האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

שאלות שתמיד העסיקו אותי על טעויות בסדרה..., שאלות שתמיד העסיקו אותי על טעויות בסדרה.
פורסם ב: Jul 8 2020, 20:52 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 955
מגדר:
משתמש מספר: 72243
חפצי המשתמש: צפה

אשמח לשמוע חוות דעת על כמה שאלות שהתעוררו לי:
בסוף הספר הרביעי פאדג' לא מאמין להארי ולדמבלדור שוולדמורט חזר.
למה, מישהו יודע, האיר לא השתמש בהגיגית בשביל זה?
הוא היה צריך לתת לפאדג' או לכל אחד אחר שלא האמין לו לצלול אל תוך זכרונותיו ואז כולם היו יודעים!
ונניח שהגיגית היא משהו מיוחד במינו שדמבלדור לא רצה שמשרד הקסמים ידע על קיומו-
למה הארי לא ביקש שיתנו לו וריטסרום?
הרי תחת השפעת וריטסרום אפשר לומר רק את האמת!!!!

שאלה נוספת-
שיש לי עליה תשובה אבל מעניין מה אתם חושבים.
בספר השלישי לופין אומר שאף אחד לא יודע מהי צורתו של בוגארט כי הוא משתנה מאדם לאדם.
בספר החמישי מולי מבקשת ממודי לבדוק אם מה שמרעיש בארונית הוא באמת בוגארט, והוא מאשר זאת בפניה.
השאלה: באיזו צורה מודי ראה את הבוגארט? לכאורה בצורתו האמיתית, כי בוגארט משתנה רק כשהוא עומד מול אדם מסוים, אבל מודי היה בחדר אחר בכלל, ולא היתה לבוגארט דרך לדעת שמודי מסתכל עליו.
ונניח שהוא אכן לבש את הצורה של הדבר שהכי מפחיד את מודי- מהו, לדעתכם, הדבר שהכי יפחיד את האיש הזה?

דבר נוסף:
איך היו לבורחים מאזקאבן שרביטים? הרי השרביט מוחרם בכניסה לכלא. ולא ידוע לנו שוולדמורט ציווה על אוליבנדר להכין שרביטים חדשים - מלבד לפיטר.

שאלה אחרונה-
האחים וויזלי הכירו את מפת הקונדסאים מצוין, והיו משתמשים בה לעיתים קרובות, כנראה, בשביל תעלוליהם.
איך הם מעולם לא שמו לב, שאיזה פיטר פטיגרו אחד מזדנב תמיד ליד אחיהם הקטן? הרי גם אם הם לא בדקו מה שלום רון פעמיים ביום, הרי אך סביר הוא שהם ראו את השם לפחות פעם אחת במפה.
וזה לא היה סתם שם, זה היה אחד השמות המוכרים בעולם הקוסמים! איך זה ייתכן??

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 8 2020, 20:57 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 8842
מגדר:female
משתמש מספר: 72475

לגבי השאלה הראשונה שלך-אני גם לא הבנתי למה הם לא יכלו לחזור בזמן ולהראות מה קרה
(עד שאלה שניזכרתי בה היא:למה הם לא יאכלו לחזור בזמן ופשוט לרצוח את וולדמורט זה היה מונע מוות של המון אנשים)

---------
פורסם ב: Jul 8 2020, 22:02 PM
צטט הודעה

Let us find the dam snack bar

פרטי משתמש
חרמשים: 18539
מגדר:
משתמש מספר: 65396

יש עוד כמה שאלות כאלו, למשל, למה מעסיקים את פילץ' אם אפשר לסדר הכל הרבה יותר מהר בעזרת קסם?
או למה הארי שתה את השיקוי מזל (נו אני זוכר את השם... אין לי כוח לכתוב אותו עכשיו) ולא הלך להלחם בוולדמורט?

--------------------
היי, אני אור והשיר Good Old - Fashioned lover boy הוא השיר של wolfstar.
❤️ ❤️
לא אוהבת J.K Rowling כן אוהבת Marauders מוזיקה והרבה דברים אחרים.
משפפת wolfstar מושבעת.
The 70s. That's it, just the 70s.
תשלחו ה''פ.
אמממ... כן.

t’s on America’s tortured brow
That Mickey Mouse has grown up a cow

---------
פורסם ב: Jul 8 2020, 22:22 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
חרמשים: 8842
משתמש מספר: 72475

אולי העסיקו את פילץ' כי ריחמו אליו?

