האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

חשיבות הגאווה||פעילות
פורסם ב: Jun 13 2021, 17:44 PM
צטט הודעה

.You can't KILL me. There'll be paperwork

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1702
מגדר:male
משתמש מספר: 59134
חפצי המשתמש: צפה

חשיבות הגאווה||פעילות

חלקכם בוודאי יודעים, חלקכם אולי לא, שחודש הגאווה התחיל לפני שבועיים בערך. החודש הזה התחיל בעקבות הפגנות של להטבים אמריקאים בשנות ה60 נגד המשטרה. הם היו תחת דיכוי שליטוני- מי שהיה חלק מהקהילה נשלח לכלא או למוסד של חולי נפש. המהומות פרצו בספונטניות, וקראו ללהטבים בכול רחבי אמריקה להלחם על זכויותיהם. שנה מאוחר יותר אורגן מצעד הגאווה הראשון, לזכר המהומות.

גם עכשיו, יותר מארבעים שנה מאוחר יותר, מצעדי הגאווה מאורגנים בהרבה מקומות בעולם. חודש הגאווה גורם לעיריות לתלות דגלים ברחבי העיר ולבתי ספר לשוחח על קבלה.
חלק תוהים אם הבלאגן הזה הכרחי. למה לעשות כל כך הרבה בשביל להטבים, אם בחברה של היום הם כבר אמורים לדעת שזה בסדר? אז זהו, שלא. ילדים, ואפילו מבוגרים, שהם חלק מהקהילה, מתמודדים באופן יום יומי עם ההרגשה של האכזבה של העולם מהיותם להטבים, אבל ברגע שהם רואים דגל, או מישהו מגן על הקהילה, פתאום הכול נהיה קצת יותר טוב.
רק לפני כמה ימים הייתי באוטובוס ועברנו ליד דגל גאווה שהעירייה תלתה. הילד שישב לפניי קרא בהתרגשות לחבר שלו והצביע על הדגל. חודש הגאווה שיפר את חייהם של כל כך הרבה להטבים לטובה.

המשימה שלכם היא לבחור קבוצה אחרת מדוכאת, או לא מדוברת מספיק, ולמצוא בשבילה אירוע שיכול להאיר את חייהם טובה. לדוגמה, אני אבחר אנשים בעלי בעיות והפרעות נפשיות, ואתכנן בשבילם אירוע שקורה פעם בשנה, בו יש הרצאות על בריאות הנפש, על התהליכים הביולוגיים שגורמים להפרעות, והרצאות על איך ניתן לשפר את חייהם. סיכומים על האירוע התפרסמו באינטרנט, ככה שגם מי שלא יכל לבוא יוכל להתעדכן.

CODE
[B][COLOR=DarkBlue]שם+כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=HotPink]הקבוצה שבחרתי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DarkBlue]מה שאני אעשה בשבילם:[/COLOR] [/B]לפחות שתי שורות
[B][COLOR=HotPink]הערות/הארות/ חודש גאווה שמח:[/COLOR][/B]

נשמע פשוט? עכשיו תורכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא את הטופס הבא, ותקבלו 120 חרמשים נוצצים.
הפעילות תנעל בעוד עשרה ימים בדיוק!

--------------------
ריין ~ 18 כבר ~ איי דונואו

User Posted Image

“You want to change the world, Shallan. That’s well and good. But be careful. The world predates you. She has seniority.”

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 13 2021, 21:50 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 10
מגדר:
משתמש מספר: 75796
חפצי המשתמש: צפה

שם+כינוי:אלאיה+Captain Jack Sparrow
הקבוצה שבחרתי:חתולי רחוב
מה שאני אעשה בשבילם: לפחות שתי שורות
אדאג ליום לאומי בו כל אדם שיראה חתול ברחוב יביא לו משו לאכול ובאותו יום יאספו תרומות לבתי מחסה לחתולי הרחוב בכל העולם ואנשים יערכו הפגנות לשיפור תנאי המחיה של חתולי הרחוב ואיסור לעקרם או לסרסם סתם כך.
הערות/הארות/ חודש גאווה שמח:אממ לדעתי גם חתולים נקראים קבוצה מדוכאת...אני יכולה לדבר גם על התנים חולי הכלבת...

--------------------
מה שקיים זה משמאמינים בו

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007