האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (11) 1 [2] 3 4 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

טיפולי המרה||דיון
פורסם ב: Jul 28 2020, 15:58 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223
חפצי המשתמש: צפה

1. אני אשמח אם תפני אותי ל10 חבר׳ה להט׳׳בים שתומכים בטיפולי המרה. ההתנגדות עולה בעיקר מהארגונים כי, טוב, הרעיון של ארגון זה שיש לו יותר כוח מיחידים, אבל אני באמת מבקשת שתמצאי לי 10 להט׳׳בים שתומכים בטיפולי המרה וחושבים שזה רעיון טוב. 10 אנשים שהם מחוץ לארון, שלוקחים חלק פעיל בקהילה הלהט׳׳בית ועדיין חושבים שטיפולי המרה הם רעיון טוב.

2. כבר אמרתי, טיפולי המרה לא עוזרים. נזק פסיכולוגי והתאבדויות הם לא עזרה.

3. ״אם כולם יאמצו לא יהיו ילדים בעולם״, בואי נדבר שנייה על שני דברים: א. אנחנו בכל מקרה במצב של גדילה אקספוננציאלית באוכלוסייה העולמית ככה שהדבר האחרון שאת צריכה לדאוג ממנו זה ש״לא יהיו ילדים בעולם״, ב. כבר אמרתי, טיפולי המרה לא עוזרים. אם את חושבת שנכון לגרום לקהילה שלמה לחיות בפחד ושנאה עצמית כדי ש״יהיו ילדים בעולם״ אנחנו צריכות לנהל דיון אחר לגמרי על חמלה, ג. יש המוני ילדים בשירותי הרווחה גם בארץ וגם בכל המדינות בעולם, והנרטיב ההומופובי צריך להפסיק להשתמש בהם ככלי לשלהוב השנאה שלהם, וד. עם כמה שאת יכולה לחשוב שאנחנו הרוב השולט בחברה ושאנחנו מניעים את הממשלה או ווטאבר, קהילת הלהט׳׳ב היא קבוצת מיעוט. בניגוד להומופובים, המטרה שלנו היא לא ״להעביר אנשים לצד שלנו״. אל תדאגי, אם יאפשרו לנו לאמץ ולא יכריחו אותנו לחיות חיים של סבל ואפליה לא יקרה שום דבר לאוכלוסייה העולמית. יש לי עוד מלא מה להגיד על אימוץ, אבל זה רק על קצה המזלג. אם את דואגת מהעתיד של העולם, תשקיעי במלחמה בשינויי אקלים. אם את רוצה לדאוג לרווחת המין האנושי, תקראי על סוציאליזם או תתרמי ותתנדבי. את לא יכולה להשתמש בדברים ככלי רטורי בלי שיהיה לך אכפת מהם מחוץ לשימוש הציני בהם.

4. תשמעי, אני מבינה שאת מגיעה ממרחב שבו אין הרבה להט׳׳בים, כי הומופוביה הרבה יותר נפוצה בחברה שלנו מהמלחמה בה. ״אנחנו פשוט מסתכלים על הטבע, וככה צריך לחיות״ - כבר הפרכתי לך את הטיעון הזה, אין בשביל מה להשתמש בו שוב. הומופוביה לא נקראת הומופוביה כי את תברחי אם אני אעשה לך בו. אחד הפירושים למילה פוביה הוא גועל, חרדה ותחושת אי נוחות. וזה בדיוק מה שקהילת הלהט׳׳ב גורמת לך, לא? אי נוחות. לא נוח לך שאנחנו רוצים להתקיים בחברה. לכן קוראים לזה הומופוביה. לא משנה איך תרצי לכבס את העובדה שאת לא אוהבת את זה שיש אנשים שונים ממך, לא משנה באיזה מונחים תרצי להשתמש ובאיזה לא, הפואנטה תהיה זהה - יש בעולם אנשים ששונים ממך, ואת לא תנוחי עד שהם ירגישו לא בנוח עם עצמם כמו שאת מרגישה לא בנוח איתם.