---------
פורסם ב: Jul 8 2020, 23:15 PM
צטט הודעה

life is a big shit

פרטי משתמש
חרמשים: 737
מגדר:
משתמש מספר: 71743

לגבי הוריסטרום-
פאדג' היה חושב שנתנו להארי וריסטרום מזויף.
הוא עקשן

--------------------
עומר

---------
פורסם ב: Jul 9 2020, 00:13 AM
צטט הודעה

Let us find the dam snack bar

פרטי משתמש
חרמשים: 18539
מגדר:
משתמש מספר: 65396

אז למה לא הוא נתן לו ואס לא היה לו את מי להאשים?

--------------------
היי, אני אור והשיר Good Old - Fashioned lover boy הוא השיר של wolfstar.
❤️ ❤️
לא אוהבת J.K Rowling כן אוהבת Marauders מוזיקה והרבה דברים אחרים.
משפפת wolfstar מושבעת.
The 70s. That's it, just the 70s.
תשלחו ה''פ.
אמממ... כן.

t’s on America’s tortured brow
That Mickey Mouse has grown up a cow

---------
פורסם ב: Jul 9 2020, 07:17 AM
צטט הודעה

דביל מהאגדות

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 12456
משתמש מספר: 72756

כמו שאתם זוכרים, פאדג' *יודע* את האמת, אבל מפחד לאבד את התפקיד שלו. במשפט של הארי דמבלדור הציע לזמן את דובי בתור עד, אבל פאדג' רק גמגם ואמר שאין לו את כל היום.
הוא *יודע* את האמת! הוא רק מסתיר את זה מהאוכלוסיה כי הוא לא רוצה להפחיד אותם, ולהשרות עליהם את האשליה שהכל באמת תחת שליטה!
התנהגות מזעזעת, לדעתי.

--------------------

❤️ נועם 🧡 18 💛 לבד 💚 מוזיקה 💙 ביצי אשווינדר קפואות 💜
ψ

---------
פורסם ב: Jul 9 2020, 10:43 AM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1226
מגדר:
משתמש מספר: 70185

בנוגע לשאלה האחרונה, יש סיכוי שהם פשוט חשבו שהמפה מקולקלת (כמו לופין, אפילו שהוא ידע שהמפה לעולם לא משקרת, הוא חשב ככה), מה יותר הגיוני: שהעכבר של האח הקטן שלך הוא בעצם איש מת או שהמפה (שהם לא יודעים מאיפה היא או מי הכין אותה) פשוט מקולקלת לרגע?

--------------------
User Posted Image

aniel | 13 תאמין בעצמך, ה' שומר עליך
אז... יש לי חתימה שקטה, קטנה. בלי יותר מידי צבעים או דברים, כמעט כמוני. אם אתם צריכים עזרה, בקשה או סתם לקשקש, אתם מוזמנים להכיר אותי⁦❤️⁩ גם כתבתי פאנפיק, אתם מוזמנים לקרוא (גמור, 42 פרקים): עיניים ירוקות יש גם פאנפיק המשך (גמור, 43 פרקים): צלקת ברק

חמישה צעדים לחיים מאושרים:
1. לקרוא.
2. לקרוא.
3. לקרוא.
4. לקרוא.
5. לקרוא.

יום בלי חיוך הוא יום מבוזבז😃 אז תנו חיוך, אנשים! עכשיו!
אל תתנו למוגלגים לדכא אתכם!✨

"אני קוסם, לא בבון עם מקל! "

---------
פורסם ב: Jul 9 2020, 10:55 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
חרמשים: 2122
מגדר:
משתמש מספר: 72240

בנוגע למה שאמרו על חזרה בזמן אז הרמיוני בעצמה אומרת שזה מאוד מסוכן אז אומנם הם היו יכולים להרוג את וולדמורט אבל אתה לא יכול לדעת מה היה קורה, מה אם אחד האנשים שהוא הרג היה הופך גם לרוצח המונים?.
בנוגע לשאלה על השיקוי מזל אז כמו שהרמיוני אמרה המזל יכול לעזור לסדר את הנסיבות אבל הוא לא יגרום לך לעשות משהו מטורף כמו אפליו לפתוח את חדר הנחיצות של מישהו אחר שזה כנראה הרבה יותר קל מלנצח את וולדמורט וגם זה אחד מהשיקויים הכי מסובכים מאיפה יכל להיות להם כזה?
בנוגע לווריטסרום יש שיקויי נגד וגם אפילו אפשרות לשנות לעצמך את הזיכרון ככה שהגיגית לא תעזור לו.
באיזה צורה ראה מודי את הבוגארט?
בצורה האמיתית שלו, רק הוא יודע איך היא נראית.
אני מניח שהשרביט של מי שבאזקבאן נמצא גם הוא באזקבאן באיזשהו חדר למקרה שמישהו ישתחרר ואז כשהם ברחו הם פשוט לקחו את השרביטים שלהם.
השאלה האחרונה היא הכי קשה כי אין לה באמת פיתרון אבל אפשר אולי להגיד שלא רואים אנימגוסים במפה(גם הארי שבטח גם השתמש במפה לפעמים סתם כדי להסתכל בשנה הרביעית ולא ראה את ריטה סקיטר) אבל לופין בתור אחד היוצרים מכיר כל מיני לחשים שיהפכו את המפה ליותר טובה אבל זה באמת תירוץ די גרוע

