האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

המלצה || אשמת הכוכבים
פורסם ב: Jan 10 2015, 16:08 PM
צטט הודעה

Some Infinities Are Bigger Than Other Infinities

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 31888
מגדר:female
משתמש מספר: 45079
חפצי המשתמש: צפה

*ספויילרים בצהוב
אשמת הכוכבים - the fault in our stars
User Posted Image
• שם הסרט: אשמת הכוכבים
• שם הסרט במקום: the fault in our stars
• ז'אנר: דרמה
• במאי: ג'וש בון
• שחקנים: שיילין וודלי, אנסל אלגורט, נאט וולף
• שפה: אנגלית
• שנת יציאה: 2014
• זמן ההקרנה: 120 דקות

• תקציר: הייזל וגאס הם שני צעירים בעלי הומור חריף, המזלזלים בקונפורמיות. בין השניים קיימת אהבה שסוחפת אותם למסע מרתק. מערכת היחסים שלהם מופלאה אף יותר בהתחשב לבלון החמצן ששומר על הייזל בחיים והבדיחות של גאס על רגל הפרוטזה שלו - כנראה שככה זה כשנפגשים במתאהבים בקבוצת תמיכה של חולי סרטן...
• תקציר שלי: הסרט עוקב אחר חייה של הייזל; נערה דכאונית וחריפה, חולה בסרטן בלוטת התריס שהולכת לקבוצת תמיכה ושם פוגשת את אוגאסטוס ווטרס; נער הגדול ממנה בשנה, שהיה חולה גם הוא בסרטן אך הבריא. השניים מתידדים די מהר ומתאהבים אחד בשני. אך לא כזה קל לשמור על רומנטיקה כשאת חולה בסרטן...
• הדמויות האהובות עלי מהסרט: וואו. יש הרבה דמויות שאהבתי בסרט הזה. אני חושבת שהכי הכי הכי אהבתי את הייזל. כל כך התחברתי אליה. אל ההומור החריף שלה, אל הדכאוניות שלה ואת הקושי שלה בלמצוא חברים חדשים. הייזל היא דמות מצחיקה מאוד ופשוט נהדרת שאי אפשר להתאהב בה בציניות שלה. בנוסף, השחקנית ששיחקה אותה בסרט פשוט העבירה את הרגשות של הייזל בצורה מדהימה.
עוד דמות שאהבתי בסרט היא אייזק. אני לא יודעת אפילו למה. אני חושבת שבגלל שגם הוא ציני כזה וכל-כך אנושי. שאמנם הוא עיוור בשתי עיניו הוא עדיין לא מאבד תקווה. למרות שבאמצע הסרט, כשמוניקה נפרדה ממנו הוא פשוט שקע בדיכאון ולא הפסיק לבכות, הוא שבר לאוגאסטוס חצי מהחדר. זה היה כל כך מצחיק אבל עצוב XD
• לאיזה גילאים אני חושב/ת שהסרט מתאים? ולמה? אני חושבת שהסרט הזה מתאים ל13-14+ כי הוא עוסק בנושא שיש אנשים שבשבילם זה מאוד כבר ומאוד קשה. (למרות שהסרט הזה הוא לא סרט כבד כמו כל סרט-סרטן, על פי דעתי) לדעתי יש שם גם קטעים טיפה.. לא מתאימים לילדים קטנים. אז 13-14.
• מה מיוחד לדעתי בסרט זה? ולמה אני ממליץ/ה עליו? לדעתי מה שמיוחד בסרט הזה זה שהוא סרט שעוסק בנושא כל כך כבד בצורה כל כך... פשוטה. אם היו נותנים לי לקרוא את התקציר של הסרט בליט לראות את רשימת השחקנים ובלי לראות המלצות, לא בטוח שהייתי רואה כי הייתי נרתעת. הסרט הזה גם נותן הרבה מאוד פרופורציות לחיים. הוא נתן לי לראות שיש אנשים עם בעיות שאפילו אי אפשר להשוות לשלי, אבל הם מתמודדים עם זה. ולדעתי זה מה שמדהים בסרט הזה.
מה שעוד אני אוהבת בסרט זה את השחקנים. אלה פשוט שחקנים מעולים שמתאימים בול לדמויות (למרות שלפי הספר אייזק אמור להיות בלונדיני אם אני לא טועה). הם מצליחים לגלם את הדמויות שהם צריכים לגלם בצורה פשוט מדהימה, מה שעוד יותר גורם לי להעריך אותם כי אלה דמויות לא פשוטות כל כך (לא קל לגלם חולי סרטן, נכון?)
לדעתי גם למרות שהבמאי הוריד כמה קטעים מהספר בסרט, שמזה קצת התבאסתי כי אלה היו קטעים מצחיקים ונחמדים שצחקתי מהם כשקראתי את הספר (משחק הידאו XD) הסרט עדיין היה מדהים והוא הסרט האהוב עליי.

