האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור || Cabasuka Gakuen, לסיקור כללי.
פורסם ב: Jan 14 2017, 21:36 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521454
מגדר:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
בתמונה - הקאסט הראשי לעונה זו.
שם הסדרה: קאבאסוקה גאקואן (Cabasuka Gakuen) - ביפנית, キャバすか学園. בתרגום חופשי - תיכון קאבאסוקה. נכתב גם בתור קאיאבאסוקה גאקואן (Kyabasuka Gakuen)
ערוץ שידור: הולו (Hulu), ניפון טאלאו'יג'ן (Nippon Television)
עונה מספר: 6
מספר פרקים: 10
תקופת השידור של עונה זו: העשרים ותשע לאוקטובר 2016 - הארבע עשרה לינואר 2017.
שפה: יפנית
ארץ מקור: יפן
זמן פרק בממוצע: 30 דקות בערך
ז'אנר: בית ספר, דרמה, ג'יי דרמה (ג'יי כמו יפן), קומדיה, סדרת נעורים
תסריטאים: מפעל מוטוזאנבו, אנדו סאטסו
שיר פתיחה: היי טאנשיין
שיר סיום: היי טאנשיין
כותבים: הכותב המקורי הוא אקימוטו יאסושי.
מפיקים: האג'ימה יאגי, טקאשי קובוטה, נאקאקוקי טסויושי, טסוג'ימוטו טאקאנורי, וואטאנאבה טומואקי, שיגאקאטסו הונדה, הוריו סאייה.
מוזיקה: מאקיטו טארו.
ימי שידור: יום שבת, חצות ו55 דקות עד אחת 25 לפנות בוקר.
רייטינג כללי: לא ידוע.

אזהרה - אומנם בעונה הזאת יש קצת פחות אלימות, אבל הסדרה עוסקת בנושאים שהם לא כל כך לילדים, במילים עדינות. שקלו אם אתם באמת יכולים לראות אותה לפני שאתם עושים זאת.

תקציר עונה זו:
העונה הזאת נכנסת איפה שהוא בין העונה הרביעית לחמישית, יותר נכון אחרי החמישית רק שעיוותו את כל מה שהלך בחמישית לגמרי. כאילו החמישית לא קרתה, בקיצור. בכל מקרה, בית הספר המוכר והאהוב שלנו בקריסה - הממנים שלו פשטו את הרגל, ו...טוב, מי ירצה בדיוק להיות המימון הכספי של בית ספר שהתלמידות אפילו לא לומדות בו? סאלט עזבה את בית הספר, ולכן ההנהגה היא בידיים של סאקורה משמע הכל אבוד, בואו נזכור מה קרה בפעם הקודמת שהייתה לה תוכנית גאונית. בכל מקרה, בהנהגת סאקורה ראפאפא ושאר תלמידות בית הספר הופכות להיות מארחות בבר העונה לשם "אקוויריום" - הן אומנם לא בנות 15 כיוון שכולן פשוט חוזרות על השנים שלהן בלימודים שוב ושוב, אבל הן גם לא ממש בגיל לעבוד בזה. המטרה שלהן היא להשיג כמה שיותר כסף כדי להציל את בית הספר. רק שהדבר כלול בעסקה מפוקפקת מאד עם בעל המקום, וכמו כן, מהר מאד מתגלה שבמקום מסתובב רוצח. הישארו איתנו לראות איך תוכנית גאונית מספר 2 של סאקורה מתקדמת (סליחה, אני אפסיק.)

דמויות ראשיות לעונה זו:
* כאשר הציגו את העונה לראשונה היו 4 דמויות ראשיות, אך אני אוסיף דמות נוספת כדי להציג את הצד "היריב" בסדרה.

User Posted Image
סאקורה \ סאמה-צ'אן (Sakura \ Same-chan) (מייאוואקי סאקורה). סאקורה היא למעשה אותה סאקורה ראש נעל שאנחנו מכירים מהעונות הקודמות, רק שבתור מארחת היא הופכת להיות סאמה-צ'אן, שזה כריש. אל תדאגו, מדובר עדיין באותה ילדה שאפתנית שנחושה להציל את בית הספר שלה ולהיות בראש. היא מוכנה ללכת רחוק כל כך למען בית הספר שהיא חותמת על עסקה עם אדם מפוקפק למדי - עסקה שבסופו של דבר, הולכת לפגוע רק בה ולא בכל בית הספר, מה שרק מראה על הנאמנות שלה. כמו כן, כרגע היא הראש של ראפאפא.
נ"ב - כל ההערות שלי לגבייה הן מאהבה בלבד, תשאלו את קס והדס. היא אומנם ראש נעל אבל היא ראש הנעל היקרה שלי. כן, סליחה, זהו.

