האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

הודעה קטנה, אשמח שתקראו :)
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:00 PM
צטט הודעה

Foxes are just cat software running on dog hardware

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147483647
מגדר:male
משתמש מספר: 33527
חפצי המשתמש: צפה

היי, סליחה שאני מפריע באמצע הנשף (ועוד איזה נשף. הוא יצא יותר מטורלל ממה שציפיתי. יותר מטורלל מכל 2021 ביחד), אבל בחרתי לנצל את הבמה הזאת למשהו קטן. זו לא פעילות וזה לא אשכול זכייה כך שאתם בהחלט יכולים להמשיך הלאה, אבל אם אתם כבר כאן אז אשמח שתקראו.
פעם, כשהייתי משתמש רגיל, הייתי סולד מנשפים. תמיד הם התעסקו באיך ההנהלה ארגנה את הנשף, איך ההנהלה ארגנה פעילויות, איך ההנהלה ערכה את השולחנות ותלתה בלונים או נשאבה להגדה של פסח או מככבת בכל סיפורי הרקע או וואטאבר, ואיך ההנהלה מתעסקת בעצמה ורוצה שתגידו לה כל הכבוד על אף שזה לגמרי התפקיד שלהם, על אף שהקרדיט צריך לבוא מכם המשתמשים באופן עצמאי. אתם תראו את כל הנשפים הישנים האלה בסוף הנשף, כשהם יחזרו למחלקת המסתורין.
עכשיו זה מצחיק והכל כי היום אני חלק מההנהלה, ולכן הנשף הראשון שארגנתי החיה את הדמות של משתמש הנשף. פתאום הנשף לא סובב סביב ההנהלה שנואשת לקרדיט (ואיכשהו כל נשף מחדש פוגשת את הדמויות מסדרת הארי פוטר! כאילו, מה הסיכויים???) אלא סביב משתמש הנשף המצחיק והאהוב. יש לו אופי משלו ואישיות משלו. ונכון, חברי ההנהלה הם אלה שמפעילים אותו, אבל פתאום הפוקוס כבר לא עליהם אלא עליו. לרגע ההנהלה מוחלת על כבודה ועל שמה, וחברי ההנהלה נכנסים לדמות אחרת שאיתה המשתמשים נהנים לדבר ולצחוק כל נשף מחדש. סיפורי הרקע של הנשף עוסקים בו (וגם בפורטלוש, אלא שאצלו ההנהלה כן משתלבת בסיפורי הרקע פה ושם), וככה בעיניי נשף אנשי השנה צריך להיראות.
ולכן, איזה מצחיק זה שלמרות כל החפירה שהייתה לי כאן אני עכשיו הולך לעשות בדיוק הפוך. נכון? תמיד הצחיק אותי שמרוב עיסוק של ההנהלה בעצמה, לפעמים חברי ההנהלה גם פורשים בנשף באשכול נעוץ, חגיגי ומלא חשיבות עצמית, במקום להתעסק בתכלס – במשתמשים עצמם ובפורטל, שזו הסיבה לשמה הם עלו להנהלה מלכתחילה (כי אלה שעולים רק בשביל הכבוד בסוף לא זוכים לו. רק לפני חודשים ספורים נפטרנו משני חברי הנהלה שעלו אך ורק בשביל לרדת אחרי חצי שנה בול כי הם חשבו שזה יעזור להם להגיע למרלין, וגם הם דאגו לפרוש במהלך נפוח מחשיבות עצמית. מסדר מרלין הם לא קיבלו). ובכל זאת, החלטתי שאם אני כבר מנהל את האתר הזה 3 שנים כמעט, ואם אני כבר כל כך מזוהה עם ההנהלה ועם הצבע החום, למה שלא יגיע לי לרדת בסטייל, ממש תוך כדי הנשף, אם אנשים שהיו בהנהלה בקושי שנה כבר עשו את זה? תכלס מגיע לי, לא?
אז היי, אני מאיר, והיום אני פורש מהנהלת האתר ומתמרלן בכיף. אני יודע, מגיע לי על זה פרישת השנה או מרלין השנה לפחות (כי אני כזה מושלם ונהדר da.gif ) אבל ההצבעות כבר הסתיימו. את הסיבות לפרישה שלי אני אשמור לעצמי ולכמה האנשים הבודדים שדיברתי איתם על זה, אם כי אני מניח שהן די ברורות אם חושבים על זה טיפה. והנה אני, מנצל את מעט הפוקוס שהנשף הזה נותן כדי לפרוש באשכול נעוץ.
אם אני כבר פה, ואם אתם כבר קוראים את זה, אז אסיים בכמה תודות: להדס, מור, ליאן וחלי שחשבו על להעלות אותי מלכתחילה, ולמיקי שהצטרף להנהלה זמן קצר אחריי ויחד עם הדס, מור וליאן עזר לי להתרגל לתפקידי החדש, עד שנפטר. תודה שוב להדס ומור (שממש לא היו חייבים לי כלום), וגם לירין ולליאן, על כל העזרה שנתנו לי כשהתחלתי כהנהלת האתר לכל דבר. תודה בפעם השלישית לליאן, והפעם גם לפלג, שקד, לילי, אורטל, ורד, נעם, אורי, זיו ואיתמר, שהם ההנהלותים הכי טובים שבחרתי להעלות ישר כשעליתי לתפקיד. כל אחד מכם יודע כמה אני מעריך אותו וכמה אתם תותחים אחד אחד. הנהלותים 2020 המלכיםםם!!!!
MK, וריאן, אריאל, דרך ארוכה לפניכם. סומך עליכם. ורד ושקד שם בשבילכם.
רוני, את לחלוטין מסתדרת לבד. תמשיכי להנהיג את מערכת הפאנפיקים בדיוק כמו שאת עושה, זה מדהים.
כל שאר החברים שלי כאן, אני לא הולך לשום מקום. רק משנה צבע ומוריד כמה גישות. אולי עוד אבקר בנו"ד ובח"מים מדי פעם, ולחלקכם יש אותי בוואצאפ, אבל אני אחזור לאהבה הישנה שלי - פאנפיקים. תחפשו אותי שם.
כל שאר הלא חברים שלי - הפסד שלכם.
אני הייתי אני, אתם הייתם אתם. ורגע לפני שנמשיך למשתמש השנה, פלג, רוצה להוסיף משהו?

