האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

• הפקפקן - גיליון אחד עשר
פורסם ב: Dec 1 2016, 17:37 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100009
מגדר:female
משתמש מספר: 51980
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

שלום לכולם וברוכים הבאים לגליון האחד-עשר של עיתון הפקפקן!
רגע לפני שתתחילו לקרוא, אני רוצה להודות לחברי הצוות שעבדו ועמלו על הגליון הזה, והרי התוצאות לפניכם. תודה לבטאיות, מיקה, מאיה ותם. תודה לכתבים, תם, טום ותהילה. תודה למעצב של הגליון, אייל ולנעם שעזר מאוד בשיפורים וחוות הדעת ויעצב לנו את הגליון הבא.
אם גם אתם מעוניינים להיות חלק מהעיתון, כבטאים או כתבים, שלחו לי הודעה פרטית ונשמח לצרף אותכם לצוות.
ובלי יותר מדי חפירות עודפות, אני מציגה בפניכם (בהתרגשות רבה) את הגליון החדש!
תהנו (:

--------------------

הייתי פה, הייתי שם, תודה D:
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 1 2016, 17:42 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש

User Posted Image

השאלות המעצבנות ממש מעניינות וחשובות שלכם
מוגש בחסות החפירות שלי לחבריי המעצבנים לתפקיד

בוקר טוב, צהריים טובים וערב נהדר לכל הקוראים הנרגשים של המדור הכי ש!!ה בעיתון הפקפקן! הפעם היו המון שאלות, אבל לא ויתרתי על לחפור לכולם והשגתי לכם תשובות על כל השאלות שלכם! יאללה, שנתחיל?

שאלה: תם - כמה שנים אתה בהנהלה? [השואלת: ליה, הרמיוני ג'יני לונה]
תשובה: היום (7.11) חגגתי שנתיים בתפקיד! דרך אגב, כל מי שבתפקיד עכשיו נמצא בו פחות זמן ממני. #ותיקיםונהנים, אה? [העונה: תם, Nico Di Angelo]

שאלה: רוני - לפני כמה זמן העלו אותך להנהלה? [השואלת: ליה, הרמיוני ג'יני לונה]
תשובה: עליתי להנהלה ב-7.6, אז אני בהנהלה בסביבות חמישה חודשים (וואו, הזמן עבר ממש ממש מהר!) ואני כמובן מקווה מאוד שאמשיך עוד הרבה זמן. [העונה: רוני, Peggy Carter]

שאלה: תהילה - מאיפה בא הרעיון לספיישל מרגדוניה? [השואלת: ליה, הרמיוני ג'יני לונה]
תשובה: הו, זו שאלה מצויינת. אז לפני המון המון המון זמן, קצת אחרי שנסגרו דה פוטר פאמילי ונוודי הכוכבים, אני ופלין חשבנו שיכול להיות מקסים אם נעשה קבוצה ביחד. חשבנו על רעיון הרבה זמן עד שהבאנו את רעיון העיר - קבוצה בה מקימים עיר. המצאתי שם מוזר, התחלנו לפתח רעיונות, פלין התחיל לנסח כמה דברים וגם אני (אגב, אחת מהפעילויות אפילו נשמרה בעיצוב המקורי שבו הוכנה לקבוצה). בכל אופן, הקבוצה נשארה אי שם בארכיון הבודד וכל הזמן דחינו אותה, עד שפלין עלה להנהלה. הוא רצה שאני אפתח את הקבוצה לבד, אבל לא הסכמתי - רעיון של שנינו, עבודה של שנינו. בסופו של דבר עליתי גם אני להנהלה ואני חושבת שפלין היה זה שהציע להפוך את מרגדוניה שלנו לספיישל, ואז פשוט התחלתי לעבוד על זה וזה נוצר מעצמו. אגב, מאז הרעיון על הקבוצה אני ופלין קוראים אחד לשנייה חמוץ וחמוצה, למי שלא שם לב. [העונה: תהילה, מאושרת]

שאלה: מה הדבר הכי מוזר שמישהו אמר לכם אי פעם? [השואלת: שקד, Lost In Hollywood]
תשובה: מישהו פעם שאל אותי "מה הדבר הכי מוזר שמישהו אמר לכם אי פעם?" [העונה: עדי, Clara Oswald]

שאלה: מה נותן לכם את הכוח לענות על השאלות של שקד? [השואלת: שחר, FIREMAN SAM]
תשובה: באמת שאין לי כוח. [העונה: עדי, Clara Oswald]

שאלה: מה הדבר הראשון שעולה לכם לראש ברגע זה? [השואלת: לילי, Hot Chocolate]
תשובה: אוכל. תמיד. [העונה: תם, Nico Di Angelo]

שאלה: מה היה הטעם של הקרטיב האחרון שאכלתם? [השואלת: שחר, FIREMAN SAM]
תשובה: האמת שאני לא בטוח, אבל כנראה שזה היה בים לפני כמה חודשים אז קרטיב טבעי לימונענע נראה לי. [העונה: פלין, מתנשא]

