האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות \\ קאסי
פורסם ב: Mar 2 2020, 10:43 AM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה שם

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 229051
מגדר:male
משתמש מספר: 61386
חפצי המשתמש: צפה

טוב... מלא זמן לא עשינו סיקורים פה בפורום. אז שוב קרדיט לאחותי רוני שעזרה לי. זה נחשב כסיקור משותף. קריאה מהנה. ^^
הערה: כשלוחצים על הקישור של התמונה הרביעית זה מוריד אותה למחשב. לא היה לי כוח לתקן את זה.

...

קאסי

User Posted Image

שם: קאסי (Cassie)
הספר ממנו לקוחה הדמות: אנימורפס (Animorphs)
תאריך לידה: לא ידוע
משפחה: וולטר (אבא), מישל (אימא)
מופיע בספרים: כל הספרים.

על הסדרה:

תקציר מגב הספר:

אנחנו לא יכולים לגלות לכם מי אנחנו. זה מסוכן מדי. אנחנו לא בוטחים באף אחד, כי אם הם יתפסו אותנו... טוב, אנחנו פשוט לא ניתן להם את ההזדמנות. אבל מה שאתם חייבים לדעת זה שכולנו בצרה רצינית. כן. אפילו אתם!

תקציר על ידי:

אנימורפס היא סדרת מדע בדיוני שמספרת על חייזרים, על מלחמה ועל חוש ההומור הגרוע של ג'ייק (תבינו מאוחר יותר...)
העלילה מתמקדת בחמישה נערים רגילים, כאשר ביום גורלי אחד כשהם מחליטים לעשות קיצור דרך מהקניון, הם פוגשים חייזר גוסס, שלפני מותו, נותן להם את היכולת המופלאה להשתנות לכל חיה שייגעו בה.
אבל יש חיסרון אחד לכוח הזה - אם הם יישארו בגוף של חיה ליותר משעתיים, הם יתקעו בגוף הזה לנצח.
את הכוח הוא נותן להם על מנת להילחם נגד היירקים - חייזרים שביכולתם לקחת שליטה מלאה על מוחות של בני אדם.
היירקים הקימו ארגון בשם "האחווה", שהוא לכאורה ארגון ידידותי כמו הצופים, אבל בעצם משמש לגיוס משתלטים מרצון - אנשים שמוכנים שיירקים ייכנסו להם למוח ללא התנגדות.
החבורה קראה לעצמה 'אנימורפס' - שילוב של שתי המילים באנגלית: animal (חיה), morph (להשתנות).
לאנימורפס אין במי לבטוח, כי כל אחד יכול להיות משתלט - אדם שנתון לשליטתו של היירק.
יחד עם אקס, חייזר טוב שאותו הם פגשו מאוחר יותר, הם עושים כל מה שהם יכולים כדי להציל את העולם!

מידע על הדמות:

ממבט ראשון, קאסי היא נערה רגילה בדיוק כמו כולם. היא גרה עם ההורים שלה ועוזרת להם לטפל בחיות פצועות באסם שלהם. המשפחה שלה עוסקת בעיקר בוטרינריות, וכך גם היא. הקשר שלה לחיות עזר לה להסתגל לכוח שאותו קיבלו מאותו חייזר מסתורי, אלפנגור - הכוח שמאפשר להם להשתנות לכל חיה שירכשו ממנה את ה-DNA.
קאסי היא המוכשרת שבחבורה בהשתנות לחיות - ההשתנויות שלה הן הכי מהירות וטבעיות מבין כולם, ואפילו מהאנדליט אקס, שאמור להיות מורגל לכוח הזה ולהיות טוב יותר מכולם.
קאסי היא נערה בגובה ממוצע, בעלת עור כהה ושיער שחור וקצוץ. היא נוהגת להסתובב עם בגדי עבודה שקטנים עליה בכמה מידות, ומלוכלכים מצרכים של חיות מכל מיני סוגים מהאסם. אבל מראה חיצוני נמצא בתחתית הרשימה של קאסי, מה שמאוד מרגיז את חברתה רייצ'ל, שהיא בערך ההפך הגמור ממנה.
לקאסי יש ערכי מוסר כלפי צער בעלי חיים, האנושות, ואפילו חייזרים.
היא שואפת לשלום. כאשר החבורה מנסה לרקום משימה להפלת היירקים, היא תהיה האחת שתתהה לא רק איך לבצע את המשימה, אלא גם האם היא נכונה בכלל מבחינה מוסרית.
הצד הזה באישיות שלה גורם לה להתחבט בין הרצון לנצח את היירקים, לרצון להילחם בצורה מוסרית.
ההתחבטות הזו הגיעה לשיאה בספר 19, כשהיא הייתה לבד ביער עם יירקית חסרת ישע שידעה את הסוד עליה, והייתה צריכה להחליט אם להרוג אותה או להשאיר אותה בחיים ולסכן את זה שהיירקים ידעו את זהויותיהם של האנימורפס שמורדים בהם.
לסיום, קאסי חכמה.

