האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (9) 1 2 [3] 4 5 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון || שמאל או ימין?
פורסם ב: May 31 2020, 12:15 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 5815
מגדר:male
משתמש מספר: 72140
חפצי המשתמש: צפה

אין לי כל כוונה להשמיץ אותך.
אבל השואה היתה הרבה יותר גרועה מהמצב בעזה.
בעזה אוכלים קליפות תפוחי אדמה?????!!!!!!
בעזה חוטפים הצלפות על לקיחת קליפת תפוח אדמה???!!!!!
ולגבי האמונה בה', אני לא דתי, אבל הסתכלת פעם סביבך??
יש עולם.
יש לך מושג איך הוא הגיע לכאן????
פיצוץ???
ומי יצר את הפיצוץ????
ומי יצר את הגוש הראשון???

--------------------
ארבעה שונים בכל מקום נמצאים.
לאחד תמיד פניך יפנו, לאחר תמיד אחוריך יכוונו.
אחר לשמאלך, וחברו לימינך. (חידה זו תוחלף כל כמה זמן.)
תשלחו תשובות בבקשה, או בקשות לרמז, או בקשות לגילוי.

אם אתה קורא סימן שאתה אידיוט, כי מי רוצה לקרוא חתימה של חנון מתכחש, כאילו שהוא לא יודע שזה ניסיון לחנך אותו.
קשקושים בלבוש קוקו שפיץ.

רררררררררררקקקקקקקקקקק ריייבנקלו לנצח!!!!!!!!!
איש אחד חלם, שבלילה הוא מת.
וכשבבוקר הוא קם, הוא גילה שזה באמת.

איש אחד גר, מול בית הקברות.
והיום הוא גר מול הבית שלו.

איש אחד השתזף, במרפסת עם תריסים.
ובסוף הוא נעשה פסים פסים פסים.

איש אחד אהב, לאכול ביצים.
ולבסוף בטנו, התמלאה בקרקורים.

טוב וכדי להוכיח שאני חנון. (לא, לא, לא, אני מכחיש...)
אז באתי לחנך אתכם, אז כתבתי "אמרות חכמה."

אנשים רבים שואפים לדברים רבים, אחד שואף להיות מדען, אחד שואף להיות רופא, ואילו השלישי רוצה להיות רמטכ"ל. כל אחד מהם, בטוח ששאיפתו היא הנכונה והנעלה ביותר. כולם טועים, השאיפה הנכונה היא להיות האדם הטוב ביותר שאתה יכול להיות, והיה אם תהה מדען, רופא, או רמטכ"ל, עליך לשאוף להיות האדם הטוב ביותר שתוכל, במקצוע שבו אתה נמצא.

אתה חכם יותר מרוב האנשים, אבל דע, אין פירושו שאתה שווה יותר מהם, אלא שעלייך לתרום לעולם, יותר מהם. (סבתא רבתא שלי.)

לדבר אמת זה לא לומר את המציאות הנכונה, אלא את הדבר הנכון להגיד.

האמת היא דבר יפה ונורא, וצריך לטפל בה במירב הזהירות.(אלבוס דמבלדור)

אנשים מחפשים את האמת, אבל רובם טועים לחשוב שבשביל למצוא אותה צריך לשקר, ולכן זכור תמיד, חפש את האמת אך ורק באמצעות האמת. (ה. גרינבלט 2017.)

קל לעשות את הדבר הנכון, קשה יותר לדעת מה נכון. (לינדון ג'ונסון)

מעלת האדם הגדולה ביותר, היא החסרון.

בהתחשב בדרך בה מתנהל העולם, יום אחד שמח הוא כמעט נס. (פאולו קאולו.)

כולם גאונים, אבל אם אתה שופט דג לפי היכולת שלו לטפס על העץ, הוא יחיה כל חייו באמונה שהוא טפש.(אלברט אינשטיין)

לכל אחד מאיתנו מגיעה השעה, שבה עליו להיות יותר ממה שהוא. (דולבן המכשף (הרב-מג.)

חכמה בלי גבולות, היא אוצר לדורות. (רונווה רייבנקלו)

הטעות הגדולה ביותר היא, לא ללמוד מהטעות.