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 28 2020, 16:08 PM
צטט הודעה

נו לכו כבר להשתתף בבלוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 66098
מגדר:female
משתמש מספר: 72606

הומופוביה לא נקראת הומופוביה כי את תברחי אם אני אעשה לך בו. אחד הפירושים למילה פוביה הוא גועל, חרדה ותחושת אי נוחות. וזה בדיוק מה שקהילת הלהט׳׳ב גורמת לך, לא? אי נוחות. לא נוח לך שאנחנו רוצים להתקיים בחברה. לכן קוראים לזה הומופוביה. לא משנה איך תרצי לכבס את העובדה שאת לא אוהבת את זה שיש אנשים שונים ממך, לא משנה באיזה מונחים תרצי להשתמש ובאיזה לא, הפואנטה תהיה זהה - יש בעולם אנשים ששונים ממך, ואת לא תנוחי עד שהם ירגישו לא בנוח עם עצמם כמו שאת מרגישה לא בנוח איתם.

לא. הלהט"בים לא גורמים לי אי נוחות. אהל אני כן רוצה שכל אחד יוכל לחיות כפי שהוא רוצה!

--------------------
רחלי ⚜ דתיה ⚜ סגול ⚜ דיונים ⚜ מנהלת בלוגוורטס

User Posted Image

לפני יותר מחודש הגענו לחניך חונך,
קיווינו שנלמד ושגם יהיה לנו כיף!
צוות החונכים שקד לילי וזיו,
אחרון חביב הוא אורי המזניב!

נפצח בשיר קורע לב
על אורי, ההנהלותי שבהנהלה לא מזמן השתלב!
אורירון חונך אהוב
פספס בשבילנו שיעור מתמטיקה חשוב
מנסח בטיל כל אשכול
לא מסוג האנשים שבזום ילחצו על "מיוט אול"
שולח תגמולים על כל פעילות
יודע לעשות דברים ביעילות ובמהירות
סובל את הפשלות שלנו בלי סוף
רוצה לברוח מאיתנו ולפצוח במעוף
בזכותו עוד נגיב בבולד
נארוב למטריל ונהנה מאוד
בסוף הפרויקט נהיה מנהלים
בזכות אורי, מלך החונכים
החונך אורירון המדהים
האורייונים אותך אוהבים

אני תוהה מה יש בלינק הזה. אולי תלכו להשתתף?

---------
פורסם ב: Jul 28 2020, 16:09 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2545
מגדר:male
משתמש מספר: 62302

גם אם את צודקת וטיפולי המרה כן עוזרים בחלק מהמקרים, מה שאני לא להסכים, תאמיני לי שלמרות מה שאת חושבת רוב האנשים הלהט״בים לא ירוצו עכשיו לטיפולי המרה בניסיון להפוך ל״נורמלים״, כמו שאת אומרת.
זה לא סבל להימשך לאנשים מאותו המין. אולי הדבר היחיד שזה סבל פה זה שהחברה לא מקבלת אותך, אבל זה כבר לא משהו שהלהט״ב צריכים לתקן זה משהו שהחברה צריכה לתקן.
מה יהיה פשוט יותר, נזק נפשי ופיזי למאות בני נוער, או פשוט לחיות עם הידיעה שלהט״ב הם לא מפלצות ולא נגד הטבע?
והעובדה שהדגשת שאת לא מפחדת מהלהט״ב קצת תפסה לי את העין. כאילו, מעולם לא חייתי במחשבה שהומופובים אשכרה מפחדים, אבל זה שאת מדגישה את זה רק מראה כמה זה באמת לא אמור להפריע לך. הייתי להבין את הטענה שלך אם היית אומרת שאת מפחדת מהלט״בים. אני לא הייתי להבין מה מפחיד בהם, אבל זה כמו שאני מכבדת אנשים עם טריפופוביה. אולי אז הייתי להבין למה הומופובים הם ככ נגד הקהילה. אבל הומופובים לא מפחדים מהם, אז מה יש להם נגדם?

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 28 2020, 16:15 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (חנונית גאה @ Jul 28 2020, 15:58 PM)
הומופוביה לא נקראת הומופוביה כי את תברחי אם אני אעשה לך בו. אחד הפירושים למילה פוביה הוא גועל, חרדה ותחושת אי נוחות. וזה בדיוק מה שקהילת הלהט׳׳ב גורמת לך, לא? אי נוחות. לא נוח לך שאנחנו רוצים להתקיים בחברה. לכן קוראים לזה הומופוביה. לא משנה איך תרצי לכבס את העובדה שאת לא אוהבת את זה שיש אנשים שונים ממך, לא משנה באיזה מונחים תרצי להשתמש ובאיזה לא, הפואנטה תהיה זהה - יש בעולם אנשים ששונים ממך, ואת לא תנוחי עד שהם ירגישו לא בנוח עם עצמם כמו שאת מרגישה לא בנוח איתם.

