האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל צום קל וגמר חתימה טובה!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

שיעור אצל המכשפה || פעילות, אלה וזיו אישרוווו
פורסם ב: Sep 13 2020, 20:09 PM
צטט הודעה

חניך המכשפה

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי קבוצות
חרמשים: 4746
משתמש מספר: 70845
חפצי המשתמש: צפה

שיעור אצל המכשפה
פעילות

הפעילות היא על אלה - ShToTaVesper

שלום לכולכם, וברוכים הבאים לצריף המכשפה, שבו תתקיים הפעילות המהנה והמכושפת שלנו! כמו שכולכם - אם לא רובכם - יודעים, אלה(בה) היא חניכת המכשפה, אישה מיוחדת שהצילה אותה כששרפה גזע עץ בטעות ביער. מאז היא נהפכה למורתה בשלל תחומים, והעיקרי שבהם הוא הקסם. היא מלמדת אותה להשתמש בקסם כמעט בכל הזדמנות אפשרית על מנת שתהפוך למכשפה בהקדם האפשרי.

וואו, נשמע מגניב! אבל איך זה קשור אלינו?

ובכן... המכשפה החליטה לפתוח את דלתות מעונה למשך שבוע שלם על מנת לקלוט תלמידים נוספים ולהכשירם כנגד כוחות האופל. כלומר, שהחל מהיום ועד שבוע ממנו תוכלו גם אתם להיות חניכי המכשפה!

הו, ואיך נעשה את זה?

כל מה שתצטרכו לעשות הוא למצוא נושא פנטזיה כלשהו (ערפד? דרקון? מקומות אפלים?) לשיעור אחד יחד עם המכשפה ולכלול בו את תוכן השיעור. עדיף ורצוי שתמציאו מדמיונכם תוכן על הנושא שבחרתם ללמוד יחד עם המכשפה, כיוון שאם פשוט תעתיקו פסקה על דרקונים מוויקיפדיה זה יהיה משעמם ולא יחדש לנו כלום. לדוגמה, אם אבחר ללמוד על רוחות רפאים, אז תוכן השיעור יוכל להיות כזה (שוב, רק דוגמה. אתם בוחרים מה יהיה בשיעור שלכם):
רוחות הרפאים בנויות מארבעה חלקי נשמות: העצב, הכעס, הכאב והפחד. אם אדם, יצור או חיה שארבעתם גועשים בו יחדיו ברגעי גסיסתו, הוא יהפוך לרוח רפאים. רוחות הרפאים רודפות את רוצחיהן או את האנשים אותן שנאו באמצעות סיוטים וחדירה לתוך הגוף, כאשר הן מעוותו לצורת מפלצת מבחילה. ארבעת חלקי הנשמות נשארים לנצח במצבם ברוחות הרפאים, ועל כן הן אינן לעולם לא ימצאו מנוחה.

הפעילות תיסגר בעוד שבוע, כפי שציינו קודם לכן בפעילות, ועליה תקבלו תגמול של 180 חרמשים.
בהצלחה! happy.gif
CODE
[B][COLOR=DarkSlateBlue]שם + כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=CornFlowerBlue]הנושא אותו בחרתי ללמוד עם המכשפה:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DarkSlateBlue]תוכן השיעור:[/COLOR][/B] שתיים וחצי שורות לפחות!
[B][COLOR=CornFlowerBlue]הערות/הארות/להלהלהלה:[/COLOR][/B]

--------------------
שוק הוגסמיד הקרמיטוני נפתח!
מיואשים מהמחירים הענקיים שיש להוגסמיד להציע? מעוניינים במוצרים שווים במחירים משתלמים? זה המקום!
- חנות מוצרים מהוגסמיד במחירים זולים -