בשום מקום אין חוק לא להכניס תנין לפנימיה. (ג'ניגס)

בשום חוק בחוקת הפנימייה, לא נאסר לתלמידי השנה הצעירה לגדל שפם. (דארבישייר)

תשמעו זה דחוףףףףף אני משועמםםםםםםםםם תשלחו ינשוףףףףףףףףףףְֱ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אבקש שלא לשלוח לי דוא"ל.!!!!!!!!.........
(כאילו שמישהו חשב לעשות את זה.)
אשמח אם תשלח/י ינשוף.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: May 31 2020, 12:26 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 66
מגדר:
משתמש מספר: 69106

QUOTE (000000 @ May 31 2020, 12:51 PM)
יש עולם.
פיצוץ???
ומי יצר את הפיצוץ????

בעזה, 2 מיליון איש חיים בתנאים נוראים.
בכל אופן, לא רציתי להיכנס לזה, טעות שלי שכתבתי את זה. נסו להתעלם.

בקשר לעולם, אי אפשר להבין איך הוא הגיע לכאן.
השאלה שלי למי שאומר 'אלוהים ברא את העולם', היא: מי ברא את אלוהים?

---------
פורסם ב: May 31 2020, 16:04 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 5442
מגדר:female
משתמש מספר: 71835

QUOTE (בת הים הקטנה @ May 31 2020, 14:02 PM)
QUOTE (000000 @ May 31 2020, 12:51 PM)
יש עולם.
פיצוץ???
ומי יצר את הפיצוץ????

בעזה, 2 מיליון איש חיים בתנאים נוראים.
בכל אופן, לא רציתי להיכנס לזה, טעות שלי שכתבתי את זה. נסו להתעלם.

בקשר לעולם, אי אפשר להבין איך הוא הגיע לכאן.
השאלה שלי למי שאומר 'אלוהים ברא את העולם', היא: מי ברא את אלוהים?

בעזה, הציעו להם לקחת מוצרים חיוניים, והם סירבו.
הציעו להם המון דברים, והם סירבו.
בגלל זה הם חיים בתנאים נוראיים.

ובקשר לשאלה שלך: מי ברא את ה'?

התשובה היא שאף אחד לא ברא אותו. הוא קיים פב. הוא שולט על הכל, והוא זה שגורם לאנשים למות, לחיות, לחלות ובעצם- הכל.
תפתח/י את העיניים!

--------------------
למי שיש רעיון לחתימה, בבבקשה לשלוח לי הודעה פרטית. בינתיים, אני אביים פה פריצה לחתימה.
שם הפורץ: שמור במערכת
סיסמת הפורץ: שמור במערכת
למה זה שמור במערכת: שמור במערכת

חקירת הפריצה:
בוצע על ידי: שמור במערכת

בברכה וכל טוב,

מלכה

אופסי, חשפתי את ביום הפריצה. לא נורא, השם שמור במערכת.

-----------------------

משפחת החידות לנצח!!!

---------
פורסם ב: May 31 2020, 18:05 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
חרמשים: 58
משתמש מספר: 72107

סורי שלא הצלחתי לצטט, ננסה ככה
"נקודה ב. שלך מלאה בשטויות. אני לא מתכוונת לפרט הכול כי אין לי זמן וכוח אבל אני אציין כמה דברים:
1. ערבים הם הצאצאים של ישמעאל, בנו של אברהם. אנחנו והם בעצם אותו עם אם אתה מתבסס על התנ"ך.
2. בתנ"ך כתוב שאלוהים מצווה על אברהם להרוג ולגרש את הכנענים והפלישתים, אז אל תספר לי שאברהם בא בשלום וכובש את הארץ.
3. דמקורטיה? על מה אתה מדבר? יש לך מושג מה זה דמוקרטיה בכלל? לא הייתה שום דמוקרטיה בזמן התנ"ך. היה מלך שהחליט מה עושים כולם ומי שבחר את המלך היה 'אלוהים' באמצעות כל מיני נביאים.
אוקיי, אני אעבור לג.
אתה דתי, ברור שאתה חושב שאם אלוהים אומר משהו חייבים לעשות אותו. ברור שאתה חושב שאלוהים ברא את העולם.
זו טענה שלא תעבוד בשם מקום. כשמדינת ישראל הוקמה לא באו ואמרו לעולם: "אלוהים נתן לנו את הארץ הזו, ומכיוון שהוא הכי חזק ושולט בכל העולם והכל שלו, אנחנו נקים פה מדינה". היו מעיפים אותם לכל הרוחות.

