האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

הקנרית של דמבלדור||ליה, אם לדמבלדור הייתה קנרית במקום עוף חול
פורסם ב: Apr 7 2024, 16:52 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 10740
מגדר:female
משתמש מספר: 75832
חפצי המשתמש: צפה

הקנרית של דמבלדור

דמבלדור הביט למרחקים דרך החלון בעל עיטורי הזהב. זו הייתה שעת ערב מאוחרת- השעה שבה נקבעה פגישתם של דמבלדור והארי לחיפוש ההורקרוקסים. ''פרופסור?'' פתח הארי. ''כן, נערי?'' הפנה דמבלדור את מבטו לכיוון הארי, שישב על הכיסא מול שולחנו והביט בקנרית הכחולה שישבה בכלובה על המדף. ''תוכל לספר לי מדוע קראת לי לכאן?'' הארי שאל והמשיך לבהות בקנרית היפיפיה. ''זאת תדע עוד מעט. האם הקנרית שלי מסקרנת אותך?'' שאל דמבלדור בחיוך קטן. ''כן, מאוד'' אמר הארי ''יש לה שם?''. ''בוודאי שיש לה שם!'' צחק דמבלדור ''שמה הוא קליאופטרה, והיא קרויה כך על שם קליאופטרה המלכה שהצבע האהוב עליה היה זהה לצבע נוצותיה של הקנרית'' הסביר דמבלדור וניגש אל קליאופטרה. לפתע כנפה של הקנרית החלה לעלות באש. דמבלדר הוציא את שרביטו מגלימתו ובלחש אילם שילח מים בציפור הקטנה. האש המשיכה לבעור והתפשטה במעלה כנפה של קליאופטרה המסכנה והצווחת. ''פרופסור!'' קרא הארי בבהלה ''מה אפשר לעשות?''. דמבלדור רץ לכיוון הכלוב, הוציא את הקנרית והניח אותה בעדינות על השולחן בעוד דמעה בודדה זולגת מעינו. ''אין מה לעשות'' הוא הביט בציפור בעודה מתלקחת. ''חבל שהיא לא הייתה עוף חול'' אמר הארי. ''כך היא לא הייתה מתה כשעלתה באש...''. ''למען האמת, הארי, עופות החול כן נהרגים כאשר הם נשרפים, אך כשהם עולים באש כחלק ממחזר החיים שלהם זה לא מסכן אותם...'' אמר דמבלדור. ''אני חושב שנוכל לדבר על הנושא שלשמו באתי בפעם אחרת'' קם הארי מהכיסא וניגש אל דלת המשרד ''כרגע זה לא הזמן הכי מתאים''. ''אתה בהחלט צודק'' אמר דמבלדור בעצב. הארי יצא מהחדר ורץ לכיוון חדר המועדון של גריפינדור כדי לספר לחבריו על המקרה המוזר.

--------------------
ליה||הרמיוני פוטר||מ.רייבנקלו||מ.משפחת בלק||תולעת ספרים

User Posted Image

מחוננת
רקדנית

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007