----

במלאי
שרביט משערת חד קרן ועץ סמבוק (2 במלאי) - 20 חרמשים ליחידה (במקום 25)
חתול (1 במלאי) - 300 חרמשים ליחידה (במקום 400)
כובע מרחף (1 במלאי) - 175 חרמשים ליחידה (במקום 250)
חפץ למאוהבים (1 במלאי) - 350 חרמשים ליחידה (במקום 500)
צמרור ננסי (1 במלאי) - 190 חרמשים ליחידה (במקום 300)
ספר הלימוד למקצוע "אסטרונומיה" בהוגוורטס (1 במלאי) - 200 חרמשים ליחידה (במקום 300)
ספר הלימוד למקצוע "חיות הפלא" בהוגוורטס (1 במלאי) - 200 חרמשים ליחידה (במקום 300)
ספר הלימוד למקצוע "התגוננות מפני כוחות האופל" בהוגוורטס (1 במלאי) - 200 חרמשים ליחידה (במקום 300)
ספר הלימוד למקצוע "שינוי צורה" בהוגוורטס (1 במלאי) - 200 חרמשים ליחידה (במקום 300)
ספר הלימוד למקצוע "תעופה" בהוגוורטס (1 במלאי) - 100 חרמשים ליחידה (במקום 150)

עזרה ויצירת קשר
- לשליחת ינשוף לחצו כאן.
- על מנת לתרום לחנות חפצים שאינכם זקוקים להם יותר, לחצו כאן ומלאו את הסעיפים בהתאם.
- על מנת לתרום לחנות כסף לקניית מוצרים חדשים בחנות, לחצו כאן.
איך קונים מוצרים? - שולחים לי את מספר החרמשים הנחוץ למוצר אותו תרצו לקנות, בצירוף הודעה שהחרמשים נשלחו עבור החפץ (אחרת לא אוכל לדעת שאתם קונים).

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 13 2020, 20:30 PM
צטט הודעה

איני יודעת מתי יהיה סופי הטוב, אני יודעת עם מי

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2675
משתמש מספר: 71976

שם + כינוי: כריס המלך (זה לא נכון, זה רק הכינוי!), סופי
הנושא אותו בחרתי ללמוד עם המכשפה: פמניזם אצל... אגדות האחים גרים והנס כריסטיאן אנדרסן.
תוכן השיעור: באגדות האחים גרים והנס כריסטיאן אנדרסן אין כמעט ופמניזם! הדבר הזה לא מצא חן בעיני... האור"פ, האומות המאוחדות של רוחות הרפאים. לכן הם החליטו לערוך הפגנות גדולות ליד ביתו של דיסני. בהפגנה נכחו כ-2789 רוחות ושדים. יום אחד החליטה הנסיכה איזבל (היפהפייה הנרדמת) שהנסיך המטופש הוא סתם איזה זר מהרחוב שהחליט להתחתן אתה! וכך גם חשבה הנסיכה אלה (סינדרלה) על הנסיך המקסים!
הערות/הארות/להלהלהלה: אני לא בטוחה שעשיתי את זה טוב, אופסי. אגב, אף פעם לא הבנתי מה היו המבחנים האלו בנו"ד שהמכשפה עשתה והייתי בתיקו עם מישהו על המקום הראשון או משהו כזה

הודעה זו נערכה ע"י כריס המלך ב Sep 14 2020, 11:33 AM

--------------------
I love feminism

ותקראו לי אמה ווטסון/סברינה קרפנטר/סופיה קרסון/הראל סקעת, אבל זה רק אם אתם נחמדים

---------
פורסם ב: Sep 13 2020, 20:38 PM
צטט הודעה

חניך המכשפה

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי קבוצות
חרמשים: 4746
משתמש מספר: 70845

כל הכבוד על ההשתתפות, אבל שימי לב שאת צריכה לפרט מעט יותר ולכתוב שתיים וחצי שורות בפעילות. happy.gif

--------------------
שוק הוגסמיד הקרמיטוני נפתח!
מיואשים מהמחירים הענקיים שיש להוגסמיד להציע? מעוניינים במוצרים שווים במחירים משתלמים? זה המקום!
- חנות מוצרים מהוגסמיד במחירים זולים -