לא. הלהט"בים לא גורמים לי אי נוחות. אהל אני כן רוצה שכל אחד יוכל לחיות כפי שהוא רוצה!

אז אם את רוצה שכל אחד יוכל לחיות כמו שהוא רוצה, את תומכת בנישואים חד מיניים? באימוץ לזוגות להט׳׳בים? בהקלה על טרנסים כשהם רוצים לעבור תהליכי שינוי מין? כי אם את לא תומכת בדברים האלה אבל כן טוענת שטיפולי המרה הם הכרחיים בשביל שכל אחד יוכל לחיות כמו שהוא רוצה, זה אומר שיש משהו בנישואים חד מיניים, אימוץ והקלת תהליכים רפואיים לטרנסים שאת לא אוהבת. ואם את לא תומכת בדברים האלה, מה שאת לא אוהבת בהם זה כנראה העובדה שהם עושים חיים קלים יותר ללהט׳׳בים שלא שונאים את היותם להט׳׳בים. ואם את לא תומכת במשהו כי הוא עושה חיים קלים יותר ללהט׳׳בים שלא שונאים את היותם להט׳׳בים, כנראה שהבעיה שלך היא עם להט׳׳בים שלא שונאים את היותם להט׳׳בים.
(וחוץ מזה - אני מרגיש.ה כמו תקליט שבור - טיפולי המרה פשוט לא עובדים. אני בספק שיש אנשים שרוצים לחיות חיים של תיעוב עצמי ופחד מהמשיכה שלהם.)

--------------------

g
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 28 2020, 16:51 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 2036
משתמש מספר: 72290

QUOTE (Nico di Angelo @ Jul 28 2020, 15:05 PM)

אז אם את רוצה שכל אחד יוכל לחיות כמו שהוא רוצה, את תומכת בנישואים חד מיניים? באימוץ לזוגות להט׳׳בים? בהקלה על טרנסים כשהם רוצים לעבור תהליכי שינוי מין? כי אם את לא תומכת בדברים האלה אבל כן טוענת שטיפולי המרה הם הכרחיים בשביל שכל אחד יוכל לחיות כמו שהוא רוצה, זה אומר שיש משהו בנישואים חד מיניים, אימוץ והקלת תהליכים רפואיים לטרנסים שאת לא אוהבת. ואם את לא תומכת בדברים האלה, מה שאת לא אוהבת בהם זה כנראה העובדה שהם עושים חיים קלים יותר ללהט׳׳בים שלא שונאים את היותם להט׳׳בים. ואם את לא תומכת במשהו כי הוא עושה חיים קלים יותר ללהט׳׳בים שלא שונאים את היותם להט׳׳בים, כנראה שהבעיה שלך היא עם להט׳׳בים שלא שונאים את היותם להט׳׳בים.
(וחוץ מזה - אני מרגיש.ה כמו תקליט שבור - טיפולי המרה פשוט לא עובדים. אני בספק שיש אנשים שרוצים לחיות חיים של תיעוב עצמי ופחד מהמשיכה שלהם.)

אוקי, אוקי, אני חרדי,
אני תומך בנישואים חד-מיניים,
אני תומך בלהט"ב,
אני לא יפגין מול מצעד הגאווה גם אם ישלמו לי,
אין לי בעיה עם הקהילה הגאה,
אני תומך בכל אחד כפי שהוא.

אבל... אני גם תומך בכך שלא יחוקקו נגד טיפולי המרה,
ועדיין,
אני תומך בכך שיהיה שקיפות מלאה בטיפולים, כמה הצליח וכמה לא, מה היה המחיר שנאלצו המטופלים לשלם,
אני תומך בכך שהמטפלים יחויבו להביא המלצות ממטופלים שעברו, ואפשרות לדבר אתם,
אני תומך בכך שיקימו וועדה שתבדוק את אחוזי ההצלחה הכללים ונאת הנזקים שנגרמו מהטיפולים,
אני תומך בכך שיבדקו אם יש כפייה להליכה לטיפולים
ואז יבדקו נתונים ויחליטו,
אני לא תומך בחקיקה מוחלטת ושרירותית

--------------------
*יהודה*

אוהב את החיים ומקווה שזה הדדי

"אם יום אחד כולנו נשב בכלא על הורדת מוזיקה אז אני מקווה שיחלקו אותנו לפי ז'אנרים!"

אני לא מאמין באמונות טפלות . זה מביא מזל רע .

