האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

42 שנה למדריך הטרמפיסט לגלקסיה || דיון
פורסם ב: Mar 14 2020, 14:55 PM
צטט הודעה

dont hug me im scared

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 49886197
מגדר:male
משתמש מספר: 58903
חפצי המשתמש: צפה

42 שנה למדריך הטרמפיסט לגלקסיה (למה זה לא מעניין אף אחד?)
===דיון===

שלום לכל ה..טרמפיסטים?... אפתח ואספר למי שלא יודע שסדרת הספרים האהובה מדריך הטרמפיסט לגלקסיה התחילה כסדרת תסכיתי רדיו שראתה אור לראשונה בשנת 1978, בשמיני למרץ. למה זה אמור לעניין אתכם אתם שואלים? ובכן, אם עושים חשבון מהיר אפשר להבין שמאז עברו בדיוק 42 שנים! (אם רוצים להיות מדויקים אז זה קרה בשבוע שעבר).

אם זאת, מרגיש לי כאילו אף אחד לא מתעכב על זה, לפחות לא פה בישראל. נו באמת, 42! התשובה לחיים, היקום וכל השאר, הסמל של הסדרה הזו, הגיג האייקוני ביותר מתוך ספר, סרט או סדרת מד"ב אי פעם, מספר האותיות במשפט "Douglas Adams The Hitchhikers Guide to the Galaxy", התשובה לשאלה כמה זה 6 כפול 7. השאלה שלי מאוד פשוטה. מה הסיבה לכך שמספר השנים שעברו מאז שיצא לאור הפרנצ'ייז שגילה לנו שהתשובה לחיים היקום וכל השאר היא 42, הוא 42, וזה לא מעניין אף אחד!

עכשיו, אמרתי לפחות לא פה בישראל כי בכל זאת מצאתי כתבה באנגלית בנושא. קראתי אותה ופתאום נפל לי האסימון והתמלאתי ספקות. ברור שאף אחד לא מציין את התאריך בארץ, הרי מי שמע על סדרת הרדיו הזו בכלל. כמובן, בתור מעריץ מושבע של סדרת הספרים ידעתי שהייתה לפניה גם סדרת רדיו ב BBC, אבל זהו. מעולם לא יצא להקשיב לפרק ממנה, ואני מאמין שגם לכם לא.

User Posted Image
~תמונה מתוך הכתבה~

אז השאלות שלי לדיון הן:

- קודם כל, עכשיו כשאתם יודעים את כל הפרטים הקריטים האלה, איך אתם מתכננים לחגוג אם בכלל? מוזמנים להעלות ולשתף רעיונות.

- שנית, מה לדעתכם הסיבה שלא מציינים מספיק את המאורע החגיגי? האם זה בגלל שהוא נוגע לסדרת הרדיו ולא לסדרת הספרים המצליחה בהרבה? אולי זה סתם לא מעניין?

-לבסוף, בהמשך לשאלה הקודמת: אם יש מישהו פה שבמקרה כן הקשיב לסדרת תסכיתי הרדיו, איך היא, מוצלחת? שווה הקשבה?

אשמח אם תתייחסו לשאלות הללו ובכללי לשאר הדברים שאמרתי, כמו גם לכתבה הנחמדה והקצרה שקישרתי .

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 15 2020, 08:26 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147136348
מגדר:female
משתמש מספר: 52249
חפצי המשתמש: צפה

היי אורי! אני נורא נורא שמחה שפתחת דיון, רק הערה קטנה - התמונה שהוספת טיפה מרחיבה את העמוד. אשמח אם תוכל להקטין אותה^^
בקשר לדיון עצמו - וואו, אני לא ידעתי את זה! זה מעניין נורא. 42 שנים למדריך הטרמפיסט זה בהחלט דבר אייקוני להפליא שנורא ראוי לחגיגות, ובאמת מצער אותי קצת שאף אחד לא התייחס לזה. אני משערת שהמועד הזה לא זכה להרבה במה בישראל בגלל שלא ממש היה איפה לדבר עליו - ברוב התקשורת והעיתונות הישראלית עולם הגיקים די נבלע, ככה שזה לא מפתיע אותי. אני מאמינה שאולי בכנס עולמות היו מתייחסים לזה, אבל הכנס בוטל אז זה כבר לא יקרה.
אני כן ידעתי על תסכיתי הרדיו, למרות שגם אני אף פעם לא שמעתי אותם. אני פחות חובבת של רדיו, אז אף פעם לא חשבתי לנסות (מה גם שהסיכויים למצוא תסכיתים מלפני 42 שנים באינטרנט לא בשמיים). אני מניחה שזה המצב של עוד הרבה אנשים, וזה גם למה הם הרבה פחות פופולריים ונחשבים בקרב הפאנדום. וגם, כנראה, הסיבה לזה שהעולם פחות התייחס למועד הזה - התסכיתים, גם אם מוכרים, פחות מושמעים, ולכן רוב המעריצים של הפאנדום מתייחסים רק למועדים שקשורים בספרים, אותם הם קראו.
דיון נהדר! נוסף ללינקייה^^

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007