----

במלאי
שרביט משערת חד קרן ועץ סמבוק (2 במלאי) - 20 חרמשים ליחידה (במקום 25)
חתול (1 במלאי) - 300 חרמשים ליחידה (במקום 400)
כובע מרחף (1 במלאי) - 175 חרמשים ליחידה (במקום 250)
חפץ למאוהבים (1 במלאי) - 350 חרמשים ליחידה (במקום 500)
צמרור ננסי (1 במלאי) - 190 חרמשים ליחידה (במקום 300)
ספר הלימוד למקצוע "אסטרונומיה" בהוגוורטס (1 במלאי) - 200 חרמשים ליחידה (במקום 300)
ספר הלימוד למקצוע "חיות הפלא" בהוגוורטס (1 במלאי) - 200 חרמשים ליחידה (במקום 300)
ספר הלימוד למקצוע "התגוננות מפני כוחות האופל" בהוגוורטס (1 במלאי) - 200 חרמשים ליחידה (במקום 300)
ספר הלימוד למקצוע "שינוי צורה" בהוגוורטס (1 במלאי) - 200 חרמשים ליחידה (במקום 300)
ספר הלימוד למקצוע "תעופה" בהוגוורטס (1 במלאי) - 100 חרמשים ליחידה (במקום 150)

עזרה ויצירת קשר
- לשליחת ינשוף לחצו כאן.
- על מנת לתרום לחנות חפצים שאינכם זקוקים להם יותר, לחצו כאן ומלאו את הסעיפים בהתאם.
- על מנת לתרום לחנות כסף לקניית מוצרים חדשים בחנות, לחצו כאן.
איך קונים מוצרים? - שולחים לי את מספר החרמשים הנחוץ למוצר אותו תרצו לקנות, בצירוף הודעה שהחרמשים נשלחו עבור החפץ (אחרת לא אוכל לדעת שאתם קונים).

---------
פורסם ב: Sep 13 2020, 20:38 PM
צטט הודעה

איני יודעת מתי יהיה סופי הטוב, אני יודעת עם מי

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2675
משתמש מספר: 71976

כתבתי שתיים וחצי שורות!

--------------------
I love feminism

ותקראו לי אמה ווטסון/סברינה קרפנטר/סופיה קרסון/הראל סקעת, אבל זה רק אם אתם נחמדים

---------
פורסם ב: Sep 13 2020, 22:10 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 16360
משתמש מספר: 72144

שם + כינוי: ירחוני, שטן שחור
הנושא אותו בחרתי ללמוד עם המכשפה: דרקונים
תוכן השיעור: שתיים וחצי שורות לפחות!
הדרקונים הם יצורים קסומים שחרוב נוצרים מארבעת היסודות: אש, מים, אוויר ואדמה. דרקון שנוצר מאש יהיה בצבע אדום, דרקון שנוצר ממים יהיה בצבע כחול, דרקון שיווצר מאדמה יהיה בצבע חום ודרקון שיווצר מאוויר יהיה בצבע לבן.
הדרקונים נוצרים ע"י הגשמת היסוד לצורת הדרקון, הדרקון מחויב לשרת את בעליו כל עוד חי, היסוד ממנו נוצר הדרקון חיוני לתפקודו, למשל, דרקון שייוצר מאש לא יוכל לשרוד לאורך זמן ממושך במים, וכן לדרקון שנוצר מהאדמה יהיה מאוד קשה לעוף, אל הוא יהיה חזק וקשה להבסה.
הערות/הארות/להלהלהלה: אני ממש מקווה שהבנתי מה לכתוב...

--------------------
𝓒𝓪𝓹𝓽𝓪𝓲𝓷 𝓙𝓪𝓬𝓴 𝓢𝓹𝓪𝓻𝓻𝓸𝔀

User Posted ImageUser Posted Image

חתימה משותפת עם דניאל!