טוב, אז הייתי בפרישה, כנראה שאני (לא!) חוזר, לא מבטיח, לא שמישהו רוצה שאני יבטיח לו את זה,

---------
פורסם ב: Jul 28 2020, 16:55 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (בבון1 @ Jul 28 2020, 16:41 PM)
QUOTE (Nico di Angelo @ Jul 28 2020, 15:05 PM)

אוקי, אוקי, אני חרדי,
אני תומך בלהט"ב,
אין לי בעיה עם הקהילה הגאה,
אני תומך בכל אחד כפי שהוא.

אבל... אני גם תומך בכך שלא יחוקקו נגד טיפולי המרה,
ועדיין,
אני תומך בכך שיהיה שקיפות מלאה בטיפולים, כמה הצליח וכמה לא, מה היה המחיר שנאלצו המטופלים לשלם,
אני תומך בכך שיקימו וועדה שתבדוק את אחוזי ההצלחה הכללים ונאת הנזקים שנגרמו מהטיפולים,

תגובה לעניין. מזדהה עם כל מילה. כנראה שהקב"ה חנן אותך ביותר כישרון ניסוח ממני 😉

--------------------

User Posted Image

נפצח בשיר קורע לב
אורירון חונך אהוב
מנסח בטיל כל אשכול
בזכותו עוד נגיב בבולד
נארוב למטריל ונהנה מאוד
בסוף הפרויקט נהיה מנהלים
בזכות אורי, מלך החונכים
החונך אורירון המדהים
האורייונים אותך אוהבים

---------
פורסם ב: Jul 28 2020, 17:03 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש

רציתי לכתוב את כל ההודעה (שכנראה פחות תאהבי מהסוף), אבל המחשב לא נתן לי, :(
והנה היא סוף-סוף

אוקי, אני חרדי,
אין לי בעיה עם להט"ב,
אני תומך בכל אחד כפי שהוא

אבל אני גם תומך בכך שלא יחוקקו נגד טיפולי המרה,
ועדיין,

--------------------
*יהודה*

"אם יום אחד כולנו נשב בכלא על הורדת מוזיקה אז אני מקווה שיחלקו אותנו לפי ז'אנרים!"

טוב, אז הייתי בפרישה, כנראה שאני (לא!) חוזר, לא מבטיח, לא שמישהו רוצה שאני יבטיח לו את זה,

---------
פורסם ב: Jul 28 2020, 19:43 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
מגדר:

מקסים, שמחה לשמוע. אז בוא ננהל את הדיון על טיפולי המרה ועל טיפולי המרה בלבד. הם לא עובדים. מצחיק אותי שכולם מחליטים להתעלם מהניתוח החברתי שכתבתי שמתבסס על חוויות שלי ואינספור להט"בים אחרים של החברה שאנחנו חיים בה היום שמסביר בדיוק למה אנשים פונים לטיפולי המרה. הם לא עובדים. רוצים שאני אגיד שוב? טיפולי המרה לא עובדים. אתם רוצים הוכחות? מאמרים? מחקרים? סרטים? סיפורים אישיים? אשיג לכם. רק תפסיקו להתעלם מהטענה הברורה שהם פשוט לא עובדים.

--------------------

g
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 28 2020, 20:12 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש

QUOTE (Nico di Angelo @ Jul 28 2020, 18:33 PM)
מקסים, שמחה לשמוע. אז בוא ננהל את הדיון על טיפולי המרה ועל טיפולי המרה בלבד. הם לא עובדים. מצחיק אותי שכולם מחליטים להתעלם מהניתוח החברתי שכתבתי שמתבסס על חוויות שלי ואינספור להט"בים אחרים של החברה שאנחנו חיים בה היום שמסביר בדיוק למה אנשים פונים לטיפולי המרה. הם לא עובדים. רוצים שאני אגיד שוב? טיפולי המרה לא עובדים. אתם רוצים הוכחות? מאמרים? מחקרים? סרטים? סיפורים אישיים? אשיג לכם. רק תפסיקו להתעלם מהטענה הברורה שהם פשוט לא עובדים.

