האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

ראיין את הדמות || פעילות, רינג, באישור וריאן
פורסם ב: Nov 26 2020, 14:16 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 23881
מגדר:
משתמש מספר: 73807
חפצי המשתמש: צפה

ראיין את הדמות!

שלום לכם קוראים ואנשים-שלא-קוראים-אלא-רק-נכנסים-כדי-להשתתף-בפעילויות-ולקבל-חרמשים-שזה-גם-בסדר יקרים שלנו!!!

היה היתה פעם בממלכה רחוקה את ארץ "המקרים הלא מובנים",
הארץ הזו כל כך רחוקה עד שגם אם תסעו/תטוסו/תלכו/תרוצו הכי מהר שאתם יכולים לעולם לא תגיעו אליה (לפחות 222 שנים).
בארץ הזו גרו הדמויות שעשו מעשים בספר שאף אחד לא יודע למה!,
למשל דמות אחת הרגה את חבר שלה ואתם לא יודעים למה,
אתם לא יודעים שבעצם זה לא היה חבר שלה אלא מפלצת שלבשה את הפרצוף של חבר שלה!
כל הדמויות שם היו עצובות כי אף אחד לא הבין מה הן עושות
(חוץ מהסופרים עצמם כנראה - גם זה לא בטוח :|)
ונהיו עד כדי כך מדוכאות שהן התחילו להתפוגג מרוב עצב :(
(בכל זאת הן דמיוניות אז הן יכולות להתפוגג)!

אז... מה אתה בדיוק בא לומר לנו?

מממ, אני אסביר טיפה: ברוכים הבאים לפעילות "ראיין את הדמות"!, אתם בטח שואלים את עצמכם מה זה אומר? (צדקתי :)) כמו שראיתם בהקדמה המאוד מקסימה ועצובה שלי יש ארץ שבה דמויות כל כך עצובות עד שהן מתחילות להתפוגג! אז מהר מהר מהר תבחרו ספר ודמות משם ותשאלו את הדמות שבחרתם למה היא עשתה מה שהיא עשתה (תבחרו דמות ותשאלו אותה שאלות שהייתם רוצים לשאול אותה כי לא הבנם למה היא עשתה מה שעשתה), (בגלל שהדמות דמיונית ולא באמת תענה לכם אתם עצמכם תצטרכו לענות במקום הדמות - עוד עבודה, כמה כיף! :)). ברגע שתעשו את זה הדמות תוכל לעבור מארץ "המקרים הלא מובנים" לארץ "המקרים הכן מובנים" ששם כל הדמויות שמחות ועושות כיף חיים!,(כדי שזה יראה אמין שבאמת דיברתם עם הדמות תצטרכו לשאול שתי שאלות {שתיים חובה והשלישית רשות}, קשה אבל אפשרי :))!

ממממ, נשמע בסדר, רק שאלה אחת פצפונת: אין לנו זמן השבוע, למה שנעשה את זה בדיוק?

נראה לי הושפעתם ממני, אתם מתחילים לאמר מממ confused.gif, על הצלת הדמויות תקבלו 200 חרמשים (תירוץ מעולה להשתתפות) מרגשים ויפים שאין עוד כמוהם בעולם! (הבנתי שצריך לתת כינוי לחרמשים שלך כדי שיהיה נחמד).

(בטח בגלל שאני חדש חשבתם שאני אשכח את הקוד, אבל לא! לאלאלא!, אני לא שכחתי! evil.gif )
אז הנה הוא:

CODE
[COLOR=red][B]שם + כינוי - [/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue]שם הספר + הדמות שבחרתי - [/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]שאלה 1[/B][/COLOR] אורך בסביבות המשפט.
[COLOR=red][B]תשובה 1[/B][/COLOR] אורך בסביבות השורה וחצי.
[COLOR=red][B]שאלה 2[/B][/COLOR] אורך בסביבות המשפט.
[COLOR=red][B]תשובה 2[/B][/COLOR] אורך בסביבות השורה וחצי.
[COLOR=red][B]שאלה 3[/B][/COLOR] אורך בסביבות המשפט.
[COLOR=red][B]תשובה 3[/B][/COLOR] אורך בסביבות השורה וחצי.
[B][COLOR=blue]הערות/הארות/זו פעילות ראשונה שלי מקווה שזה נחמד :| [/COLOR][/B]

מהרו להשתתף הדמויות יתפוגגו בעוד שבוע בדיוק :(, אם לא יהיו משתתפים אני אהיה עצוב מאוד מאוד ohhh.gif

נו טוב, כדי שלא תתעצב לנו פה, אז נעשה :)

--------------------

User Posted Image

וויל.

לא וונקה, אלא-
*נשימה עמוקה*
סר וויליאם רופוס השני, מלך אנגליה, שליט ווילס, מושל הגוש הבריטי, נשיא תבל, הגדול מכולם, ואס הנום השלישי, מנהיג הגזע האנושי וקיסר העולם העליון, העליון על כולם.
הבנתם?

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 26 2020, 16:02 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 1362
מגדר:female
משתמש מספר: 73755

שם + כינוי - יעל, הרמיוני445
שם הספר + הדמות שבחרתי - הארי פוטר, הרמיוני גריינג'ר
שאלה 1 למה החלטת ללכת להוגוורטס כשקיבלת את המכתב, ולא חשבת שזו מתיחה ולא האמנת לזה?
תשובה 1 לא יודעת. היה משהו שפשוט גרם לי להרגיש שזה אמיתי ולא מתיחה. אולי הרשמיות שבה המכתב היה כתוב, או הדברים המוזרים שקרו לי לפני- אני מניחה שהמכתב פשוט הסביר את העובדה שקמתי כל בוקר עם תספורת שונה.
שאלה 2 למה יצאת עם הארי למצוא את ההורקרוקסים ולא ישבת על כורסא וצפית בטלוויזיה?
תשובה 2 הארי ורון הם חברים טובים. אני איתם באש ובמים. וגם ממש רציתי לנקום בוולדמורט שהרג כל כך הרבה אנשים.
שאלה 3
תשובה 3
הערות/הארות/זו פעילות ראשונה שלי מקווה שזה נחמד :| נחמד מאוד:)

--------------------
יעל - מסדר עוף החול - עוד מעט 12

User Posted Image

הכינוי החדשדש שלי משותף איתה!

לכו לכאן

וגם לכאן

ונכון שיהיה מגניב ממש אם תלחצו כאן

---------
פורסם ב: Nov 26 2020, 19:35 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 11
מגדר:
משתמש מספר: 74272

אין על סדריק דיגורי

--------------------
כול אחד מאיתנו קוסם או קוסמת מהממם ואתם מוזמנים לפנות אליי לעזרה בדברים חשובים כמו שאני אומרת :אתה יכול להיות קוסם או קוסמת מהממם כיי זה משאתה ולא טלורית או מוגלית אתם קוסמים וקוסמות מהממות והמהממים אני גאה להיות חלק משני הבתים גריפנדור ורייבנקלו

---------
פורסם ב: Nov 28 2020, 22:04 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 3174
מגדר:
משתמש מספר: 71420