נבלימים

שטן שחור
מלאך לבן

אזז שלום לעוד חתימה שאני כותבת בה תנחשו של מי היא הפעם,
טוב נו אתם רואים זה לא הוגן אבל בכל זאת אם לא שמתם לב הגעתי לחתימה של...
ירחוני!
אז ירחוני את מדהימה ללא ספק ואת חמודה ממש ואת חופרת ואני אוהבת חופרות (אני אוהבת אותך בלי קשר אבל...) וקיצור את מושלמת (מה אני יעשה שאין לי זמן?) אז כפרה עלייך חיים של סבתא שלך נשמה טהורה ועוד אלף ביטויי אהבה אני מתה עלייך וממש כיף לי לדבר איתך ואנשים שרואים וקוראים את מה שאני כותבת אז תדעו שיש כאן מישהי שכדאי לכם להכיר
אז איך אפשר בלי המשפט הזה:
תפוח אדמה זה מושלםםם
אוהבת אותך מילונים+
יאללה הייתי כאן
אה ותערכי את זה יפה כזה כמו שאר החתימה שלך

קבלו את הפריצה הראשונה שלי והיא בחתימה של....ירחוני!
אז ירחוני מה יש לי להגיד עלייך חוץ מזה שאת כותבת מדהים, משרשרת מושלם ושמאוד כיף לי לדבר איתך?
יש לך שם משתמש חמדמד ואני מקווה שיהיו לשתיהן מספיק חרמשים בשביל כינוי משותף.
לסיכום ירחוני היא מהממת ונכון שאתם רוצים לתרום לה חרמשים?
אני רק השאיר לה פה לבבות ואלך לי
🖤🖤

אז שלום שלום לחתימה של ירחוני.
אז ירחוני מדהימה מצחיקה ומעניינת. כמעט כמוני.
כיף לחפור לה ולחפור איתה ולהחפר איתה. בקיצור, כל מה שקשור לח.פ.ר
היא כותבת מדהים ומצחיקה בטרוף. יש לה רעיונות טובים. ויש לה טעם טוב בשחקנים.
ואם אתם לא מכירים אותה-הפסדתם בגדול!
😈 האמוג'י הזה הוא בגלל הכינוי...
לצערי גנבו לי את הצבע....
אוהבת אותך!
😇😇😇
אז הנה הפריצה הראשונה שלי והיא... לחתימה של ירחוני+!
אוקי אז רק באתי להגיד לך להתחבר יותר גם בבוקר כי בבוקר את לא מחוברת בכלל! וגם שאני מה זה הולכת לנקום בך על הדו קרב אז תיזהרי! וגם את הקטע הרגיל של את אדם מדהים וכו' ושאת ממש נחמדה וכל הקטע הזה שאת נחמדה, כי זה ממש נכון לגבייך למרות שזה נדוש אז כן, את אדם מדהים ושמחתי מאוד לפגוש אותך להתכתב איתך!
ובי הייתי כאן!

---------
פורסם ב: Sep 14 2020, 06:43 AM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: פרופסורים
חרמשים: 12573

