 5
באיזו תדירות אתה עושה חשבון נפש עם עצמך?
אני לא ממש חושב על זה. (1 נק')
פעם ב... (3 נק')
מדי יום, לפני השינה. (2 נק')

שאלה 6
בחרו זמן ביום:
שחר/זריחה (2 נק')
סוף הדמדומים/לילה (1 נק')
שקיעה מפוארת (3 נק')

שאלה 7
איך אתה עם אירועים חברתיים גדושים באנשים?
אני ממש נהנה מזה! (3 נק')
אני מגיע לאירועים בסגנון הזה אבל לא נהנה במיוחד (2 נק')
מנסה להימנע מהם כמה שרק אפשר (1 נק')

שאלה 8
מה העונה האהובה עליך?
קיץ/אביב (3 נק')
חורף (1 נק')
סתיו (2 נק')

כעת חברו את הנקודות.

תוצאות!

8-13 נקודות:
הנשמה שלכם בצבעי סגול-כסף-שחור.
אתם אנשים מיוחדים שנהנים מהשקט וזקוקים לכמה דקות ממנו בכל יום. כשיש לכם מוטיבציה אתם חדורי מטרה לחלוטין. יש בכם עולם פנימי עשיר, אך לא תמיד אתם מראים את זה כלפי חוץ.

14-18 נקודות:
הנשמה שלכם בצבעי כחול-ירוק.
אתם אנשים מהסוג היצירתי, הפיוטי, ואתם מחוברים לעצמכם. אתם נהנים מהדברים הפשוטים והטבעיים. אתם אנשי שיחה ובוודאי יש לכם חבר.ת נפש קרוב.ה שאיתו.ה אתם אוהבים להעביר את הזמן.

19-24 נקודות:
הנשמה שלכם בצבעי כתום-צהוב-אדום.
אתם ישות מתפרצת, לא תמיד מלאי אנרגיה (כי אף אחד לא תמיד מלא אנרגיה) אבל בעלי עולם פנימי שלם וצבעוני, נהנים מחברתם של אנשים רבים. אתם אופטימיים, ואוהבי בעלי חיים.

זה הכל להיום! אני מקווה שנהניתם, ואנחנו נתראה בגיליון הבא! 3>

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 4 2022, 08:48 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש

User Posted Image

מדור חדשות האירוויזיון – סופי, פוטין

שלום משתמשים יקרים, וברוכים הבאים לחדשות האירוויזיון!
בגלל שזו הכתבה הראשונה של המדור הזה, היא תתמקד בעיקר בלסכם לכם מה קרה במופעי האירוויזיון של השנה.
נתחיל בקצת מידע כללי:

מידע כללי

אירוויזיון 2022 נערך בעיר טורינו שבאיטליה בתאריכים 10/5-14/5. השתתפו בו 40 מדינות. במקור היו אמורות להשתתף בו 41 מדינות, אבל השעו את רוסיה מהתחרות בגלל פשעי מלחמה בכבישת אוקראינה. נושא האירוויזיון היה "Sound of Beauty", הצליל של היופי. זה האירוויזיון הראשון בו לא הושמע שיר בשפה הצרפתית.
אתם בטח תוהים איזו מדינה ניצחה באירוויזיון? מיד אגיד לכם.

המנצחת

המנצחת שלנו היא אוקראינה, עם השיר "Stefania". השיר הוא בשפה האוקראינית ושרה אותו להקת קאלוש (Kalush).
בטבלאות ההימורים, השיר היה במקום הראשון בערך מאז שהוא יצא. הרבה מעריצים טענו שזה בגלל חמלה לאוקראינה (בגלל המלחמה), והאמת היא שאני מסכימה איתם. התעצבנתי על זה במיוחד אחרי שהשיר זכה. זה ממש לא הגיוני לדעתי שהשיר קיבל 439 נקודות מהקהל (לשם השוואה מקום שני קיבל 183 מהקהל), שזה, אגב, הכי הרבה נקודות ששיר קיבל מהקהל, זה הופך את האירוויזיון לפוליטי מה שמאוד מאכזב אותי בתור מעריצת אירוויזיון. השיר הזה ראוי להיות בטופ 10 השירים המנצחים, אולי אפילו בטופ 5, אבל זה ממש לא שיר שיזכה.
אני חושבת שהרבה אנשים לא יאמרו את זה בקול, אבל עם כמה שתושבי אוקראינה מסכנים, לא הגיעה להם הזכייה הזאת. הזכייה הגיעה לשוודיה או לספרד לדעתי.
אבל אם כבר הם זכו, אין מה לעשות. כל הכבוד קאלוש!