שאלה: מה היה הדבר האחרון שהוצאתם מהמקרר? [השואל: פלג, imagine it]
תשובה: לא זוכר, האמת. [העונה: מור, מאסטר שיפו]

שאלה: מה היה הכינוי הראשון שלכםן? [השואלת: שחר, FIREMAN SAM]
תשובה: rony cot. זו הייתה... תקופה אפלה (מה אני משחקת אותה זה לא היה לפני הרבה זמן). [העונה: רוני, Peggy Carter]

שאלה: מה הכינוי הכי נובי שראיתם אי פעם? [השואלת: נעה, Determinate]
תשובה: זה לא בדיוק הכינוי הכי נובי אבל זה פשוט ממש שעשע אותי, משתמשת אחת נרשמה עם הכינוי סלית'רינית והתמיינה לרייבנקלו. [העונה: תהילה, מאושרת]

שאלה: האם אתם אוהבים שלג? [השואלת: אשליי, Pudding]
תשובה: בעיקרון אף פעם לא הייתי ממש בשלג חוץ מבחרמון לפני שנתיים, אבל אולי שנה הבאה אני אהיה ואוכל לענות על זה!!! [העונה: פלין, מתנשא]

שאלה: כמה פעמים קרה לכם שנובים עירערו על זה שלא אישרתם פעילות שלהם? [השואלת: שחר, FIREMAN SAM]
תשובה: קרה כל כך הרבה פעמים! זה מבאס כשלא מאשרים פעילויות, אבל תאמינו לי שיש סיבה שאני לא מאשרת ואני משתדלת לאשר כמה שיותר. [העונה: רוני, Peggy Carter]

שאלה: יש לכם אחים קטנים? [השואלת: נעה, Determinate]
תשובה: לא. יש לי מפלצות קטנות (זאת אומרת, ארבע מפלצות ומפלץ אחד). [העונה: פלין, מתנשא]

שאלה: איך קוראים למורה שלכם למתמטיקה? [השואלת: שחר, FIREMAN SAM]
תשובה: השטן. [העונה: תם, Nico Di Angelo]

שאלה: תהילה - למה את לא מגלה מה השם שלך? [השואלת: ליה, הרמיוני ג׳יני לונה]
תשובה: כי אין לומר את שמי לשווא. אתם יכולים פשוט לקרוא לי זו-שאין-להגיד-את-שמה. או You-know-who. [העונה: תהילה, מאושרת]

שאלה: כל אחד מוזמן לענות - מה המקצוע האהוב עליך? [השואלת: מאיה, Mackenzie Foy]
תשובה: מתמטיקה. [העונה: מור, מאסטר שיפו]

שאלה: כולם - ספרו על הה"פ הכי מוזר שקיבלתם אי פעם! [השואלת: יובל, Gulliver]
תשובה: וואו, אממ... יש הרבה הודעות הזויות, מוזרות ואפילו תוקפניות (אל תשאלו) אני חושבת שאחת המוזרות שקיבלתי הייתה הסטטיסטיקות של הפורטל שנשלחו לכולם לפני כמה זמן... כן.[העונה: רוני, Peggy Carter]

שאלה: האם הייתם צריכים להחליף לתינוק חיתול אי פעם? [השואלת: שקד, Lost In Hollywood]
תשובה: וואו זה מחזיר אותי שנים אחורה, כן, לפני שש שנים או חמש שנים לאחת המפלצות הקטנות שלי. [העונה: פלין, מתנשא]

שאלה: רוני - רוב הפעילויות/ספיישלים/קבוצות נשלחים אליך, כמה זה קשה? [השואלת: ליה, הרמיוני ג׳יני לונה]
תשובה: אני לא יודעת לגבי זה שרוב הדברים נשלחים אליי, אבל בכל מקרה - מצד אחד זה קשה, יש פעילויות שאני לא מאשרת ואני יודעת שזה מבאס מהצד של המשתמשים ששולחים. מצד שני, זה כיף. יש פעילויות ממש טובות שאני נהנית לקרוא ואם הן לא היו נשלחות אליי, סביר להניח שלא הייתי מתעמקת בהן יותר מדי אלא רק במבט מהיר (סורי, כן?) [העונה: רוני, Peggy Carter]

שאלה: מה גודל תיבת הינשופים שלכם? [השואלת: שחר, FIREMAN SAM]
תשובה: שמונה, אבל על הצד. [העונה: תם, Nico Di Angelo]

שאלה: איך זה להעלות להנהלה? [השואלת: ליה, הרמיוני ג׳יני לונה]
תשובה: להבין כמה זמן פנוי היה לי לפני זה. [העונה: תם, Nico Di Angelo]

