האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

Counter Strike || סיקור, כי למה לא?
פורסם ב: Nov 5 2019, 16:06 PM
צטט הודעה

I'm sorry I can't be perfect

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2792
מגדר:
משתמש מספר: 70808
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

"תעודת הזהות" של המשחק:

שם המשחק באנגלית + עברית: Counter Strike, ובעברית מכת נגד (או איך שכולם קראו לזה בזמנו - קונטר סטריייק.)
שנת יציאה: 1999
ז'אנר: משחק יריות בגוף ראשון (או באנגלית FPS - First Person Shooter)
מפתחים: חברת Valve
פלטפורמות: לצערי רק ב-PC.
מספר שחקנים שאפשר לשחק בו-זמנית: בין 1 ל-36.
מספר דמויות במשחק: אם אני לא טועה 8 דמויות - 4 דמויות בכל קבוצה.

מטרת המשחק:

■ אתם נמצאים בארצות הברית, נדמה לי במבצע של סוכנים מיוחדים - בסגנון של FBI או CSI וכאלה,
ואתם נלחמים בטרוריסטים. (אלא אם כן אתם בקבוצה של הטרוריסטים כמובן) המטרה שלכם היא להרוג את שחקני הקבוצה השנייה לפני שהם הורגים אתכם.
הקבוצה שמחסלת את כל הקבוצה השנייה ראשונה מנצחת בסיבוב, כמובן שהמטרה היא לנצח כמה שיותר סיבובים.

מצבי המשחק:

■ בעיקרון יש רק מצב משחק אחד, אבל גם לא בדיוק מצב משחק אחד, ואני אסביר.
יש מצב משחק אחד שהוא Team Deathmatch שבדומה למשחק הקודם שסיקרתי Gotham City Impostors (לחיץ) במצב המשחק הזה יש שתי קבוצות (או יותר במשחקים אחרים), והמטרה של כל קבוצה היא להרוג את שחקני הקבוצה השנייה. והקבוצה הראשונה שמחסלת את כל שחקני הקבוצה השנייה מנצחת בסיבוב/במשחק.
אבל בCounter Strike יש גם מפות מיוחדות, ששם יש מצבי משחק שונים ומגוונים. כלומר - זה עדיין נחשב Team Deathmatch אבל זה קצת אחרת,
לדוגמה: יש מפה של סקי - שגולשים דרך כל המפה והמטרה היא כמובן לחסל את כל הקבוצה השנייה.

Team Deathmatch קלאסי: מצב המשחק הזה הוא מצב המשחק הרגיל של Counter Strike, כלומר משחקים בו הרבה.
מה שקורה במצב המשחק הזה הוא שיש קבוצה אחת של טרוריסטים, קבוצה אחת של סוכנים מיוחדים.
המטרה של הסוכנים המיוחדים היא לחסל את קבוצת הטרוריסטים, והמטרה של קבוצת הטרוריסטים היא לחסל את קבוצת הסוכנים המיוחדים.
אבל יש טוויסט קטן שאין בשאר מצבי המשחק - במצב המשחק הקלאסי לאחד הטרוריסטים (נבחר באופן אקראי כל סיבוב מחדש) מוענקת פצצה,
והוא יכול לשתול אותה במקומות מסוימים במפה המיועדים לכך, ובין היתר הטרוריסטים אמורים לשתול את הפצצה.
אם הם שותלים את הפצצה אחרי כמה זמן היא מתפוצצת ונגמר הסיבוב גם אם לא כל הסוכנים המיוחדים חוסלו,
וזה תקף גם לצד השני - אם אחד מהסוכנים המיוחדים מנטרל את הפצצה לפני שהיא הספיקה להתפוצץ, נגמר הסיבוב גם אם לא כל הטרוריסטים חוסלו.

Surf Ski: במצב המשחק Surf Ski (או בעברית מצב גלישה) השחקנים נמצאים במפה מיוחדת המתאימה למצב המשחק הזה, והם מתחילים בחדרים סמוכים אחד לשני.
כל שחקן מתחיל עם אקדח וסכין, ויש מן עמודות כאלה שאפשר "לגלוש" עליהן וככה להגיע למקומות במפה.
אם אתה נופל בזמן הגלישה לרצפה (שמרחפת אגב) אתה משתגר לכלוב שנמצא במעלה המפה ואז זה משחרר אותך ממש מעל החדרים מתחילת הסיבוב.
בכל מפת Surf Ski יש מקום מיוחד במפה שממש ממש קשה להגיע אליו, אם מגיעים אליו אתה יכול לקנות איזה נשקים שאתה רוצה,
והמטרה שלך בעיקרון במצב המשחק הזה היא להגיע למקום המיוחד הזה לקנות את הנשק שהכי קל להרוג איתו (אז כולם היו קונים Shotgun) ולהרוג את האויבים. אבל, זאת לא הייתה הדרך היחידה להשיג נשקים, היו עוד מקומות במפה שהיה אפשר להשיג נשקים - במקומות מיוחדים ופחות קשים להגעה מהמקום הקודם שתיארתי לכם. בגדול המטרה פשוט היא לחסל את הקבוצה השנייה אבל בדרך ייחודית וכיפית במיוחד.