על השיפ שלה עם ג'ייק והחברות שלה עם רייצ'ל בחרתי לא להרחיב בסיקור אז, כי הרחבתי על כך בסיקורים של רייצ'ל וג'ייק.

חוות דעת אישית:

איתמר:

את הדמויות שבאנימורפס סיקרתי בסולם של, מ"הדמות האהובה עליי", עד "הדמות הפחות אהובה עליי".
אז אפשר לראות שאת קאסי לא הכי אהבתי מבין האנימורפס, אבל אני עדיין חושב שהיא דמות מאוד נחמדה.
מה שמוריד אותה ברשימה אצלי זה שערכי המוסר מסיטים אותה ממה שחשוב - האנימורפס חייבים לנצח במלחמה והדרך היחידה שלהם תהיה להשמיד את היירקים, ושם אין מקום להיסוסים לדעתי - אני לא חושב שיש מקום לתהות מה מוסרי ומה לא.
אם הייתי מנקודת מבט של אחד מהילדים בחבורה, לא הייתי מסכים איתה, מה שמבחינתי הופך אותה לדמות פחות אהובה עליי מהם. מצד שני, מערכת היחסים שלה עם ג'ייק כן תורמת לספרים ומוסיפה קצת טעם טוב. היו לי ביקורות יותר חיוביות כלפי דמויות שאני לא מת עליהם אבל, נו טוב. מדי פעם יוצא לי משהו קצת עוקצני.
אה, ולסיום - היום בפינתנו של "איזה דמות מפאנדום אחר החבר מאנימורפס מזכיר לי"...
את שרלוט! שרלוט מ-"Henry Danger". ולא רק בגלל המראה.
#שרלוט_וקאסי_הן_אותה_אחת

רוני:

קאסי היא אחת הדמויות האהובות עלי בסדרה ולא סתם- קל לי להזדהות איתה כי שתינו אוהבות טבע, שתינו לא מוצלחות באופנה, שתינו קצת ביישניות ושתינו חכמות ומוכשרות (בואי תעופי על עצמך רוני). אני לגמרי מבינה את זה שהיא שומרת על שיער קצרצר כדי שהיא לא תצטרך להתעסק איתו #שיער_מתולתל_זה_לא_פשוט
זה גם מאוד חמוד בעיני איך שקאסי דלוקה על ג'ייק. קאסי מאוד רגישה ויודעת כמעט תמיד מה הדבר הנכון להגיד, והלוואי עלי את הכישרון שלה בהשתנות לחיות. היא זאת ששומרת על החבורה שלא יאבדו את עצמם במלחמה, מספקת תמיכה רגשית ומצילה חיות פצועות. זה אולי נשמע טיפשי לטפל בחיות בזמן מלחמה בחייזרים, אבל בוא נגיד שהידע של קאסי ברפואה הועיל להם בהמשך. מערכת היחסים של קאסי עם רייצ'ל, שהיא החברה הכי טובה שלה אבל גם ההפך הגמור ממנה מאוד מעניינת ומשעשעת, וגם מערכת היחסים של קאסי עם ההורים שלה, שתומכים בה אבל נהנים להציק לה בקשר לג'ייק (לגמרי מבינה אותם) והם בעצם המשפחה התקינה היחידה בספרים.
לסיכום, קאסי היא דמות חמודה שהייתי שמחה לפגוש, לצפות במופע השתנויות שלה ולארגן לה דייט עם ג'ייק.

פאנארטים:

https://pbs.twimg.com/media/C1xeB2VVQAEYeCU.jpg

https://pillowfortmedia.s3.amazonaws.com/po...5f78_cassie.PNG

https://orig00.deviantart.net/2756/f/2012/2...cky-d5d15rr.jpg

https://az743702.vo.msecnd.net/cdn/useruplo...cassie_post.jpg

https://a.playmoss.com//uploads/images/c/a/s/cassie-1.png

עובדות מעניינות על קאסי:

1. קאסי יודעת לרכוב על סוסים
2. קאסי הייתה הראשונה שהצליחה להשתנות עם הבגדים שלה
3. היא משפפת רייצ'ייאס (רייצ'ל וטוביאס)
4. הייתה תקופה שבה היא גידלה את השיער שלה אבל אז היא חזרה לשיער קצוץ
5. לקאסי אין חיית קרב שרק היא משתנה אליה

ציטוטים:

הי, תראו! ליד העץ. רואים? בואש קטן עם אמא שלו.

לל"מ. את יודעת, 'לכו לעזאזל, מטומטמים'? רציתי לקנות דיסק חדש, אבל הייתי מרוששת, אז אמרתי לאמא שלי שלל"מ זה 'להיט לוהט ומלוהט'... אני יודעת שהיא תגיד על זה משהו. אני פשוט יודעת. היא תגיד משהו בסגנוןת 'להציל מינים שנמצאים בסכנת הכחדה זה מגניב... כמו להקשיב ללהיט לוהט ומלוהט.' אני אצטרך לעבור בית ספר. אני אצטרך לעבור דירה.

