האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

נער בבואה || מקס
פורסם ב: Oct 26 2019, 11:51 AM
צטט הודעה

אני רץ

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 6919
מגדר:male
משתמש מספר: 55254
חפצי המשתמש: צפה

נער בבואה
ככה אני קורא לו
דמות לבנה
שדבקה
במראות

עיניו אדומות
רחבות וגדולות
הוא בוהה בי מתוך הזכוכית
שפתיו מייצרות
מילים

ללא צלילים
בקווים שחורים ולבנים
הוא עומד מולי
בבגדים אפורים

נער בבואה
משקף לי דמות שהייתה פעם
אני

בוהה בי מתוך מראה
ידיו תקועות בכיסים
מבט רב משמעות
כנות עצובה

אני מתגעגע
לנער בבואה

--------------------
דור פז || הוא/אתה || ENFP || יוני בלוך || חולדות || כותב לפעמים || 🍀

User Posted Image User Posted Image User Posted Image

Head of the Priest Class | Li'l Ultimate Art | The Warrior of Hope

עיניים על הדף
אזניים פה ואף
עצוב להתגורר
בראש המשורר

User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 26 2019, 15:01 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

שיר ממש מקסים עם משמעות שהצלחת להעביר לדעתי בצורה מצוינת. לכל השיר יש מן אווירה כזו של עצב ונוסטלגיה שממש מתאימה למשמעות ולהרגשה שניסית להעביר.
עיניו אדומות
רחבות וגדולות
הוא בוהה בי מתוך הזכוכית
שפתיו מייצרות
מילים

ממש ממש אהבתי את הבית הזה מבחינת המבנה. השורה הארוכה והשורה שאחריה יצרו מן רצף וקצב כזה שנשבר על ידי השורה הקצרה בסוף, וזה יצא ממש מצוין לדעתי.
נער בבואה
משקף לי דמות שהייתה פעם
אני

משום מה הבית הזה פחות זרם לי עם השורה הארוכה, והייתי צריכה לקרוא פעמיים-שלוש כדי להגיע למצב שאני מצליחה לקרוא את החלק הזה באופן רציף ולא קטוע. אולי זו רק אני, ממליצה לך לנסות לקרוא את השיר ברצף ולראות איך זה מסתדר לך. אני חושבת שאולי מה שחסר לי זו השורה של השתי מילים אחרי השורה הארוכה, לא יודעת. בכל מקרה, ממליצה לך לנסות לעבור על הבית הזה ולערוך טיפה כדי שיזרום יותר - אבל זו כמובן החלטה רק שלך ואתה ממש לא חייב.
אני מתגעגע
לנער בבואה

קודם כל, אני חושבת שזה סיום ממש טוב לשיר. הוא מעביר ממש את התחושה הזו של הגעגוע לעבר, אולי מן חרטה על השינויים שקרו אחרי? זו תחושה שאני חושבת שלהרבה אנשים קל להזדהות איתה לפעמים, לפחות באופן חלקי, והעברת אותה בצורה ממש טובה בשיר לדעתי.
דבר שני, בכוונה השתמשת כאן ב"נער בבואה" ממש כשם ולא כתואר כזה? (כאילו, כתבת ל"נער בבואה" ולא ל"נער בבבואה") כי אם כן אני חושבת שזה ממש הוסיף, ואם לא אז טוב, יצאה לך שגיאת הקלדה ממש מגניבה.
בכל מקרה, שיר ממש מוצלח לטעמי ומאוד נהניתי לקרוא. מחכה לעוד בסגנון! מצטערת ממש אם פגעתי בתגובה, זו ממש לא הייתה המטרה שלי והכל נכתב רק בניסיון לעזור.

אגב, רציתי לציין בלי קשר לשיר הספציפי הזה - אם אני לא קוראת חלק מהקטעים שלך, אל תיקח אישית בבקשה. זה לא מחוסר רצון לקרוא או משהו וממש לא בגללך באופן אישי. פשוט הרבה מהקטעים בדירוג די גבוה - וזו כמובן זכותך המוחלטת לכתוב קטעים בדירוג גבוה, אבל אישית קשה לי לקרוא כאלו. בקיצור אני רק מבקשת שלא תיקח את זה אישית אם אני לא קוראת, זה לא בגללך או משהו והסיבה שאני שמחה כשאתה כותב דברים בדירוג נמוך יותר היא נטו כי אתה כותב טוב ואני רוצה לקרוא - ולא כי אני מנסה לקבוע בשבילך מה לכתוב.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007