שם + כינוי - דויד, בצד
שם הספר + הדמות שבחרתי - בית ספר לטוב ולרע+ אגתה
שאלה 1 עם כל הכבוד בספר הראשון סופי הייתה אנוכית לחלוטין כלפייך עוד לפני שניסתה לחסל אותך למה לא נקמת בה איכשהו?
תשובה 1 זה שאלה שגם אני שאלתי את עצמי ואני חושבת שבשלב הזה עד כמה שהרגשתי נבגדת היא עדיין הייתה החברה הכי טובה שלי ולכן לא נקמתי
שאלה 2 האם אי פעם חשת רצון להרוג את סופי?
תשובה 2 יש כאלה שיגידו שאני צבועה אבל למען האמת לא יכולתי לרצות את זה ואני לא יודעת למה אם הייתי מצליחה חיי היו הופכים פשוטים בהרבה בלעדי סופי
שאלה 3 האם לדעתך בית ספר לטוב מתאים לך?
תשובה 3 אני לא בטוחה אבל אני חושבת שלא ממש כי לא נותנים לבנות שם ללמוד את כל הנושאים החשובים את כמו בבית ספר לרע שם אין אפליה בין בנים לבנות בנושאי הלימוד וכמו שהאגדה שלי מלמדת אלה נושאים חשובים
הערות/הארות/זו פעילות ראשונה שלי מקווה שזה נחמד :| נחמד מאוד

--------------------
אבדה קדברה*אתה מת

זהו אין יותר חתימה לכו מפה,

אתם עדיין מסתכלים אמרתי לכו!

דיי כברררר!

עכשיו אני באמת מפסיק לכתוב ביי

אם אתם כבר כאן תיכנסו לזה- https://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...1774&showchap=1

ולזה- https://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...1474&showchap=1

---------
פורסם ב: Nov 29 2020, 07:43 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 62574
מגדר:male
משתמש מספר: 73543

שם + כינוי - מידד, לא מגלה מה הכינוי.
שם הספר + הדמות שבחרתי - ג'ושוע דרד, אן-סוף.
שאלה 1 אורך בסביבות המשפט. למה בגדת? למה הסגרת את ג'ושוע לפיניאס וקס? למה איכזבת את כולנו? איך אני אמור למצוא בשבילך סיבה הגיונית?
תשובה 1 אורך בסביבות השורה וחצי. אמממ... זה... היה בטעות? כלומר, אני לא התכוונתי בכלל לעשות את זה, רק פשוט הייתי באמת משוכנע שג'ושוע עשה את זה בכוונה ולא העליתי בדעתי שהוא לא משקר לי. איכזבתי בטעות.
שאלה 2 אורך בסביבות המשפט. אז למה לא אמרת לג'ושוע שבאמת איכפת לך מזה שאתה מפסיד את התהילה? הוא היה נותן לך בלב שלם ובנפש חפצה לקחת את כל הקרדיט על הכל, הוא לא סובל יותר מדי תשומת לב!
תשובה 2 אורך בסביבות השורה וחצי. אופס. אה, באמת? הוא היה נותן לי לחזור להיות הפרזנטור של המשחה לפצעונים? למה לו לעשות כזה דבר? הרי גאווין הסביר: אם תהיה בפרסומת של זה, כל פעם שיחשבו על פצעונים מכוערים יחשבו עליך! כל כך הרבה פעמים יחשבו עליך ביום!
שאלה 3 אורך בסביבות המשפט. אתה מרוצה לראות שלא הבינו למה עשית מה שעשית, או שאתה מאוכזב קשות?
תשובה 3 אורך בסביבות השורה וחצי. ברור שאני מאוכזב קשות! ברגע שעשיתי משהו שנדמה כלא טוב כל מאות המעריצות שלי צריכות להגיד שאני מדהים ושאין שום סיכוי שזה באמת רע. אבל מה? האם מישהו הגן עליי? האם מישהו טען משהו בשבילי? אם לא הראיון הזה הייתי נשאר בארץ המסכנה! ( הערת המראיין: וחבל שאתה לא שם) מה, מה אמרת? אני די בטוח שלא שמעתי טוב. (הערת המראיין: לך לאן שתלך, העיקר שתלך.)
הערות/הארות/זו פעילות ראשונה שלי מקווה שזה נחמד :| מעולם לא עשיתי פעילות, מקווה שזה נחמד.

--------------------
אלה ברכב ואלה בקסמים ואנחנו בשם ה' אלוהינו נזכיר

ה' עימך גיבור החיל!

