האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

טריוויה צ'אט

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מוזר || לילה
פורסם ב: Jul 18 2019, 09:29 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
פיבסונים: 2362
מגדר:female
משתמש מספר: 69867
חפצי המשתמש: צפה

״אתה מוזר,״ הילדה מולו ציחקקה ונשענה על אחד העצים.
״מו..זר?״ הוא מלמל בתשובה וניסה להתכווץ בתוך עצמו, כך שלא תוכל לראות אותו מספיק מבעד לעלי האלה.
״כן, מוזר,״ היא לקחה את הפנים שלו בידיים שלה, ולולא החושים המחודדים שלה היה מצליח להירתע ממנה לחופשי. ״רואה? זה הדבר הראשון.״
״א-אני לא ב-בטוח ע-על מה א-את מדב-מדברת,״ הוא מלמל וניסה לדחוף את הידיים השחומות מעצמו, אבל העקשנות הילדותית שלה סירבה בתוקף.
״צורת הדיבו-הדיבו-הדיבורבור שלך,״ היא צחקה כשקווילו סוף-סוף הצליח לדחוף אותה על הדשא.
״קודם כל, זה- זה לא אי-איך שא-אני אומר דיב-דיבור, א-את מבינה?״ הוא הרגיש את הפנים שלו מאדימות אפילו יותר כשהיא הרימה מבט אליו בעיניים אפורות ששלחו אליו כל מסר של ״אתה-טועה-ואתה-סתם-מוזר״. ״א-אמה,״ הוא חייך קצת וניסה להחליף את הטון שלו כדי שיתאים לילדותי שלה.
היא חרצה אליו לשון וטיפסה על העץ שקווילו שכב כנגדו. ״ואתה זאב בודד כאן שחי לבדו,״ היא עמדה בתנוחה המתאימה וייללה כמו זאב, מה שהצליח לשחרר מהחיוך המתוח צחוק קטן. היא התגלגלה במורד העץ והצליחה לא לפספס את קווילו. אבל היות שאחת הרגליים שלו כבר נדמה תחושה, זה לא היה כל-כך נורא.
״ואפילו יותר מוזר,״ היא שינתה את הקול שלה לקול רגיל בחזרה ואחזה חזק ביד של מה שנדמה לה יותר כמו אחיה מסתם עוד חבר. עם האגודל שלה היא עברה על כתמים אדומים שעיטרו את העור של קווילו, אבל לא העזה להסתכל בעיניו. ״אתה הולך למות עוד מעט.״
קווילו חייך בעצב והזיז את ידו כדי למשוך את תשומת הלב של העיניים שלה. ״ואת הולכת לחזור.״

--------------------
🌻 ob-la-di, ob-la-da; life goes on 🌻

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 31 2019, 17:10 PM
צטט הודעה

פיבס המלך

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
פיבסונים: 21115
מגדר:female
משתמש מספר: 55239
חפצי המשתמש: צפה

הא פרסמת, איזה יופי
זה סיום ממש אדיר, אני ממש הייתי רוצה לקרוא עוד קטעים על הדמויות האלו ולהעמיק העלילה שלהם וזה, זה באמת כל כך אדיר (כאילו אני יודעת מה העלילה מהרקע של הדמות שכתבת אבל הייתי רוצה לקרוא את זה כסיפור ולא כתקציר). זאת נשמעת לי אינטרציה ממש מעניינת לחקור ואני גם ממש סקרנית מה יקרה בהמשך ואם הוא יבין מתישהו שהיא רק יציר דמיון שלו.
גם מבחינה טכנית זה ממש אחלה קטע. כאילו היו לך קצת דברים קטנים (נגיד יש לך שגיאת הקלדה עם הנרדמה [שהוא מדבר על הרגל] כי שכחת את ה-ר אבל זה לא כזה מפריע). וגם לא בדיוק הבנתי את הקטע עם החושים המחודדים שלה בהתחלה, כאילו זה הרגיש כאילו זה פרט מידע קצת לא רלוונטי, כאילו, מה היא עשתה שהראה שיש לה חושים טובים? חושים טובים זה לרוב כאילו ראיה ממש טובה ודברים כאלו וזה לא כזה מועיל בללכוד פנים של אנשי זאב.
בכל מקרה, זה באמת קטע ממש מגניב והייתי ממש שמחה לקרוא עוד קטעים שלך :) מחכה לראות אותך שוב בססש

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד אכילת הפיצות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
544 1500 818 382

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | הודעה לירין | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
365 לפני הספירה - אבטיח