רייצ'ל: אנחנו מוכרחים לעוף מפה! נתתי לו את הטלפון של פיצה דומינו.
מרקו: ואני של ספריית הוידאו.
קאסי: אני סתם רשמתי אחת-שתיים-שלוש-ארבע-חמש-שש-שבע-שמונה!

אנחנו יכולים לחבוש את הפצע. ג'ייק, תן לי את החולצה שלך. אנחנו יכולים לקרוע אותה ולהכין ממנה תחבושות.

קאסי: כל כך בוגר מצידכם, להתווכח מי יכול לכסח את מי.
מרקו: אה. את אומרת את זה רק כי כולנו יכולים לכסח אותך, זאבונת קטנה שלי.
קאסי: היית מת! תצטרך לתפוס אותי קודם. ואני יכולה לרוץ אחרי שכולכם תהיו גמורים ותתנשפו כמו חזירים. אוינק אוינק.

אתם חושבים שאפשר למות מגועל? כלומר, אתם חושבים שיום אחד נוכל פשוט להגעיל את עצמנו עד מוות?

מרקו: הממ... קאסי? מאחר שאת חובבת הטבע, אוהבת העצים, נערת ההצילו-את-יערות-הגשם שלנו, אולי תגידי לי מי האנשים האלה?
קאסי: בני אדם.
מרקו: מה את אומרת?!
קאסי: זה כל מה שאני יודעת. בני אדם. חיים כאן כל מיני שבטים. מה אני, אנציקלופדיה.

--------------------
✨ אלימות זה מה שמראה לי את ההיגיון ✨

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 3 2020, 17:45 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2634
משתמש מספר: 62302

וואו זה אחד הסיקורים המושקעים שראיתי
למעשה אני חפרתי עמוק עמוק בשביל למצוא הערות והצלחתי למצוא רק שהקישור לתמונה הרביעית מוריד אותה למחשב, אז כדאי לך לתקן את זה.
אהבתי את התיאור שלה, ואהבתי לראות שיש לכם שתי דעות מנוגדות אחת לשניה בנוגע לדמות. זה מראה שאפשר גם לאהוב אותה וגם ל... לא לאהוב אותה D:
לי אישית היא הייתה נשמעת קצת מרי סו כזו, אז אין לי מושג אם זה בגלל שהעברת אותה לא נכון או שהיא באמת כזאת שאני סתם לראות מה שאני רוצה, אבל זה עדיין נחמד D:
נוסף ללינקייה 3:

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 3 2020, 17:52 PM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה שם

פרטי משתמש

אני צריך למצוא את התמונה שוב כדי לתקן את זה, ואני בחיים לא אמצא, אז אני אשאיר את זה ככה וזהו. (:
תודה בכל מקרה.

--------------------

---------
פורסם ב: Mar 3 2020, 17:56 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2634
משתמש מספר: 62302

אז כדאי שתזהיר בכל מקרה כי יהיו אנשים שלא ירצו להוריד את התמונה

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 3 2020, 18:27 PM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה שם

פרטי משתמש

כתבתי את ההערה.
תודה רבה על התגובה. ^^

--------------------

---------
פורסם ב: Mar 8 2020, 13:57 PM
צטט הודעה

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 10004
מגדר:
משתמש מספר: 70845

וואו! אני באמת חייב להגיד ששוב, מאוד אהבתי את הסיקור שלכם. הוא היה ממש אסתטי ומעוצב כמו שצריך - כל הכבוד (:
אהבתי מאוד את המידע על קאסי - תיארתם לי אותה בצורה מושלמת, והאמת? לפי התיאור שלכם, היא נשמעת דמות ממש יפה. וחנונית (:
אהבתי מאוד ששתי הדעות שלכם היו מנוגדות - כמו שוריאן אמר, זה מראה שאפשר לאהוב את קאסי, וגם לא לאהוב אותה. זה מצויין!
בכל אופן, קאסי נשמעת דמות ממש נחמדה ועכשיו יש לי עוד יותר חשק לקרוא אנימורפס. אחרי כל הסיקורים האלו שקראתי, הצלחתם להגיע למטרה שלכם, לפחות במקרה שלי.
וכבר ציינתי שממש אהבתי את החלק של עובדות על הדמות? זה ממש מגניב! האמת שהעובדה החמישית נשמעת קצת מובנת מאליה עם דמות כמו קאסי, לא חושבים? כאילו, היא בכל זאת נשמעת חנונית - למה שתהיה לה חיית קרב? חחחחח
ו... זהו! סיקור ממש מושקע, נהניתי מאוד לקרוא אותו ^^

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007