האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור ספורטאית||אבישג סמברג
פורסם ב: Sep 5 2021, 18:17 PM
צטט הודעה

מי שטוב לו ושמח, לא בבר אילן

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 19966
מגדר:
משתמש מספר: 73678
חפצי המשתמש: צפה

אבישג סמברג
User Posted Image
סיקור ספורטאית

🥋 שם: אבישג סמברג
🥋 תחום ספורט: טאקוונדו
🥋 תאריך לידה: 16 בספטמבר 2001
🥋 מקום לידה: ישראל
🥋 שנות פעילות: 2007-הווה

קורות חייה

אבישג סמברג נולדה גדלה בגדרה, להוריה אורן סמברג ונילי כהן-סמברג. בתחילה למדה בתיכון האזורי דרכא בגין שבגדרה, היא החליטה לעבור לרמלה ליד המועדון שהתאמנה בו, ולמדה בעצמה לבגרויות

ב-2015 בגיל 13 וחצי התמודדה בתוכנית המציאות "הבנים והבנות" בעונה השלישית בערוץ הילדים, בה הודחה תשיעית, שלב לפני הגמר בו קבוצת הבנות ניצחה.

ב-2020 התגייסה לצה"ל, על תקן ספורטאית מצטיינת (משמע חיילים שיש להם גם קריירה ספורטיבית וממשיכים בה תוך כדי השירות הצבאית) אבישג משרתת כרל"שית בפיקוד העורף

העיסוק הספורטיבי

סמברג החלה להתאמן בטאקוונדו כחוג תחרותי בכיתה א'. בהמשך דרכה התאמנה במועדון "שרעבי אמנויות לחימה" שברמלה, בהדרכתו של מאמנה האישי, יחיעם שרעבי
במהלך השנים זכתה סמברג במספר מדליות ביניהן:

מדליית זהב באליפות ישראל לילדות בשנים 2012, 2013, 2015

2019 זכתה במדליית ארד באליפות אירופה לצעירים עד גיל 21
בשנת 2020 זכתה במדליות זהב באליפות אירופה וגם באליפות העולם בטאקוואנדו במשקל של עד 49 ק"ג

שיא הקריירה של סבמרג, היא מדליית ארד אולימפית מאולימפיאדת טוקיו 2020

חוות דעת

תכלס, לא יכולתי שלא לסקר אותה, כששמעתי שהיא זכתה זכרתי שהשם שלה היה לי מוכר, ונזכרתי בכתבה מלפני כמה שנים שקראתי עליה, באותו הזמן כשעוד הייתי בטאקוואנדו והיא הייתה בשבילי סוג של השראה. מה שממש מיוחד בה לדעתי הוא בעיקר הגיל הצעיר שלה, והעובדה שהיא מראה שאפשר להתחיל משהו ולתת את כולך ולהתמסר אליו (ולא לפרוש בחגורה כחולה כמו מישהי פה מה? לא אני. אולי כן
היא גם הביאה את הסיפתח למדליות באולימפיאדה הזאת (;)) ותכלס, אין מי שלא שמע עליה עד עכשיו

סרטונים

בהבנים והבנות

לאחר הזכייה

הקרב בו ניצחה

--------------------
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 5 2021, 22:16 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147136348
מגדר:female
משתמש מספר: 52249
חפצי המשתמש: צפה

איזה סיקור חמוד, ואיזה סיפתח מהמם למדריך החדש שלנו (;
האמת שאת אבישג זכרתי עוד מתקופת הבנים והבנות (וידוי נאות, היא הייתה התמודדת האהובה עליי בעונה הזו), ואיזה כיף היה לראות אותה זוכה בטוקיו. היא באמת ספורטאית מדהימה, ואני בהחלט מצפה לראות מה היא תעשה בהמשך הדרך.
כן יש לי שתי הערות בנוגע לסיקור שלך. הראשונה היא שהתוכן מרגיש קצת מועתק, די העתק הדבק מוויקיפדיה, וכן הייתי רוצה שתעברי קצת על הניסוח ותשני אותו לניסוח שלך; והשנייה היא שהדעה האישית קצרה מידי. אני ממש אשמח שתתקני את שתי הנקודות האלה, ואז הסיקור יהיה באמת מעולה (:

עריכה: או, כבר יותר טוב. יש לך כמה מקומות שבהם התפספסו לך סימני פיסוק, אבל חוץ מזה הסיקור ממש אחלה. כל הכבוד, נוסף ללינקייה ^^

הודעה זו נערכה ע"י Darth Hader ב Sep 9 2021, 16:27 PM

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007