User Posted Image
סנטר \ קוראגה-צ'אן (Center \ Kurage-chan) (מאטסוי ג'ורינה). סנטר היא הסנטר היקרה שלנו שאיך שהוא שרדה כבר מאז עונה שתיים. היא לא חלק מבית הספר יותר, היא עזבה כבר לפני - כדי להיות מארחת. יש לה מערכת יחסים לא ברורה עם האחראי על המקום, אבל אי אפשר לאמר שהיא לא יודעת מה היא עושה, שלא לדבר על זה שהיא פחות או יותר מצילה את כל השאר שם כשצריך. גם היא מעוניינת להציל את בית הספר, שאומנם היא לא חלק ממנו יותר אבל הוא עדיין מקום שקרוב לליבה.

User Posted Image
(ימין) אואטאבה \ מאגורו-צ'אן (Otabe \ Maguro-chan) (יוקויאמה יואי). זוכרים את אוטאבה? גם היא איך שהוא עדיין מסתובבת פה אחרי כל העונות. בכל מקרה, כמובן שכשלמנהיגה יש רעיון היא תלך אחריה. היא לא הכי בעדו בלשון המעטה, אבל גם היא מעוניינת להציל את בית הספר. לא לדאוג, היא נשארה הדמות האדירה שהיא, והיא לא תיתן לאף אחד לפגוע בבנות של מאג'יסוקה.
קאטסוזאטסו \ טאיצ'אן (Katsuzetsu \ Taichan) (קודאמה הארוקה), אותה אחת שהגיעה היישר מפוקואוקה כדי להלחם בסאקורה. כאן, אני חייבת לאמר, התפקיד שלה מזערי באופן מדהים ביחס לדמות ראשית. טאי-צ'אן, לעומת קאטסוזאטסו, היא דמות הרבה יותר "קלילה", אם אפשר לקרוא לזה ככה. בונוס - למרות שטאי זה כמובן סוג של דג, השחקנית קודאמה הארוקה אמרה שהיא חושבת שבחרו לה את השם הזה בגלל שבמבטא של המקום ממנו היא (וסאקורה) הגיעה משתמשים הרבה ב"טאי" בסיום של משפטים.

User Posted Image
אנטוניו (Antonio) (יאמאמוטו סאיאקה). זוכרים את המנהיגה של בית הספר היריב? אז היא השתגרה לקימונו של דודה עם סלים, והגיעה גם לכאן! סתם, סתם. אנטוניו היא מנהיגה גם הפעם, רק שהפעם היא מנהיגה של מקום האירוח שמתחרה מול המקום של הבנות שלנו ממאג'י - כי איך אפשר שלא, כמובן. שמו של המקום הוא "איקה איקה טאטו". לצידה הרבה בנות ישנות, וגם הרבה בנות חדשות. כמובן, המטרה שלהן זהה - לנצח את מאג'יג'ו, בתור מארחות או בתור תלמידות בית ספר.

דמויות נוספות לעונה זו

אקווריום:
- קיזאקי יוריה, מאג'יק \ גארי-צ'אן (Magic / Gari-chan)
- אוקאדה נאנה, קאטאבוטסו \ קאראיי-צ'אן (Katabutsu / Karei-chan)
- טאקאהאשי ג'ורי, אומונה \ איוואשי-צ'אן (Uonome / Iwashi-chan)
- אושימה ריוקה, קוסאגי \ אנקו-צ'אן (Kusogaki / Ankou-chan)
- מוקאיצ'י מיון, ג'יסאדאי \ פוגו-צ'אן (Jisedai / Fugu-chan)
- קוג'ימה מאקו, קאמיסורי \ איקה-צ'אן (Kamisori/ Ika-chan)
- קומייאמה הארוקה, איקיזאמה \ איסוגיצ'אקו-צ'אן (Ikizama / Isoginchaku-chan)
- נאקאי ריקה, שיווקאי \ נודוגורו-צ'אן (Syuukai/ Nodoguro-chan)
- טומונאגה מיו, בויומי \ טאטסונוטושיגה-צ'אן (Bouyomi / Tatsunootoshiga-chan)
- קוג'ינה יואי, מירור \ קיסו-צ'אן (Mirror / Kisu-chan)