Zombie Mode: במצב המשחק הזה השחקנים נמצאים באחת המפות הרגילות של המשחק - אבל עם טוויסט. אחד מקבוצת הטרוריסטים נבחר באקראי להפוך להיות זומבי, והוא מקבל בוסט מטורף של HP.(נקודות חיים) המטרה של השחקן שנהפך לזומבי היא להדביק את כל השאר ולהפוך אותם לזומבים, המטרה של השורדים זה להרוג את כל הזומבים. הפעם זה לא בדיוק קבוצות אלא משחקן אחד הקבוצה של הזומבים מתפתחת עוד ועוד. וזה מוסיף המון לחווית המשחק, ובלי קשר קבוצת השורדים יכולה לקנות כל מיני שטיקים בחנות כדי להגן על עצמה.

Jail: במצב המשחק הזה השחקנים משחקים במפה מיוחדת המתאימה למצב המשחק הזה, הטרוריסטים הם אסירים בכלא ושחקני הכוחות המיוחדים הם השוטרים. האסירים מתווצרים בתאים של הכלא, והשוטרים מתווצרים בחדר מיוחד של שוטרים ששם אפשר גם להשיג נשקים, למלא חיים ועוד כמה דברים שאני לא בדיוק זוכר במאה אחוז. המטרה של השוטרים זה להרוג את כל האסירים, (אבל הם לא עושים את זה סתם ככה - אסביר ממש עוד מעט) המטרה של האסירים היא בעצם או לברוח מהתאים שלהם ולהרוג את השוטרים או להרוג את השוטרים בהגינות במיני-משחקים כיפיים במיוחד. עכשיו מה הכוונה שהשוטרים לא יכולים לעשות את זה סתם ככה? הרי לשוטרים יש נשק ולאסירים לא, יהיה להם קל לנצח לא? בעיקרון בכל מפה של כלא (שאני זוכר לפחות) היה מן כלוב כזה שהאסירים היו נכנסים לתוכו ואז השוטרים היו משחקים איתם מיני-משחקים שבסופם היו מגיעים רק לאסיר אחד שנשאר אחרון, והוא היה יכול להתחרות עם השוטרים אחד אחד בניסיון להרוג את כולם. אני יודע שזה נשמע טיפה מסובך עכשיו, אבל נגיד האסירים בכלוב - והשוטר אומר "האחרון שקופץ מת" ואז כל האסירים קופצים, ובאמת האחרון שקופץ נהרג, משחקים בסגנון הזה עד שהאחרון נשאר. ואז האסיר האחרון מתחרה בשוטרים.

Hide and Seek: במצב המשחק הזה השחקנים משחקים במפה מיוחדת המתאימה למצב המשחק הזה, ובעצם מה שקורה במשחק זה שלטרוריסטים יש זמן מסוים להתחבא ברחבי המפה, והמטרה של הקבוצת הסוכנים המיוחדים היא למצוא אותם ולהרוג אותם. הטרוריסטים לא יכולים להרוג את הסוכנים המיוחדים. אז איך הם מנצחים? יופי ששאלתם! לסוכנים המיוחדים יש זמן קצוב (5 או 10 דקות אם אני לא טועה) למצוא את כל הטרוריסטים ולהרוג אותם, אם הם לא מוצאים את כל הטרוריסטים בזמן הקצוב שיש להם אז הטרוריסטים מנצחים. אם הם מוצאים את כל הטרוריסטים במחבואים שלהם והורגים אותם, אז הסוכנים המיוחדים מנצחים את הסיבוב. נשמע כיף נכון? smile.gif

יוצר-בלוקים: אני לא זוכר את השם של זה באנגלית ולכן זה לא כתוב באגלית, מצטער מראש. בכל מקרה- במצב המשחק הזה השחקנים משחקים במפה מיוחדת המתאימה למצב המשחק הזה, והקונספט של מצב המשחק הזה דומה לקונספט של מצב המשחק Hide and Seek רק שבמצב המשחק הזה יש לטרוריסטים לא רק זמן להתחבא, אלא גם זמן לבנות כל מיני מכשולים ודברים בסגנון הזה כדי למנוע מהסוכנים המיוחדים למצוא אותם ולתפוס אותם. זה ממש מוסיף לחווית המשחק של מצב המשחק Hide and Seek ואני אישית ממש אהבתי לשחק במצב המשחק הזה הרבה.