תצביעו בנשף בקטגורית הפאנפיקים לבלאגן על מימדי בהוגוורטס!

חכם סיני אחד אמר לי פעם: “吃奇怪的西红柿袜子的头,因为我认为人类是来自外太空的外星人!” 哦,我不确定他很聪明...

---------
פורסם ב: Nov 29 2020, 12:01 PM
צטט הודעה

ההאלהה בפנינו

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית מערכת הפאנפיקים
חרמשים: 7833
משתמש מספר: 61382

שם + כינוי - רוני, חולמני
שם הספר + הדמות שבחרתי - אנימורפס, ג'ייק (אזהרה השאלות והתשובות עלולות לכלול ספוילרים קטנים לאנימורפס)
שאלה 1 שלום לך ג'ייק! אני מבינה שזו שאלה קשה שתעורר בך תגובה רגשית, אבל זו המטרה של הפעילות, אז: למה אחרי שהחברים שלך החזיקו אותך שלושה ימים כדי להרוג את היירק במוח שלך, למה לא עשית אותו דבר לטום כדי להרוג את היירק במוח שלו?
תשובה 1 זה בסדר שאת שואלת אותי. למען האמת, עשינו את זה, וזה היה די קל. אחרי הכל, טום לא היה יכול להשתנות לחיה כדי לברוח. אבל ברגע שהמבצע הצליח העולם התפוצץ והאלימיסט אמר שאסור היה לנו לשחרר את טום והחזיר אותנו אחורה בזמן כדי שלא נעשה את זה.
שאלה 2 זה נשמע מתאים לאלימיסט. טוב, שאלה שנייה: כשניסיתם לתפוס דג בספר השלישי, למה לא השתניתם לעיטי דגים שיכולים לדוג בקלות במקום לשבת שם עם חכה במשך שעות?
תשובה 2 האמת היא שלא עשינו את זה בגלל ש... קשה לי לדבר על זה. טוב, אני חייב. היה לנו פחד משותף להשתנות לעיטי דגים ליד הנהר בזמן המסוים ההוא. הפחד חלף בדיוק כשהצלחנו לתפוס דג בכל מקרה.
שאלה 3 טוב, זה בהחלט מסביר את העניין. שאלה אחרונה: אתה וקאסי דלוקים אחד על השנייה באופן ברור שלא ניתן להכחיש אותו. למה אתם לא מתנשקים ומכריזים על עצמכם כזוג וגמרנו?
תשובה 3 מה? אנחנו- *מסמיק* *משתעל* *כמעט נחנק* *מתאושש* *מסמיק שוב* אנחנו רק ידידים שמחזיקים ידיים ומסתכלים זה על זה עם אהבה טהורה בעיניים! זה לא אומר שום דבר מעבר לזה!
הערות/הארות/זו פעילות ראשונה שלי מקווה שזה נחמד :|

--------------------

רוצים לדעת למה הכינוי שלי היה פעם Black Friday? התשובה נמצאת כאן!

User Posted Image

ואם אתם כבר פה תקראו את זה, את זה ואת זה. ותגיבו!

רכבת האינסוף 📕 בית הינשוף 📕 סטארקיד 📕 הפוני הקטן שלי

---------
פורסם ב: Nov 29 2020, 18:08 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
חרמשים: 2905
משתמש מספר: 73887