---------
פורסם ב: Jul 9 2020, 12:42 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
חרמשים: 1768
מגדר:male
משתמש מספר: 71138

טוב,
מה המידע שיש לנו על הגיגית? חפץ קסום המאפשר לצפות בזכרונות.
אך כאן יש שאלה אחרת; מי יכול להשתמש בהגיגית? מי יכול להוציא זכרונות? האם יש הגבלה כלשהי? האם רק קוסמים שהגיעו לגיל הבגרות יכולים להשתמש בה?
בהגיגית יכולים להיווצר שינויים, כזכור לכולנו (לדוגמה, הזיכרון המזויף של סלגהורן).
יש שיקוי נגד לוריטסרום שהארי יכול היה לקחת, דבר שפאדג' כנראה היה טוען.
בין כה וכה, כל ההוכחות שיכלו לתת לפאדג' לא היו משביעות את רצונו, כי, כאמור, הוא לא היה מוכן להאמין שוולדמורט חזר.
האם בוגארט משתנה רק כשהוא עומד מול אדם מסוים?
הנה לכם שאלה למחשבה-האם הבוגארט יכול לראות מי מסתכל עליו, או לחוש אותו? והאם זה דווקא כשעומדים מולו? או שהבן אדם הכי קרוב שמסתכל עליו גורם לו לשנות צורה? אני מאמין שהוא ראה את הבוגארט כפחד הכי גדול שלו-הוא עצמו, נמצא חסר אונים ורועד בארגז ששימש לו לכלא.
הסבר אחר, שזוהי גם תיאוריה, הוא שמודי ראה פעם את צורתו האמיתית של הבוגראט. תיאוריה זו לעולם לא אומתה.
זה אפשרי שכאשר מישהו (שאינו סולק מהוגוורטס) הולך לאזקבאן, מביאים את השרביט לבן אדם הקרוב ביותר אליו. אפשרות אחרת היא שמכיוון שהסוהרסנים שיתפו פעולה עם וולדמורט, הם פשוט החזירו לאסירים את השרביטים שלהם.
לגבי פיטר פטיגרו, אני מאמין שהם חשבו שהוא ילד מגריפינדור, או שהם פשוט לא שמו לב אליו. יש הרבה מאוד תלמידים בהוגוורטס. יש לזכור שהם מצאו את המפה בשנתם הראשונה, והם הביאו אותה להארי בשנתם החמישית, כלומר, אין זה הגיוני שעד שרון הגיע להוגוורטס הם כבר הכירו את המעברים בטירה בעל פה ולא נזקקו למפה, ובפעמים שכן, לא שמו לב למישהו בשם פיטר פטיגרו? אני חושב שזה הגיוני ואף מובן.
כל מחוללי הזמן הושמדו בשנה החמישית, יש להניח שכמות המזל שהפליקס פליציס מביא היא גבולית ולוקח זמן רב להכין את השיקוי, וגם אם כן, יתכן שיש לחשי נגד או שיקויים שמבטלים את ההשפעה שלו שוולדמורט היה יכול לקחת.פילץ' הוא סקיב שרוצה להיות קוסם, ברור שירצה להיות קרוב לקוסמים ולעולם הזה.

--------------------
ארן יגארררררררררר

---------
פורסם ב: Jul 9 2020, 12:45 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
חרמשים: 2122
מגדר:
משתמש מספר: 72240

QUOTE (מי, אני? @ Jul 9 2020, 13:18 PM)
לגבי פיטר פטיגרו, אני מאמין שהם חשבו שהוא ילד מגריפינדור, או שהם פשוט לא שמו לב אליו. יש הרבה מאוד תלמידים בהוגוורטס. יש לזכור שהם מצאו את המפה בשנתם הראשונה, והם הביאו אותה להארי בשנתם החמישית, כלומר, אין זה הגיוני שעד שרון הגיע להוגוורטס הם כבר הכירו את המעברים בטירה בעל פה ולא נזקקו למפה, ובפעמים שכן, לא שמו לב למישהו בשם פיטר פטיגרו? אני חושב שזה הגיוני ואף מובן.

תשובה יפה מאוד, ענית לי על השאלה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007