ד. כופרת בכך שיש טרור? לא בדיוק. אני אסביר לך:
אני לא תומכת ברצח, אני לא תומכת בטרור של המדינה האיסלמית ושל ארגונים דתיים קיצונים, אבל אני לא מגדירה את מה שהפלשתינים עושים כטרור.
כמו שכתבתי בהודעה האחרונה שלי, הפלשתינים חיים בתנאים נוראים, אין להם תקווה בחיים. הם מתים מרעב, אין להם מים נקיים, וישראל לא מאפשרת להם לצאת מעזה אפילו, כי הרי כולם מחבלים.
אם אתה היית במצב כזה, היית פשוט מחכה ומת בשקט כי אתה לא רוצה להרוג אנשים? זה החיים שלך, אם לא תעשה משהו אתה תמות.
אז לא, אני לא חושבת עליהם כטרוריסטים, אני חושב עליהם כבני אדם נואשים וחבל לי עליהם. אבל אני לא חושבת שהם עושים את זה כי הם רוצים להרוג את כל היהודים.
000000, אני מסכימה עם זה ששום דבר לא מצדיק רצח, אבל יש מצבים שבהם לא משנה מה צודק ומה לא, מה מוסרי ומה לא, כי בני אדם שחיים בתנאים כמו הפלשתינים בעזה, הדבר האחרון שהם חושבים עליו הוא מוסר.
ליהודים בשואה הייתה בעיה להרוג נאצים? אני יודעת שאני אקבל על זה סדרת השמצות ומה לא, אבל אני משווה את מה שקורה בעזה למה שהנאצים עשו ליהודים. זה שעדיין לא מתו שם שישה מיליון לא מפחית את החומרה של המצב שלהם, שנובע מפעולותיה של מדינת ישראל."

יאללה נתחיל להוריד את הכפפות.
א-אכן, גם ישמעאל היה בנו של אברהם אך יש כמה פסוקים מפורשים שבהם ההבטחה היא רק ליצחק "ואת בריתי אקים את יצחק" "כי ביצחק ייקרא לך זרע" וכו' רבים כאלה. ובנוסף אין שום עדות היסטורית ולא תנכי"ת לכך שהמוסלמים הם צאצאי ישמעאל כך שאפי' אם הובטחה הארץ לישמעאל, אין שום קשר לפלשתינים.
ב-מצטער אך לא כתוב בתנ"ך שאברהם צווה להרוג וגם לא כתוב שכבש, ואף יש מספר פסוקים שבהם רואים שכבדו אותו כל העמים "שמענו אדוני, נשיא אל-הים אתה בתוכנו" "לו אדוני שמעני" וכו' ומי שקורא את כל הקטע רואה שרוח הדברים היא לא ששלט עליהם בכח אלא שכיבדוהו.
ג- אנשים שמקבלים עליהם מלך מרצונם, ביודעם שמלך הוא שליט יחיד, או אנשים שמקבלים עליהם מרצונם אלוקים שימליך עליהם מלך, גם זה סוג של דמוקרטיה. היהדות בניגוד לשאר הדתות למיניהם מעולם לא כפתה דבר על אף אחד.
ד- בהחלט זו היתה הטענה, לפני הקמת המדינה נשאל בן גוריון בידי הבריטים מה לכם ולארץ הזו, והוא ענה רק מכח התנ"ך. וזו היסטוריה וחבל להכחיש היסטוריה כי בנקל אפשר להוכיח אותה.
ה-1- לא כל הטרוריסטים הם מעזה, חלקם הגדול מיו"ש ששם התנאים סבירים.2-לכל הדעות מי שמדכא אותם בעזה זה חמא"ס, לא ישראל(מכירים את מסעב חסן יוסף? בנו של מנהיג החמא"ס השייך חסן יוסף, שהיה סוכן שב"כ וכיום נלחם בבלוף הפלסטיני בכל העולם? מציע לברר ולקרא את הספר בן החמא"ס) 3- הדור החדש של המחבלים גדל מהחינוך המעוות שמוענק לילדים שם ולא משום דבר אחר. וזה דבר שצריך להלחם בו. 4- זה משגע אותי, עולם הפוך ראיתי, פתאום הם האומללים ואנחנו האכזריים, חיילים שמתים כי הם לא יכולים לירות או כי הם צריכים לצוד מבוקשים בפינצטה, לעמוד לדין כי בטעות הם שרטו בלתי מעורבים, הם האכזריים בעוד שהם אתם צריכים לראות איך הם מתנהגים אחד לשני! שורפים ומענים אחד את השני. אדם שבטעות נופל לידיהם נהרג במכות ואנחנו האכזריים. 5- בקוראן היהודים מתוארים כקופים וחזירים שצריך להכחיד, בגלל שהם יהודים לא כי הם כובשים. 6- לצערנו יש הרבה מסכנים ומדוכאים בעם ישראל שכדאי לדאוג להם קודם מאשר למצוא מסכנים בכל קצוות עולם.
בהקשר להוכחות על אמיתותו הבלתי מעורעת של התנ"ך, אני אענה בפעם אחרת מחמת חוסר המקום.