Hit and Run: במצב המשחק הזה השחקנים משחקים באחת המפות הרגילות של המשחק, ומה שקורה בעצם במצב המשחק הזה הוא שכל האנשים משתייכים לקבוצת הטרוריסטים באופן אוטומטי, ואחד מהשחקנים נבחר באופן אקראי והוא נדבק בסוג של מחלה כזאת, המטרה של אותו שחקן - להדביק מישהו אחר בתוך 20 שניות. אם אותו אחד שנבחר לא ידביק מישהו אחר תוך 20 שניות הוא ימות, ויבחר שחקן אחר להיות זה עם המחלה. המשחק נגמר כשנשאר רק שחקן אחד שלא נדבק במחלה או לא העביר אותה תוך 20 שניות, ולכן הוא היחיד שחי.

Bomb and Run: במצב המשחק הזה השחקנים משחקים באחת המפות הרגילות של המשחק, והקונספט של מצב המשחק הזה דומה מאוד לקונספט של מצב המשחק Hit and Run, (ובגלל זה השמות שלהם כל כך דומים) רק שהוא דומה יותר למשחק המוכר "תופסת". מה הכוונה? כל השחקנים במשחק הם בקבוצת הטרוריסטים, ואחד נבחר באופן אקראי כל סיבוב ומוענקת לו פצצה, המטרה של מי שעם הפצצה היא פשוט להעביר אותה למישהו אחר, ובסופו של דבר הפצצה תתפוצץ ותהרוג את מי שהפצצה עליו. האחרון ששורד מנצח את הסיבוב.

ריצת מוות: אני לא זוכר את השם של זה באנגלית ולכן זה לא כתוב באנגלית, מחילה. בכל מקרה - במצב המשחק הזה הרוב המוחלט של השחקנים משויכים בתור סוכנים מיוחדים באופן אוטומטי, רק קמצוץ השחקנים (בדרך כלל 1 או 2) משויכים בתור טרוריסטים. השחקנים משחקים במפה מיוחדת המתאימה למצב המשחק הזה, ובמפה יש מסלול מכשולים. אבל מסלול שקל לעבור אותו אם אף אחד לא מפעיל את המכשולים. בשביל זה קיימים הטרוריסטים - הטרוריסטים נמצאים בצד של המפה איפה שיש כפתורים להפעלת המכשולים, ובעצם המטרה שלהם להפיל את הסוכנים המיוחדים למטה ובכך הם מנצחים - כשהם מפילים את כולם למטה. המטרה של השוטרים זה לעבור את מסלול המכשולים, ואחרי כל סיבוב נבחרים שחקנים אחרים להיות טרוריסטים והם מפעילים את המכשולים.

MLF: במצב המשחק הזה השחקנים משחקים באחת המפות הרגילות של המשחק, ומה שקורה בעצם במצב המשחק הזה הוא שבעצם שמתחילים בשתי קבוצות הרגילות, וכל שחקן מתחיל רק עם סכין ועם 35 נקודות חיים. המטרה של השחקנים זה להרוג את השחקנים מהקבוצה השנייה עם הסכין, ועל כל שחקן שאתה הורג אתה מקבל נקודה. בעזרת מספר נקודות מסוים אפשר לקנות נשקים אחרים לדוגמה: מצ'טה, פיגיון, סכין קרח ויש אפילו מפה שיש בה חרב אור! זה אחד ממצבי המשחק שאני נהנתי לשחק בהם בתור ילד.

■ קיימים עוד מצבי משחק שאני זוכר, אני פשוט לא יודע את השמות שלהם ולא הצלחתי למצוא שום מידע בנוגע לאודותם, אז היי! אתה! כן כן אתה שקורא את הסיקור עכשיו, אם יש לך מושג על עוד מצב משחק שלא כתבתי פה ואתה זוכר את שמו בוודאות אני אשמח שתעצור הכל!! כן כן תעצור הכל, ותשלח לי ה"פ ברגע זה מיד ממש עכשיו עם השם של מצב המשחק ופירוט שלו, ואני אוסיף אותו לסיקור. תודה מראש smile.gif

השליטה על הדמויות במשחק:

■ השליטה על הדמויות במשחק הזה נעשית באמצעות העכבר והמקלדת, זזים בעזרת המקשים w.a.s. ו-d, מתכופפים בעזרת מקש הctrl השמאלי, הולכים לאט (כדי למנוע רעשים) בעזרת מקש הshift השמאלי, מחליפים מנשק לאקדח לסכין ו/או לפצצה או לרימון בעזרת המקשים 1,2,3,4 ו-5. מחליפים לנשק האחרון שהיית איתו חוץ מהנשק שלך עכשיו בעזרת המקש q, מדליקים פנס בעזרת המקש f, עושים גרפיטי על הקיר בעזרת המקש h, מדברים בעזרת המקש k, מחליפים קבוצה בעזרת המקש m, מכוונים את הנשק בעזרת המקש הימני של העכבר, יורים עם הנשק בעזרת המקש השמאלי של העכבר, קופצים בעזרת מקש הרווח, וקונים בעזרת מקש b בזמן המיועד לכך בכל תחילת סיבוב.
■ כמובן שניתן לערוך את ההגדרות האלה ולהתאים אותם לאיזה לחצנים שאתם רוצים, מה שנוח לכם.

דעה אישית + המלצות:

■ אז קונטר, אחד המשחקים הכי משוחקים בתחילת שנות ה-2000, משחק שאני אישית ממש ממש אהבתי בתור ילד קטן, (אולי נעשה סדרה כזאת של משחקים שעומר אהב בתור ילד קטן? מי יודע?) וזה בין המשחקים שכשהייתי חוזר מבית ספר הייתי חורש עליו, עם חברים, עם אחים שלי, לא משנה עם מי - העיקר שעם מישהו. וזה היה כיף בלתי נגמר, עד שהייתי צריך ללכת לישון באיזה שעה 9 בערב. אני זוכר שבחופש הגדול של כיתה ג', הייתה הפעם הראשונה שעשיתי לילה לבן. וזה קרה כששיחקתי קונטר, אלא מה? אני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול, אני זוכר את הריגוש שהיה לי, את האנדרלין זורם לי בתוך הגוף. זה אחד המשחקים הכי טובים שיצא לי לשחק אי פעם מבחינת חווית משחק. אני מאוד אהבתי אותו, ואני בטוח שיש פה גם כאלה שאהבו אותו מאוד ומבינים טוב על מה אני מדבר כשאני מתאר את התיאורים המדהימים האלה.
■ אז בכל מקרה, כמו שהבנתם אני ממליץ לכם לשחק. אני לא בטוח אם היום יש סרברים ישראליים של קונטר 1.6 שעדיין אנשים משחקים בהם, רוב האנשים עברו לגרסת ההמשך - cs:go (שאני אישית פחות אוהב), אבל בסדר. אם אתם רוצים יש לי דרך להוריד את המשחק עצמו למחשב המשחק הממש ישן, ואז אפשר לשחק עם בוטים או עם חברים דרך אינטרנט משותף.
מי שרוצה להוריד אז שישלח לי ה"פ ואני אשמח לעזור אותו, (הטובים שבינינו יזכרו את האתר של שי הגבר)
■ עובדה משעשעת על המשחק שלא ידעתי איפה לכתוב אז אכתוב אותה פה: המשחק בכלל לא התחיל בתור משחק עצמאי, הוא התחיל בתור תוסף למשחק המוכר "halflife" של חברת valve, שבתוסף הזה היית יכול להילחם או בתור חבורת טרוריסטים או בתור חבורת סוכנים מיוחדים אחד בשני - בדיוק כמו בcounter strike (שככה קראו לתוסף.) אחרי שהתוסף נהיה פופולרי הפכו אותו למשחק בפני עצמו עם אותו שם.

ועכשיווו קצת תמונות מהמשחק!!

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

אז קודם כל תודה רבה למי שקרא עד לכאן, ומקווה שנהנתם מהסיקור.
בבקשההה כל מי שקרא עד לכאן תגיבו! אתם לא מבינים כמה זה עוזר לי להשתפר.
אני ממש צריך את התגובות הבונות האלה.
שיהיה לכם יום נפלא smile.gif

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

הללו את יוחאי, הללו הללו הללו!

-------------

QUOTE (נצ'י נצ' @ בדיוק כמו שאני)
כשצריך לשתוק צורח, כשצריך לפרוק שותק ומתגונן כמו דפקט חסר ביטחון ולא מתאפק. מי ששלם עם עצמו לא חייב להיות צודק, ואדם צועק את שחסר לו - לא חסר לו לא צועק.