אני אישית אשמח להוכחות

--------------------
*יהודה*

---------
פורסם ב: Jul 28 2020, 20:26 PM
צטט הודעה

Some infinities are bigger than other infinities

פרטי משתמש
חרמשים: 1
משתמש מספר: 71424

תראו, קודם כול, אני מסכימה עם תם ווראין בכל מילה ומילה.
אני שמה לב שחלקכם עדיין לא מבינים שטיפולי המרה פשוט לא עובדים. נקודה. זה מוכח מדעית, וטיפולי המרה, מאז המקרה הראשון שנוסה בשנת 1899, היו חסרי עקביות לוגית וחשיבה מדעית.
אין טעם להתווכח עם עובדות. רציתם הוכחה? בבקשה, מוזמנים ומוזמנות לקרוא בעיון את הכתבה הזאת של מכון דוידסון, הזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע. זו כתבה מפורטת למדי, וניתן למצוא שם את כל האמת המרה על טיפולי המרה.
אלו כמה ציטוטים מאותה הכתבה על מנת לסייע בהפנמת העובדות:
מאז ועד היום, טיפולי ההמרה עדיין נשענים על אותה הנחת יסוד, ובה בעת משמשים להצדיק אותה: שהומוסקסואליות היא מצב פתולוגי, מחלה, והיא אינה מולדת אלא מתפתחת אצל אנשים מסוימים בשל האופן שבו גדלו. הנחה זו אינה נכונה, כפי שהראו מחקרים רבים בעשרות השנים האחרונות.

בסופו של דבר, הגורם לאומללות של אותם אנשים שביקשו ועדיין מבקשים לעבור טיפולי המרה אינו ההומוסקסואליות שלהם, אלא ההומופוביה של הסביבה. עצם קיומם של טיפולים המיועדים "לרפא" הומוסקסואליות תורם לתפיסה שלה בציבור כמחלה, וכך מחמיר את הבעיה – וזאת עוד לפני שלוקחים בחשבון את הנזק למטופלים עצמם.

בטיפולים אלו מציג המטפל למטופל תמונות או סרטים של יחסי מין בין שני גברים, ובו זמנית גורם לו כאב על ידי הזרמת חשמל לאלקטרודות המחוברות לידיו וזרועותיו, או מזריק לו סם שגורם לבחילות והקאות. הפסקת הכאב והבחילה מלווה בהצגה של חומר אירוטי הטרוסקסואלי. במקרים מסוימים, טיפולים אלו הגיעו לכדי התעללות ועינויים ממש.

טיפולי הרתעה עלולים להזיק למטופלים באופן פיזי, ולגרום לתופעות של פוסט טראומה. אך מחקרים הראו שגם טיפולים שאינם כוללים גרימת כאב עלולים להוביל לנזק נפשי ממשי, לדיכאון ואפילו לאובדנות. האשמה והבושה שהובילו את המטופלים לחפש את הטיפולים מתעצמות כשהם מגלים שאלו אינם עוזרים להם.

"להציע שאדם מגיע מרצונו החופשי לטיפולי המרה פירושו של דבר להתעלם מהלחץ הסביבתי האדיר, הדיכוי אם תרצו, שאומר לו במשך שנים שעליו להשתנות", אמר סילברסטיין. "לגדול במשפחה שבה המילה 'הומוסקסואל' נלחשת, לשחק במגרש המשחקים ולשמוע את המילה 'הומו' כקללה, ללכת לכנסייה ולשמוע על חטא, ואז לאוניברסיטה ולשמוע על מחלה, ולבסוף למרכז הפסיכולוגי, שמבטיח לרפא, כל זה לא תורם לסביבה של חופש ובחירה חופשית. מה שמוביל אותם אל המרכז הפסיכולוגי הם אשמה, בושה, ובדידות שנובעת מהסוד שלהם. אם אתם באמת רוצים לעזור להם לבחור באופן חופשי, אני מציע שקודם כל תלמדו אותם להתגבר על הבושה. אחר כך תנו להם לבחור, אבל לא לפני כן".

"היות שבעלי מקצוע לא נוהגים לפתח טיפולים אלא אם כן יש בעיה, סביר שעצם הקיום של תכניות לשינוי נטייה מינית מחזק את הדעה הקדומה בחברה נגד הומוסקסואליות, ותורם לשנאה העצמית והבושה שהן הגורמות לרצון ה'חופשי' של חלק מההומוסקסואלים להפוך להטרוסקסואלים", כתב. "לכן אני מציע שנפסיק להציע טיפולים שנועדו לעזור להומוסקסואלים להשתנות ונתרכז במקום זאת בשיפור איכות היחסים הבין אישיים שלהם".