---------
פורסם ב: May 31 2020, 18:54 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 1
משתמש מספר: 71742

"1. ערבים הם הצאצאים של ישמעאל, בנו של אברהם. אנחנו והם בעצם אותו עם אם אתה מתבסס על התנ"ך."
פספסת לחלוטין את הנקודה.
אני אצתת את מה שאמרתי שעל זה נסובים דברייך: "ב. המקור מהתנ"ך לכך שהיהודים היו פה קודם הוא לא אברהם. כי באמת גם ישמעאל היה הבן שלו. (אמנם אברהם שלח אותו מביתו אבל לא משנה) המקור הוא עם ישראל שלאחר יציאת מצריים. (ספר יהושוע) שאז הם כבשו את הארץ מידי הכנענים, החיווים, הפריזים, היבוסים והגירגשים. ובתוכם לא נמצאים הערבים."
אני התייחסתי לנקודה שהערבים הם בני ישמעאל בן אברהם ואמרתי שהמקור הוא לא אברהם אלא בני ישראל שלאחר יציאת מצריים. ואמרתי גם שאברהם שילח את ישמעאל מביתו כך שגם אם המקור היה אברהם-והוא לא- אין הכוונה לישמעאל אלא ליצחק. ואני גם מסכים עם אנימאגוס של דרקון.

"3. דמקורטיה? על מה אתה מדבר? יש לך מושג מה זה דמוקרטיה בכלל? לא הייתה שום דמוקרטיה בזמן התנ"ך. היה מלך שהחליט מה עושים כולם ומי שבחר את המלך היה 'אלוהים' באמצעות כל מיני נביאים."
כשאמרתי דמוקרטיה התכוונתי שהבחירה שלו למלך נעשתה בצורה דמוקרטית, לא התייחסתי לצורת המלוכה שאולי לא הייתה דמוקרטיה. (למרות שאני מסכים עם אנימאגוס)