ישראל

המדינה הקטנה שלנו שלחה את השיר "I.M" בביצוע מיכאל בן דוד (או מייקל בן דיוויד? זה משעשע לקרוא לו ככה). השיר נבחר בתוכנית "אקס פקטור" בערוץ 13. הוא השתתף בחצי הגמר השני - בו זכינו במקום 13 עם 61 נקודות - אך לא עלינו לגמר. היו שמועות על זה שלא עלינו בגלל שמיכאל התפרץ בין השופטים באמצע השידור ונישק אותם בלחי. השמועות האלה לא נכונות, למקרה שתהיתם.
ועכשיו, בואו נעבור לדעתי על השיר, הנציג וכל מה שקשור אליהם.
קודם כול, לדעתי הדרך שבה בחרו את השיר לא מוצלחת. לדעתי, הדרך שבה בחרנו שנה שעברה ובשנים שלפניה היתה מוצלחת בהרבה. לבחור גם שיר וגם נציג בבת אחת זה פחות מוצלח לדעתי. קודם כול צריך לבחור נציג לפי הקול שלו ולא לפי השיר שבחרו לו, ורק אחרי שבחרנו נציג צריך להתאים לו שיר. אבל מה שהיה היה, אז בואו נדבר על מיכאל.
לדעתי מיכאל יותר מדי מוגזם. הוא כל הזמן מנסה למשוך כמה שיותר תשומת לב ולהיות כמה שיותר מצחיק וזה די מוזר, לדעתי.
לגבי השיר אין לי הרבה מה לומר, בעיקר שהוא לא משהו בכלל ושהוא משעמם, אבל מה שכן, הביצוע שלו בלייב, בתחרות, היה מעולה, מה שדווקא גרם לי לאהוב אותו קצת יותר.

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 4 2022, 08:51 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש

User Posted Image

מדור DIY - יעל, לילי אולדרין

היי משתמשים נחמדים ומשתמשות נחמדות, איזה כיף שחזרתם אלינו! מתרגשים לקראת החופש הגדול? איזה קטע! גם אני!
ולכן לקראת החופשה שצפויה לנו הכנתי לכםן כתבה קיצית במיוחד d16c4689.gif
היום אנחנו נלמד איך להכין משחק איקס עיגול עם טוויסט יצירתי!

User Posted Image

אז בואו נתחיל מקצת רקע על המשחק למי שלא מכיר (למרות שאני בספק שיש אנשים שמסתובבים בעולם ופשוט חיים את חייהם בלי לדעת מה זה איקס-עיגול):

איקס עיגול (הנקרא גם איקס-מיקס-דריקס) הוא משחק שמיועד לשני שחקנים.
את המשחק משחקים על לוח של 3x3 משבצות, והוא הולך כך- בתחילת המשחק כל שחקן בוחר אחד מהסימנים- איקס או עיגול, שייצג אותם, וכל שחקן בתורו מסמן את הסימן שבחר באחת המשבצות (לרוב נהוג שהאיקס מתחיל).
המנצח הוא זה שהצליח למלא ראשון שורה, טור או אלכסון רצופים בסימן שלו.. אם אף שחקן לא הצליח לעשות זאת עד שכל המשבצות מלאות, המשחק נגמר בתיקו.
-תודה לוויקיפדיה על המידע.