שם + כינוי: נגה, בצד
הנושא אותו בחרתי ללמוד עם המכשפה: הנושא הוא... שדים.
תוכן השיעור: ישנם שני סוגי שדים, שדי אש ושדי המים. השדים ידועים ביכולתיהם לעבור ממקום למקום כרוח, להפוך לרואים ואינם נראים, ולשלוט בסוג הכוח שלהם. ידוע גם ששדי המים ושדי האש נמצאים בסיכסוך גדול זה עם זה, ונלחמים זה עם זה פעמים רבות. יש סוגי שדים, לא כולם נראים אותו דבר, למרות ששדי מים תמיד יהיו בגון כחלחל שקוף של המים, ושדי האש בגוון הלהבות. ישנם שדים בעלי קרניים, או ידיים ורגליים נוספות, ישנם שדים שמחזיקים בידהם מטות שעוזרים להם לתעל את כוח הקסם שלהם ולכוון אותו למקום מסוים, ובכך לממש אותו בצורה הראויה. רוב השדים צריכים להיות בעלי כמה מאות שנים כדי שיוכלו להשתמש בכוחותם כהלכה. לפעמים זמן הכשרה לשד לוקח מיליוני שנים, ולעיתים רחוקות הוא לוקח מספר מאות, רק לשדים כישרוניים במיוחד. רוב השדים, כגון אלה שתיארתי כרגע, נוצרו בעקבות מוות שהיה קשור קשר הדוק לתחום ההתמחות שלהם. לדוגמא: לשד אש זו תהיה שריפה, היחנקות מעשן, ועוד. לשד מים זה יהיה טביעה, צונאמי, ועוד. אבל למרות שכל הראיות מצביעות על כך ששדים הם יצורים מרושעים ונתעבים, אין זה נכון. בדרך כלל הם פשוט לא חביבים במיוחד, אבל הם לא יהרגו מישהו ככה סתם, גם אם הוא עיצבן אותם מאד. אבל, אם לאדם שמולם יש יכולת לעזור להם, הם ינסו להתיידד איתו בשביל זה. דבר נוסף מאד חשוב הוא ששדים חייבים לקיים הבטחות. שד שלא יקים את הבטחתו עלול למצוא את עצמו ב"שעת ריתוק" כך מכנים את זה השדים. במשך מאות על גבי מאות שנים הוא צריך לפתור את אותו תרגיל מתמטתי פשוט, על לוח גיר, וכל פעם התשובה נמחקת והם צריכים להתחיל מחדש... מי רוצה להיתקע בדבר כזה? אבל, למרות כל השדים האלה, יש גם שדים מסוג אחר (חלק הרעיון הזה בא מהספר "הטירה הנערה" מאת דיאנה ויין ג'ונס). אלו נולדים בתור כוכבים, וכשמגיעים לבגרות (גיל אלף) הם נופלים מהשמיים, ומהם הגיע המושג כוכבים נופלים. הם אמורים למות שיכיעו לקרקע, ככה הכי טוב, כי הם בעצם גיגול שלישי של שד מאד חזק. מה זאת אומרת? שהשד נניח נתחיל כשד אש? הרגו אותו (הדרך היחידה להרוג שד אש היא עלי ידי דקירה באזור בדיוק בין הקרניים שלו, או, אם אין לו קרניים, בבטן). אחר כך הוא חזר בגילגול נוסף כשד מים, הרגו אותו (הדרך היחידה להרוג שד מים היא על ידי כריתת ראש). עכשיו הוא חוזר בתור שד חדש, חזק יותר, אבל בדיוק כמו הראשון. מה זאת אומרת? למרות שהוא שד חזק פי כמה, סוג השד שלו (אש או מים) הוא בדיוק כמו הסוג כראשון, וגם כל הזיכרונות מכל הגילגולים הקודמים שלו חוזרים אליו. אז הוא אמור למות שהוא מגיע לקרקע. אבל ישנם קוסמים שחושקים בכוחם האדיר של הכוכבים הנופלים, ולמרות ניסיונם של הכוכבים למות, הם תופסים אותם. ברגע זה השד נתון לכוחותיו של הקוסם, ממש כמו חפץ. הקוסם שואב את הכוח של השד בתהליך מסוים, ובזמן שהשד מתאמץ לתת לו הגבה קסם, הוא יוצר קסמים בקלילות בלי מאמץ. גזר דינו של קוסם זה הוא מוות במקום גילגול נוסף, ונשמתו לא תוכל לנוח על משכבה בשלום. שד כזה תמיד מגבש צורה אשר זהה לתחום ההתמחות שלו. כלומר: אש או מים. במקום צורת שד רגיל הוא מקבל צורה של אש או מים. מהרגע ששכוכב נופל הופך לשד, הוא מנסה למצוא דרך שתשחרר אותו מבעלותו של הקוסם. הדרך היחידה היא שהקוסם יגיד מילה מסויימת, שקבע מראש, מהרגע שתפס את הכוכב הנופל, שלא יגיד. השד מנסה לגלות מה המילה, ואז למצור דרך לשכנע את הקוסם להגיד אותה. בדרך כלל הוא לא מצליח. אם הוא מצליח הקוסם קמל ומת מיד, מאפיסת כוחות, והשד חי לנצח. לא כמו שד רגיל, לנצח לנצח. אי אפשר להרוג אותו. מסלול החיים הארוך הזה הוא המסלול שכל שד רוצה לעבור בו. לעבור שלושה גילגולים, שיתפוס אותך קוסם, ואז שתברח ממנו ותחיה באושר ובעושר, אולי אפילו תתחתן עם איזו שדה יפה... אבל בגלל הסיכוי הקטן שזה יקרה, אף שד לא מנסה למות בכוונה, או להיתפס בידיו של קוסם ככוכב נופל.
הערות/הארות/להלהלהלה: אפשר לכתוב יותר מאחד?