"אוקיי, אני אעבור לג.
אתה דתי, ברור שאתה חושב שאם אלוהים אומר משהו חייבים לעשות אותו. ברור שאתה חושב שאלוהים ברא את העולם.
זו טענה שלא תעבוד בשם מקום. כשמדינת ישראל הוקמה לא באו ואמרו לעולם: "אלוהים נתן לנו את הארץ הזו, ומכיוון שהוא הכי חזק ושולט בכל העולם והכל שלו, אנחנו נקים פה מדינה". היו מעיפים אותם לכל הרוחות."
גם פה לא הבנת מה אמרתי.
מה שאמרתי היה תשובה לשאלה:"אז מה עושים אברהם והצאצאים שלו (לפי התנ"ך כמובן, לא שאני מאמינה בתנ"ך אבל זה נושא אחר)? הם משמידים את כל יושבי הארץ או גורמים להם להפוך ליהודים. למה? בגלל שככה אלוהים אמר." שאת שאלת. והתשובה היא: בל נשכח שכפי שבעצמך הדגשת-מדובר על פי התנ"ך. אז על פי התנ"ך, אלוקים ברא את העולם. נכון שאת כופרת בתנ"ך, אבל הסיפור המדובר הוא מהתנ"ך שזו עמדתו. אז כשהתנ"ך מספר את הסיפור שלו שבו אלוקים אומר שהארץ תעבור למישהו, אז אני שמאמין בתנ"ך מביא ראיה משם, ואם כך זו לא בעיה שזה נעשה "רק" בגלל שאלוקים אמר. אחרי הכל לפי עמדת התנ"ך זה שלו.
"ד. כופרת בכך שיש טרור? לא בדיוק. אני אסביר לך:
אני לא תומכת ברצח, אני לא תומכת בטרור של המדינה האיסלמית ושל ארגונים דתיים קיצונים, אבל אני לא מגדירה את מה שהפלשתינים עושים כטרור.
כמו שכתבתי בהודעה האחרונה שלי, הפלשתינים חיים בתנאים נוראים, אין להם תקווה בחיים. הם מתים מרעב, אין להם מים נקיים, וישראל לא מאפשרת להם לצאת מעזה אפילו, כי הרי כולם מחבלים.
אם אתה היית במצב כזה, היית פשוט מחכה ומת בשקט כי אתה לא רוצה להרוג אנשים? זה החיים שלך, אם לא תעשה משהו אתה תמות.
אז לא, אני לא חושבת עליהם כטרוריסטים, אני חושב עליהם כבני אדם נואשים וחבל לי עליהם. אבל אני לא חושבת שהם עושים את זה כי הם רוצים להרוג את כל היהודים."
אני מסכים כמו שכתבתי בתגובה שלי, שהמצב שם מזעזע ומעורר רחמים. אבל אני מסכים עם אנימאגוס שזה לא בגלל הישראלים אלא בגלל החמאס. וגם, המצב הזה נגרם מחוסר ברירה. גם אם את צודקת שכל הזעם הוא בגלל הכיבוש (שאני לא לגמרי מסכים עם זה) עכשיו כבר כפי שאמר אנימאגוס של דרקון הם מקבלים שטיפות מוח מגיל צעיר לרצח יהודים, ולא משנה הסיבה. אז נכון שלא כולם שם מחבלים. אבל אם ניתן להם לצאת מעזה, האחוזים הגבוהים מבין האוכלוסיה שהם מחבלים באידיאולוגיה יעשו בנו שפטים. ועכשיו זה כבר לא קשור לכיבוש. גם אם נעבור לגור בסירת משוטים באוקיינוס האטלנטי ונשאיר להם את הארץ עם הכל כולל התחתונים, הם יירו עלינו טילים כדי להטביע אותנו.
בגלל האידיאולוגיה.

ולמה שהשוות את השואה: יש הבדל בין אם אני מבצע רצח עם שיטתי או מצב מצער שנגרם מחוסר ברירה שבו (נגיד ש) אני לא נותן עזרה.
זאת אומרת. למדינת ישראל אין שום בעיה שהפלשתיני המסכן יגור בוילה 900 מפלסים ויאכל זהב. ואם הוא יגור במקום אחר תפאדל. הבעיה היא שאם יפתחו להם את עזה, נמצא את עצמנו רוקדים בתוך פיתה עם חומוס.
לעומת זאת. הנאצים רצו להשמיד את היהודים כי הם יהודים.
וגם אם אני יכול להשאיר את עזה סגורה ולתת להם סיוע, ואני לא עושה את זה (נגיד. ונגיד גם שאני צריך בכלל.. אחרי הכל הסיבה שהם תקועים שם זה כי הם מאיימים לי על הראש) זה עדיין לא דומה ללהשמיד!

"בקשר לעולם, אי אפשר להבין איך הוא הגיע לכאן.
השאלה שלי למי שאומר 'אלוהים ברא את העולם', היא: מי ברא את אלוהים?"
זה שייצר את הטבע, ואת המושג של התחלה,סוף, זמן, חיים ומוות. הוא מעל לכל אלה. אז זה הרבה יותר מהגיוני שהוא קיים אינסוף שנים.
חוץ מזה שתורת היחסות טוענת שככל שיש יותר חומר גשמי כך הזמן עובר מהר יותר. באלוקים אין שום חומר גשמי, אז הוא מעל הזמן, ולכן אף אחד לא ייצר את אלוקים. הוא היה קיים מאז ומעולם.

