האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות|ביל וויזלי
פורסם ב: May 10 2020, 13:16 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2611
מגדר:male
משתמש מספר: 62302
חפצי המשתמש: צפה

ביל וויזלי
User Posted Image

שם הדמות: וויליאם "ביל" ארתור וויזלי|William "Bill" Arthur Weasly
תאריך לידה: 29 בנובמבר 1970
בית בהוגוורטס: גריפינדור
הופעה ראשונה: הארי פוטר ואבן החכמים (אזכור), הארי פוטר וגביע האש (הופעה ראשונה)
בני משפחה:
ארתור וויזלי - אב
מולי וויזלי - אם
צ'ארלי וויזלי, פרסי וויזלי, פרד וויזלי, ג'ורג' וויזלי, רון וויזלי, ג'יני וויזלי - אחים
פלר דלאקור - אישה
ויקטואר וויזלי, דומיניק וויזלי - בנות
לואיס וויזלי - בן

רקע
ביל נולד באנגליה בשנת 1970 והיה הילד הראשון מתוך שבעה שנולד לארתור ומולי וויזלי.
הוא למד בהוגוורטס בשנים 1982-1989 והתמיין לבית גריפינדור. בשנתו השלישית למד חקר המוגלגים, טיפול בחיות פלא, גילוי עתידות, כשפומטיקה וחקר לחשים עתיקים, ומכאן נובע שכנראה השתמש במחולל זמן כמו הרמיוני בספר השלישי. הוא הפך למדריך בשנתו החמישית ולראש המדריכים בשנתו השביעית.
לאחר לימודיו בהוגוורטס ביל החל לעבוד בבנק גרינגוטס כמסיר קללות במצרים. בקיץ של 1993 כל משפחת וויזלי הלכה לבקר אותו במצרים לאחר שארתור קיבל פרס של 700 אוניות בהגרלה של הנביא היומי, ובמהלך זמן השהות שלהם ביל לקח אותם לסיור בקברים העתיקים. בשנת 1995 לקח חופשה מהעבודה בשביל לתמוך בהארי בטורניר הקוסמים המשולש, שם פגש לראשונה את פלר דלאקור.
לאחר שובו של וולדמורט ביל הצטרף למסדר עוף החול, וביקש עבודה משרדית בגרינגוטס בשביל שיוכל לסייע למסדר באופן יעיל יותר, למרות שאהב את העבודה המעשית. באותו הזמן החל ביל לצאת עם פלר, וכשנה לאחר מכן הציע לה נישואים.
בשנת 1997 הצטרף ביל לחברי המסדר ששמרו במסדרונות הוגוורטס בעקבות היעדרותו של דמבלדור. באותו לילה אוכלי המוות פלשו אל בית הספר, וביל הותקף על ידי איש הזאב פנריר גרייבק. גרייבק לא היה בצורתו הזאבית, ולכן ביל לא נהפך לאיש זאב בעצמו, אבל החתכים עדיין היו מזוהמים והוא החל לפתח חיבה עזה לאכילת בשר נא. בעקבות הפציעה שלו השתכנעה מולי שפלר כן מתאימה בשביל להתחתן איתו, אחרי שניסתה להפריד בניהם במהלך השנה בגלל שחשבה שהאהבה בניהם מבוססת בעיקר על משיכה פיזית.
ביל נבחר להיות אחד מהמלווים של הארי בהעברתו מבית הדרסלים למחילה בשנת 1997, ושם חזה במותו של עין-הזעם מודי. הוא התנדב לחפש את הגופה ביחד עם רמוס לופין, אבל הם לא מצאו אותה בסופו של דבר, ובעקבות כך לא יכלו לקיים לו לוויה.
ביל ופלר נישאו ב-1 באוגסוט 1997, ולחתונתם הפריעו אוכלי המוות, שהצליחו להרוג את שר הקסמים ולהשתלט על משרד הקסמים. לאחר החתונה הוא ופלר עברו לגור בביתם החדש, שנקרא בקתת הצדפים, וביל חזר לעבודתו.
באותה השנה הגיע רון אל בקתת הצדפים לאחר שעזב את הארי והרמיוני ואת המשימה לחפש אחר ההורקרוקסים, ולמרות אכזבתו הסכים ביל לא לספר לשאר בני המשפחה על מה שעשה, והוא ופלר אירחו אותו בביתם עד שהצליח לחזור לבסוף לחבריו. מאוחר יותר, אחרי הבריחה מאחוזת מאלפוי, הם אירחו את הארי, הרמיוני ורון ביחד עם לונה לאבגוד, דין תומאס, אוליבנדר והגובלין גריפהוק, וקברו את גופתו של דובי גמדון הבית בגינתם. בגלל שאוכלי המוות גילו שרון היה עם הארי והרמיוני במהלך המשימה שלהם, משפחת וויזלי הייתה בסכנה ובעקבות כך נאלץ ביל לוותר על עבודתו, וגם הטיל לחש פידליוס על בקתת הצדפים ושימש כשומר הסוד שלהם. הוא ופלר אירחו את הארי רון והרמיוני עד שלבסוף הם עזבו בשביל להמשיך בחיפוש אחר ההורקרוקסים.
במהלך הקרב על הוגוורטס הצטרף ביל ללחימה לאחר שהוזעק על ידי נוויל לונגבוטום. באותו הקרב וולדמורט הובס סופית, אבל גם פרד וויזלי, אחיו הצעיר, נהרג.
לאחר המלחמה נולדו לביל ולפלר שלושה ילדים: ויקטואר וויזלי, שנולדה ביום השנה לקרב על הוגוורטס ולכן נקראה כך, ששמה אומר 'ניצחון' בצרפתית, דומיניק וויזלי ולואיס וויזלי, שהוא הזכר היחיד שידוע שבעל דם של ויליה.