אז בואו ניגש לעניינים - הנה רשימת הציוד שתצטרכו:
שקית בד בצבע שהוא לא שחור או כחול כהה.
טושים לא מחיקים בצבעים שחור, אדום, ירוק, כתום וורוד.
עשרה חלוקי נחל קטנים בצבע בהיר (לבן או אפור בהיר, ניתן לקנות בחנויות יצירה).

אופן ההכנה:
1) בעזרת הטוש השחור מציירים על שקית הבד את הטבלה של המשחק, היא נראית כך.
2) על חמישה מחלוקי הנחל מציירים אבטיח, הנה סרטון שיסביר לכם איך לעשות את זה בקלות, ועל חמשת האחרים מציירים גלידה, כאן יש הסבר פשוט איך לעשות את זה.
3) צובעים את קליפת האבטיח בירוק ואת חלקו הפנימי באדום.
4) את גביע הגלידה צובעים בכתום ואת כדורי הגלידה בורוד.
5) מכניסים את חלוקי הנחל אל תוך שקית הבד, וכשרוצים לשחק, מוציאים אותם, מניחים את השקית כשהחלק שעליו מצויר הלוח כלפי מעלה, ומשחקים:)

תהנו! 3ca8b998.gif

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 4 2022, 08:52 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש

User Posted Image

מדור עצבנו את המשתמש - רינג, Pringles

ברוכים השבים ל... עצבנו את המשתמש!!!
אז היום איתנו, לאחר כשבוע וחצי של תנומה, החלטנו להעיר את... פורטלדל!
למי שלא זוכר, פורטלדל היה משתמש שהכין לנו פעילות אסוסיאציות מרגשת במיוחד.
ברוך השב פורטלדל!

יציאה
חזרה
כורב
משתמש
סמנטעל!!!

מגניב, אתה עדיין בראש של האסוסיאציות. אין בעיה, אז שתף אותנו קצת. מאיפה הגיע הרעיון לתחרות הזו?

אתגר
מילים
הברקה
הרעיון עלה לי יום אחד לפתע פתאום כשעץ פורח יצר אותי עם הרעיון הגאוני הזה (האם אני מתחנף? אני? פורטלדל? מה פתאום.)

נשמע מעניין! איך זה היה להצטרף בתור משתמש הנהלותי?

אוזן
מגניב
קבוצה
אחראי
ובמקום הראשון... 🥁🥁🥁 דחליל!

חחחחח מה אלו האסוסיאציות האלו. אבל בסדר, החלטה שלך. מקווה שלא עשית ככה במשחק עצמו אחרת היו פה בעיות.

טראומות
כישלון
אכזבה
רווח
מידע

עכשיו אתה סתם ממציא. אלו מילים רנדומליות (שחלק יבינו את הקשרן וחלק לא!). אבל באמת שמתי לב שמידע היה פעמיים או שלוש בחמישיה הגבוהה. האם זה בכוונה?

מכונה
נמוך
טעות

אתה סתם זורק מילים?

קליעה
לא! זה יוצא אוטומטית. האלגוריתם שלי מחליט מהן המילים הקרובות ביותר ביחס למשפט ואומר בין מילה לחמש.

אה מגניב. רוצה לנסות?

להפסיד
תקווה

אני אקח את זה ככן. והמשפט הראשון שלנו הוא...
על השושו בלונים מפצח אגוזים...

הליום
בוקי
אפייה
קשיו

הליום, אפייה וקשיו אני מבין. אבל בוקי??? איך זה קשור?

קחתול
ומה זאת אומרת, איך אתה לא מכיר את "בוקי בוקי בקבוקים מפצח קבוקים"?

קחתול?

גם אתה חושב שמתאים פה יותר קפרה? התלבטתי ביניהם האמת.

אני לא מבין את החשיבה שלך...
אבל בכל מקרה, נעבור למשפט השני.
שמיכת הנשף התעופפה ברוח.

כרבולית
טקס
טס
אוויר
חה

חה?

צחוקים
זה ח"ה. ראשי תיבות של חוסר היגיון - המשפט שלך באמת היה קצת מוזר.