--------------------
היי אני ריקטו וב2338 אני אהיה בן 333

🤪דבילופוב🤪

האם פרשתי? ימים יגידו.

---------
פורסם ב: May 31 2020, 18:57 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
משתמש מספר: 71755

הדיון על בריאת העולם מקומו בדיון על אבולוציה.
שם גם כותבים פירכאות וכו'.
אני מסכים עם אליסטור האגריד וריקטו סמפרה

--------------------
כל הסוטר לועו של חבירו כאילו סטר לועה של שכינה. לכן אם תראו אותי סוטר למישהו תהיו בטוחים שהוא לא חבר שלי.

---------
פורסם ב: May 31 2020, 21:11 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 0
משתמש מספר: 72106

הפה שהשווה את הפלסטינים שלא במצב כ"כ גרוע, וגם אם כן זה לא כולם. כפי שאמר אנימאגוס של דרקון וגם אם גרוע זה עדיין לא בהשוואה לשואה כפי שכתב 000000, צריך להתבייש ולסגור את האף שלו בבית. זה חרפה והזלזול הכי עמוק בזכרון השואה שא"א לעבור על כך בשתיקה. אני מלא זעזוע .וזה מעיד או על חוסר ידע ממה שהיה בשואה או על נטייה כזו שאני רואה בעיקר אצל השמאל הרדיקלי(וכן, לא אכפת לי מה תגידו עלי, אני בז לאנשים כאלה ולא סופר אותם) סורי, תתכחשו, אבל זו המציאות. רדיקליזם גובל בבעיות קשות משני הצדדים, אם כי מכל צד זה מתבטא בהפרעה אחרת, מימין-בפראנויה קיצונית,ומשמאל בהתקרבנות ומזוכיזם קשים. הנה דיברתי גם על הימין. אני לא נגד אנשים אישית. השיטה אבודה לעוסה ומתה. בתקווה שאף אחד לא נפגע אישית לא זו הייתה כוונתי. אבל תפתחו את העינים לעזאזל. אנחנו הרעים פה? זה טירוף. בתפילה להבנה. ושוב שאף אחד לא יפגע, ואם ייפגע הוא פראנואיד כי לא התכוונתי לאף אחד והתגובה הנ"ל רק לקחתי עליה טרמפ.
מי שחושב שרק פרקתי עצבים ולא עניתי לעניין שיקרא שוב.
סליחה

--------------------
אם אפשר בבקשה לומר פרק תהילים או קבלה טובה לרפואת רבי ברוך בן צביה, ראש ישיבת בית מתיתיהו, שעוד לא החלים לגמרי מסרטן, וכעת נדבק בקורונה.
בבקשה.

---------
פורסם ב: May 31 2020, 21:13 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
משתמש מספר: 71755

#אנימאגוס של דרקון#
לא יודע איך התבלבלתי

--------------------
כל הסוטר לועו של חבירו כאילו סטר לועה של שכינה. לכן אם תראו אותי סוטר למישהו תהיו בטוחים שהוא לא חבר שלי.

---------
פורסם ב: May 31 2020, 21:17 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 0
משתמש מספר: 72106

שלא תהיינה אי הבנות, גם לי היתה תקופה בימין הקיצוני ומה שאמרתי עליו התכוונתי גם לעצמי. אז אם מישהו נפגע, שיבין שלא דיברתי אישית כי אם כן אז פרקתי את הכל על הראש שלי. וזה לא כך.

--------------------
אם אפשר בבקשה לומר פרק תהילים או קבלה טובה לרפואת רבי ברוך בן צביה, ראש ישיבת בית מתיתיהו, שעוד לא החלים לגמרי מסרטן, וכעת נדבק בקורונה.
בבקשה.

