האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות || מאיה הארט
פורסם ב: Feb 17 2017, 15:12 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543612
מגדר:female
משתמש מספר: 41708
חפצי המשתמש: צפה

מאיה הארט || Maya Hart
User Posted Image

שם הדמות: מאיה פנלופה הארט, Maya Penelope Hart
שם הסדרה ממנה היא לקוחה: העולם של ריילי, Girl Meets World
שחקנית: סברינה קרפנטר, Sabrina Carpenter
גיל הדמות: 15, נכון לעונה האחרונה
תאריך לידה: ינואר 2001, לא ידוע תאריך מדויק
מקום מגורים: ניו יורק, ארה"ב
משפחה: קייטי הארט (אמא), קרמיט (אבא), שון האנטר (אבא חורג, אימה התחתנה איתו בעונה האחרונה)
מקצוע/תפקיד: תלמידת תיכון, נכון לעונה האחרונה

מידע על הסדרה

הסדרה היא סדרת בת של הסדרה "Boy Meets World", שמספרת על ריילי, הבת הבכורה של טופנגה וקורי מתיוס, הדמויות הראשיות ב-"Boy Meets World".
ריילי היא תלמידת תיכון (נכון לעונה האחרונה) שלומדת בתיכון על שם אביגייל אדאמס בניו-יורק, ולומדת בכיתה עם חבריה הטובים מאיה הארט, לוקאס פרייר ופארקל מינקוס, ומאוחר יותר בסדרה מצטרפים גם זיי באבינוקס ואיזדורה סמאקל.
אביה הוא גם המורה שלה להיסטוריה, ובכל שיעור הם לומדים גם משהו נוסף לחיים, בנושא הפרק.
הסדרה שודרה בפעם הראשונה בארה"ב ב27 ביוני 2014, ובישראל ב25 בדצמבר 2014, וסיימה את שידוריה ב20 בינואר בארה"ב וב2 בפברואר בישראל.
בסדרה יש רק שלוש עונות, ו72 פרקים בסך הכל.

מידע על הדמות

מאיה הארט היא תלמידת תיכון בת 15 (נכון לעונה האחרונה) מניו יורק, הבת של קייטי וקרמיט הארט והחברה הכי טובה של ריילי מתיוס. היא לא התלמידה הכי מבריקה בבית הספר, אך עדיין מתייחסת לקורי כדמות אב.
מאיה היא כמעט ההפך המוחלט מחברתה ריילי כשמדברים על אישיות; יש שאומרים שמאיה היא ה"חריפות" למתיקות והאופטימיות של ריילי.
מאיה מוגדרת כילדה רעה - מאוד בטוחה בעצמה, קשוחה וצינית. היא הוגדרה כגרסה הנשית של שון, הבעל השני של אימה, אבל הודתה שהיא לא גאה במי שהיא.
הרבה מהחוצפה שלה יכולה להיות כתוצאה מנטישת אביה כשהייתה בת 5.
מאיה מאוד תלויה בריילי שתפתור לה את הבעיות או תבוא עם תוכנית, והתלות הדדית.

חוות דעת אישית

מאיה מאיה מאיההה! אני מאוד אוהב את מאיה, ואני חושב שהיא דמות מדהימה. היחס שלה לחברים שלה, הציניות וחוש ההומור שלה והתהליך שהיא עוברת במהלת הסדרה... אני מאוד אוהב אותה, היא הדמות האהובה עלי בסדרה. היא ללא ספק הסיבה להמון סצנות מצחיקות בסדרה, ואני מאוד אוהב את הקשר שלה ושל ריילי, כמו שאפשר לראות בחתימה שלי.
בקיצור - היא דמות נפלאה שאני מאוד מאוד אוהב, ואני ממליץ מאוד על הסדרה, היא מדהימה לא פחות ממאיה.

גיפים

User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 18 2017, 12:48 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
מגדר:female
משתמש מספר: 38229
חפצי המשתמש: צפה

כל הכבוד על הסיקור! הוא כולל את כל המידע הדרוש בצורה מעולה והוספת גיפים נחמדים מאד. כמו שכבר אמרתי לך, אני שמחה שאתה מסקר. המשך כך!
סיקור מצוין, נוסף ללינקייה happy.gif

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007