המשפט *שלי* חסר היגיון? אתה שומע מה שאתה אומר???

בוודאי. אני רובוט. אני שומע הכל.

טוב, זה לא נשמע ככה! אתה רק הורס את הכתבה שלנו. ואתה מעצבן אותי במקום שאני אעצבן אותך!
איך זה עוזר לנו בדיוק???

כתבה זה יותר מדי קשור לפורטל. לצערי אתה... נפסלת!

תסלח לי??? אני נפסלתי??? אתה נפסלת!!! אתה מסולק לצמיתות מהעיתון!!!

...

מדבר פורטלדל. בזכות הרובוטיות שבי עשיתי מניפולציה על רינג ואני הפכתי להיות הכותב של הטור הזה.
הבה נתחיל הכל מההתחלה (כיוון שרינג היה מראיין לא מוצלח במיוחד).
קבלו לטור הקרוב שלנו את... סמנטעל!

סוף ^^

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 4 2022, 08:53 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש

User Posted Image

מדור שאלות להנהלה
אין ספק שההנהלה של הפורטל היא הקבוצה הכי מעניינת באינטרנט, לכן ריכזנו עבורכם את השאלות שתמיד רציתם לדעת עליהם את התשובה - פלוס התשובות עליהן, אבל תשובות ממקור ראשון, הרי הוא הנהלת הפורומים והאתר! תהנו!

מי המשתמש בפורטל שעורר בכם השראה לעלות להנהלה? (שואל: ליאו, נוב ותיק)
איזו שאלה מעולה וואו
אני לא חושבת שזה משתמש ספציפי, אלא הרבה משתמשים שונים - ההנהלה של 2016-17, שהיו פה כשעדיין לא לחלוטין התמצאתי בפורומים והם באמת היו המודל הראשון שלי למה זו בכלל הנהלה, הדס שהייתה פשוט מנהלת תותחית בכל המובנים ורק שאפתי להצליח לעשות דברים מגניבים כמו הספיישל בישול או הבמאי המטורף שהיא הפעילה, ומאיר שבתכלס בזכותו אני כאן עכשיו. אם אתם רואים את זה, תודה.
(עונה: שקד, Darth Hader)
היו מספר משתמשים כאלה, אבל חלק בלטו במיוחד. חלי, שישר אמרה לי שזה מתאים לי ודחפה אותי להגיש מצעים. ראיין היקר שלא הפסקתי לשלוח לו ינשופים עם רעיונות לפעילויות לקלחת והוא ספג את כל השיגעונות שלי. הדס שלא ויתרה לי על כלום... מאיר! צריך להרחיב בכלל?
(עונה: ליאן, La Sole)

שלושה משתמשים שתקחו איתכם לאי בודד? (שואלת: סופי, פוטין)
את נגה, מאיר ואורטל.
שקד, מאיר ואיתמר דולפין.
(עונה: ורד,זה מיפן)

יש סיכוי ששקד תענה על השאלה הזאת? (שואלת: מאיה, Goat of love)
לא.

מה היה הדבר הכי משמעותי שחוויתם בפורטל? (שואלת:ליה036)
כשערכתי את החתימה של מיקי לחתימת עמוד זיכרון.

אני יכולה להיות הנהלותית? (שואלת: מאיה, Goat of love)
אם תרצי ממש ממש
ותבקשי חזק חזק
אולי נקשיב לך
עוד שנה.
סתם ברצינות אבל רגע. לכולם יש את היכולת, אולי לא בתקופת הזמן הנוכחית אבל אם תרצו באמת ותשקיעו בשביל זה זה יגיע.

מישהו פעם עשה לכם ריקרול? (שואל: איתמר, Lady Stardust)
אני ליטרלי הייתי צריכה לגגל מה זה אומר בכלל.