שם + כינוי - מר קוסם
שם הספר + הדמות שבחרתי - הארי פוטר- נוויל לונגבוטום
שאלה 1 מדוע הצטרפת למסדר עוף החול?
תשובה 1 כי ידעתי שזה שאין לנקוב בשמו חזר אז רציתי ללמוד להתגונן מפניו וגם רציתי לנקום בו על זה שהוא שיגע (הפך אותם למשוגעים, לא שיגע אותם :) ) את אבא ואמא שלי
שאלה 2 מה הרגשת לאחר התקרית במשרד הקסמים בשנתך החמישית בהוגוורטס?
תשובה 2 הרגשתי מאוד גאה בעצמי על כך שנלחמתי באוכלי המוות ושאני הולך בדרכי הורי (ככה סבתא שלי אומרת). זה היה די מפחיד בזמן שהיתי שם אך עכשיו אני מאוד שמח שהייתי שם כי בזכות זה סבתא שלי הייתה גאה בי.
שאלה 3 אורך בסביבות המשפט.
תשובה 3 אורך בסביבות השורה וחצי.
הערות/הארות/זו פעילות ראשונה שלי מקווה שזה נחמד :| פעולה מעולה

--------------------
אני בבית הכי טוב רייבנקלו!!!

חוכמה בלי גבולות היא אוצר לדורות

מסדר עוף החול

User Posted Image

🔥 כי מישהו פה חייב להביס את וולדמורט🔥

תשלחו לי ינשופים, משעמם לי

---------
פורסם ב: Nov 29 2020, 23:11 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 29163
משתמש מספר: 73558

שם + כינוי - שני, תולעת ספרים אמיתית
שם הספר + הדמות שבחרתי - לוקווד ושות' (אני מדברת פה על ספרים שעדיין לא תורגמו לעברית, כלומר מהשלישי והלאה, אז זה יעשה ספוילרים למי שקורא את זה...), לוקווד.
שאלה 1 למה הלכת ושכרת את הולי כעוזרת, בזמן שלוסי בדיוק לא הייתה? אתה הרי יודע שהיא בכלל לא אהבה את העניין שיתווסף מישהו לצוות שלכם, אז ככה לעשות את זה מאחורי גבה, יגרום לה להיות עוד יותר עצבנית.
תשובה 1 אני ממש לא התכוונתי לעשות שום דבר מאחורי גבה של לוסי. כבר דיברנו על האפשרות לשכור עוד עובד, והיא הסכימה שעוזרת לבית תהיה טובה. הייתי בטוח שאני עושה פה דבר טוב, שכבר כשהיא תחזור, כבר יהיה לה מישהו שינקה ויארגן את הבית. ולא נצטרך לערב אותה בכלל בכל העניין, שלא תעבוד קשה, הייתי בטוח שזו תהיה הפתעה טובה! ממש לא חשבתי שככה היא תגיב...
שאלה 2 איך התחברת להולי כל כך מהר? איך כבר כשלוסי חזרה, היא יכלה לראות אתכם צוחקים ביחד, ואפילו סיפרת לה על החדר של אחותך, ג'סיקה! זה ממש לא היה ככה כשלוסי הגיעה, היה לך הרבה יותר קשה להתחבר אליה בצורה לא רשמית (כל הזמן קראת לה מיס לוקלייל), ובטח לא לספר לה על החדר הסודי.
תשובה 2 האמת היא, שזה הכל בזכות לוסי. לוסי גרמה לי להבין שצריך להיות יותר פתוחים, בכך שהיא בעצמה רצתה תמיד להיות יותר קרובה, ויותר לדעת. היא זאת שגרמה לי בסופו של דבר לגלות לכולם על החדר של אחותי, והבנתי שאני צריך להיות פחות סודי לגבי זה. ואם כבר סיפרתי, צריך לספר לכל מי שהולך להיות פה בבית. ברור, זה לא היה קל, אבל הבנתי שזה נצרך לטובת החברה והאנשים בה. אני מודה, הפכנו להיות חברים די טובים עם הולי בתוך זמן קצר, אבל זה באמת בעיקר בגלל שלא היה לנו את לוסי, ולכן היינו צריכים להסתפק באדם אחר, שהיה במקרה הולי. בסופו של דבר, לוסי הייתה חברה הרבה יותר קרובה שלנו (שלי ושל ג'ורג') מאשר הולי. היא גם די קלה לחברה, יותר מנומסת, אז קל לדבר איתה, אבל באמת היא לא החברה הטובה ביותר.