שאלה: האם אי פעם עשיתם משהו ממש ממש חשוב, ופתאום, המחשב נכבה והכל נמחק ולא שמרתם? [השואלת: שקד, Lost In Hollywood]
תשובה: כן, כן, כן! פעם ניסחתי פעילות מהממת כזאת ופעם זה קרה לי עם אשכולות מידע ופעם עם פרק של סמארטצ'ילד ואף פעם לא הצלחתי לשחזר את זה! זה נוראי, צריך להתלונן למישהו. [העונה: תהילה, מאושרת]

שאלה: רוני, באיזה בית את במקור? [השואלת: שחר, FIREMAN SAM]
תשובה: סלית'רין!!! הייתי ראש בית סלית'רין. לא מוצלחת ממש, אבל כן! [העונה: רוני, Peggy Carter]

שאלה: שרוכי גבינה - מה דעתכם עליהם? [השואל: פלג, imagine it]
תשובה: וואו לא אכלתי אותם מגיל שש בערך, אבל אני זוכרת שהייתי מכורה אליהם. [העונה: עדי, Clara Oswald]

שאלה: מה התחביב הכי גדול שלכם? [השואלת: יובל, Gulliver]
תשובה: לאכול ולרדת על תהילה. תנסו את זה לפעמים, זה ממש כיף. [העונה: תם, Nico Di Angelo]

שאלה: עדי - באיזה בית את במקור? [השואלת: ליה, הרמיוני ג׳יני לונה]
תשובה: רייבנקלו. [העונה: עדי, Clara Oswald]

שאלה: מה הכינוי הכי הזוי שראיתם בפורטל? [השואלת: ג׳ואן רולינג]
תשובה: מתנשא. באמת, איזה חי בסרט הנוב הזה. [העונה: תהילה, מאושרת]

שאלה: מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו? (אני מקורי) [השואל: נעם, NoaMeir]
תשובה: אה... זה היה ב... אה... לא זוכר. אבל כן עשיתי משהו בשביל עצמי!!! [העונה: תם, Nico Di Angelo]

שאלה: אתם עושים ספורט, השרירים כואבים לכם כאילו רצתם את כל אפריקה ואתם רוצים לשכב, להתקרר ולמות. על הספה בסלון או בחדר על המיטה? [השואלת: שקד, Lost In Hollywood]
תשובה: למה שארוץ את כל אפריקה? זאת השאלה הנכונה. [העונה: מור, מאסטר שיפו]

שאלה: עדי - הקצפת או הביסקוויט של הקרמבו? ^^ [השואלת: יובל, Gulliver]
תשובה: גם הקצפת וגם הביסקוויט בלי השוקולד. [העונה: עדי, Clara Oswald]

שאלה: מתמטיקה או אנגלית? [השואלת: נעה, Determinate]
תשובה: מתמטיקה. [העונה: מור, מאסטר שיפו]

שאלה: אננס\קיווי עושים לך מגרד ושורף כזה בלשון? [השואלת: שקד, Lost In Hollywood]
תשובה:האמת שלא אכלתי אננס כבר שנתיים אבל כן עם קיווי וזה כל כך מעצבן כי זה כל כך טעים! [העונה: פלין, מתנשא]

שאלה: אתם אוהבים קלמנטינה? [השואלת: יובל, Gulliver]
תשובה: תלוי ביום. [העונה: מור, מאסטר שיפו]

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 1 2016, 17:48 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש

User Posted Image

שלום לכם משתמשים יקרים ומשתמשות יקרות וברוכים הבאים לפינה נוספת של "זה עולם מוזר מאוד".
אל דאגה, אנחנו נתחיל במהרה, והפעם עם שינוי קטן לקראת התחלה - "בפרקים הקודמים":
אז במידה וראיתם או לא, בגיליון שעבר דיברנו על סרטון המכונה "PPAP" שבו איש סיני/יפני - אני באמת לא סגור על זה, מצטער על הבורות בנושא - המציא שיר בו הוא יוצר עטים מחוברים עם תפוחים ואננסים ומשום מה הדבר קיבל פרסום רב בעולם, פארודיות שונות ומשונות (אפילו ישראליות), ומצאנו הוכחה נוספת שמדי פעם גם דברים כאלו נדבקים לנו למוח בדבק שלוש שניות. כל ההקדמה הזאת מובילה אותנו למוצג הראשון שלנו.

