האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור שיפ || רילאיה
פורסם ב: Feb 18 2017, 13:41 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543592
מגדר:female
משתמש מספר: 41708
חפצי המשתמש: צפה

סיקור שיפ || רילאיה
-ריילי מתיוס ומאיה הארט-
-העולם של ריילי-
User Posted Image

ריילי מתיוס
User Posted Image

ריילי היא תלמידת תיכון (נכון לעונה האחרונה. בעונות שלפניה למדה בחטיבת הביניים) מניו יורק, הבת הבכורה של קורי וטופנגה מתיוס והאחות הגדולה של אוגי מתיוס והחברה הכי טובה של מאיה הארט.
היא מאוד אופטימית, ותמיד רואה את העולם דרך "משקפיים ורודים" כמו שאומר הביטוי.
היא מתלבשת בצורה מאוד בולטת וצבעונית, כמעט הפוך ממאיה, ויש שאומרים שהן ההפך המוחלט כמעט בכל מה שקשור לאופי; ריילי המתוקה והאופטימית שחושבת שלהכל יש סיבה למול מאיה הצינית והחצופה.
המקום שבו היא הכי אוהבת לבלות עם החברים שלה הוא בית הקפה שבבעלות אימה, שרכשה אותו לאחר שאיימו לסגור אותו ובעלת המקום הקודמת לא יכלה לעמוד בתנאים, והם יושבים בו כולם כמעט כל פרק.
היא מאוד חברותית ויש לה לא מעט חברים, אך קשה לה להתמודד כשהיא לא מוצאת-חן בעיני מישהו.

מאיה הארט
User Posted Image

מאיה הארט היא תלמידת תיכון בת 15 (נכון לעונה האחרונה) מניו יורק, הבת של קייטי וקרמיט הארט והחברה הכי טובה של ריילי מתיוס. היא לא התלמידה הכי מבריקה בבית הספר, אך עדיין מתייחסת לקורי כדמות אב.
מאיה היא כמעט ההפך המוחלט מחברתה ריילי כשמדברים על אישיות; יש שאומרים שמאיה היא ה"חריפות" למתיקות והאופטימיות של ריילי.
מאיה מוגדרת כילדה רעה - מאוד בטוחה בעצמה, קשוחה וצינית. היא הוגדרה כגרסה הנשית של שון, הבעל השני של אימה, אבל הודתה שהיא לא גאה במי שהיא.
הרבה מהחוצפה שלה יכולה להיות כתוצאה מנטישת אביה כשהייתה בת 5.
מאיה מאוד תלויה בריילי שתפתור לה את הבעיות או תבוא עם תוכנית, והתלות הדדית.

מערכת היחסים ביניהן

ריילי ומאיה הן החברות הכי טובות, והכירו כשמאיה נכנסה לחדר של ריילי דרך החלון כששמעה אותה שרה, וזה נהפך למנהג שלהן.
מאז שנפגשו בפעם הראשונה, הן נהיו החברות הכי טובות ולא נפרדו מאז, גם כשעברו לחטיבה ולתיכון, והעדיפו את החברות ביניהן על כל דבר אחר בעולם.
הן מאוד תלויות אחת בשנייה והקשר ביניהן עמוק מאוד, הן תמיד תומכות ועוזרות אחת לשנייה.
מאיה מרגישה בבית כשהיא עם המשפחה של ריילי, וגדלה קצת כמו בת בית. היא נכנסת מהחלון מתי שהיא רוצה וכולם בסדר עם זה - זה כבר הרגל. ובפרק שבו קיבלה בפעם הראשונה 100 במבחן, הם תלו אותו על המקרר במקום אחד המבחנים של אוגי, שזה קצת מרושע אבל מראה שמאיה היא כמו בת בית במשפחת מתיוס.

חוות דעת אישית

יחגכדיחכליגדשחלך רילאיהההה! אוקיי שנייה לנשום...
טוב, מי שמכיר אותי יודע שאני ממש ממש אוהב את השיפ הזה, וקצת קשה לי להבין אנשים שלא משפפים את זה.
הקשר ביניהן עמוק כל כך ומדהים, הן תומכות אחת בשנייה והאהבה ביניהן כל כך ברורה... אני חושב שזה שיפ מדהים.
ריילי החמודה והתמימה מצד אחד ומאיה והחצופה והקשוחה מצד שני; הן משלימות אחת את השנייה, ואפשר לראות את זה בהמון פרקים, כשמאיה מסתבכת בצרות וריילי עוזרת לה לצאת מהן, ולהפך.
בקיצור - אני מאוד אוהב את השיפ הזה, וחושב שהוא מדהים ולגמרי קאנוני, למרות שהסדרה מעט סותרת את זה, ובלי קשר, אני ממש אוהב את הסדרה הזאת כמו שאני מניח שאפשר לראות.

גיפים ותמונות
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 18 2017, 14:09 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
מגדר:female
משתמש מספר: 38229
חפצי המשתמש: צפה

כל הכבוד על הסיקור! כל הפרטים הנדרשים כתובים בצורה מעולה והתמונות מוסיפות המון לסיקור. הסיקורים שלך מצוינים, המשך כך!
סיקור נפלא! נוסף ללינקייה happy.gif

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007