האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

שכונת סיתוונית || תם
פורסם ב: Nov 28 2015, 15:43 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223
חפצי המשתמש: צפה

שכונת סיתוונית, בניגוד לשכונות אחרות בעיר, הייתה מלאה באנשים שונים ומשונים; יכולתם להגיע לשם רק כדי לומר שלום לבני המשפחה שלכם, ולצאת משם עם מתנות ואיחולים שיכולים להספיק לכם לשנים רבות נוספות. למען האמת, שכונת סיתוונית הייתה מוכרת בכל הארץ בזכות האנשים שיצאו ממנה; סופרים, מדענים, מתמטיקאים, פוליטיקאים ועוד רבים אחרים שהיו מוכרים ביותר בישראל גדלו וחיו בשכונת סיתוונית.
כולם הכירו את כולם בשכונת סיתוונית. הילדים למדו כולם באותו בית הספר, ההורים עבדו כולם ביחד, והקשישים חיו ביחד באותו בית אבות. כולם ידעו על כולם את הכל בשכונת סיתוונית - לא הייתה לך דרך לשמור על משהו בסוד, גם אם לא היית מספר לאף אחד.
אנשים עלולים לחשוב ששכונת סיתוונית זו שכונה רעה ומפחידה, אבל האמת היא ששכונת סיתוונית היא אחת מהשכונות הטובות ביותר. אני אוהבת את השכונה שלי - לא הייתי עוברת מפה לעולם, גם לא בעד ההון הכי גדול שבעולם. נולדתי בשכונת סיתוונית, גדלתי בה ואני מתכוונת גם להתבגר ולהזדקן בה. אולי אתם תגידו שאני סתם ילדה משונה בת שתים עשרה, אבל אני אוהבת את שכונת סיתוונית שלי.
החיים שלי בשכונת סיתוונית הם החיים הכי טובים שאני יכולה להעלות על הדעת. אולי אתם תגידו שזה מוזר, כי לא הייתי בשום מקום אחר כדי להשוות אליו; אבל אני אוהבת את החיים שלי בשכונת סיתוונית. כולם אוהבים את החיים שלהם בשכונת סיתוונית, בין אם הם מודעים לכך ובין אם לא.
קוראים לי איילת. אני לומדת בבית ספר "שחר חדש", כמו כל הילדים האחרים בשכונת סיתוונית. אני מכירה את המורות שלי עוד לפני שהגעתי לבית הספר. אחת מהן, המורה אור, גרה בדירה שצמודה אליי. המורה אור הייתה המחנכת שלי בכיתה א'. שגיליתי שהיא המחנכת שלי שמתי לב שכל שאר הילדים בבית הספר מקנאים בכיתה שלי - אחרי ששאלתי כמה אנשים, גיליתי שהמורה אור היא מורה מאוד נחשקת. "מפיצה אור בכל כיתה שהיא נכנסת אליה," הם אמרו לי בחיוך.
אני גרה בבית עם ההורים שלי ואחותי הגדולה - טוב, לא מדוייק להגיד שאחותי הגדולה גרה איתנו; היא בת תשע-עשרה ועכשיו היא בצה''ל. היא כל הזמן סיפרה לי שהיא רוצה להיות בצבא, לשרת את המדינה שלנו בכבוד ולהגן עליה. היא מאוד פטריוטית, אחותי הגדולה. לפעמים אני אומרת לה, "שיר, תפסיקי לדבר על צה''ל!" כשאני אומרת לה את זה היא מחייכת אליי ומושכת בכתפיים.
החברה הכי טובה שלי זו גילי. היא לומדת איתי בכיתה ויש לה שיער ג'ינג'י מתולתל-מתולתל ונמשים מפה ועד אירופה, כמו שהיא לפעמים אומרת. גילי היא ילדה קופצנית עם חיוך ממזרי, מה שגורם לרוב המורות להגיד לה "שלא תעזי אפילו לחשוב על זה!" עוד לפני שהיא פותחת את הפה. גילי אוהבת לרקוד, בדיוק כמוני, אבל היא מאוד מגושמת עם התנועות שלה. לא פעם ולא פעמיים היא שברה אחד מהכדים של אמא שלה בזמן שניסתה לעשות פירואט.
אני אוהבת לרקוד, לשיר, ללכת לצופים ולכתוב אוטוביוגרפיות לעצמי - בדיוק כמו שאני עושה עכשיו. החלטתי שהאוטוביוגרפיה הראשונה שלי תתאר את החיים שלי בשכונת סיתוונית הנפלאה, שבה גרתי כל ימי חיי ובה אגור עד שאפגש עם המוות.
כולם יכולים להגיד ששכונת סיתוונית זו השכונה הכי טובה שיש. אנחנו כולנו חברים טובים; גם הילדים, גם המבוגרים וגם הקשישים. בעצם, אנחנו כמו משפחה אחת גדולה, פה בשכונת סיתוונית.
אני ממליצה לכם לבוא לבקר אותנו בשכונת סיתוונית. אתם תצאו מפה עם מתנות ואיחולים שיספיקו לכם לשנים רבות נוספות. אולי אפילו תפגשו פה מישהו שיהפוך מפורסם ומצליח בעתיד - יש הרבה כאלה פה בשכונת סיתוונית.

ת''ב בלבד happy.gif
*עבר ביטוא

הודעה זו נערכה ע"י Nico Di Angelo ב Nov 28 2015, 16:36 PM

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 28 2015, 16:35 PM
צטט הודעה

ALL FOR THE GAME

פרטי משתמש
חרמשים: 101767
מגדר:female
משתמש מספר: 41384

קטע יפה ונחמד מאוד. בהתחלה לא הבנתי לאן הסיפור מתקדם, ואז הסוף הסביר לי וזה היה נהדר.
אני לא ממש יודעת להעיר לך על המבנה כאוטוביוגרפיה כי אין לי למה להשוות, אבל כן יש לי הערה אחרת (אני אתעלם מדברים שקשורים לביטוא כי כתבת שהקטע עדיין לא עבר כזה): הפריעה לי כמות הפעמים שהצירוף "שכונת סיתוונית" חזר על עצמו בקטע. הרגשתי שהמספרת מאוד אוהבת את המקום, אבל זה פגע לי ברצף והזרימה של הקריאה. אני ממליצה לך לנסות לראות איפה יש מקומות שבהם את יכולה להחליף את "שכונת סיתוונית" במילים אחרות.
בסך הכל הקטע מאוד יפה ואני אוהבת את הסגנון שלך, רק שלדעתי יש לך קטעים קצת יותר טובים.
מקווה שלא נעלבת, ממש לא הייתה לי כוונה לפגוע. ושוב, הסגנון שלך מקסים וזה יפה 3>

--------------------

מיקה - לשעבר א. עדכונים ומערכת הפאנפיקים - כותבת ומציירת - כאן לפעמים
מנהלת הפורום לשנת 2016 - מוזיקת מטאל ורוק - החלקה על הקרח - All For The Game

User Posted Image
T"Thank you," he finally said. He couldn't say he meant thanks for all of it: the keys, the trust, the honesty and the kisses. Hopefully Andrew would figure it out eventually. "You were amazing."g
Nora Sakavic, The King's Men -

---------
פורסם ב: Nov 28 2015, 16:37 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

החזרה הזו מכוונת. רציתי להדגיש כמה שיותר את השם של השכונה :)
תודה! happy.gif

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007