מוצג מספר 1:
אז לפני שבועיים, החליט אותו היוצר להעלות סרטון נוסף. בסרטון מוצג בדיוק אותו השיר, רק "גרסתו המלאה". בתכלס, אפשר לראות שזה לא בדיוק אותו הסרטון, ככה שלדעתי הגרסה המלאה הזו נוצרה רק אחרי שיוצרי הסרטון הבינו שזה זכה למלא פרסום והחליטו שהם לא רוצים להפסיק שם, אלא לנסות ולהמשיך עם משהו חדש אך ישן באותו הזמן. הם הוסיפו בית שני, בו במקום לחבר כל עט לפרי, הוא מחבר את שני העטים ואת שני הפירות, ורק לבסוף מחבר את כולם ביחד. התוצאה נמצאת כאן לפניכם:

אז אין לי יותר מדי מה להגיד בנושא. מעט הופתעתי כששמעתי את הבית השני עם החיבור השונה, אבל ציפיתי שגם בסוף זה יהיה משהו טיפה אחר, למרות שזה בסוף חזר ל-PPAP. לכן מבחינתי הטרנד הזה מקבל עדיין ציון מגנוב, כי הם כן ניסו והשתדלו ועל כן מגיע להם כבוד.
אבל בקשר לזמן הטרנד? לאנשים כבר אין כוח לעשות פארודיות, זה קצת יצא מכל החורים, ולכן זמן הטרנד, לא משנה עוד כמה גרסאות לשיר הם יוציאו נהפך קצר יותר ויותר מרגע לרגע.

ולאחר שסיימנו עם הדבר הזה, נעבור למוצג הבא.
מוצג מספר 2:
המוצג הבא הוא טרנד טרי וחם היישר מהתנור. הוא התחיל לא מזמן, והמון סרטונים של אנשים מבצעים את הטרנד כבר מופיעים ברחבי הרשת. בטרנד זה, המופיע בשם #MannequinChallenge או בעברית "אתגר בובות הראווה", מצטלם סרטון, נראה שגרתי למדי, בו המצלמה לוקחת אתכם לכל מקום בחדר. הקטע הוא שכל האנשים בחדר לא זזים, בובות ראווה, כאילו עצרו את הזמן לשנייה ואתם זוכים לסיור מודרך ברחבי החדר מכל הזוויות השונות. הדוגמה לסרטון שהבאתי בשבילכם היא מהראשונות שראיתי, והזמן נעצר באמצע חדר ההלבשה של נבחרת פורטוגל.

אני חושב שאנשים שעושים את האתגר מאוד מתלהבים, מאוד מצפים לראות איך זה יצא בסרטון בסוף. זה באמת מגניב, אפילו שלא באמת הבנתי מי, איך ולמה נוצר האתגר, אבל לדעתי כשרואים את הסרטון זה נראה פחות מגניב ממה שזה באמת - אחרי שיש כל כך הרבה סרטונים כאלה הם נראים פשוט אותו הדבר. ולכן, אאלץ לתת לטרנד את הציון פתלוב, כי עם כמה שניסיתי, לא הצלחתי להתלהב ממנו יותר מדי.
זמן הטרנד יימשך כמה זמן, עד שכל העולם יסיים לעשות גרסאות משלו. אבל אחרי זה הטרנד יעלם מהר יותר משהופיע.

ואחרי שלא עסקנו בנושא זה בכלל, בטרנד השלישי והאחרון שלנו להיום נעסוק בנושא חשוב לא פחות - אקטואליה.
מוצג מספר 3:
אני לא יודע מי מעודכן יותר ומי פחות, אבל באמצע החודש התקיימו הבחירות לנשיאות ארצות הברית לקדנציה הבאה, ובעוד שאובמה לא יכול להיבחר לקדנציה שלישית, נבחר המועמד מטעם המפלגה הרפובליקנית - דונאלד טראמפ. אחרי בחירתו, הרשת התמלאה בממים שונים ומרובים על בחירתו של טראמפ לראש הממשלה, והייתי שמח להראות לכם כמה מהם.
את חלק מהתמונות אולי ראיתם ברשתות החברתיות, אבל עוד כמה תוכלו לראות בכתבה הבאה (שימו לב - תוכן הכתבה לא מתאים לכל הגילאים מבחינת שימוש בשפה בוטה בחלק מהאיורים, ולכן אתם מוזהרים מראש לפני הכניסה לכתבה).
http://tech.walla.co.il/item/3011980

אז הטרנד יקבל ציון מגנוב, כי אכן הממים שבכתבה האלה לא משהו ספציפית, אבל היו רבים טובים מהם שלא הפסיקו להצחיק אותי. הטוב ביותר, במידה ואתם מכירים, הוא האחד של "כתום זה השחור החדש". במידה ולא הבנתם שאלו חברים ^^
זמן הטרנד לא נכלל פה יותר מדי. הכל נובע מהבחירות ונמשך במשך ימים בודדים לאחר התוצאות.

אז זהו להפעם. מקווה שנהניתם, נתראה בחודש הבא!
טרנד חדש לא מפסיק להופיע על מסך המחשב/טלפון/מה-שלא-תרצו שלכם? אתם מוזמנים לכתוב לי על הטרנדים החמים שלכם לחודש זה בהודעה פרטית, ומי יודע, אולי הם ייכנסו לכתבה הבאה, ואם תהיו הראשונים שישלחו לי את הטרנד תוזכרו בכתבה (:

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 1 2016, 17:51 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש

User Posted Image
הכה את המשתמש

חזרנו אליכם! והפעם אנחנו בראיון עם משתמשת מיוחדת, מנהלת פורום פאנפיקים לשעבר ואחראית עדכונים וידיעות החדשה - מיקה - Smoke and Mirrors. אז אחרי שני ראיונות כושלים שהלכו לפח האשפה, חפירות שלי ושל מיקה, משימה מגניבה והמון סודות שירדו בעריכה - קבלו את הראיון!