הודעה זו נערכה ע"י ㅂㅈㄷㄱ쇼ㅕㅑㅐㅔ ב Sep 15 2020, 10:32 AM

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

כותבים? תחלצו כאן!

נגה ☁️ בת מוגלגים ☁️ בת אפולו ☁️ שיער חום ☁️ משפחת הקוסמים והחצויים ☁️ מכשפה ☁️ שלחו ה"פ

אזז שלום לעוד חתימה שאני נכנסת אליה בזמני הפנוי כי זה אחלה תחביב וזה מעביר אחלה את הזמן שאין לי בכל אופן עכשיו אני בחתימה של...
נגה!
אז נגה היא מדהימה והיא חמודה והיא נחמדה והיא גם פרופסרית אז תנו לה כבוד והיא מעניינת כזאת אז תמיד יש על מה לדבר איתה וקיצור אני מתה עליה והיא מושלמתתת
אז יאלוש נגה כפרה אני לא יכולה לחפור כאן עד אינסוף אז אני אלך לי לא לפני שאני יכתוב את המשפט שכמו שאתם יודעים אני לא משאירה חתימות בלעדיו-
תפוח אדמה זה מושלםם
אז יאלוש חיים של סבתא שלך את אבל אני צריכה לגמור את הפריצה הזאת אז ביי נשמה הייתי כאן.

נגה, נגה, נגה. יש יותר מהממת ממך?
אז שלהום לכם בני תמותה, חשוב שתדעו שנגה מוכשרת ברמות, יש לה פאנפיקים מדהימים אז רוצו מהר מהר לקרוא אותם, וממש ממש כיף לדבר איתה כי היא חכמה ומעניינת ברמות.
וזה שהיא המשרשרת הטובה ביותר שאי פעם פגשת כבר הזכרתי?
בקיצור, נגה היא מדהימה, ואי אפשר בלי נגה כי אז לא תהיה מי שתחלץ אותי ממבוכים עמוסי פאד- תאי צמחוני ודברים טעימים, ובטח יוכל אותי איזה דרקון בינתיים...
אז אני אשאיר לך 3> ואלך לי, אז בביי חתימה חמדמדה של נגה!

---------
פורסם ב: Sep 14 2020, 07:43 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 3529
משתמש מספר: 72756

שם + כינוי:נועם, בצד.
הנושא אותו בחרתי ללמוד עם המכשפה: גן עדן
תוכן השיעור: כל מי שמת מגיע לגן עדן. זה ידוע. אבל בדרך הוא צריך להתמודד מול מכשפות, שדים, רוחות רפאים, דרקונים, אלפים, שדונים קטנים וחמודים שרק נראים בלתי מזיקים וכדומה.
כידוע (טוב, לכם זה לא ידוע כי הרגע המצאתי את זה) יש 7 רקיעים (אפשר לומר ככה??) כאילו הרקיע הראשון השני השלישי וטוב יאללה חפרתי.
אז בעצם כדי להגיע לגן עדן צריך להלחם ביצורים שנמצאים בכל אחד מהרקיעים, למשל:
ברקיע הראשון יש נחשים אבל מיוחדים. הם יכולים להפוך לבלתי נראים כאשר הם עוצרים את נשימתם. כדי לעקוף אותם צריך לחמוק מהם ככה שלא יכישו אותך. הטריק הוא להפוך את עצמך לחול (אה כן שכחתי לומר, שמי שמת יכול לשנות צורה) אז למה חול? כי אלוהים אמר לנחש שהטעם של כל מה שהוא יאכל יהיה בטעם חול (אם אני זוכרת נכון מכיתה ב' ... כן?)
ברקיע השני יהיו מכשפות שיפתו אותך להיכנס לבית שלהן, אבל לך אסור להיכנע ולהמשיך בשביל.
ברקיע השלישי יהיו אמממממ דרקונים שצריך להביס (אני לא אגיד איך, כי אתם צריכים לגלות את זה לבד, כשתמותו.)
ברקיע הרביעי יש שדוני אש וקרח שיזמינו אותך לעולם שלהם (לעולם האש והקרח) ואתם בוודאי תסרבו כי תחשבו שזאת מלכודת - כמו שהיה עם המכשפות - אבל בעצם הכניסה לרקיע החמישי היא מהעולם שלהם .
שם יש מזרקה מיוחדת בחצי ממנה אש וחצי קרח ואתם צריכים לעבור דרכה בחיים ואם כן אז אתם ברקיע השישי. שם יש רוחות רפאים מפחידות שינסו להפחיד אותך למוות וככה בעצם תמותו. אבל הטריק הוא לסתום את האזניים (זה משהו שאני משתמשת בו גם ביום יום בגלל שאחותי הקטנה תמיד מנסה להבהיל אותי) וכשאתם לא שומעים אבל אתם לא תקפצו בהפתעה.
ברקיע השביעי נמצא הגן עדן שחיכיתם לו. הסוף!

