האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

אבודים בזמן || שלב שלישי
פורסם ב: Jun 28 2020, 11:03 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236347
מגדר:female
משתמש מספר: 52249
חפצי המשתמש: צפה

*גם משתמשים שלא השתתפו בשלבים הקודמים מוזמנים להשתתף

אבודים בזמן
שלב שלישי

שוב שלום לכם, משתמשים אהובים! אנחנו בשלב השלישי והאחרון של המשימה שלנו לחזור בחזרה לזמן שלנו, לשנת 2020. אז אמנם אנחנו תקועים בעבר, אבל לפחות גילינו באיזו שנה אנחנו תקועים בשלב הראשון, והצלחנו להיטמע בסביבה בשלב השני.

עכשיו נותרה לנו רק משימה אחת אחרונה - לבנות מכונת זמן משלנו, שתוביל אותנו בחזרה לעתיד. דוק בראון הסכים לעזור לנו עם קבל השטף, אבל אנחנו עדיין צריכים למצוא דרך להגיע למהירות של 140 קמ"ש, שתפעיל את מעגלי הזמן. אין שום ברק באופק, ואני גם לא חושבת שיש גשר ענק שנוכל לנסוע עליו... אם ככה, צריך להיות יצירתיים. אולי, למשל, נבסס את מכונת הזמן על הליקופטר, ואז נוכל להשתמש בדלק מטוסים? זה בהחלט יכול להיות יעיל.

אני מניחה שהבנתם כבר לאן אני חותרת. מה שעליכם לעשות בפעילות הזו הוא להמציא מכונת זמן חדשה לחלוטין! איך היא תיראה? באיזה כלי תחבורה היא תיבנה, או שהיא בכלל לא תתבסס על כלי רכב? מה יהיה מקור הכוח שלה? הכל תלוי בכם!

CODE
[B][COLOR=MidnightBlue]שם:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=SteelBlue]מכונת הזמן שלי:[/B][/COLOR] לפחות שלוש שורות. פרטו על המראה, אופן הפעילות וכל מה שעולה לכם לראש.
[B][COLOR=MidnightBlue]הערות/שאלות/רוצים לחזור כבר הביתה:[/B][/COLOR]

על השתתפות תקבלו 3 פ"מים, וזה שימציא את המכונה המוצלחת ביותר יזכה בפ"מ בונוס. קדימה, יש לכם חמישה ימים למשימה!

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 28 2020, 11:41 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 1400
מגדר:male
משתמש מספר: 71410

שם: רוזנ
מכונת הזמן שלי: מכונת הזמן שלי היא שעון קטן דומה למחולל זמן שמורכב מגלגלים של שעה, יום, חודש, שנה ועשור. כדי לזוז בזמן צריך לסובב את הגלגלים לכמות זמן המדויקת שאתה רוצה, אם אתה מזיז אותם בכיוון השעון אתה נוסע את כמות הזמן שביקשת אחורה ואם נגד כיוון השעון אתה נוסע קדימה
הערות/שאלות/רוצים לחזור כבר הביתה:

---------
פורסם ב: Jun 28 2020, 12:37 PM
צטט הודעה

Let us find the dam snack bar

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 18539
מגדר:
משתמש מספר: 65396

שם: אור
מכונת הזמן שלי: המכונה תהיה זעירה ככה שלא תצטרך להשאיר אותה, היא תהיה בגודל מספיק קטן כך שיכנס לכיס. למעשה זהו רק המעטפת של המכונה, כדי לסוע בזמן צריך לשבור את המעטפת והמכונה יוצאת, לכל מכונה 86 מעטפות. המכונה (לא המעטפת) תהיה מותאמת לזמן הנסיעה, כך גם המעטפת; במראה, בסגנון, בשירות ובהכל, היא תתאים את עצמה. כאשר נוסעים במכונה צריך לחשוב על המיקום וההרגשה משתנה לפיכך, למשל אם אני אחזור לימי הביניים בזמן המסע בזמן המכונה תכין את הגוף שלי כך שיתאים וזה יכול להיות מדגדג או כואב וכו'.

