האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

Gotham City Impostors || סיקור, כי למה לא?
פורסם ב: Nov 5 2019, 12:45 PM
צטט הודעה

I'm sorry I can't be perfect

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2792
מגדר:
משתמש מספר: 70808
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

"תעודת הזהות" של המשחק:

שם המשחק באנגלית + עברית: Gotham City Impostors, ובעברית מתחזי העיר גות'האם.
שנת יציאה: 2002
ז'אנר: משחק יריות בגוף ראשון (או באנגלית FPS - First Person Shooter)
מפתחים: חברת Warner Brothers
פלטפורמות: PC, Xbox 360 ו- Playstation 3
סוג משחק: משחקונים קטנים של בין 10 ל-20 דקות.
מספר שחקנים שאפשר לשחק בו-זמנית: עשרה שחקנים. (5 בכל קבוצה)
מספר דמויות במשחק: בעיקרון יש מלא וריאציות של 2 דמויות - באטמן והג'וקר.

מטרת המשחק:

■ המשחק מתרחש בעיר גות'האם (כמו שניתן להבין מהשם), בזמנים שבאטמן לא נמצא בעיר. העיר משתוללת, אנשים התחילו לשים תחפושות של הג'וקר ולעשות פשעים בעיר - מאונס בפומבי, גניבות, שודים ועד לרצח באור יום. אבל מי יגן על התושבים? מי יחליף את באטמן הנעדר? התשובה היא למרבה הפלא אנשים עם תחפושות של באטמן!
כדי להקטין את הפשיעה בעיר, וכדי לנסות להילחם במתחזי הג'וקר אנשים אמיצים ברחבי גות'האם סיטי לובשים תחפושות של באטמן ונלחמים בחבורת מתחזי הג'וקר.
■ המטרה של השחקן שמשחק במשחק היא כמובן לנצח את היריבים. אם אתם משחקים בתור הקבוצה של באטמן אתם צריכים לנצח את קבוצת הג'וקר, ואם אתם משחקים בתור הקבוצה של הג'וקר אתם צריכים לנצח את קבוצת הבאטמן. בעיקרון המשחק עובד כמו רוב משחקי היריות בגוף ראשון שהיו פעם, עוד לפני שז'אנר הבאטל רויאל היה פופולרי.

מצבי המשחק:

Team Deathmatch: במצב המשחק הזה כשמו כן הוא - המטרה של שתי הקבוצות היא להרוג אחת את השנייה,
הקבוצה שצוברת הכי הרבה הריגות בזמן הקצוב שיש מנצחת!

Psych Warfare: במצב המשחק הזה לשתי הקבוצות יש בסיס בשני צדדי המפה - בבסיס יש מכונה שמסוגלת לשטוף את מוחות הקבוצה השנייה נו זה בכאילו, לא באמת! ובכך לנצח בקרב, אבל איך עושים את זה? באמצע המפה יש בטריה די ענקית שהמטרה של כל קבוצה היא לקחת את הבטריה לבסיס שלה ולהגן עליה,
כדי להטעין את המכונה של שטיפת המוחות ולהשתמש בה על הקבוצה השנייה. הקבוצה הראשונה שמשתמשת במכונה מנצחת.

Fumigation: במצב המשחק הזה יש שלוש נקודות על המפה שניתנות להשתלטות, בכך שפשוט נמצאים באזור של הנקודה.(האזור מוקף בעיגול) הנקודות האלה הן בעצם מכונות גז שאם אתה משתלט עליה המכונה משחררת גז לאוויר, המטרה של כל קבוצה היא להגיע ל100% ברמת הגז שלהם, הכוונה - כל קבוצה מתחילה עם 0% גז, וככל שהם משתלטים על כמה שיותר נקודות לאורך כמה שיותר זמן, הם מרוויחים יותר גז. וכמובן שהקבוצה הראשונה שמגיעה ל100% רמת גז מנצחת. ויש גם דרך די חביבה לדעת איזו קבוצה ניצחה - כשהמשחק מסתיים אם יש עטלפים כאלה עפים ורואים את קבוצת הג'וקר בורחים בסצנת הסיום אז קבוצת הבאטמן ניצחה, ואם יש גז שאני מניח שהוא רעיל ורואים את קבוצת הבאטמן מתעלפים בסצנת הסיום, אז קבוצת הג'וקר ניצחה.

Bounty Hunter: במצב המשחק הזה המטרה של שתי הקבוצות היא להרוג אחת את השנייה, כמו במצב המשחק - Team Deathmatch שלמעלה, אבל יש טוויסט קטן. אחרי שאתה הורג מישהו מהקבוצה השנייה הוא מפיל מן מטבע כזה (בצבע הקבוצה שלו למיטב זכרוני), ואתה צריך לאסוף את המטבע הזה אחרי שאתה הורג אותו, ואז אתה משיג נקודה. אם מישהו מהקבוצה שלך נהרג הוא גם מפיל מטבע, ואתה בתור חבר לקבוצה שלו יכול למנוע מהאויבים להשיג נקודה בכך שאתה מגיע ראשון למטבע ואוסף אותו.
הקבוצה הראשונה שמגיעה למספר נקודות מסוים שאני לא זוכר מה הוא - מנצחת!

