האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

שאנג צ'י ואגדת עשר הטבעות || סיקור
פורסם ב: Sep 20 2021, 16:25 PM
צטט הודעה

.Everything that kills me makes me feel alive

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 104078
מגדר:female
משתמש מספר: 40399
חפצי המשתמש: צפה

שאנג צ'י ואגדת עשר הטבעות

*אזהרה מכיל ספוילרים לסרטים: הנוקמים סוף משחק, מלחמת האינסוף
User Posted Image
🎬ז'אנר:
🎬 במאי: דסטין דניאל קרטון
🎬 שחקנים: סימו ליו, אקוופינה, טוני לונג צ'יו-וואי
🎬 שפה: אנגלית/ סינית
🎬 שנת יציאה: 2021
🎬 אורך הסרט: 132 דקות

רקע:
לאחר סיום סאגת הנוקמים כפי שאנחנו מכירים, מותם של איירון מן וקפטן אמריקה, ברור לכולם שיש צורך בנוקמים חדשים, וככל הנראה שאנג צ'י הולך להיות אחד מהם. הסרט היה אמור לעלות לאקרנים כבר ב-12 בפברואר 2021, אך בעקבות הקורונה, ועלה ב-3 בספטמבר 2021, לאחר שנדחה שלוש פעמים. שאנג צ'י הוא הגיבור (הראשי) הסיני הראשון ביקום הקולנועי של מארוול, והוא מהווה חלק מהשלב הרביעי.

תקציר:
כמו לכל גיבור, גם לשאנג, או שון יש עבר מורכב שהוא מנסה לברוח ממנו, אך באמצע יום בהיר הוא מבין שאין לו ברירה אלא לחזור להתמודד עם עברו. תוך כדי המסע הוא זוכה להכיר חלק נוסף ממשפחתו, ואת ההיסטוריה העתיקה של אימו, שכל חייו חשב שמדובר באגדות שאימו סיפרה לו לפני השינה.

חוות דעת:
הסרט יצא לא מזמן ועדיין הביקורות מתחלקות לשניים, כאלו שמאוד אהבו וכאלו שלא. אני כמובן אהבתי (אחרת כנראה שלא הייתי משקיעה בסיקור). הסרט מעולה, מצחיק, מלא אקשן (וקצת חסר רומנטיקה, לגמרי ציפיתי לנשיקה בסוף, אני מודה). לי באופן אישי מרגיש שכבר בסרט עושים טיזינג לקראת מה שאנחנו צפויים לראות בשנים הקרובות על המסך מבית מארוול ואותי זה לגמרי קנה. נכון, הוא פחות מורכב, אינטנסיבי וארוך מהסרטים האחרונים, אבל אני ממש לא רואה בזה חיסרון. בקיצור- ממש ממליצה ללכת לראות (ואם יש לכם אחרים קטנים הם לגמרי יעופו על הסרט, אחותי לא הפסיקה לצחוק).

טריילר:
https://www.youtube.com/watch?v=IREwwmhL26Y...el=MarvelIsrael

צפייה מהנה happy.gif

--------------------
♣ לא קוראים לי אני באה לבד ♣ דברים לשעבר ♣

"הוודאות שנפסיד במאבק, לא תמנע מאיתנו לתמוך בעניין שבעינינו הוא צודק."

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007