דמויות מאקווריום המצטרפות במהלך העונה:
- איריאמה אנה, יוגה \ אירוקה-צ'אן (Yoga \ Iruka-chan)
- קאטו רנה, דודובוסו \ נאמאזו-צ'אן (Dodobusu \ Namazu-chan)
- וואטאנאבה מאיו, נאזומי \ אוטסובו-צ'אן (Nezumi \ Utsubo-chan)
- קוג'ימה הארונה, קוג'יהארו \ קונבו-צ'אן (Kojiharu \ Konbu-chan)
- קאשיוואגי יוקי, קאשיוואגי \ אנאגו-צ'אן (Kashiwagi \ Anago-chan)
- מאטסואוקה האנה, מאטסואוקה \ וואקאסאגי-צ'אן (Matsuoka \ Wakasagi-chan)
- סאשיהארה רינו, סקנדל (Scandal)
- שימאזאקי הארוקה, סאלט \ פלנקטון

איקה איקה טאטו
- יאגורה פווקו, קורובארה (Kurobara)
- שירומה מירו, שירוגיקו (Shirogiku)
- סוטו ריריקה, טאטסוגאקו (Tetsugaku)
- שיבויה נאגיסה, האצ'יקו (Hachiko)
- מוטו טומו, טסון (Tsun)
- קאוואמוטו סאיה, רוקי (Rookie)
- יושידה אקארי, רד (Red)

דמויות נוספות המגיעות במהלך הפרקים:
- נישינו נאנאסה
- פוקואוקה סיינה
- גוטו מואה
- יומוטו אמי
- שימוגוצ'י הינאנה
- איצ'יקאווה מאנאמי
- יוקושימה אארי
- טאקאהאשי קירה
- אומורי מיו
- אוגאסאווארה מאיו
- סאסאקי יוקארי
- מייאזאקי מיהו
- מוגי שינובו
- אבה מאריה
- אייגאסה מואה
- קוג'ימה נאטסוקי
- טאקיטה קאיוקו
- אוקאדה איאקה
- מאטסומורה קאורי
- סודה אקארי
- פורוהאטה נאו
- פוטאמורה הארוקה
- סודה סארינה
- שיראישי מאי
- שינוזאקי איאנה
- שיראישי מאי

דמויות נוספות שלא לוהקו מתוך הלהקה שמככבת בסדרה:
- סאיאונג'י קאגאטורה (Saionji Kagetora)
- בלאק סויט \ סאטושי (Satoshi / Black Suit)
- סואקי צ'יקון
- קאגאאי טושיאה
- קאג'יהארה זן
- אבה ריואהי
- צ'יקאי טושיאה
- אקאטה קוקי
- אושיקאווה מאקוטו
- אצ'יגוצ'י אקימאצ'י
- קוצ'י קאזומאצ'י
- יאבאקי יוסוקה
- אינאבה יו
- יאמאקי יונאי
- יאמאדה יוקי
- טאקיי סו
- אוסואי מאצ'יהירו
- מיזונו טומונורי
- מימאדה מאטאזו
- סודה קוניהירו
- סוקימוצ'י טאיזו
- נוזי יושיהירו
- סוזוקי טאקאיוקי
- טאקאזי טורונוסוקה
- נאקאיאמה מאסאי
- קיקאטה מאצ'ינובו

נשבעת לכם שלעשות את רשימת השחקנים היה הכי מייאש

טריילר:

דעה אישית:
זה יגמר מתי שהוא?!
סתם, נו. בזמן שכתבתי את הסיקור הזה נעזרתי במבנה של הסיקור שעשיתי לעונה החמישית, ופחות או יותר צחקתי על עצמי שבאמת חשבתי שזה יגמר. אפילו שהם דאגו לסיים את זה באופן מאד ברור (אם אתם שואלים אותי בכל אופן) בעונה החמישית, איך שהוא הכל חזר אחורה ויש לנו גם עונה שישית במספר. בסופו של דבר, מי אני שאתלונן. אהבתי את כל העונות עד כה ולמען האמת, שום דבר לא הפך לגרוע יותר מעונה לעונה פרט לכמות הפעמים שבה אפשר לחזור על אותו הדבר. ובכל זאת, יש לי קצת ביקורת על זה.
אני מניחה שאפשר להבין, אבל אני מדברת על כל עניין הקונספט - בית האירוח הזה, כשהשחקניות חלקן לא כל כך מבוגרות (סאקורה בת 18, וג'ורינה בת 19, לדוגמא) וגם כשזה...טוב, זה לא מה שציפיתי מהדרמה על תלמידות בית ספר להיות. אז הן כבר לא תלמידות בית ספר וזה שינוי קונספט מעניין והכל, אבל היו כמה קטעים בדרמה - בהתאם לקונספט - שפשוט אמרתי עליהם לא. אני לא הכי שלמה עם הקונספט או עם הרעיון הכללי של העונה הזאת, אבל בסופו של דבר אני לא יכולה לאמר שלא אהבתי. אחרת לא הייתי הולכת לסקר את הסדרה הזו ברגע שהיא נגמרה, נכון?
מה כן אהבתי? כל מיני דברים. אומנם העברתי כאן ביקורת על שינוי הקונספט של הסדרה, אבל אני חייבת לאמר שזה היה מעניין. אני לא חושבת שעוד עונה שבה הן רבות אחת עם השניה ברחבי בית הספר הייתה מושכת אותי כל כך לצפות, ומן הסתם גם לא את כל האחרים. ככה שהשינוי היה מרענן ומעניין, וסוקרנתי ולכן צפיתי בסדרה ממש במקביל לשידורים שלה. המשחק של הבנות גם היה טוב - בין אם זה סאקורה וג'ורינה שאני חושבת שאני אסיים תיכון והן ימשיכו להיות דמויות ראשיות בסדרות של הלהקה הזאת, לבין כל מיני שחקניות חדשות בקאסט כמו נאקאי ריקה, שזו הפעם הראשונה שהיא לוקחת חלק במאג'יסוקה והדרמה השניה שלה.
לסיכומו של דבר, רציתי ולא רציתי עוד. אני חצי מקווה שהם לא ימצאו דרך להמשיך לעוד עונה, למרות ש...ובכן, ברור לי שזה יקרה! אם הם הצליחו להמשיך אחרי עונה חמש הם יכולים להמשיך אחר כל דבר. אני רק תוהה באיזה שלב יגמרו להם הרעיונות, או באיזה שלב הקהל כבר יתעצבן. אני עדיין ממליצה מאד, לכו לצפות!
אה, וחוץ מזה, אני חייבת לאמר ששיר הפתיחה והסיום (היי טנשיין) הוא פשוט שיר שלא יצא לכם מהמוח. אז גם אם אתם לא בקטע של הסדרה תשמעו את השיר, הוא ידבק לכם למוח ואז תיהו חייבים לראות את הסדרה.

תמונות:

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 14 2017, 22:15 PM
צטט הודעה

I'll keep my eyes down

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 19093
משתמש מספר: 55695

אני לא בוכה, יש לי סיקור משעשע בצורה יוצאת דופן שאשכרה גורם לי להרגיש שזה היה טיפה פחות מהדבר הכי מזעזע בעולם- בעין.
דמיינו את זה בנשימה אחת. הסיקור נהדר. כמות השחקניות פה מפחידה גם אותי XD אני עדיין לא מתכננת לצפות בסדרה, ככל הנראה, אלא אם כן אני אנסה לגרום לעצמי לכאב ראש נוראי, אבל הסיקור נהדר ממש.
אני אוהבת אותך קאמה happy.gif

--------------------
User Posted Image
22 - את/מעורבת - My nonsense

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 15 2017, 18:43 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
משתמש מספר: 38229

כל הכבוד על הסיקור! הסיקור שלך מנוסח נפלא ובהומור וכיף לקרוא אותו. הוספת המון מידע נוסף ותמונות שהרחיבו את הסיקור מאד. אני עוד אי שם באמצע עונה אחת, ככה שעוד הרבה זמן אני אגיע לזאת. זו רק אני או שזו מלחמה בין אייקייבי לאנאמבי במטרה להעיף את אנאמבי כבר? XD
סיקור מהמם! נוסף ללינקייה happy.gif

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007