סמיד טען בעבר שהוא "נרפא" מההומוסקסואליות שלו תוך יום, בעקבות ההחלטה להקדיש את חייו לכנסייה ולישו, ושהוא יכול לעזור לאחרים לעשות כן. המרכז שבו עבד, Love in Action, פירסם נתוני הצלחה מדהימים – 87 אחוזים שהפכו לסטרייטים בעקבות הטיפול. כיום, לאחר ששינה את חייו, עזב את הכנסייה וקיבל את עצמו כהומוסקסואל, אומר סמיד שגם אז הוא ידע, עמוק בתוך-תוכו, שהנתונים אינם אמיתיים. "הם הצליחו בזמן שהיו בתוכנית. ברגע שעזבו – בום. הם נפלו. ידעתי שזה לא עובד אבל לא יכלתי להודות בכך". מעבר לחוסר ההצלחה, הלחץ הנפשי הכבד שהופעל על המטופלים גרם לחלקם נזק ממשי. בראיון אמר סמיד שהיו כעשרים נערים ונערות שהתאבדו, בזמן התוכנית או לאחריה.

"הובהלתי לבית חולים פעמיים, כי לא הצלחתי להתמודד עם הלחץ. היו לי כאבים נוראיים, שבסופו של דבר אובחנו כנובעים מלחץ כבד. ואז עברתי התמוטטות נפשית". רק בגיל ארבעים, לאחר שהתמוטטה נפשית וגופנית בפעם השנייה, השלימה אוזאן עם הנטייה המינית שלה.

נערים חרדים ודתיים הגיעו לפסיכולוג במטרה ברורה לשנות את נטייתם המינית, וברוב המקרים לא עשו זאת על דעת עצמם אלא נשלחו לשם על ידי משפחה או בעלי סמכות בקהילה.

קביעתו של שר החינוך בראיון לחדשות 12 כי "אפשר לשנות נטייה שכזו" (כלומר להפוך הומוסקסואל להטרוסקסואל) אינה נתמכת בנתונים מדעיים. אך גרוע בהרבה מכך, יש לה פוטנציאל לגרום נזק ממשי. בתגובה לראיון פרסמה הסתדרות הפסיכולוגים בישראל הצהרה שבה נכתב "התבטאויות כמו זו שהשמעת הערב מסכנות אלפי בני ובנות נוער אשר חווים קושי סביב סוגיות של משיכה וזהות מינית. וזאת מכיוון שהינך איש ציבור, שר חינוך ורב. מעמדך הרם נושא עימו אחריות רבה לשלום הציבור, ובעיקר לשלום ילדי וילדות ישראל אשר חוסים בצִלך כשר החינוך".

--------------------
One boy grew up different from the rest
Without the insides of his chest
He didn't know how he was blessed
All the little girls thought it a blast
To shake his body really fast
To see the impact never last

"Some said "Poor boy
"Some said "Lucky man

---------
פורסם ב: Jul 29 2020, 09:54 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש

המחקרים שאתם ציינתם אומרים שהם לא עובדים בגלל שזה מה שהחברה רוצה לשמוע.
ואני לא רואה שום שנאה אל קהילת הלהט"ב. השנאה היחידה שיש היא אל אלה שלא מפחדים מהם ומשמיעים את דעתם.
ולכל מי שטוען שטיפולי המרה לא עובדים, אני ממליצה לכם להסתכל בכתבה בעמוד ארבע.

--------------------

User Posted Image

נפצח בשיר קורע לב
אורירון חונך אהוב
מנסח בטיל כל אשכול
בזכותו עוד נגיב בבולד
נארוב למטריל ונהנה מאוד
בסוף הפרויקט נהיה מנהלים
בזכות אורי, מלך החונכים
החונך אורירון המדהים
האורייונים אותך אוהבים

---------
פורסם ב: Jul 29 2020, 10:53 AM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543577
משתמש מספר: 41708

כמו שאת אומרת שהמחקרים שהם מדברים עליהם אומרים שהטיפולים לא עובדים בגלל איזושהי אג'נדה, גם לכותבים של הכתבות שאת מקשרת לפה יש אג'נדה שהם כותבים לפיה... אנשים פה יכולים לפסול את הכתבות שלך כמו שאת פוסלת את המחקרים שלהם.

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
פורסם ב: Jul 29 2020, 11:07 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (Oopsie Daisy @ Jul 29 2020, 10:43 AM)
כמו שאת אומרת שהמחקרים שהם מדברים עליהם אומרים שהטיפולים לא עובדים בגלל איזושהי אג'נדה, גם לכותבים של הכתבות שאת מקשרת לפה יש אג'נדה שהם כותבים לפיה... אנשים פה יכולים לפסול את הכתבות שלך כמו שאת פוסלת את המחקרים שלהם.

בסדר, מה שתגידו. אבל בואו נחזור להתחלה. למה בעצם לפסול טיפולי המרה?
הרי אם הם לא עובדים, אז אף אחד לא ישתמש בהם!