תהילה: מיקה, את המרואיינת שלנו להפעם! מה שלומך בימים אלו?
מיקה: בסדר? עדיין מתלהבת מהצבע ועמוסה כי בית ספר חושב שאין לנו חיים. (מתלהבת מהצבע = שמחה קיבלתי את התפקיד).
תהילה: נחמד. נתחיל בשאלה קלילה - קרמבו או שוקו חם + נימוק!
מיקה: שוקו חם. כי זה יותר טעים. זה פשוט... שוקו חם. גם מתוק וגם מחמם, וקרמבו רק מתוק.
תהילה: מסכימה איתך! נמשיך הלאה. כפי שבטח שמת לב (מי לא שם לב?!) התחילה לה עונת הניהול, ותוך שבוע אחד נפתחו להן ארבע בקשות ניהול. איזה טיפ את נותנת למנהלות החדשות?
מיקה: לא להתייאש גם אם לא הרבה משתתפים להן, כי זה יכול להיות מאוד מבאס.
תהילה: טיפ מהמם. ואיזה טיפ את נותנת למשתמשים רגילים שרוצים לעלות לניהול?
מיקה: לחשוב על רעיונות מעניינים ומגניבים, מהאלה שאתם בעצמכם הייתם משתתפים בהם. וחוץ מזה, כמובן, לכתוב את הבקשה בצורה משכנעת.
תהילה: טיפ מושלם, באמת, אני חושבת שזה טיפ גם לכל מנהל פורום וגם לנו כהנהלה.
מיקה: אולי אני צריכה לכתוב אשכול טיפים.
תהילה: רעיון טוב. השאלה הבאה שלי אלייך היא - איך ההרגשה לסיים את תקופת הניהול של פורום פאנפיקים? את מרגישה שהצלחת לתרום לו? את מרגישה שיכולת לתת יותר?
מיקה: אני מרגישה שעשיתי המון והצלחתי לשנות משהו. אני לא יודעת כמה עוד הייתי עושה, אבל לדעתי זה טוב שהפסקתי לנהל את הפורום ככה ולא בדרך אחרת.
תהילה: תשובה לעניין. כרגע את אחראית עדכונים וידיעות (מזל טוב! תפקיד מכובד), יש תפקיד שאת חושבת שתרצי לעשות בעתיד?
מיקה: אולי אחראית מערכת הפאנפיקים, בעתיד הרחוק יותר.
תהילה: אני בעד! נעבור במעבר חד לנושא קצת אחר. בקרוב יגיע נשף אנשי השנה, יש קטגוריה מסויימת שאת רוצה במיוחד לזכות בה?
מיקה: מנהל הפורום של השנה da.gif
תהילה: בהצלחה בזה ;)
אוקיי, מיקה, במדור שלנו יש גם משימות והמשימה הראשונה שלך מגיעה ממש עכשיו. האם את מוכנה?
מיקה: מקווה שכן.
תהילה: המשימה שלך היא קצת מוזרה, אבל תזרמי איתי. עלייך "ללהק" כל אחד מחברי ההנהלה לפורום שמתאים לו לנהל. אממה, הפורומים שתבחרי צריכים להיות פורומים שלא קיימים בפורטל. לדוגמא, לתם מתאים לנהל פורום ריקוד. בהצלחה!
מיקה: תם - פורום אוכל
את - פורום... דיסני
פלין - פורום כלי נגינה (מצדי שיהיה תת פורום למוזיקה)
רוני - פורום היילי אטוול
עדי - פורום מסע בזמן
מור - פורום תיאטרון
תהילה: כל הכבוד! הצלחת לסיים את המשימה בזמן ובהצלחה. אולי כדאי שנשקול להקים את הפורומים האלה אי פעם. אני אישית אשמח לפורום שכולל שוקולד.
נעבור לסדרת שאלות קלילות, תעני לפי הסדר:
חורף או קיץ?
שחור או לבן?
פייסבוק או אינסטגרם?
לשיר או לנגן?
עט או עיפרון?
מתמטיקה או אנגלית?
ספר או סרט?
פאנפיק או פיקצר?
מיקה: חורף
שחור
פייסבוק, אבל אני לא מעדיפה אף אחד מהם
לנגן
עט (כי פיילוט)
אנגלית
ספר
פאנפיק
תהילה: זה מה שניחשתי שתגידי! באמת!
ולשאלה הבאה, איזה חפץ מהוגסמיד היית קונה במציאות?
מיקה: עט נוצה כי זה מגניב.
תהילה: מנהלת פורום פאנפיקים קלאסית. אנחנו ממש עומדות לסיים. את נמצאת בפורטל כבר די הרבה זמן, מה הדבר הכי גדול שלמדת מהפורטל? על עצמך, על אחרים, כל דבר.
מיקה: למדתי להסתכל על דברים ביותר מדרך אחת.
תהילה: תשובה יפה. שאלה אחרונה לסיום - איך היה בראיון?
מיקה: אם אני אגיד לא כיף את תמחקי את זה בעריכה?
תהילה: כמובן.
מיקה: היה נחמד.

