האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור משתמשת || מיקה
פורסם ב: Sep 22 2017, 10:07 AM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
מגדר:female
משתמש מספר: 62024
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
User Posted Image
הנה החטיפים של אורטל!

סיקור משתמשת
מיקה

User Posted Image
כתובת לשליחת ינשוף.

כינוי
Mental Slavery (לחיץ).
היא מחליפה כינויים לא מעט, בעיקר לשמות של שירי להקות.

★ עורבני חקיין (במשך המון זמן)
★ The White Queen (כינוי משותף עם מיה שהייתה The Red Queen)
★ The Pheonix (שיר של פול אאוט בוי)
★ MOCKINGJAY
★ R2D2
★ Knocking on Heavens Door
★ Hells Bells
★ Cold As Ice
★ Smoke and Mirrors
★ Ride The Lightning
★ אם אין אני לי תם לי (כשתם עזב את הניהול)
★ Ride The Lightning
★ Sad But True
★ Fear Of The Dark
★ Tale As Old As Time (משותף עם רוני שהייתה Be Our Guest)
★ Back In The Saddle
★ Black Hole Sun
★ Welcome To The Jungle
★ חסרת שם משתמש (כשתהילה עזבה את הניהול)
★ South of Heaven
★ Mental Slavery (העכשווי)

תארים ותפקידים: כיום היא אחראית עדכונים וידיעות ומ. הפאנפיקים. היא הייתה מנהלת פורום פאנפיקים במשך שבעה וחצי חודשים וכשעלתה להנהלת האתר (בה נמצאת עד היום) נאלצה לעזוב את הניהול. בנשף "משתמשי השנה" זכתה בתואר "מנהלת הפורום לשנת 2016". בנוסף הייתה מנהלת החודש פעמיים ובעבר גם משתמשת החודש. כשהיא תפרוש היא עתידה לקבל מסדר מרלין - שכן היא נמצאת בהנהלת האתר כמעט שנה.
בית בפורטל: רייבנקלו.

מידע על מיקה
מיקה הייתה קצת נובית והייתה פעילה בעיקר בפורום "משפחות" משום מה, אבל אפשר לסלוח לה על זה כי היא הייתה בערך בת עשר, אבל עוד אז הייתה תולעת ספרים. בסופו של דבר היא יצאה מתקופת הנוביות שלה והשתתפה בחניך חונך 2016. בסיום הפרויקט עלתה לניהול פורום "פאנפיקים" ותת-הפורומים "פאנדומים אחרים" ו-"מידע והסברים". היא תחזקה את הפורומים במשך שבעה וחצי חודשים!
כשרוי (הנהלת האתר בדימוס) עזב את התפקיד, מור (מאסטר שיפו) הציע לה להגיש מצע ומשם הכל היסטוריה. היא עלתה להנהלת האתר וכיום היא אחראית עדכונים וידיעות ומערכת הפאנפיקים.

User Posted Image

פאנדומים ותחביבים
מיקה אוהבת לכתוב (כצפוי ממנה), לקרוא, לצייר ודברים נוספים. הפאנדומים האהובים עליה הם: סופרנטורל, אגדות המחר, הפלאש, החץ, המאה, סופרגירל, מתקפת הטיטאנים, לוציפר ודוקטור הו. להקות שהיא אוהבת הן: מטאליקה, אליס קופר, ג'ואן ג'ט, אוונסנס, הלסי, גאנז אנד רוזס, קווין, קיס, פינק פלויד, אייסי דיסי, אירוסמית', סלייר, איירון מיידן, אנתרקס, סנטה קרוז ועוד.
אגב, מסתבר שהיא אוהבת כימיה איכשהו... (ונצנצים ופרפרים) ולהחליק על הקרח! יש לה חתולה מתוקה בשם מיצי (...לא אגיב). אבל היא טוענת בתוקף שלא היא בחרה את השם הבנאלי הזה, כך שאפשר להאמין לה.

דעה אישית
מיקה פשוט מקסימה, אין דרך אחרת לתאר אותה שלא תכיל את המילה הזאת. היא המשתמשת הראשונה שהכרתי כאן, בעוד בכלל הגעתי כדי לפרסם את הפאנפיק הקסום שכתבתי ולא כי ידעתי מה עושים פה. אז אחרי שהיא אישרה לי אותו, שלחתי לה הודעה והיא גילתה לי שיש בכלל מערכת פורומים וכאלה... אופס. היא התחילה לקרוא לי "אאלכס" ואני התחלתי לקרוא לה "מיקהה" כי ממיקה זה מוזר קצת. כשהגעתי למפגש הראשון שלי חסרת טלפון היא הייתה איש הקשר שלי וכל כך נחמדה אליי ואל האחרים.
היא בן אדם נפלא ומגיע לה המון ריספקט - היא משקיעה המון מהזמן הפנוי שלה בשביל לעזור וחוץ מזה שהיא פותחת נו"דים לא קשורים היא מדהימה (סתם, גם עם הנו"דים). היא מקבלת אנשים חדשים בשמחה ובהודעות "היי יש כאן חדש" ויחסית פעילה בנו"דים כהנהלה גבוהה. היא כותבת דברים ממש טובים ושאני באופן אישי מאוד אוהבת ומצלמת מעולה. גם אם היא לא מאמינה בזה היא ממש מוכשרת (ואני מקווה שכן, אחרת היא תסתבך איתי). דרך אגב לילי (Hot Chocolate) מוסרת: "תכתבי שהיא כסומה".
כדאי לשלוח לה הודעה אבל רק אם אתם לא מציקים. שימו לב שהיא עומדת לנסות לשנות את הטעם המוזיקלי שלכם (חברה של עמית, מה לעשות) ולגרום לכם לשמוע מטאל פיני קסום. בקיצור, היא ממש נפלאה וקסומה וכל מי שמכיר אותה לא יכול שלא לאהוב אותה, באמת שאין כמוה.

אחר
תמונות פרחים. פרפרים ולוונדר.
ציור כלנית.
המדף שלה ב"ספרים".
המדף שלה בסס"ש.
בין הפאנפיקים שלה נמנים:
כוכבים.
לראות איך את נעלמת, בלי אפשרות להתנגד.
המאדים זורח חזק הלילה.
עברתי רק כדי לראות (סונגפיק).

User Posted Image

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 23 2017, 11:35 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

זה סיקור מצוין על משתמשת מדהימה שבאמת אי אפשר לאהוב. הסיקור מעוצב יפה (ובצבעים שמתאימים למיקה, כמובן) וממש אהבתי ששמת את הסמל"ש שלה למעלה. הדעה האישית מפורטת וטובה וגם הפאנדומים והתחביבים (אבל שכחת שיש לה חיבה הרבה יותר מדי גדולה לאנגסט והיא לא מוכנה לכתוב שמח. אה, וגם שהיא כותבת לרוב בגוף שני), והמידע מצוין גם - למרות שאני חושבת שאפשר לפרט בו אולי קצת יותר, כי מיקה היא בהחלט משתמשת מעניינת. באופן כללי ניהניתי לקרוא את הסיקור וייאיי, הוספת שהיא כסומה. אז כן, זה סיקור מהמם על משתמשת מדהימה שאני מאוד אוהבת 3>

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007