--------------------

User Posted Image

נפצח בשיר קורע לב
אורירון חונך אהוב
מנסח בטיל כל אשכול
בזכותו עוד נגיב בבולד
נארוב למטריל ונהנה מאוד
בסוף הפרויקט נהיה מנהלים
בזכות אורי, מלך החונכים
החונך אורירון המדהים
האורייונים אותך אוהבים

---------
פורסם ב: Jul 29 2020, 12:18 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
מגדר:

1. לא כולם יודעים שטיפולי המרה לא עובדים. עובדה שאת פוסלת מחקרים כי "הם משרתים אג'נדה". עובדה שיש אנשים שטוענים שטיפולי המרה עובדים ולכן אסור לאסור עליהם.

2. אם טיפולי המרה רק "היו לא עובדים" היינו מנהלים שיחה אחרת לגמרי. זה לא שהם לא עובדים, אלא שהם גורמים לנזק. שוב, תקראי את המאמר שצירפו פה. אני כרגע מהטלפון אבל אני אצטרף לך גם מחקרים אקדמיים על העניין אם את רוצה. טיפולי המרה הם מזיקים, לא סתם "לא עובדים". את חכמה, רואים את זה בצורה שאת מתנסחת, אז תנסי לחשוב שנייה לוגית - למה שדברים שגורמים לנזק פסיכולוגי עצום כל כך יישארו חוקיים? בגלל שכבר סיכמנו שיש אנשים שחושבים שטיפולי המרה עובדים ושחשוב לאפשר לאנשים "להמיר" את עצמם, בגלל שאנחנו חיים בחברה הומופובית וסיסהטרונורמטיבית, יהיו אנשים שירגישו לחץ ללכת לטיפולי המרה או אפילו ייאלצו ללכת לכאלה בכפייה. על זה לא זכור לי שהתווכחת. אז כל עוד טיפולי המרה נשארים חוקיים, את מאפשרת לחלקים היותר הומופובים ופחות מקבלים בחברה להשתמש בהם ככלי דיכוי.

--------------------

g
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 29 2020, 21:38 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 62488
משתמש מספר: 55840