--------------------
User Posted Image
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:01 PM
צטט הודעה

Eppur si muove

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 69423
משתמש מספר: 57704

מאיר! כן, אני בהחלט רוצה להוסיף משהו. אבל רגע, לפני שנדבר עליי - מאיר, אתה מדהים! אני נורא אוהב מעריך אותך, ואני מקווה שתצליח בחיים כפי שמגיע לך. תודה על הכל! (מי שזה לא יהיה שקורא את זה, מגיעות למאיר מחיאות כפיים, למה אני לא שומע את הכפיים שלכם?)

עכשיו אפשר לדבר עליי קצת.
מאיר הכריז מעליי שהוא פורש מהתפקיד הרשמי שלו , וכך גם אני רוצה להכריז.
ננסה לסכם קצת את התקופה שלי פה, כי למה לא.
רגע, ממתי אפשר לסכם חוויות של שנים במילים? אה, רגע, יש אנשים מסכמים את כל החיים שלהם במילים. הממפף. אני מניח שאני פשוט לא מוכשר מספיק בשביל לסכם דברים שכאלו במילים.
אז במקום, אני אערוך כאן סיור במורד שביל הזיכרון, כי אין כמו קצת נוסטלגיה טובה שאני כנראה היחיד פה שיראה בה משהו נוסטלגי.
סתם, את זה יש כבר בגיליון השני של הפקפקן שיצא... מתישהו. מתישהו השנה, זה בטוח.
אבל בכללי, פשוט גדלתי כאן בפורטל, בכל כך הרבה דרכים. גדלתי כאן כבן אדם, קודם כל. למדתי פה ערכים שלא הייתי לומד בשום מקום אחר, דיברתי פה עם אנשים שלעולם לא הייתי פוגש אנשים כמוהם, למדתי שזה בסדר להיות אני גם אם זה "רק קצת" מוזר. גדלתי פה כחבר, למדתי איך להיות חבר, למדתי קצת יותר על האנושות, למדתי ליצור קשרים, למדתי קצת לאהוב את האנושות אפילו. גדלתי פה כמתכנת, מתחילת דרכי כשלמדתי את הבסיס-בסיס של תכנות אתרים בכך שעשיתי דברים שההנהלה של אז וגם של היום לא היו אוהבים א הם היו יודעים שעשיתי, כשלמדתי פה איך לעשות דברים שבמקור המתכנת לא רצה שיעשו (ידוע גם בתור: פריצה), כשלמדתי פה ממש איך לתכנת אתר, כשקיבלתי פידבק מאנשים על דברים שתכנתתי, כשהתחלתי לתכנת פה בעצמי בצורה לא מאוד חוקית, כשהתחלתי לתכנת פה בעצמי בתפקיד מתכנת בצורה מאוד חוקית. למדתי לתכנת פה מתוך צורך אמיתי, כשתכנתתי את HPDark למשל, למדתי עקרונות של תכנות נכון, למדתי את כל מה שהביא אותי למתכנת שאני היום - בזכות אתר מעריצי הארי פוטר. מי היה מאמין?
מצאתי פה חברים לחיים, שאני מקווה שאני אצליח לשמור איתם קשר גם עכשיו, לכשאני עוזב את האתר. מצאתי פה אנשים כמוני, מה שכנראה לעולם לא היה קורה אם לא פה.
מה אפשר להגיד בכלל כשאתה עוזב את המקום שגדלת בו במשך רוב חייך בעלי המשמעות? אי אפשר להגיד יותר מדי. אז אני אשתדל להגיד מה שאפשר להגיד.
קודם כל, תודה. לכל מי שהיה איתי לאורך הדרך, לכל מי שדיברתי איתו במשך חודשים בינשופים, לכל מי שעשיתי איתו ציטוטפלצות ענקיות (בינשופים, בשרשורים, באשכולות ובשאר מקומות), לכל מי שטחנתי איתו מ"פים שלמים בשעות, לכל מי שסיים איתי את הנו"דים תוך שעות, לכל מי שעשה איתי שטויות מפגרות, לכל מי שהיה איתי כשעשיתי שטויות שכנראה היו מביאות לבאן אם ההנהלה הייתה יודעת עליהם, לכל מי שכתב עליי פיקפורומים ולכל מי שכתב איתי מיתולוגיות, פאנפיקים, שרשורים, סיפורים, פיקפורומים ועוד, לכל מי שקרא דברים שכתבתי, לכל מי שנתן ביקורת בונה, לכל מי שצחק איתי על וואטאבר, לכל מי שהגיב לדברים המפגרים שכתבתי בנוד בלי קשר לכלום, לכל מי שהיה איתי עם כל קראש שאי פעם הייתה לי, לכל מי שעשה איתי בדיחות מטומטמות, לכל מי שתכנת איתי, לכל מי שביקש שאתכנת לו משהו, לכל מי שעשה איתי רשימות על פיקאפ ליינס, לכל מי שנחשבה לאשתי/בת זוגתי הפורטליסטית, לכל מי שנשאר איתי עד השעות המוקדמות של הבוקר של לפני שהלכנו לישון, לכל מי שהיה איתי ברגעים הקשים שלי, ובכלליות - לכל מי שעזר לי להגיע לאדם שאני כיום.