הציטוט הזה לא הולך להשתנות כל יום ב12 בלילה, תהיו מוכנים

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 11 2019, 17:01 PM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: מעצב האתר
חרמשים: 10000
מגדר:female
משתמש מספר: 65051

קודם כל, כל הכבוד על הסיקור המפורט! הסברת את הפיצ'רים והשליטה במשחק בצורה מפורטת ורואים שאתה מבין את המהלכים והאופן התפעולי. היה נחמד אם היית מוסיף בלי קשר לינק כך שאפשר היה למצוא אותו גם ללא הורדה, אבל זה לא משנה כי הסיקור עצמו נהדר.

נוסף ללינקייה:)

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 14 2019, 08:08 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

ליאןן
קודם כל תודה על המחמאות :)
ולא הבנתי את הקטע של הלינק בלי הורדה
לינק למה?
ואני אשמח אם תקראי גם את שאר הסיקורים ושהם יופיעו בלינקייה :)

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

-------------

כשצריך לשתוק צורח, כשצריך לפרוק שותק ומתגונן כמו דפקט חסר ביטחון ולא מתאפק. מי ששלם עם עצמו לא חייב להיות צודק, ואדם צועק את שחסר לו - לא חסר לו לא צועק.

---------
פורסם ב: Nov 14 2019, 10:27 AM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 13404
מגדר:male
משתמש מספר: 33977

אוקי אם לומר את האמת, קשה לי לקרוא את הסיקור. כמות המלל בלי הפסקות לתמונה או למשהו ש'ישבור' את הקריאה ממש מאיימת, ואז עד שכן מגיעות תמונות אלה תמונות קטנות ויש קצת מהן.
אני חושבת שבמיוחד במשחק כמו קונטר שיש לו ככ הרבה סרטונים גם מהיום כי עדיין משחקים בו מלא אנשים, אז הייתי מפזרת סרטונים שמדגימים לדוגמה את המצבים השונים שיש למשחק , כי אותי אישית זה ממש מרתיע בלוקים כאלה של מידע אחד אחרי השני.

אבל הסיקור כן מפורט, וההתנסחות שלך מעולה ומובנת ומקלה על הקריאה. הייתי רק מוסיפה מה כאילו צוברים מלנצח במשחק? כמו נגיד לא יודעת בקול אוף דיוטי שעולים רמות ואפשר להשתמש בנשקים יותר טובים ודברים כאלה, אז מה מרוויחים מנצחונות בקונטר? ואם לא מרוויחים אז אפשר לציין גם את זה.

אהבתי שציינת שזה יצא כתוסף לHALF LIFE וחושבת שזה סיפתח מעולה לסיקור על HALF LIFE האגדי, ובכללי הטור של הדעה שלך היה מעניין וכיף לקריאה.

--------------------
ניקו
26, אח וטרינרי, תמיד זקוק לקפה, לשון פניה מעורבת\זכר

User Posted Image

פופ, אינדי, אלטרנטיבי, רוק \ משחקי וידאו \ סדרות \ סרטים \ ספרים
"You can let it go
You can throw a party full of everyone you know
And not invite your family
'Cause they never showed you love
You don't have to be sorry
For leaving and growing up"

---------
פורסם ב: Nov 14 2019, 10:51 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

לגבי כמות הטקסט הרצופה בלי משהו ש"ישבור" באמצע (ככה קראת לזה נכון?) - אני כותב סיקורים באופן מסוים מאוד, ואת יכולה לראות את זה על שאר הסיקורים שלי, אני אישית ממש לא אוהב לראות סיקור שיש בו טקסט מעורבב עם תמונות תוך כדי, במיוחד אם הן גדולות, זה ממש מפריע לי בעין.
ולגבי הגודל - אני פשוט עובד לפי החוקים של הפורום, אני לא יכול לשים תמונות שיותר מ300 על 200 פיקסלים או משהו בסגנון ולכן אני לא שם תמונות גדולות יותר מידי.
ובעיקרון סיקרתי את counter strike הקלאסי, לא את global offensive שמשוחק כיום, בגלל זה לא אמרתי שום דבר על שלבים או ניקוד או ראנקים וכו', כי בקונטר הקלאסי לא היה שום דבר כזה. פשוט היו משחקים שלא קורה כלום אם אתה מנצח או מפסיד - חוץ מהנאה צרופה.
ולגבי halflife, אני לא חושב שאני מסוגל לסקר משחק שלא שיחקתי מעולם, אז מצטער לאכזב אותך :/

ואגב - בcs:go אין שום קטע של אם אתה מנצח אז אתה מקבל נשקים יותר טובים או משהו בסגנון, לכולם יש את אותם נשקים, אולי ההבדל היחיד זה הסקינים.

בכל מקרה תודה על התגובה :)
תקראי את שאר הסיקוריםם

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

-------------

---------
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007