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 1 2016, 17:55 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש

User Posted Image

שלום לכם, חברים יקרים! ברוכים הבאים לפינת "הארי פוטר והיצירות של רוני"!
רגע לפני שאציג בפניכם את היצירה הבאה שלנו, הנה הביצוע של נעם לדפי הצביעה של הגליון הקודם. נו, מה אתם אומרים? (לחצו כאן)
כפי שהבטחתי, עכשיו הגיע הזמן להצגה של נושא המדור הנוכחי. במשך הגליונות הקרובים אנחנו נעסוק...
מדריכים לקוסם המתחיל!
מלבד הידע שצובר כל קוסם, הוא זקוק לגלימה, שרביט ועוד המוני פריטים שאת חלקם נלמד להכין ממש כאן!

הפעם אנחנו נתחיל את סדרת המדריכים בפריט חשוב מאוד לכל קוסם- גלימה. מצטערת על הדלות של המדור בגליון הזה, מבטיחה לפצות בגליון הבא ;)

ציוד:
- בד (איזה צבע שתרצו)
- דבק (בדים, רב תכליתי וכ'ו)
- מספריים/סכין
- סרט (או שתוכלו להשתמש בחתיכת בד ארוכה וצרה)
- תוכלו להוסיף גם מגוון קישוטים: הסמל של הווגרטס; כמו פאטרן פרוש על הגלימה וכ'ו.

1. החליטו באיזה אורך תהיה הגלימה שלכם. תוכלו להחליט על איזה אורך שתרצו- רק תזכרו לסמן את האורך לאחר מכן, פרשו את הבד לפניכם, כמה שיותר ישר, וגזרו את הגלימה לפי מידת הצורך. אם הבד שלכם הוא רחב, זכרו לגזור גם לרוחבו. עדיף לגזור גלימה שתוכל לעטוף אותכם, אך גם פה תוכלו לגזור על פי העדפה.
2. הדביקו את הסרט על חלקו העליון של הגלימה, הוא יחזיק את הגלימה עלינו. אם תרצו, תוכלו לקפל רצועה צרה מהבד על הסרט ולהדביקו כך שלא יראו אותו, אך לא חובה.
3. זהו זה! ממש פשוט וקל, לא? תוכלו להוסיף קישוטים ככל העולה על רוחכם והנה- יש לכם גלימה.
תהנו biggrin.gif

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 1 2016, 17:58 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש

User Posted Image

משתמשים יקרים, או נכון לומר - פוטרהאדים יקרים, שלום רב.
אני יודעת שהמדור הנחמד הזה שייך לידידי היקר פלין, מעיין חיים, חמוץ, אבל הפעם אני משתלטת לו על המדור וחופרת לכם קצת.
אני לא אמתח אתכם יותר מדי ואספר לכם שאני הולכת לדבר אתכם על המחזה שיצא לא מזמן - הארי פוטר והילד המקולל.
אז לפני שאתם מתחילים עם "אבל עדיין לא קראתי!!!" ובורחים מהכתבה כל עוד נפשכם בכם - אל דאגה, לא יהיו ספויילרים.
בתור התחלה אני רוצה לתת לכם את המבט האישי שלי על המחזה, מין תקציר שכזה.
הארי פוטר, הילד התמים בן האחת עשרה שהכרנו, כבר ממש לא בן אחד עשרה - הוא בן שלושים ושבע, אם אתם שואלים - אבל זה לא באמת חשוב. מה שחשוב הוא שהארי מתמרן בין חיי העבודה העמוסים שלו לחיי המשפחה. להארי הממושקף שלנו יש עכשיו כבר שלושה ילדים, ותאמינו לי, זה לא פשוט לגדל שלושה ילדים - אבל בשביל מישהו שגדל בלי אבא ואמא זה קשה עוד יותר. הארי מנסה ללמוד את חיי ההורות (ויש שיגידו שבצורה קצת כושלת) ותוך כדי מנסה שלא לטבוע בתוך העבודה הקשה. מהצד השני נמצא, איך לא, האויב המושבע, האיש והבלונד - דראקו מאלפוי. אבל, הפעם, העלילה לא מתמקדת בדראקו ובהארי אלא בבנים שלהם. ואם אתם חושבים שהבנים גדלו להיות כמו הוריהם - תחשבו שוב. אלבוס סוורוס פוטר וסקורפיוס מאלפוי נהיו לחברים טובים, מה שמסבך את הכל רק יותר. מפה זה רק ממשיך להסתבך, בעיקר כשאלבוס מחליט ללכת ל... בעצם, אני אשאיר לכם לקרוא בעצמכם.
אז זה התקציר שלי למחזה החדש שלנו, תשע-עשרה שנים לאחר מכן.
אתם שואלים אם אני ממליצה לכם לקרוא? כן. האם אני מחשיבה את המחזה לספר המשך? לא. אם אהבתי את המחזה? כן.
נו, אז מה אתם עוד עושים פה? רוצו לקרוא!

