האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

טוסט שוקולד ותוספות || סיקור מתכון, רינג
פורסם ב: Feb 7 2021, 13:56 PM
צטט הודעה

"Different doesn't mean wrong"

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 36335
מגדר:
משתמש מספר: 73807
חפצי המשתמש: צפה

טוסט שוקולד ותוספות

שם המאכל: טוסט שוקולד ותוספות.
המקום ממנו הוא לקוח: מהבית.
מידע על המאכל: טוסט השוקולד הזה נראה ממש כמו טוסט שוקולד רגיל, ופעם הוא באמת היה כזה. הכל התחיל בטוסט שוקולד פשוט שנהיה מוכן ונאכל, אך לאחר כמה פעמים התגלתה תלונה שאמרה שזה די רגיל ולא שווה סתם, "טוסט עם שוקולד" וצריך להכין משהו שווה יותר למשל ליום שישי בבית הספר.
ואז הגיע הרעיון, להוסיף דברים מתוקים וטעימים אחרים! ניסינו, טעמנו וגילינו שזה ממש ממש טעים, רק לא לאכול את זה פעם בשבוע, אלא פעם בחודש וחצי חודשיים - כדי לא לחטוף הרעלת סוכר.
מצרכים וכלים:

- סכין למריחה.
- שתי פרוסות לחם/לחמניה, (עדיפות ללחמנייה כי זה יותר טעים).
- סכין לבציעת הלחמניה במקרה ובחרתם לחמניה.
- שוקולד, (כל אחד את השוקולד האהוב עליו).
- ביסקוויטים.
* מי שרוצה יכול גם להביא סוכריות ומרשמלו.

אופן ההכנה:

לוקחים לחמניה/שתי פרוסות לחם, (אם מהמקפיא אז מפשירים כעשר שניות עד חצי דקה) וחותכים באמצע במידה וזו לחמנייה.
לוקחים את השוקולד, פותחים את המכסה ומורחים שכבה נדיבה על שתי פרוסות הלחם/שני צידי הלחמניה. לאחר מריחת השוקולד לוקחים שני ביסקוויטים ומניחים על צד אחד של הלחם/הלחמנייה בצורה יפה, לנסות שלא יבצבץ מהצדדים.
לאחר הנחת הביסקוויטים בצד אחד, בצד השני מפזרים סוכריות ומי שרוצה יכול גם להניח מספר מרשמלואים בצד של הסוכריות, (ממליץ בין שלושה לארבעה).
לאחר הנחת כל הדברים לוקחים את הלחם/לחמנייה וסוגרים את שני הצדדים כדי שיצא כמו לחם רגיל, למשל:

User Posted Image
ככה רק יותר אחד מעל השני.

מכניסים לטוסטר לא של הצנימים, (כמו טוסט קופץ), אלא לטוסטר שמועך את הלחם, (כמו טוסט משולשים).
כדאי להניח קודם נייר אפייה בטוסטר כיד לא ללכלך אותו בשוקולד או מרשמלו נמס.
מחכים שהאור שאומר שהטוסט מוכן ידלק ומוציאים את הטוסט!
מחכים כמה דקות כדי שיפשיר... בתיאבון!

User Posted Image

ככה זה יוצא בערך, רק קצת יותר בהיר ועם דברים בתוך הטוסט עצמו.

דעה אישית:

הפעם הראשונה שטעמתי את המאכל, -ממש כמו שכתוב בסיפור הרקע-, הוא כשנמאס עלי הטוסט קופץ שמורחים עליו שוקולד או סתם הלחם שוקולד הרגיל.
את הרעיון לא אני הצעתי, אלא מישהו אחר. לקחתי את הרעיון וניסיתי להכין. בהתחלה לא יצא כל כך מושלם כי לא על ההתחלה שמנו ביסקוויטים וסוכריות, יצא טעים אך לא ממש ממש ממש טעים וגורם לסכרת.
לאחר כמה נסיונות הצלחנו ויצא מעולה! היה ממש טעים ואני עדיין אוכל את זה אחת לחודשיים בערך, (בגלל שזה ממש מתוק - מי שלא אוהב מתוק שלא ינסה - וגם ממש לא בריא, אז לא לאכול כמה שבועות ברצף.
בסופו של דבר אני ממש אוהב את המאכל, טוסט עם שוקולד ותוספות מתוקות אחרות - מה יכול להיות רע? חוץ מהרעלת סוכר וזה.

בתיאבון לכולם!

--------------------

Ring 🌀 Quit 🌀 I wrote it for some reason 🌀 Credit to Idio

User Posted Image

"Trying to forget someone you love is like trying remember someone you never met."
(Yuu Otosaka, Charlotte)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 8 2021, 11:09 AM
צטט הודעה

תפוח אדמה זה שלמות הבריאה והתגלמות הטוב בעולם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 29554
מגדר:female
משתמש מספר: 71393
חפצי המשתמש: צפה

כל הכבוד על המתכון!
יש לי רק הרה אחת קטנה, בשם המאכל כתבת טוס במקום טוסט, אני מניחה שזה לא בכוונה?
חוץ מזה המתכון מושלם, כל הכבוד!
כבר מוסיפה ללינקיה. happy.gif

--------------------
הודיה, 17, פעם הייתי פעילה היום פחות.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
233 980 687 355

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007