דעה אישית
האמת שזה סיפור די מצחיק, איך התחלתי לאהוב את ביל וויזלי. זה היה בימי ה"איכס הארי פוטר" שלי (כן זה נגמר רבותיי. בזכות ביל). ופשוט התעוררתי עם חשק עז לקרוא ביל וויזלי, ואני לזכור שאני פשוט קראתי את הספר בחיפוש אחר ביל, וביקשתי מחברים שלי שישלחו לי ביל שיש בספרים שאין לי, וזה היה ממש מוזר כי כל זה קרה בזמן שיעור אומנות בזום ולא הקשבתי בשיט. ואחרי זה לא הפסקתי לחשוב על ביל אז החלטתי שאני פשוט להשאיל מחברה שלי את כל הספרים ומתחילה לקרוא, וזה מה שקרה.
כמו שהבנתם, אני ממש לאהוב את ביל, ולצערי הכי טוב שאני אצליח לעשות יהיה רק לנחש למה, כי זה היה סיפור אהבה הזוי.
דבר ראשון: המראה שלו. ברור שזאת לא סיבה לאהוב דמויות, אבל ממש אהבתי את התיאור שלו בספרים, עם הקוקו והעגיל ואפילו עם הצלקות לאחר שהותקף, והוא פשוט היה נראה לי כמו בחור ממש מגניב, כמו שהארי חשב עליו בפעם הראשונה שהם נפגשו. כמובן שזה התברר כנכון בסופו של דבר.
ועכשיו נעזוב את המראה. לא זכרתי כל כך את האופי של ביל לפני שקראתי שוב את הסדרה, והאמת שבכלל לא זכרתי שהוא מופיע כל כך הרבה. אבל אחרי שקראתי שוב גיליתי איך הוא מתנהג וממש אהבתי את מה שגיליתי. אהבתי את זה שהוא מצליח לשמור על קור רוח ובמצבים קשים, כמו שקרה לאחר קרב שבעת הפוטרים כשהודיע לכולם שהוא מת. אהבתי גם את הבגרות שלו, ושהוא נאמן למשפחה ולחברים שלו. גם ממש אהבתי לראות את איך שהוא אוהב את העבודה שלו. זה חמוד.
הוא ללא ספק הרוויח ביושר את הזכות להיות הדמות האהובה עליי.
(כאילו, זה מוזר שהספרים פשוט נמצאים לי על המיטה כל יום רק בשביל שאוכל לקרוא עוד ביל?)

תהנו D:
User Posted Image

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: May 10 2020, 18:58 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
מגדר:female
משתמש מספר: 64271

וריאן וריאן וריאן
הסיקור ממש ממש מקסים ואני יודעת שרצית לעשות אותו המון זמן. הוא ממש ממש יפה ויש בו כל מה שצריך, היו חסרים לי קצת ציטוטים (למשל מהשיחה של ביל והארי בבית הצדפים) ועוד קצת פאנרטים. אני יודעת שלא ככ מצאת אז נתעלם מזה ואם תמצאי בעתיד יהיה נחמד להוסיף:)
נוסף ללינקייה^^

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
פורסם ב: May 11 2020, 07:15 AM
צטט הודעה

this is the way

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 8000
מגדר:male
משתמש מספר: 71862

אהבתי, ממש ממש אהבתי

--------------------
תקראו לי דין

User Posted Image

---------
פורסם ב: May 11 2020, 08:53 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 5636
מגדר:female
משתמש מספר: 71576

זה סיקור מעולה וביל הוא באמת דמות מזהימה

--------------------
*חתימה זו נמחקה לצמיתות/ עד שיהיה לי כח לערוך אחת אחרת*
הייתי חייבת להוסיף פה משהו, כי כן אני נואשת.
תשרשרו איתי, זה טעם החיים שלייי (ופליז אל תנטשו).
ג'סט שלחו ינשוף.
הצטרפו לצד האפל, יש לנו וופלים.

קודם אוכלים שוקולד, אחר כך משמידים את העולם.

תנופפו המוזרות שלכם בראש זקוף אנשים

כל הזכויות על הציטוטים שמורות לדוד ריק שיצר את מאגר הציטוטים הנפלא העונה לשם מגנס צ'ייס

---------
פורסם ב: Feb 14 2021, 12:32 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1525
מגדר:
משתמש מספר: 74886

ממש טוב

--------------------
חוכמה בלי גבולות היא אוצר לדורות

I love books

אני חכם אני ברבלינקו
אריאלIדתיIאלרג"הI12Iרבליינקו

לתרום לי חרמשים וספרים בבקשה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007