---------
פורסם ב: Jun 1 2020, 01:21 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש

בהקשר לתנ"ך.
אני לא מתיימר להוכיח אותו כאן, זה דבר שאפשר להבין אותו לאשורו רק לאחר התבוננות רבה ומעמיקה, ואת החומר הזה ניתן למצוא בהמון מקומות באתר הידברות וכו', אני ממליץ להוריד את החוברת שיחה גורלית. שם ניתן למצוא קיצור של התהליך, בהוכחות פשוטות והגיוניות החל בקיומו של אלוקים וכלה בהוכחת התורה שבעל פה. נציין רק כמה נקודות.
א- איך ייתכן שספר שניתן לפני כ4000 שנה לעם שלם ושרד איתו עד היום עם כל מה שהעם הזה עבר, ובכל גלויותיו בכל קצוות תבל, ובכ"ז לא השתנתה בו מילה אחת! מכל המקומות שעם ישראל הגיע אחרי אינספור גלויות השמדות(פיזיות) וחשוב מכל, השמדות(רוחניות), בכל המקומות שבהם היה, ובכ"ז לא השתנה פסיק.
רק לשם ההשוואה לברית החדשה שהתנאים להשתמרותה היו טובים לאין ערוך משל התנ"ך(הברית הישנה),והומצאה כ200 שנה אחריה, יש 1500 גירסאות! וחלקם אף השתנו במאות השנים הראשונות של הנצרות. אפי' לספר הארי פוטר(מכירים?) שיצא לראשונה לפני רק 23 שנה כבר יש מספר גרסאות ואף מספר זיופים. עם קצת הגיון אפשר לראות שהתנ"ך הוא ספר אלוקי.
ב- מספר הנבואות שבתנ"ך שהתגשמו בדיוק מופתי, כגון הקללות הכתובות בפרשות בחוקותי וכי תבוא שהתקיימו אחת לאחת בשואה(ניתן להאזין להרצאות של הרב מרדכי נויגרשל בעניין, מרתק). ומנגד גם הברכות שהתגשמו בזמנים המתאימים. וכן עוד רבות, בקלות ניתן לברר.
ג- התגליות הארכיאולוגיות המדהימות שמאששות בדיוק מושלם את סיפורי התנ"ך, אפשר לקרוא בסדרת הספרים ארכיאולוגיה תנכ'"ת.
ד- עם ישראל מחזיק במידע מדויק לגבי הזמן, המקום השנה והיום של כל אחד מאינספור הספרים הרבים שלו, למין מעמד הר סיני ועד לאחרוני השותי"ם שנכתבים ברגעים אלה. ואף בשמות ותאריכים מדוייקים של כל מוסרי התורה לדורותיהם ממשה רבנו עד ימינו אנו, ללא פספוס של אף לא דור אחד! דוגמא קטנה, רבנו חננאל חי בשנת 965 וחיבר את פירושו לגמרא, רבו היה אביו רבינו חושיאל שחי בתחילת המאה ה11 שהיתה תלמידו של רב שרירא גאון שחי בשנת 906, להמשיך? תלמידו של רבינו חננאל היה הרי"ף 1013, תלמידו היה רבנו רבנו יוסף אבן מגאש 1077,תלמידו היה רבי מימון הדיין 1110, תלידו היה בנו הרמב"ם 1138.
האם יכול להיות שמישהו אלמוני השחיל לעם שלם שעוקב מכל המקומות שאליהם גלה, אחרי ההיסטוריה שלו, סט ספרים משמעותי בלי שמיהו ידע מזה? חסר סיכוי.
ה- ההוכחות על מעמד הר סיני אינן מוטלות בספק.
ו-הצופן התנכ"' מראה צירופים מדהימים לכל מאורע כולל פרטים, מיקום, זמן, אנשים שמעורבים וכו' כך שזה רחוק מאוד מלהיות מקרה.
חלילה אל תסתמכו עלי רק נתתי מספר נקודות למחשבה, הוכחות אמיתיות אפשר למצוא אבל צריך לעבוד.
קדימה.

---------
פורסם ב: Jun 1 2020, 04:59 AM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש

פעם הבאה שאתם עושים אקשן תודיעו מראש.
ועכשיו לתגובות:
1. נתנו לערבים את גוש קטיף ומה הם עשו בו????
העלו אותו באש.
לפי דעתי הסיבה היחידה היא שנאה!!!!
כלומר, הם רוצים להוציא אותנו מהארץ לא כי הם רוצים אותה, אלא כי הם שונאים אותנו.
2. בעזה חיים 2 מיליון בתנאים נוראים.
אני מסכים עם מי שכתב שזה בגלל החמא"ס. ואגב בן החמא"ס הוא ספר אדיר. (מומלץ לקרוא גם את הנסיך הירוק.)
אבל גם בלי זה, את משווה בין חיים של 2 מיליון בתנאים הנוראים שבעזה. לבין אני לא יודע כמה, שחיו בתנאים הנוראים פי אני לא יודע כמה בשואה????!!!!!!