אני מסכימה עם מה שתם ורוונה וכל מי שתומך בחוק נגד טיפולי המרה כתבו, אז לא אחזור על זה - אבל רציתי להוסיף משהו. אם היית יודעת שיש פסיכולוג שב-99%, או אפילו 90%, מהמקרים לא רק שנכשל בטיפול - אלא גם פוגע במטופל שלו, גורם לו לשנאה עצמית/טראומה/מחשבות אובדניות/התאבדות או כל נזק אחר שעלול לפגוע בו במשך שנים או אפילו לסיים את חייו - היית רוצה שיהיה לו רישיון טיפול? לא, נכון? אני מרשה לעצמי להניח שלא היית רוצה שכל כך הרבה אנשים יפגעו, אפילו אם הם באים לפסיכולוג מרצון חופשי ואפילו אם הוא כן מטפל בבעיה שלשמה הם באו בסופו של דבר (שני דברים שלא נכונים לגבי טיפולי המרה, אגב, כי 1. אנשים באים לטיפולי המרה בגלל לחץ מהסביבה שגורם להם להרגיש פגומים, או לפעמים אפילו בגלל כפייה. אני לא רוצה לומר כולם כי אני לא מכירה את כולם, אבל תם פירט.ה לגבי זה יפה ואני מסכימה עם מה שהוא אמר.ה בנושא. ו-2. להט"ביות היא לא בעיה, וגם לא דבר שאפשר "לתקן" - כי לא צריך לתקן דבר שהוא לא בעיה, וכי נטייה מינית היא לא תכונה שאפשר לשנות וכבר הוכיחו את זה כל כך הרבה. אבל בגלל שזה לא הדיון כרגע, אני אזרום איתך כדי לדבר נטו על טיפולי המרה כאן.). אז למה אם זה טיפול אחר לבן אדם אחר שפוגע בו בצורה הזו זה לא בסדר, ואם זה טיפול המרה ללהט"ב אז זה כן בסדר?
בואי נלך עם זה יותר רחוק - אם היה ניתוח שאפשר לחיות בלעדיו, והניתוח היה מצליח ב-1% בערך מהמקרים (מה שגם אני לא מאמינה שנכון לטיפולי המרה, כמו שציינו בתגובות קודמות כבר הוכיחו שהם לא עוזרים נקודה כי נטייה מינית היא לא דבר שניתן לשינוי, אבל שוב אזרום איתך כי אחרת הדיון לא יתקדם לשום מקום), וב-90% מהמקרים לא רק שלא היה מצליח, אלא היה יוצר אצל המטופל נזק בלתי הפיך - היית רוצה שיאשרו את הניתוח הזה ויאפשרו לאנשים לעשות אותו?
נוסף לכך, לפי מה שקראתי, הרבה מהאנשים שהולכים לטיפולי המרה הם חבר'ה צעירים, שאולי חווים המון לחץ מהסביבה ואולי גם בעצמם לא בטוחים עוד בנטייה המינית שלהם. גם אם הם מחליטים, כביכול מ"בחירה חופשית" לנסות "להמיר" את הנטייה המינית שלהם בטיפול המרה - את חושבת שזו בחירה שבאמת משקפת לחלוטין את הרצונות שלהם ואת מה שהם יחשבו בעוד 10 שנים או 20 שנים? את אומרת לי שאם בן אדם עכשיו מחליט ש"אני כל כך סובל מהנטייה המינית שלי שאני מוכן לסבול טיפול המרה וגם את הנזקים שהוא עלול לעשות כדי לשנות אותה", זו בהכרח בחירה שצריך לתת לו לעשות, כשזה יכול לגרום לו נזק בלתי הפיך שעלול ללוות אותו עכשיו עד סוף החיים שלו - או אפילו לגרום לסוף החיים שלו - ולגמרי לגרום לו להתחרט על ההחלטה ללכת לטיפול? זה קצת חוסר אחריות חברתית לומר דבר כזה. תראי, אני מבינה מה את אומרת ואני מבינה שאת באה ממקום חיובי של "לתת לכל אחד לעשות את הבחירות שלו", אני לא באה בביקורת כלפיך, אני רק מנסה להסביר את הסיטואציה במקרה הזה כדי שתוכלי לחשוב שוב על האם הבחירה של אנשים שעושים את זה היא אכן בחירה חופשית, והאם כל בחירה היא בחירה שצריך לאפשר.
טריגר אזכור של סמים, לא משהו מפורט אבל עדיין:
בואי נשווה את זה שנייה לבן אדם שמשתמש בסמים כבדים (לא סמים רפואיים) - הרבה פעמים, הוא יתחיל להשתמש בהם מתוך מצוקה רגשית מאוד גדולה כלשהי, טראומה שהוא רוצה לא לחשוב עליה או משהו אחר, נכון? הוא חושב שזה יכול לעזור לו להתמודד עם הבעיה הגדולה שיש לו. ואולי הסמים גם באמת עוזרים לו לשכוח מהבעיה. ועדיין סמים זה לא חוקי. למה? בין היתר כי זה יכול לפגוע בבן אדם כל כך קשה, גם נפשית וגם פיזית, שזה לא משהו שכדאי לאפשר. בנוסף, זה יכול לפגוע גם באנשים אחרים - לדוגמה אם כמה חברים יושבים ומשתמשים בסמים, וכופים על אחד החברים שלהם להשתמש בסם בניגוד לרצונו או מפעילים עליו לחץ חברתי עד שהוא מסכים. המצב דומה גם עם טיפולי המרה - בין אם אנשים באמת הולכים אליהם מתוך רצון חופשי כדי "לחיות בדרך שמתאימה להם יותר" כמו שאמרת, ובין אם הם הולכים אליהם בגלל לחץ חברתי או כפייה, בסופו של דבר הם הרבה פעמים גורמים פגיעה חמורה, ממש כמו סמים. אז למה סמים לא וטיפולי המרה כן?
יש לי עוד דוגמה להשוואה אבל נראה לי שהעברתי את הנקודה שלי מספיק. אם בכל זאת תרצי לשמוע, מוזמנת לבקש.

בקיצור, מקווה שלא פגעתי בך כי זו לא הכוונה ואני לא חושבת שאת באה בכוונה רעה או בכוונה לפגוע במישהו - ובדיוק מהסיבה הזו, אני מקווה שהצלחתי לגרום לך לחשוב על זה קצת ואולי אפילו להכיר ולהבין את הנושא טיפה יותר כדי שתוכלי לגבש דעה קצת יותר מבוססת :) אני לא מגיבה כדי להתווכח איתך או לומר לך שאת לא בסדר, אבל בהחלט אשמח שתקראי את התגובה שלי ותנסי לחשוב עליה קצת.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (11) 1 [2] 3 4 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007