השליטה על הדמויות במשחק:

■ השליטה על הדמויות במשחק נעשית בעזרת העכבר והמקלדת (במחשב), ובעזרת השלט. (בקונסולות)
■ אם משחקים במחשב אז מזיזים את הדמות עצמה בעזרת המקשים w,a,s ו-d. את המצלמה מזיזים לכיוונים שונים בעזרת הזזת העכבר, רצים עם המקש shift השמאלי, מתכופפים עם המקש ctrl השמאלי, קופצים עם המקש רווח. מכוונים עם הרובה שלך בעזרת המקש הימני של העכבר,
ויורים עם הרובה בעזרת המקש השמאלי של העכבר.
■ אם משחקים בקונסולות, אז מזיזים את הדמות עצמה באמצעות הזזת הג'ויסטיק השמאלי של השלט. את המצלמה מזיזים לכיוונים שונים עזרת הזזת הג'ויסטיק הימני של השלט, רצים בעזרת לחיצה על מקש הL3 (פשוט לחיצה ארוכה על הג'ויסטיק השמאלי) בקונסולת ה-Playstaiton, בXbox אני לא בטוח איך קוראים למקש אבל זה אותו קונספט. (לחיצה ארוכה על הג'ויסטיק השמאל) מתכופפים בעזרת מקש העיגול בקונסלת ה-Playstaion, בXbox בעזרת מקש הB. קופצים בעזרת מקש האיקס בקונסלת ה-Playstation, בXbox בעזרת מקש Y. מכוונים עם הרובה שלך בעזרת המקש R2 בקונסולת ה-Playstation, בXbox בעזרת המקש RT,
ויורים עם הרובה בעזרת המקש L2 בקונסולת ה-Playstation, בXbox בעזרת המקש LT.
■ כמובן שניתן לערוך את ההגדרות האלה ולהתאים אותם לאיזה לחצנים שאתם רוצים, מה שנוח לכם.

דעה אישית + המלצות:

■ אוקיי אז יש לי הרבה דברים להגיד על המשחק הזה, קודם כל - זה עוד אחד מהמשחקים ברשימת המשחקים ששיחקתי בתור ילד קטן, (יחסית) אז כבר יש לו פור מבחינתי על המשחקים של היום. ועוד משהו לטובת המשחק, שלא ידעתי כל כך איפה לדחוף אותו אז אני אכתוב אותו פה - דבר שמאוד מאוד מאוד אהבתי, זה שאפשר לעצב את הדמויות שלך. מה הכוונה? כמו שאמרתי הרי זה אנשים שלובשים תחפושות של הג'וקר ושל באטמן. אז אפשר להשיג כל מיני פריטים דרך משימות וכו', ואז לעצב את הדמויות שלך לפי איך שאתה רוצה. מהפרטים שרואים הכי הרבה שזה שמן/רזה, ועד לעיצוב של הגלימה, העיצוב של המסכה על הפנים, הסמל וכו'. מה שחשוב לציין זה שכן יש הבדל בין דמויות שמנות ורזות. ואפשר לבחור בתחילת כל משחק עם איזו דמות אתה רוצה לשחק, אם אתה משחק אם דמות שמנה אז יש לך יותר חיים, אבל אתה יותר איטי, ולהפך. שאת זה גם אהבתי שיש כמה סוגים של דמויות. משהו שלא אהבתי במשחק הוא שלא משנה באיזו פלטפורמה ניסיתי לשחק, בהתחלה היו ממששש הרבה לאגים (תקיעות), לא יודע כל כך מה הייתה הסיבה של זה, אבל עוד הרבה אנשים דיווחו שזה קרה להם. אבל בשלב מסוים זה הסתדר והיה אפשר לשחק בצורה נורמלית.
■ אני לא בטוח אם המשחק זמין היום, אבל אם יש אפשרות ואתם מעוניינים אני יותר מאשמח לחפש בשבילכם אם אפשר להוריד אותו, בעיקרון לפי מה שאני יודע הוא היה זמין להורדה בתוכנה Steam עד לא מזמן, אבל שמעתי שמועות שאומרות שכבר אי אפשר לשחק בו והורידו את כל הסרברים. אם אתם רוצים לנסות להוריד, אדברה :) אני ממש ממש ממליץ על המשחק.

ועכשיוו קצת תמונות מהמשחק!

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

והנה לכם טריילר של המשחק!

אז קודם כל תודה רבה למי שקרא עד לכאן, ומקווה שנהנתם מהסיקור.
בבקשההה כל מי שקרא עד לכאן תגיבו! אתם לא מבינים כמה זה עוזר לי להשתפר.
אני ממש צריך את התגובות הבונות האלה.
שיהיה לכם יום נפלא smile.gif

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

הללו את יוחאי, הללו הללו הללו!

-------------

QUOTE (נצ'י נצ' @ בדיוק כמו שאני)
כשצריך לשתוק צורח, כשצריך לפרוק שותק ומתגונן כמו דפקט חסר ביטחון ולא מתאפק. מי ששלם עם עצמו לא חייב להיות צודק, ואדם צועק את שחסר לו - לא חסר לו לא צועק.