• תמונות:
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
• טריילר:

• ציטוטים:
אני פשוט אשים תמונה שתסכם את כל הציטוטים האהובים עליי מהספר והסרט.
User Posted Image
הנה קישור כדי שתוכלו לראות באיכות יותר טובה:
https://img0.etsystatic.com/033/0/7740179/i...409216_68vf.jpg

--------------------
FLOP- 🐳 - Shailene Woodley - 🐳 - Grumpy Cat - 🐳 - The Fault In Our Stars
User Posted Image User Posted Image
❆ ❆ ❆

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 10 2015, 16:11 PM
צטט הודעה

בילי ג'ו ארמסטרונג נולד חמוד

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2019
משתמש מספר: 44998

כל הכבוד על ההשקעה. גם אני קראתי את הספר, והוא פשוט מקסים 33>
עוד לא יצא לי לראות את הסרט, אבל אני רוצה לראות.

--------------------
שיר בילי ג'ו ♦ מוזיקה

אני צריךה גיף יפה

User Posted Image

.I Love him

---------
פורסם ב: Jan 10 2015, 16:20 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 5050
משתמש מספר: 43490

כל הכבוד ♥
רואים שהשקעת (:

---------
פורסם ב: Jan 11 2015, 09:32 AM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

אחד הסרטים ההכי אהובים עליי בכל הזמנים.
המשחק של כל השחקנים שם פשוט מדהים, הסיפור עצוב ואמיתי כל כך, כי יש אנשים שככה נראים החיים שלהם - והסוף לא צפוי. הסרט באמת גרם לי לבכות, ואני לא בנאדם שבוכה מסרטים. את הסרט ראיתי במחשב, ופשוט נשפכתי על המקלדת מרוב עצב.
את הספר דווקא לא קראתי, אבל אני רוצה לקרוא אותו מתישהו, פשוט אני צריכה קודם לקנות עוד המון ספרים כי יש לי רשימה מאוד ארוכה.
מה שכתבת בדמויות האהובות עלייך - אייזיק בהחלט אחת מהדמויות האהובות גם עליי. אני גם אוהבת את הייזל, נכון, אבל אייזיק פשוט אדיר כל כך ואי אפשר לא להתאהב בו.
תכלס, יש ציטוט אחד ששכחת. אני לא יודעת איך אומרים אותו באנגלית, אבל בעברית: "ביחד יש לנו חמש רגליים, ארבע עיניים ושתיים וחצי ריאות בריאות. אבל יש לנו גם עשרים ביצים, אז אני ממליץ לך להיכנס לבית שלך הכי מהר שאפשר. תודה." - אוגאסטוס לאמא של מוניקה, שהם הפציצו את האוטו שלה בביצים. פשוט התפקעתי מצחוק באותו רגע, אני חייבת להודות.
הסרט הזה פשוט צוחק על החיים. אין מילה אחרת לתאר את זה - הוא צוחק על החיים בסרקסטיות ומנסה להסביר לנו שכל פעם שאנחנו מתלוננים על משהו שאין לנו או שאנחנו רוצים או שמפריע לנו, תמיד יש אנשים במצב יותר קשה ששמחים שיש להם את מה שיש להם. זה פשוט צוחק עלינו ועל החיים, מנסה להסביר לנו שאין לנו על מה להתלונן כי בתכלס יש לנו את כל מה שצריך כדי לנהל חיים נורמליים.
הסרט הזה ממש שינה אותי. הוא נתן לי נקודת מבט שונה חלוטין על החיים, התעסק לי במחשבות וגרם לי להזיל נהר של דמעות.
סיקור מעולה. המשיכי כך! happy.gif

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 11 2015, 11:20 AM
צטט הודעה

?Aren't Ordinary People Adorable

פרטי משתמש
חרמשים: 36649
משתמש מספר: 48604

אני מודה שעוד לא ראיתי את הסרט, אבל אחרי הסיקור שלך אני מתחילה לחשוב שיש לי חור בהשכלה בגלל זה.