וואו, הרבה אנשים. אני חושב שאם הייתי מתחיל לכתוב שמות של אנשים אחד אחד זה היה יותר ארוך מכל מי שאמרתי לו תודה, אז אני לא אעשה את זה.
במילים אלו אסיים את התקופה ההזויה הזו - כמה זמן כבר, חמש שנים? האמת, עכשיו זה כבר יותר קרוב לשש שנים. וואו.
אני הייתי ועדיין פלג, ואם אתם רוצים לדבר איתי - אתם יכולים לשלוח ינשוף, אני כן נכנס מדי פעם. או, אם אתם באמת רוצים, אתם יכולים לשלוח לי בקשה בדיסקורד: ShToTaJuniorCat#1823, בהנחה ואני עדיין עם אותו משתמש והכל. כן, גם אתה, איש משועמם שקורא את זה בעוד זמן כזה או אחר במחלקת המסתורין, תשלח הודעה! זה ייתן לי קצת נוסטלגיה וזה תמיד מאוד נחמד.
עכשיו אפשר להמשיך למשתמש השנה.
היו שלום, ותודה על כל הדגים.

--------------------
Legends Never Die

אתה/הוא

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:01 PM
צטט הודעה

מי שטוב לו ושמח, לא בבר אילן

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 19966
מגדר:
משתמש מספר: 73678

הו וואו
פרישה נעימה אני מנחשת

כן טוב וואי יהיה שונה בלעדיכם

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:02 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 69905
מגדר:female
משתמש מספר: 71976

ווטפפפפ מה

--------------------
SOPHIE - 14
User Posted Image ג גUser Posted Image

User Posted Image גג User Posted Image
ג גג ג

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:02 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147136348
משתמש מספר: 52249

חושבים שרק אתם יכולים להפתיע? חה
מאיר ופלג, אתם כבר יודעים מה יש לי לומר על שניכם ואתם גם תקבלו את זה אחר כך, אבל אני אנצל את הבמה הזאת בשביל באמת להודות לכם על כל מה שעשיתם בשביל האתר. ההשפעה שלכם עליו הייתה ותישאר עצומה.
ולשאר המשתמשים - עכשיו באמת אין לכם תירוץ לא להצביע לי בתור הנהלת האתר של שנת 2022 (;

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:04 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 99048
משתמש מספר: 41418

אללה עוד אחד לרשימת הפורשים הותיקים, welcome to the club

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:04 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 24
מגדר:
משתמש מספר: 82267

חח בי לחה :)

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:05 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 1011387
משתמש מספר: 52922

טוב, ידעתי שזה יגיע, אבל אני עדיין מותקף הלם :)
שמחתי לעבוד לצידך בעבר, והיית מנהל פשוט נפלא. היחס הנהדר הזה לשאר המנהלים, למרות שהיית נקרא "מנהל האתר" פשוט ראוי להערכה - פשוט היית חבר של כולם ואף אחד לא הרגיש סמכות כזו או אחרת, וזה מה שהכי אהבתי.
מניח שלכל אחד יש את הזמן שלו בהנהלה, ואין לי ממש מה להגיד כי גם אני פרשתי אי שם.
מקווה ויודע שהתקופה הזו לא תישכח לך לעולם, ואתה תמיד תהיה אצלנו בלב כמאיר, מנהל פורטל הארי פוטר.
בהצלחה בהמשך 3>

אוקיי מה גם פלג עוזב
את זה לא צפיתיייי
בהצלחה גם לך בהמשך!