שאלה 3 איך היית כל כך בטוח שהולי ולוסי יסתדרו בסופו של דבר? ועוד נתת להם להיות כזוג במהלך מקרה מסוכן, ואנחנו רואים איך זה התברר בסופו של דבר...
תשובה 3 היי, בסופו של דבר זה לא התברר כל כך נורא! נכון, המפחידן התעורר ולוסי הפכה להיות היעד שלו, אבל זה לדעתי בכל מקרה היה קורה, וגם זה היה צעד חשוב בהבנה בין השתיים. ראיתי, שלמרות שהן לא מסתדרות, באמת הן יכולות להיות חברות טובות. הן היו יכולות ללמוד אחת מהשנייה, ולהיות צוות מושלם. גם לוסי, עם הכשרונות החזקים שלה, וגם הולי עם הסבלנות שלה. הבנתי שכל העניין שהן לא מסתדרות הוא לא משהו באישיות שלהן, אלא משהו חיצוני, שיכולים להתעלם ממנו. זה היה רק קנאה בסופו של דבר, אבל מעבר לזה הן ממש מתאימות. אני מודה, היה קצת מסוכן לשלוח אותם כזוג במשימה הזאת, ובאמת הן קצת הסתבכו בעניין הזה, אבל האמנתי בהן שהן יכולות לגבור על המחלוקות שלהן, כדי לעשות את הדברים החשובים באמת. האמנתי שלוסי יכולה להיות מקצועית, והולי יכולה להיות מאופקת, כך שההבדלים ביניהם לא יעיבו על ביצוע המשימה. בסופו של דבר, באמת התלקח ריב, אבל אם נחשוב על כך, לפני כן הן דווקא הסתדרו די טוב, והצליחו לפעול מצוין. ובסופו של דבר, גם צדקתי. עכשיו הן חברות ממש טובות, ואין להן שום בעיה לפעול ביחד. [הערת המראיינת: טוב, זה בעצם הכל בגללך...] מה?! *מסמיק* אה, כן... יכול להיות... נכון... טוב, אבל זה לא משנה. העיקר שהן חברות עכשיו! [כן, כן, תודה רבה לך מר לוקווד, וערב טוב.]
הערות/הארות/זו פעילות ראשונה שלי מקווה שזה נחמד :| פעילות ממש טובה, ואני לא מאמינה כמה זמן לקח לי לחשוב על תשובה לזה... רק הייתי מציעה לך פעם הבאה לעשות בטופס נקודתיים אחרי כל דבר, שיהיה יותר מסודר. מזל טוב בכל מקרה על הפעילות הראשונה!

--------------------
שני | קוראת ספרים ופאנפיקים מנוסה ומומחית | 20 | בטאית | סטודנטית למדעי המחשב

והחשוב מכל: מפענחת "גוּגל תרגמית" מדופלמת (בעיקר מאנגלית) - גם באתרי אינטרנט, ואפילו מסמכי PDF! פענוח השפה כולל גם משפטים המכילים מילים באנגלית נוסף על התרגום בעברית!
אה, ואיך שכחתי?
עברי, דבר עברית!

והנה בשבילך יובל, למרות שזה הורס לי את הצבע:
User Posted Image

כחול ולבן זה הצבע שלי - ישראלית גאה✡️

---------
פורסם ב: Dec 7 2020, 16:06 PM
צטט הודעה

.You can't KILL me. There'll be paperwork

פרטי משתמש
חרמשים: 25236
משתמש מספר: 59134

כל הכבוד על השתתפות!
תגמול ישלח בקרוב.
ננעל.

--------------------
ריין - 15 - בסך הכול אני

User Posted Image

“You want to change the world, Shallan. That’s well and good. But be careful. The world predates you. She has seniority.”

He/Him for now

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
18780 16328 22053 5416

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2020 - 2007