User Posted Image
(אל תדאגו, יש גם בעברית)

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 1 2016, 18:02 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש

User Posted Image
פיקפורום AKA סיפור רקע של פעילות
מוגש עם המון הומור עצמי וחפירות מההנהלה

אהלן וסהלן, משתמשים חמודים שלי! דרך אגב, אתם יודעים שאם אנחנו רוצים לתעתק את הצירוף "אהלן וסהלן" מערבית אנחנו צריכים לכתוב "אהלא וסהלא"? כן, כן, יש שם פתחתין! בכל מקרה, מה שלומכם? אני מקווה ששלומכם נפלא, כי יש לי פרק מעולה בשבילכם. והפעם - אתם חלק ממנו! כל מי מכם שנרשם באשכול המתאים בפורום הפקפקן נכנס לכאן (כמובן, כל מי שמילא את כל שדות הטופס!). אז ללא הקדמות מיותרות, אני שמח להציג לכם את הפרק השני של עהב''ה!
סיכום של הפרק השני: אסיפת הנהלה-משתמשים. קאנוני פחות או יותר כמו פורום שאלות/הערות.

"כולם, להסתדר!" קרא מור בייאוש אל ההמון שניצב מולו. כל העיר הגיעה לאספת הפורטל, משום שכולם רצו לדעת מה זה הדבר המוזר שמסתובב ברחובות.
"שקט!" צעק תם. הדיבורים פסקו וכולם פנו להסתכל על הבמה, עליה עמדו כל חברי ההנהלה - טוב, למעט מיקה. היא מיהרה לרוץ אל הבמה כשתהילה סמינה לה ששם היא אמורה להיות.
"טוב, אנחנו פה כדי לשמוע את השאלות שלכם," אמרה תהילה, "אז תנסו להיות קצת בשקט - כן, גם אתן, מאיה ומאיה -" היא הסתכלה על אזור רייבנקלו במבט מאשים ושתי המאיות הסמיקו והפסיקו לדבר - "ופשוט תקשיבו לתשובות שלנו לאנשים אחרים, אולי נענה גם על השאלה שלכם על הדרך."
המון אצבעות הורמו לאוויר, ורוני הצביעה על קס.
"טוב, אז קודם הסתובבתי לי בפורומ''ת כרגיל וניסיתי לגרור איתי משתמשים - לא עבד לי במיוחד - ואז היה שם איזה משהו מוזר שנראה כמו... טוב, כמו כלום, וזה מחק לי את אחת הפעילויות שעבדתי עליה! יש איך לשחזר את זה? אה, וחוץ מזה, פורומ''ת קצת מבולגן."
"זאת הבעיה שלך!" נשמעה קריאה מכיוון הפלפאף - זאת הייתה יובל.
רוני הנהנה, מתעלמת מהקריאה של יובל, "טוב, קס, אני אראה לך איך לשחזר את זה אחר כך, ואין לי כל כך מה לעשות לגבי הבלגון של פורומ''ת. מי עוד רוצה לדבר?"
מיקה הצביעה על הילה, "כן?"
"אז בקיצור," פתחה הילה, "הלכתי לסס''ש כי היה לי איזה קטע לפרסם. הקטע הזה על חבורה של נערים ונערות כזה והכל וזה וממש רציתי ת''ב, אז בקיצור הלכתי לסס''ש כדי לפרסם את זה ואז מה שזה לא יהיה הגיע - זה מזכיר לי איזה משהו שכתבתי עליו לא מזמן, אבל לא משנה - אז בקיצור, באתי לסס''ש כדי לפרסם את זה והדבר הזה הגיע, ואז בדיוק כשבאתי לפרסם זה הרס לי את כל העיצוב של האשכול, ועכשיו כל האשכול מלא במלא קודים לא קשורים! יש שם קודים של פונט למרות שבכלל לא הכנסתי לשם פונט והצבעים ממש השתבשו כי בהתחלה השתמשתי בגוון כזה של סגול ועכשיו זה הפך לכתום! בקיצור, איך אפשר לסדר את זה?"
שרר שקט למספר שניות עד שמור דיבר, "אי אפשר לשחזר את זה, אבל כל עוד הקטע שמור לך זאת לא יכולה להיות בעיה גדולה במיוחד. מי עוד רוצה לשאול שאלה?"
ליה מאזור גריפינדור הרימה את היד.
"כאילו, מה זה הדבר הזה בכלל? כאילו, אני מבינה שזה לא טוב, אבל כאילו, מה זה בכלל?"
"אנחנו מנסים לברר," אמר תם.
"ברגע שתהיה לנו תשובה וכשנדע מה לעשות אנחנו נדווח," הוסיפה עדי.
"עכשיו, מה הקטע?" קרא ג'יימס מכיוון סלית'רין, "מה שזה לא יהיה הגיע גם לאלרג''ה למרות שאין לו את הסיסמא, וזה קצת מבאס כי זה יכול לספר לכולם מה יש בקבוצה."
"אל תדאג," אמר תם, "זה לא יספר שום דבר."
"אני בספק אם לספר זה מה שמעניין את זה כרגע," מלמל פלין.
עוד אנשים הרימו את היד, ופלין הצביע על שקד.
"א. משעמם לי," אמרה, "וב. לאן זה עוד יכול להגיע?"
"אנא אערף," אמרה הדס מכיוון רייבנקלו.
"קוסטה ריקה!" צעקה לילי מכיוון גריפינדור.
"אין לי כל כך מה לעשות לגבי א'," אמר פלין, "את יכולה להשתתף בפעילויות. ולגבי ב' - שוב, כשנדע נודיע."
"למישהו מהפלפאף יש שאלה?" שאלה עדי, "אתם קצת שקטים."
"אין לי שאלה," אמרה שיר, "אני סתם עייפה."
"באמת לא האמנתי," אמר שי מכיוון רייבנקלו, "מה אמרת?"
"אני כל כך נהנית לשמוע כל יום על ההרפתקאות המרתקות שלך," אמרה שחר לשיר, שעמדה לידה.
"אהמ," נשמע שיעול מכיוון - איך לא - רייבנקלו.
"כן, נעה?"
"מאיפה הדבר הזה הגיע?" שאלה.
"שוב," נאנח פלין, "ברגע שנדע נודיע לכם."
"אין לי כוח," התלונן נעם.
טוני הרימה יד, ומיקה הסתכלה עליה במבט שואל.
"רק רציתי להגיד משהו שממש חשוב לי," אמרה טוני.
"והוא?" שאלה תהילה.
"חתוגרי הרים!"
"בסדר," קטע מור את הדיון, "זה מספיק להיום. אם למישהו מכם יש עוד שאלות, קו הטלפון של הערות והארות תמיד פתוח אלא אם כן אנחנו ישנים. אתם מוזמנים ללכת ולהשתתף בפעילויות."
"יש ספיישל חדש בפורום הספרים," אמרה תהילה.
"וגם את ספיישל הוגסמיד!" הוסיף פלין.