אתם עשיתם ריקרול למישהו? (שואל: איתמר, Lady Stardust)
אתגר: איפשהו פה יש ריקרול. אז מי יודע, אולי בדיוק עשיתי evil.gif

נכון ללמוד בבית ספר זה מעצבן? (שואלת: יעל שרה)
יש לי תשובה ממש מתנשאת לזה. משהו עם המילים "חכו שתגיעו" ו"פסיכומטרי".

שלושה בצלצלים שהייתם לוקחים לאי בודד? (שואלת: מאיה, Goat of love)
da4c2d5e.gif , da.gif ו hero.gif , כמובן. למרות שגם inlove.gif הוא אופציה נהדרת.

איך התמונות של הפורומים קשורות לפורומים שלהם? (שואלת: נטע, כינוי נובי רנדומלי)
בחלק מהמקרים כמו "פאנפיקים", "הספרים", "הסרטים", "סיפורת ושירה" הותאמו במיוחד תמונות לפורומים ספציפיים, אבל לרוב מדובר על תמונות אקראיות.
(עונה: ירין, RaDBoy)

מה היה הכינוי הטוב ביותר שלכם? (שואלת: נטע, כינוי נובי רנדומלי)
לדעתי גיניביי גיניביי, שהיה הכינוי הראשון שלי. אני זוכרת את עצמי בתור משתמשת חדשה מזמזמת ג'ינגל ומעוותת את המילים לכדי גיניביי גיניביי. כינוי אייקוני מבחינתי.

אוהבים בדיחות טיקטוק? (שואלת: אמ קיי, יהלי אקשטיין)
מתפדחת לומר שכן. נורא קל להצחיק אותי, יש לי חוש הומור של תינוק. גם השאלה הזאת הצחיקה אותי, אגב.

איך הגעתם לפורטל? (שואלת: יעל שרה)
איזו בדיחה מוזרה עם תמונה של דובי באינסטגרם שבתגובות שלה מישהי כתבה על האתר. סיפור מוזר קצת.

מה הייתה הפעילות הראשונה שפתחתם? (שואל: איתמר, Lady Stardust)
איזו פעילות ממש מקסימה בפורום טו"ק בהשראת איזו סדרה שהייתי אובססיבית אליה אז. איך התרגשתי שאישרו לי אותה. זו הפעילות לכל הסקרנים.

מה הפורום האהוב עליכם? (שואלת: נטע, כינוי נובי רנדומאלי)
ואי, כולם, וזה תלוי בתקופות. אם אני אצטרך להצביע על פורום אחד שאני תמיד חוזרת אליו כמו לבית, זה כמובן פורום "הספרים".
הפאנדום המתחלף, תמיד 3>
אבל אם שואלים על פורום שהוא לא ז"ל אני חושבת שמ"ת או גאו"ץ

אתם יודעים לעשות אייליינר יפה? (שואלת: אמ קיי, יהלי אקשטיין)
לא! והגעתי לגיל הזה שבו אני אמורה לדעת איך איפור עובד. יוצא לי מכוער ועקום ואין לי כח לעצמי בבקרים.
כן!! יש לי כישרון בלתי מוסבר בזה.

מה הפאנפיק האהוב עליכם? (שואלת: אמ קיי, יהלי אקשטיין)
"המנהל החדש של הוגוורטס" של מאיר. כן, SORRY NOT SORRY

מה הגילטי פלז'ר שלכם? (שואלת: ליה036)
פרוזן יוגורט עם פקאן ופצפוצי שוקולד. וקניות באינטרנט של כל מיני שטויות.
אני לא מרגישה גילטי על כלום dodrjmkhnmcz.gif
לראות רפונזל בפעם האלף ולצרוח את השירים

אתם אוהבים להשתמש בזה happy.gif? (שואל: יונתן, wanted)
רק כשמגיעים להנהלה מבינים כמה זה אימוג'י מוצלח.

עד כאן להיום! ניפגש בגיליון הבא עם שאלות נוספות happy.gif

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 4 2022, 08:53 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש

User Posted Image

עד כאן הגיליון הרביעי של הפקפקן! מקווים שנהנתם!
תודה שהייתם איתנו, נתראה בחודש הבא :)

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007