--------------------

| | suz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

...If I Might Interject

---------
פורסם ב: Jan 11 2015, 16:00 PM
צטט הודעה

אם זהו רק תרגיל זה אכן תרגיל מוצלח

פרטי משתמש
חרמשים: 60540
משתמש מספר: 48644

אויש, הסרט הזה... חוץ מטיטאניק והיומן, עוד לא בכיתי בסרט ככה כמו שבכיתי בסרט הזה.
קודם כל אני רוצה לדבר על השחקנים. לרוב, לוקחים שחקנים לסרטים כאלה שהם יפיי תואר בצורה כמעט לא אנושית (הכוונה בסרטים כאלה לסרטים רומנטיים מרגשים, שהם די מיינסטרים. קחו לדוגמא את נוטינג היל, או את טיטאניק, או את היומן). בסרט הזה, השחקנים נראים כמו בני אדם נורמליים לגמרי שאפשר לפגוש ברחוב.
כמובן, שיילין וודלי היא יפהפייה בעיניי, אבל יש לה יופי פשוט: בסרט היא כמעט לא מאופרת (חוץ מאיפור בסיסי ששמים כדי שהיא תראה טוב במצלמה), למרות שבדרך כלל מאפרים שחקניות כדי להפוך אותן לכל כך יפות שזה כמעט בלתי אפשרי. גם אנסל הוא לא בדיוק התגלמות היופי וכליל השלמות, אבל אין שחקן שמתאים יותר ממנו לשחק את גאס. הוא מתוק, עם חיוך נהדר, ואני כל כך שמחה שבחרו בו לשחק בסרט ולא באיזה שחקן עם פרצוף פוטוגני וקוביות בבטן.
ואני לא מדברת רק על הראשיים - גם כל המשניים: ההורים של הייזל, אייזק, האנשים בקבוצת תמיכה. הם לא יפים (יפים במובן שאמרתי קודם), לא מרשימים פיזית, אבל פשוט שחקנים מעולים.
העלילה... נהדרת, מה אני כבר יכולה להגיד. הסרט והספר כבר נטחנו מכל הכיוונים, ה"אוקיי? אוקיי" הזה כבר יצא לי מכל החורים, אבל אני פשוט אוהבת את הסיפור הזה. יש בו משהו נורא אמיתי וכן, שאומר - אלה החיים, וצריך להתמודד איתם. בעיניי, העבירו את העלילה של הספר בצורה פשוט מדהימה לעיבוד קולנועי, כל כך פחדתי שיהרסו את זה ויהפכו את זה למשהו קיטשי ומטומטם (הספר הזה יכול בקלות להפוך לקיטשי ומטומטם), אבל הייתי פשוט מאושרת בסוף (למרות שבכיתי כמו תינוקת בת שנה).

סרט נפלא, אני ממליצה לכל מי שלא ראה את הסרט.

--------------------
עמית - א. עדכונים וידיעות ומנהלת האתר בדימוס - אנושית - מאושרת

---------
פורסם ב: Jan 11 2015, 16:39 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 12141
מגדר:
משתמש מספר: 41362

זה אחד מהסרטים שממש בכיתי בהם. המון.
הבחירה של השחקנים הייתה מצוינת,מהסיבות שעמית ציינה למעלה.
זה היה אחד מהעיבודים הטובים ביותר שראיתי של ספר לסרט, ומבחינתי זה כמעט פלא קולנועי, כי יש המון סרטים מהז'אנר הזה שיוצאים לאחרונה, ורבים מהם מצליחים להרוס את החוויה. (לא כולם,כמובן.)
סרט מומלץ ביותר.
כל הכבוד על הסיקור, הוא נהדר.

--------------------
Chloe ♣I've a gun♣Lucifer's partner♣

User Posted Image
User Posted Image

כינוי משותף עם...השטן
?

I don't know what your deal is, but you make me a better detective

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007