האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות \\ ארק קינג
פורסם ב: Jun 28 2020, 10:51 AM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה שם

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 229051
מגדר:male
משתמש מספר: 61386
חפצי המשתמש: צפה

*שימו ♥ - סיקור זה מכיל ספוילרים רציניים לספר עצמו ולכל הסדרה, אז נא לקחת בחשבון.

ארק קינג

User Posted Image

שם: ארק קינג (Erek King)
הספר ממנו לקוחה הדמות: סדרת אנימורפס (Animorphs)
תאריך לידה: נוצר לפני אלפי שנים.
משפחה: נוצר על ידי גזע שבשם "פמליטים" - אפשר לומר שהם האבות שלהם.
מופיע בספרים: מהספר "האנדרואיד" (ספר מספר 10) והלאה (לא מופיע בכל הספרים).

על הסדרה:

תקציר מגב הספר:

אנחנו לא יכולים לגלות לכם מי אנחנו. זה מסוכן מדי. אנחנו לא בוטחים באף אחד, כי אם הם יתפסו אותנו... טוב, אנחנו פשוט לא ניתן להם את ההזדמנות. אבל מה שאתם חייבים לדעת זה שכולנו בצרה רצינית. כן. אפילו אתם!

תקציר על ידי:

אנימורפס היא סדרת מדע בדיוני שמספרת על חייזרים, על מלחמה ועל חוש ההומור הגרוע של ג'ייק (תבינו מאוחר יותר...)
העלילה מתמקדת בחמישה נערים רגילים, כאשר ביום גורלי אחד כשהם מחליטים לעשות קיצור דרך מהקניון, הם פוגשים חייזר גוסס, שלפני מותו, נותן להם את היכולת המופלאה להשתנות לכל חיה שייגעו בה.
אבל יש חיסרון אחד לכוח הזה - אם הם יישארו בגוף של חיה ליותר משעתיים, הם יתקעו בגוף הזה לנצח.
את הכוח הוא נותן להם על מנת להילחם נגד היירקים - חייזרים שביכולתם לקחת שליטה מלאה על מוחות של בני אדם.
היירקים הקימו ארגון בשם "האחווה", שהוא לכאורה ארגון ידידותי כמו הצופים, אבל בעצם משמש לגיוס משתלטים מרצון - אנשים שמוכנים שיירקים ייכנסו להם למוח ללא התנגדות.
החבורה קראה לעצמה 'אנימורפס' - שילוב של שתי המילים באנגלית: animal (חיה), morph (להשתנות).
לאנימורפס אין במי לבטוח, כי כל אחד יכול להיות משתלט - אדם שנתון לשליטתו של היירק.
יחד עם אקס, חייזר טוב שאותו הם פגשו מאוחר יותר, הם עושים כל מה שהם יכולים כדי להציל את העולם!

מידע על הדמות:

ארק הוא יצור מבני הצ'י, שנוצר לפני אלפי שנים על ידי הפמליטים בכוכב הבית שלהם.
הפמליטים יצרו אותם שיהיו כבני לוויה בשבילם, ותיכנתו אותם להיות יצורים שוחרי שלום שלא יפגעו באף יצור חי.
אך אז אירע דבר נורא, כשגזע אלים ותאב דם בשם "המייללים" (תרגום שלי מאנגלית: The Howlers) הגיע לכוכב שלהם והשמיד כמעט את כל הפמליטים. בניסיון נואש להציל את מה שנשאר מהיוצרים משכיני השלום שלהם, נסוגו בני הצ'י מהכוכב עם הפמליטים שנשארו, אך אלה כבר גססו למוות. בני הצ'י נחתו בכדור הארץ, ושם, הם נשארו רק עם שישה פמליטים על ערש דווי. כדי לשמר את זכרם של הפמליטים, בני הצ'י שילבו את מהותם של בוראיהם בחיה ארצית - זאב. מהשילוב הזה נוצרו הכלבים השמחים וחסרי הדאגה, חברו הטוב ביותר של האדם.
הצ'י התחילו להשתלב בחברה האנושית, מקרינים לסביבה הולוגרמה שמציגה אותם כבני אדם ככל האנשים, שהולכת ומזקנת, ולבסוף גם מתה. הצ'י כמובן נשארו בחיים, והציגו גלגול חיים אחר גלגול חיים, וכך חיו אלפי שנים בציוויליזציה האנושית.
ארק קינג פגש לבסוף את האנימורפס, כאשר הם ראו אותו בפגישה של האחווה. הם חשבו שהוא משתלט, והתחילו לעקוב אחריו. מאוחר יותר בספר (האנדרואיד) הוא הציג את עצמו בפניהם והסביר להם הכול על המקור שלו ועל הפמליטים, ואמר להם שהוא מרגל אחרי היירקים ומוכן לעשות הכול כדי לעצור אותם - כלומר, הכול חוץ מלפגוע בהם ישירות.
אך לקראת סוף הספר ארק מחליט להוריד את התכנות שמונע ממנו לפגוע בבני אדם, ואז הוא עוזר לאנימורפס במשימה נגד היירקים, שם הוא משמיד כמות נכבדת של משתלטים. אחרי מה שהוא עושה הוא מתחרט מיד על ההחלטה כשהוא מבין איזה הרס הוא עשה. הוא מחליט לחזור להיות יצור שוכן שלום, ומאז והלאה הוא עוזר לאנימורפס רק על ידי ריגול אחרי היירקים.
ההולוגרמה של ארק משקפת נער מתבגר טיפוסי, עם שיער חום ועיניים חומות.
כאשר ההולוגרמה שלו לא מופעלת, הוא נראה כמו רובוט כלבי למראה, שעומד על שתי רגליים, ובנוי משילוב של לוחיות פלדה וחומר דמוי שנהב.

