האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

שנת ההיפוגריף 2024

דרושים חברים חדשים להנהלת הפורומים!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

דרושים חברים לצוות תוכן!
פורסם ב: Jan 26 2020, 18:22 PM
צטט הודעה

Foxes are just cat software running on dog hardware

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147483454
מגדר:male
משתמש מספר: 33527
חפצי המשתמש: צפה

דרושים חברים לצוות תוכן!

ידעתם שכאשר ג'יי קיי רולינג המציאה את שמו של בית הכלא אזקבאן, היא לקחה השראה בין היתר מהמילה העברית "אבדון"? ידעתם שסקורפיוס מאלפוי הפסיק לדבר עם החבר הדמיוני שלו לאחר שרבו על חוקי משחק הגוג'ואים? ידעתם שרק בספר השביעי התגלה ששמה המלא של ג'יני וויזלי הוא בכלל ג'ינברה? טוב, מי שנמצא בצוות תוכן יודע את כל הדברים הללו.

מה זה צוות תוכן?

אתם בוודאי מכירים את אנציקלופדית המידע שלנו, הלוא היא אנציקלופדית המידע הגדולה ביותר בישראל אודות סדרת הארי פוטר. צוות התוכן שלנו הוא הצוות שאחראי לאנציקלופדיה – אחד הפרויקטים המצליחים של HPortal!
צוות תוכן היה בעבר צוות שפעל ברחבי האנציקלופדיה. הוא הורכב ממתרגמים ובטאים שעשו עבודתם נאמנה, תרגמו ערכים שקשורים להארי פוטר וביטאו אותם. בזכותם, האנציקלופדיה מונה למעלה מ־200 ערכים שונים – הדמויות, הסרטים, הספרים ואין עוד צורך לפרט, אתם הרי מכירים את האנציקלופדיה שלנו.
עכשיו אנחנו מזמינים אתכן ואתכם, משתמשות ומשתמשים, לקחת חלק בפרויקט ששמו הולך לפניו ושהפך לשם דבר בקהילת הארי פוטר הישראלית – אנציקלופדית הארי פוטר העברית הגדולה ביותר. אז אם אתם מגדירים את עצמכם כחובבי הארי פוטר מושבעים, הצטרפו לשורות המתרגמים של חברי צוות תוכן באתר אם אתם יודעים אנגלית היטב, או לשורות הבטאים של חברי הצוות אם רמת העברית שלכם גבוהה מאוד, ואפילו לשני התפקידים אם אתם טובים בשתי השפות.

למה להצטרף לצוות תוכן?

מלבד התרומה הגדולה לפורטל האהוב, הרחבת ידע העולם, ההנאה המובטחת מתרגום או ביטוא, המעמד הגבוה, החוויה שבבנייתו של פורטל הארי פוטר הישראלי, וכמובן תחושת הסיפוק בהשתתפות בפרויקט השאפתני והגדול ביותר בישראל של הארי פוטר, תזכו גם להטבות נוספות. כחברים בצוות, אתם תקבלו גישה לפורומים החסויים שמשתמשים רגילים לא יכולים להיחשף אליהם. בנוסף, תזכו גם בתגמול עבור העלאת עמודי מידע שיעשירו את האנציקלופדיה המכושפת העברית המיוחדת במינה באתר HPortal. וכמובן, תמיד תוכלו לספר לנכדים שלכם שאתם הייתם מבין חברי הצוות שהרכיבו את האנציקלופדיה הגדולה והמופלאה.

איך מצטרפים לצוות תוכן?

שולחים לי או לליאן (Raindrops) בהודעה פרטית את הטופס המצורף לאחר שמילאתם אותו, יחד עם רשימת הספרים בעברית שיש לכם בבית משבעת ספרי הארי פוטר או מהספרים הנלווים כמו קווידיץ' בראי הדורות או מעשיות בידל הפייטן. הרשימה הזאת לא משפיעה על הסיכויים שלכם להתקבל לצוות, אבל היא תשמש את הצוות כשיהיה צורך להוסיף את אותם ציטוטים שאתם יכולים לראות כבר עכשיו בלא מעט מהערכים הקיימים באנציקלופדיה.
CODE
[b][color=DarkOliveGreen]שם:[/color][/b]
[b][color=DarkOliveGreen]התפקיד אותו אני רוצה:[/color][/b] לתרגם/לבטא/שניהם
[b][color=DarkOliveGreen]רשימת הספרים שלי:[/color][/b]
[b][color=DarkOliveGreen]האם אני אני מתחייב/ת להיות חבר/ה פעיל/ה בצוות מתוך הבנת גודל האחריות והחשיבות?[/color][/b]

כלומר, גם אם אתם יודעים לתרגם וגם אם אתם מעדיפים לבטא, אנחנו צריכים אתכם. לאחר שתשלחו לי או לליאן (Raindrops) את הטופס בהודעה פרטית, תקבלו את מבחן המתרגמים החדש או את מבחן הבטאים המיוחד (או את שניהם). כמובן שבשל חשיבות האנציקלופדיה והשמירה על איכותה, רק הטובים ביותר יוכלו להיות חברים בצוות.

ההרשמה תיסגר ביום ראשון, 9 בפברואר 2020 (י"ד בשבט התש"ף). בהצלחה!

--------------------
User Posted Image
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8119 18668 18680 19334

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007