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:05 PM
צטט הודעה

ההאלהה בפנינו

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית מערכת הפאנפיקים
חרמשים: 10495
משתמש מספר: 61382

להתראות אנשים!
דמעות עומדות בעיני.
לעולם לא אשכח אתכם!
why.gif why.gif why.gif why.gif why.gif why.gif why.gif why.gif why.gif why.gif why.gif why.gif why.gif why.gif

--------------------

סאחים וחננות חייבים למות
(אופס אני שניהם)

פרק חדש!
בפאנפיק שבטח פספסתם! לא נורא!

אם אתם רוצים רענון סתיו אולי אני אעשה אחד כזה.

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:06 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 26421
משתמש מספר: 80793

בייבי :(

--------------------

מאיה ★ יותר טובה מכם ★ זיגי
פאראמור • יוני בלוך • רנה ראפ • דיוויד בואי • אמינם • ארקטיק מאנקיז

הייתי מביכה פעם

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:06 PM
צטט הודעה

עשב עישנתי עם נורית

פרטי משתמש
חרמשים: 1073766825
מגדר:
משתמש מספר: 58630

אני כל כך אתגעגע. תבטיחו שתבואו לבקר 1875cee9.gif 098eb4a5.gif

--------------------
ורד • 17 • אתה/היא

הלב הוא תוספתן, פשוט עם יחסי ציבור

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:08 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 62488
משתמש מספר: 55840

נא מאיר אני אמשיך להתכחש לי ולטעון שאתה מותח אותי
ולפזר עליך נצנצים וירטואליים בווצאפ כמובן

ופלגג בהצלחה בהמשך הדרךך!
אני עוד זוכרת את הפעם הראשונה שנכנסת לפורומים אחרי שכתבתי לך בפרופיל לבוא לח"מ של גריפינ, זוכר? >< לא ייאמן שזה היה לפני כל כך הרבה זמן

אה מאיר בהצלחה גם לך בהמשך הדרך שהיא עדיין בפורטל! אבל אתה כבר מקבל ממני חפירות בפרטי גם ככה

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:09 PM
צטט הודעה

"Different doesn't mean wrong"

פרטי משתמש
חרמשים: 36335
מגדר:
משתמש מספר: 73807

אז האם לכתוב הודעה ארוכה ומנוסחת על כמות העצב והבכי והטישואים שבוזבזו כרגע?
לא. אני לא אכתוב את זה.
מסכנים הטישואים אחרי הכל.
אני רק אאחל לכם פרישה נעימה וארצח אתכם בפרטי.
שיהיה המשך יום טוב!!!!!

--------------------

Ring 🌀 Quit 🌀 I wrote it for some reason 🌀 Credit to Idio

User Posted Image

"Trying to forget someone you love is like trying remember someone you never met."
(Yuu Otosaka, Charlotte)

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:09 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 4705
משתמש מספר: 81792

אתגעגע zftkodrmmjfi.gif why.gif died.gif s15.gif 11111.gif crying.gif 1b38f9e2.gif s118.gif mmgjznxegm0u.gif offenced.gif th_015_orz-v2.gif

--------------------
🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺
[] נגה!!! [] פורום משחקי תפקידים! [] משחקי תפקידים! [] ארטמיס [] רייבנקלו [] זאבים שולטים תתמודדו [] 🐺[] אאווווו []
היי, השם שלי הוא נגה (NOGA. לא NAGA. ברור?!), ו... זהו, בעצם!
הרשמו למ"ת שלי TEN WORLDS, TEN STONES
אה, ו.... פורום מ"ת שולט!
בקרו בפורומ"ת המדהים, תעזרו להפעיל אותו, ו... זהו, והפעם באמת! (נראה לי....)

דרך אגב, רק ארבעה מהמקומות מהמ"ת שלי נותרו (כדור הארץ, גסטרופלונד, סלטרפנד, קרפסל)!!!!

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 22:10 PM
צטט הודעה

חברים הם כמו דיסקים... הטובים תמיד שרוטים

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 175474
משתמש מספר: 73903

)):
היה נחמד בתקופתכם
עצוב בהיעלמותכם
בהצלחה בהמשך החיים נראה לי

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007