הציטוט הזה לא הולך להשתנות כל יום ב12 בלילה, תהיו מוכנים

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 5 2019, 12:48 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 3861
מגדר:female
משתמש מספר: 70376

כבר אמרתי לך שאתה ממש משקיע בסיקורים שלך?
אני אוהבת את זה.

--------------------
היי|טליה| בת 12|נולדתי בשביל לישון|במבה נוגט זה מגעיל|קרמבו זה חלומי|יובל דיין מדהימה| תסגדו לג'וני דפ| מוזיקה זה החיים| ליצנים זה מפחיד|תינוקות זה קסם|מרשמלו שרוף זה טעים|מתמטיקה זה סבל|ביי

---------
פורסם ב: Nov 5 2019, 12:51 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

יאססס תודה טליה smile.gif
מקווה שנהנית מהסיקור הזה ~~

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

-------------

כשצריך לשתוק צורח, כשצריך לפרוק שותק ומתגונן כמו דפקט חסר ביטחון ולא מתאפק. מי ששלם עם עצמו לא חייב להיות צודק, ואדם צועק את שחסר לו - לא חסר לו לא צועק.

---------
פורסם ב: Nov 5 2019, 12:55 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 3861
מגדר:female
משתמש מספר: 70376

איך אפשר לא להינות?
אתה כתבת אותו.

--------------------
היי|טליה| בת 12|נולדתי בשביל לישון|במבה נוגט זה מגעיל|קרמבו זה חלומי|יובל דיין מדהימה| תסגדו לג'וני דפ| מוזיקה זה החיים| ליצנים זה מפחיד|תינוקות זה קסם|מרשמלו שרוף זה טעים|מתמטיקה זה סבל|ביי

---------
פורסם ב: Nov 5 2019, 12:55 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

חח תודה רבה :)
אבל אשמח לתגובות בונות בפעם הבאה

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

-------------

---------
פורסם ב: Nov 14 2019, 13:00 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 13404
מגדר:male
משתמש מספר: 33977

אוף, בהתחלה מהתמונות חשבתי וקיוויתי שאולי כאילו אפשר להתחפש לכל מני נוולים?
כאילו שאפשר לג'וקר אבל גם נגיד לפינגווין או להארלי או להארווי דנט או פוייזון אייבי, כאילו זה יכל להיות קונספט ממש סבבה שלא כלללל כך קשה לעשות אותו, כאילו יש לכם כבר מודלים של דמויות פשוט תעשו מודלים שונים לאויבים שונים, ואולי במקום רקקק בטמן אז נגיד קבוצות של מתחזים לרובין ומתחזים לקאטוומן וכאלה.
אהבתי אבל שפירטת שמבנה הגוף שבוחרים משפיע על הסטטים! זה טאץ' נחמד מאוד לדעתי, עכשיו אם רק היו עושים את זה עם גובה... (כן, אני רוצה RPG ספיידרמן שאני יכולה לעצב את הספיידר-מן שלי איך שבא לי, שהגובה משפיע על סטטים כמו התגנבות ומהירות, וכן, אני רוצה להיות הספיידר-גוון הכי נמוכה שניו יורק ידעה. יש בעיה????)
קצת עצובה עכשיו שאין גרסה לפס4 ובכללי דור הקונסולות הנוכחי

אחלה סיקור! הבנתי ממנו הכל על אופי המשחק והמצבים השונים שאפשר לשחק בהם, עדיין מתעקשת שלהוסיף תמונה בסוף כל סגמנט לא היה הורג אף אחד, אבל הצבעוניות פה עזרה לי (הכותרות בצבעים הבהירים יותר הקשו עלי כי הן מרגישות פחות כאילו הן אומרות למוח שלי להתאפס ולהתכונן לבלוק חדש אלא כזה מרגיש כמו ההמשך של הקודם ואז קשה לי יותר להתרכז כי אני כאילו אוגרת את המשמעות של כל הפסקאות יחד ככה)

--------------------
ניקו
26, אח וטרינרי, תמיד זקוק לקפה, לשון פניה מעורבת\זכר

User Posted Image

פופ, אינדי, אלטרנטיבי, רוק \ משחקי וידאו \ סדרות \ סרטים \ ספרים
"You can let it go
You can throw a party full of everyone you know
And not invite your family
'Cause they never showed you love
You don't have to be sorry
For leaving and growing up"

---------
פורסם ב: Nov 14 2019, 20:41 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

לגבי הדמויות - בעיקרון המשחק מבוסס על גרסה בקומיקס שיש מתחזים לג'וקר וזה אז הגיוני לעשות מתחזים לבאטמן, ולא לשאר הדמויות. בכל מקרה אם את רוצה תציעי למפתחים xD
ולגבי המבנה של הסיקור, אני אוהב אותו ככה לא יודע איך להסביר.
קשה לי לדחוף תמונות באמצע, זה לא נראה לי אסתטי כל כך.

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

-------------

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007