--------------------

אם אתה קורא סימן שאתה אידיוט, כי מי רוצה לקרוא חתימה של חנון מתכחש, כאילו שהוא לא יודע שזה ניסיון לחנך אותו.
קשקושים בלבוש קוקו שפיץ.

אנשים רבים שואפים לדברים רבים, אחד שואף להיות מדען, אחד שואף להיות רופא, ואילו השלישי רוצה להיות רמטכ"ל. כל אחד מהם, בטוח ששאיפתו היא הנכונה והנעלה ביותר. כולם טועים, השאיפה הנכונה היא להיות האדם הטוב ביותר שאתה יכול להיות, והיה אם תהה מדען, רופא, או רמטכ"ל, עליך לשאוף להיות האדם הטוב ביותר שתוכל, במקצוע שבו אתה נמצא.

אתה חכם יותר מרוב האנשים, אבל דע, אין פירושו שאתה שווה יותר מהם, אלא שעלייך לתרום לעולם, יותר מהם. (סבתא רבתא שלי.)

אנשים מחפשים את האמת, אבל רובם טועים לחשוב שבשביל למצוא אותה צריך לשקר, ולכן זכור תמיד, חפש את האמת אך ורק באמצעות האמת. (ה. גרינבלט 2017.)

כולם גאונים, אבל אם אתה שופט דג לפי היכולת שלו לטפס על העץ, הוא יחיה כל חייו באמונה שהוא טפש.(אלברט אינשטיין)

תשמעו זה דחוףףףףף אני משועמםםםםםםםםם תשלחו ינשוףףףףףףףףףףְֱ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אשמח אם תשלח/י ינשוף.

---------
פורסם ב: Jun 1 2020, 09:51 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
משתמש מספר: 71742

טוב. נעזוב את העסק הגמור הזה.
אני מסכים עם אנימאגוס של דרקון בדף אחד. הוויכוח בין השמאל לימין הוא לא האם יש לנו זכות בארץ וכו'.
כולם מסכימים שהארץ שייכת לנו, הערבים סתם דורשים בעלות ושילכו לעזאזל.
אבל מה לעשות שהם לא ילכו לעזאזל.
אז כל עוד לא נמצא פתרון הם יטבחו בנו.
כאן נכנס הוויכוח. - מה הדרך שבה צריך לטפל בבעיה.
מי שטוען שאין לנו זכות בארץ, ושהערבים מסכנים ואנחנו רשעים וכו', זה לא שמאל! זה שמאל קיצוני. ואת השמאל הזה, רוב השמאלנים, שהם כמובן לא קיצוניים (רוב המגיבים כאן הם בגילאי העשרה (כמוני) ובגיל הזה בדרך כלל הולכים לקיצוניות.) מוקיעים מתוכם את אותם קיצונים.
קיצוניות לא טובה לשום צד.
גם לימין, גם הימין האמתי מוקיע מתוכו את אלה שדוגלים ב"תג מחיר", רוצחים ערבים ומפזרים סיסמאות נוראיות ברחבי המדינה.

--------------------
היי אני ריקטו וב2338 אני אהיה בן 333

🤪דבילופוב🤪

האם פרשתי? ימים יגידו.

---------
פורסם ב: Jun 1 2020, 12:35 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש

הנסיך הירוק ובן החמאס זה לא אותו ספר? הכותרת היא 'בן החמאס סיפורו של הנסיך הירוק' אם יש עוד ספר איפה אפשר להשיג?(כלומר בקלות, אין לי כח לחפש בחנויות)
אגב כתוב שם מלא שטויות על הנצרות אל תשתכנעו,הנצרות היא חארטה.
אחד שמבין.

---------
פורסם ב: Jun 1 2020, 13:02 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש

לא, זה לא אותו ספר, ואני לא יודע איך להשיג.

--------------------

קשקושים בלבוש קוקו שפיץ.

אשמח אם תשלח/י ינשוף.

---------
פורסם ב: Jun 1 2020, 16:39 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש

אם זה אותו ספר, אז יש לי.
תודה בכל אופן

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (9) 1 2 [3] 4 5 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007