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 1 2016, 18:08 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש

ראשונה!
ד״ש לי לי לי ולי
ד״ש ליובל
ד״ש לי לי ושוב לי

-ליה, הרמיוני ג׳יני לונה

כל הכבוד!

-דניאל, Daniel Redeklif

כל הכבוד על הגיליון, היה מקסים!
ד"ש לתמר ולשקד שלא דיברנו כבר שנים.
ד"ש ללילי 3>

-זיו, David Tennant

ד"ש לכל הכתבים \ בטאים \ מעצבים המדהימים 3>

-שחר, FIREMAN SAM

ד"ש ל:
שחר
דףנה
פלג
אשליי
לצוות הכתבים וכל הקשור בפקפקן

-פרופסור מקונגול

ד"ש לעצמי כי אני חולת צומי :(

-טוני, Lily Aldrin

ד"ש ללילי ולמיקה שרק איתן דיברתי בזמן האחרון
וד"ש למאיה שמשרשרת איתי ולאשליי שאני צריכה לדבר איתה יותר

-מאיה, Mackenzie Foy

וואו, בחיים לא כתבתי כאן.
קודם כל כל הכבוד לכל הצוות על ההשקעה, זה ממש יפה.
ד"ש לדפנה ולילי :)
לעפרה עמית ושחר :)
ומאיה בנפרד כי היא מיוחדת :)
ועוד מלא, בפעמים הבאות בטח...

-אשליי, Pudding

פעם ראשונה שלי כל הכבוד לכל הצוות על ההשקעה
ד"ש ליובל
ד"ש להרמיוני
ד"ש לי
ד"ש למאיה

-שי, הוזלי הגדול

תודה רבה לכם על כל הפרגון והתגובות החיוביות וכמובן, ד"ש לכולם!

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 1 2016, 18:17 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש

User Posted Image
והנה, הגענו לסוף הגליון. בטח ראיתם שהצוות שלנו קצת הצטמצם, לכן אנחנו מאוד נשמח אם תצטרפו! חברי הצות של הפקפקן זוכים לחשיפה מוקדמת של הגליונות, מעורבות בהם ומשכורת גבוהה!
תודה רבה לכולכם על הקריאה, נהניתי מאוד ואני מקווה שגם אתם. נתראה בגליון הבא happy.gif

--------------------

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007