חוות דעת אישית:

ארק לפי דעתי הוא דמות מאוד מעניינת מגזע מאוד מעניין.
הוא מתחיל בתור מה שנדמה כמו דמות לא כל כך חשובה, ואז בספרים מתקדמים יותר הוא מופיע כמעט בכל ספר ומספק תוספת מאוד טובה לעלילה, כשהוא כל פעם "מסבך" את האנימורפס בעוד צרה (כפי שמרקו טוען) כשהוא מספר להם על מזימה נוספת שהיירקים מתכננים להשתמש נגדם, ולהביס אותם סופית, בין אם זה קרן אנטי-השתנות, הכנסת חומר שלוקח מבני אדם את השליטה עצמית בתוך בשר של המבורגרים (כן אני רציני) או בסיס לווייני של קרני קנדרונה בקוטב הצפוני.
ארק גם באופן מפתיע יודע להפיק רגשות ולהפגין חוש הומור, מה שלא אופייני בדרך כלל לרובוטים, וזה תוספת נחמדה לדעתי.
הסדרה לא הייתה טובה כמו שהיא בלי ארק ובני הצ'י שלו.
#החדר_של_מרקו_תמיד_מבולגן (אל תשאלו מה הקשר. זה קשור.)

עובדות מעניינות על הצ'י:

1. צ'י זה "חבר" בשפת הפמליטים
2. בני הצ'י עזרו לבנות את הפרמידות במצרים
3. הצ'י החביאו צוללת בצורת כלב עמוק מתחת לאוקיינוס בכדור הארץ
4. כוח המשיכה בעולם של הפמליטים חזק פי ארבעה מכוח המשיכה בכדור הארץ

ציטוטים:

ארק (מחייך): בטח שאתה לא פשוט נרגז בגלל שפוצצת את 'הדייט הגדול'
קאסי: אוקיי, אז הצ'י עזר לנו. זה לא קל לצפות במישהו למשך שלושה ימים.
מרקו: מצוין. אז יש מישהו, איפשהו שלא יודע שהרסתי ושרפתי את 'הדייט הגדול'?
ארק: היא לא הסוג שלך בכל מקרה. יש לה טעם במוזיקה.
מרקו: אה, אז אתה מעריץ גדול של בטהובן?
ארק: הייתי המשרת של מאסטרו למשך כמה שנים. הוא היה אדם נורא, אבל הוא הכין מוזיקה שהאדונים שלי היו בוכים כדי לשמוע.

מרקו: משאית של פדרל אקספרס? זו לא הפרה של זכויות יוצרים?
ארק: הם יכולים להתקשר לעורך הדין שלי: הוא היה הפרופסור למשפטים של משה רבינו.

קאסי: אתה לא רוצה לקרוא שם ספר?
ארק: יש לי כמה אלפי ספרים שמאוחסנים בתוך המוח שלי. לפעמים אני מעביר את הזמן בלראות כמה ספרים אני יכול לקרוא ולהבין באותו זמן.
קאסי: אווווקי. שכח מזה ששאלתי.

רייצ'ל: *מדביקה על ארק תג מחיר של מיליון דולר*
ארק: האמת, השווי הכספי שלי בדולרים אמריקניים אמור להיות בערך יותר בכיוון של המיליארדים.

ארק (לאנימורפס): אני צריך להפסיק להסתובב אתכם, אנשים. אתם פשוט מוזרים.

לצערי לא היו כל כך פאנארטים להכניס. בקושי השגתי את התמונה הראשית של ארק...

--------------------
✨ אלימות זה מה שמראה לי את ההיגיון ✨

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 28 2020, 14:09 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2634
משתמש מספר: 62302

וואו כל הכבוד על הסיקור! באמת רואים שאתה אוהב את הסדרה הזאת 3:
האמת שכבר אין לי יותר מדי הערות בשבילך, רק מחמאות. הסיקור אסתטי עם כל המידע שצריך ואפילו יותר, וזה היה נחמד לקרוא את זה. תמשיך לסקר דברים זה יפה D:
נוסף ללינקייה 3:

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jun 29 2020, 21:10 PM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: מעצב האתר
חרמשים: 10000
מגדר:female
משתמש מספר: 65051

או שאני ממש לא בעניינים, או שאני לא יודעת מה, כי אני ממש לא זוכרת את הייצור הזה, והייתי מכורה לאנימורפס בימי התהילה שלי. אז תודה על הסיקור הזה, כי למדתי ממנו הרבה.

וואו, עכשיו אני נזכרת כמה דמויות היו לסדרה הזאת, ורובן מרתקות.

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jun 30 2020, 12:25 PM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה שם

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 229051
משתמש מספר: 61386

הגיוני דווקא לא לזכור את ארק, עם כל הדברים הגדולים האחרים שקרו בסדרה הזאת.
אבל ארק הוא לא דמות שאני אשכח בקלות.
הציטוטים שלו מצחיקים.

--------------------
✨ אלימות זה מה שמראה לי את ההיגיון ✨

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007