--------------------
היי, אני אור והשיר Good Old - Fashioned lover boy הוא השיר של wolfstar.
❤️ ❤️
לא אוהבת J.K Rowling כן אוהבת Marauders מוזיקה והרבה דברים אחרים.
משפפת wolfstar מושבעת.
The 70s. That's it, just the 70s.
תשלחו ה''פ.
אמממ... כן.

t’s on America’s tortured brow
That Mickey Mouse has grown up a cow

---------
פורסם ב: Jun 28 2020, 20:38 PM
צטט הודעה

Dishonor on you! dishonor on your cow!

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 80952
מגדר:
משתמש מספר: 70999

שם: אלה
מכונת הזמן שלי:מכונת הזמן שלי מורכבת מאופנוע וממנוע מטוסים, אך מוקטן. לאופנוע יש שתי כנפיים וחזית איירודינמית. קיים חוצץ בין האוויר לבין הנוסע, והוא שם גם כדי לשמור על המבנה האיירודינמי. החוצץ שקוף מן הסתם.
למכונת הזמן יש גלגלים קטנים שנשלפים, כמו גלגלים של מטוס, רק כשמכונת הזמן נמצאת על הקרקע או קרובה לקרקע.

--------------------
אלה אחת

---------
פורסם ב: Jul 1 2020, 16:39 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1224
מגדר:male
משתמש מספר: 70090

שם: פומיקי, הביטו ימינה!
מכונת הזמן שלי: מאיץ חלקיקים שיכול להיבנות במוסך של דוק (איפה שהיה הדגם של הרכבת). אם עוברים את מהירות האור - יכול להיפער חור שחור שיבלע את כדור הארץ כולו. מזל שזה בלתי אפשרי. אבל בשל המהירויות המאוד גבוהות ייפתח חור תולעת שיאפשר מסע בזמן בכוון העתיד (אף פעם לא להיפך). עפ"י זמן הפעילות של המאיץ ומהירות החלקיקים, ניתן לכוון את תאריך ושעת היעד.
הערות/שאלות/רוצים לחזור כבר הביתה: יש רק בעיה. ניתן לכוון את התאריך אך לא את המיקום. האקראיות הזו מקשה על החזרה הביתה.
מצד שני, אפשר לכוון בדיוק את המיקום המבוקש, אבל אז להישאר באותו הזמן. בעיה.

---------
פורסם ב: Jul 1 2020, 18:11 PM
צטט הודעה

מה לא פורים היום?

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 4018
משתמש מספר: 72479

שם: M.K, מגנוס ביין
מכונת הזמן שלי: מכונת הזמן שלי היא רכבת פרטית בעלת 25 קרונות...20 מהקרונות יכללו עצי תותים שיגדלו על אדמה מלאכותית. קרון אחד יכלול מפעל להכנת דלק מהתותים שאותו תנהל ליסה קודרו. שלושה קרונות יכללו מגורים וכולי, וקרון אחרון לאירוח עם מכונת כביסה למקרה שתפגשו טרמפיסט מזדמן בזמן המסע בגלקסיה...לאחר כשמונים שנה כשלרכבת יהי מספיק דלק תותים היא תוכל לשחרר אותו לחלל, מה שיגרום לפיצוץ שיביא אתכם לשנה הרצויה. (המכונה נסיונית בלבד ותופאות לוואי אפשריות בכפוף לתקנון....)
הערות/שאלות/רוצים לחזור כבר הביתה: עזבו את כדור הארץ, יש לי רכבת...

--------------------
אמ קיי, דארלינג ~ היא\את
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 3 2020, 11:13 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236347
משתמש מספר: 52249

כל הכבוד לכל המשתתפים! יצרתם מכונות זמן נהדרות. אבל מי שזוכה בבונוס הוא... היא...
אור - הזוהר הצפוני!
כל הכבוד! ננעל^^

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007