הערות/הארות/להלהלהלה: כן: מה, אתם באמת תוכלו לבחור בי להתחנך אצל המכשפה??
יוווווווווווווווווווווו!!!!

הודעה זו נערכה ע"י KeefeSensen ב Sep 14 2020, 07:55 AM

--------------------

נועם עם ו' # 15 # מומחית בלהרוג יתושים

נאמנה ל:

מסדר עוף החול

User Posted Image

כי מישהו פה חייב להביס את וולדמורט!

---------
פורסם ב: Sep 14 2020, 19:16 PM
צטט הודעה

תפוח אדמה זה שלמות הבריאה והתגלמות הטוב בעולם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 28808
משתמש מספר: 71393

שם + כינוי: הודיה, תפוחי אדמה
הנושא אותו בחרתי ללמוד עם המכשפה: תפוחי אדמה והקסם שבהם כמובן
תוכן השיעור: שתיים וחצי שורות לפחות!
כידוע לכולם תפוחי אדמה זה הדבר הכי קסום שיש בעולם, תפוחי האדמה מתרבים כך: שותלים תפוח אדמה אחד והוא מצמיח תפוחי אדמה נוספים! כוחם של תפוחי האדמה רב והאוכל אותם יאהב אותם ישר וירצה לאכול רק אותם במשך כל חייו. תפוחי האדמה משנים את צורתם מפעם לפעם ויכולים להופיע בכל מיני צורות, מי שמחליט את הצורה זה מי שמטפל בהם ומכין אותם לאכילה. לסיכום תפוח אדמה זה מושלם.
הערות/הארות/להלהלהלה: תפוחי אדמההה להלהלה

--------------------
בס"ד

טוב אז אנשים שיהיה לכם שנה מדהימה ואני באמת מבקשת סליחה אם פגעתי בכם איכשהוא בין עם בכוונה ובין אם בטעות בכל אופן אני מבקשת סליחה :)

תפוח אדמה זה שלמות הבריאה והתגלמות הטוב בעולם!

משהו חזק שחשבתי עליו בעצמי:
אנחנו כמו תפוחי אדמה אנחנו מדהימים בלי שום דבר אבל אם מוסיפים לנו תבלין אנחנו מדהימים עוד יותר.
יש רק הבדל אחד:
תפוחי אדמה צריכים מישהו שיוסיף להם אנחנו יכולים להוסיף לעצמנו.

ועכשיו לתמונה של הפורום שכולכם מתים עליו-
עזבו היא מרחיבה את העמוד פשוט כנסו לפה

---------
פורסם ב: Sep 21 2020, 09:20 AM
צטט הודעה

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 2147441595

כל הכבוד למי שהשתתף!
ננעל happy.gif

--------------------
אורי

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.
אגן על אלה שאינם יכולים להגן על עצמם.
אגן אפילו על אלה שאשנא, כל עוד הדבר צודק.
וכמובן כשקלאדין יואיל בטובו להגיד עוד אידאלים אז זה יופיע פה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
10215 8776 12600 2834

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2020 - 2007