האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

חוק איסור||פעילות, פעילות!
פורסם ב: Oct 22 2021, 15:42 PM
צטט הודעה

Memento mori

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 7739
מגדר:female
משתמש מספר: 69760
חפצי המשתמש: צפה

מאושר כמובן
קרדיט לנתנאל על הביטוא
חוק איסור || פעילות

היי משתמשים חמדמדים שלי!

היי נטע.

אתם יודעים משהו? הוגוורטס ממש גרועים בלאסור על התלמידים לעשות קסמים בחופש. כלומר - הם רק נותנים פתק! ותראו מה קרה להארי בגלל זה - ניפח את דודה מארג' כי היה לו שרביט. כלומר, זה די מגוחך, למה הוגוורטס לא יכולים לעשות משהו אחר? באילבמורני למשל לוקחים לקטינים בחופש את השרביט.

וואו, את ממש התאהבת בבית הספר הזה, אה?

אולי כן, ואולי לא. בכל אופן כמו שאמרתי באילברמורני לוקחים לקטינים את השרביטים בזמן החופש. די יעיל לא? חוץ מזה הם בכלל לא רשאים להחזיק שרביט לפני בית הספר. אני אם הייתי מנהלת הוגוורטס הייתי עושה קסם מיוחד שימנע מקטינים לעשות קסמים בחופש בערך כמו שעשו לדמבלדור בחיות הפלא 2, או אולי הייתי מרכיבה על השרביט משהו שרק המורים יכולים להסיר בתחילת שנה - ובחופש הוא שולל את הקסם של השרביט.

אוקיי..? מה הקשר לפעילות?

הנה! אתם תצטרכו לחוקק חוק מיוחד ומקורי שיאסור על קטינים להשתמש בקסמים - אבל לא להעתיק מהאמריקאים, ברור?

אוקיי ויש תג -

- תגמול? כן, ברור שיש. 120 חרמשים נוצצים שאסורים בשימוש אצל קטינים.
הטופס כאן, בהצלחה:
CODE
שם+כינוי:
החוק שחוקקתי: (לפחות שתי שורות)
איך התלמידים יגיבו: (שורה וחצי לפחות)
הערות\הארות\הצעות\אמריקאים מוזרים:

--------------------
I am Sam
Sam-I-am

User Posted Image

Green eggs and ham forever

User Posted Image

תלחצו, בני תמותה, תלחצו.

נטעעע אני אוהב אותך את מקסימונת ואת קרואלה אז בכלל
תמישיכי להיות מקסימה ולכתוב מהמם בססש ולהתקיים פשוט לאב יו 3>

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 22 2021, 16:43 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 26421
משתמש מספר: 80793

שם+כינוי:
החוק שחוקקתי: תאמת, לי אין ממש בעיה עם החוק של הוגוורטס, אבל לדעתי אפשר קצת למרדן אותו, להפוך אותו לקצת יותר מודרני. נבקש מארתור וויזלי שיביא משלוח ענק של מיליוני שבבי מעקב, ניב שבה מעקב לכל שרביט בעזרת אוליבנדר ונסדר שכל פעם שרביט במעקב יעשה קסם, זה יעשה איזה מין התראה של מי עשה קסם, איפה ומתי.
איך התלמידים יגיבו: הרמיוני: תשלים עם זה ותחפור על למה הם צודקים. הארי ורון: סתם ירטנו. מאלפוי: ימצא דרך להתחמק מזה בעזרת אבא שלו. ג׳ורג׳ופרד: יצליחו להוציא את זה כי הם מגניבים, ושכל פעם שהם יעשו קסם יהיה קול של פלוץ.
הערות\הארות\הצעות\אמריקאים מוזרים: למה לא טופס מקושט כזה

--------------------

מאיה ★ יותר טובה מכם ★ זיגי
פאראמור • יוני בלוך • רנה ראפ • דיוויד בואי • אמינם • ארקטיק מאנקיז

הייתי מביכה פעם

---------
פורסם ב: Oct 22 2021, 17:05 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
חרמשים: 8279
מגדר:
משתמש מספר: 71067

שם+כינוי: harrypotter111 , אוונס
החוק שחוקקתי: לפני החופש יעשו על כל השרביטים את הקסם אנאלוהומורה, שהוא ההפך מאלוהומורה - קסם נועל. זה נועל את השרביט, ורק מישהו עם שרביט אחר יכול לפתוח את השרביט (למשל הורים, כשזה באישור שלהם), ואם קורה משהו ההורים צריכים לשלם קנס של 500 אוניות!
איך התלמידים יגיבו: כולם יתעצבנו שחוסמים להם את השרביטים, ויכעסו כי מתנהגים כלפיהם כמו אל ילדים קטנים (תכלס הם קטינים אבל ששש), וכמובן שפרד וג'ורג' יתחילו לתכנן תחבולות לעקוף את האנאלוהומורה, והרמיוני תהיה היחידה שתכריז שסוף-סוף הוגוורטס הופכים לאחראיים ושומרים על התלמידים שלהם.
הערות\הארות\הצעות\אמריקאים מוזרים: יוהוו אני צריכה עוד חרמשיםם אני חייבת לשנות כינוי דחווף
אהבתי ממש את הפעילות😂

--------------------
אוונס • כותבת • המון פאנדומים

User Posted Image

Neverland is home to Lost Boys like me
And Lost Boys like me are free

---------
פורסם ב: Oct 22 2021, 22:29 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 587
משתמש מספר: 78233

שם+כינוי: טליה, בצד
החוק שחוקקתי:

מקגונגל תטיל כישוף שיימנע מהתלמידים לאחוז בדברים בידיים ואז דמבלדור יגיד לה להפסיק כי אז הם לא יוכלו לאכול וכו'... אז בסוף מי שיטיל קסמים בחופש ייצטרך לשמוע קייפופ עד סוף חייו! או שסנייפ ייתן לכולם לשתות שיקוי שמבטל את כוח הקסם שלהם.. לא סגורה עדיין.
איך התלמידים יגיבו: לחלק שבו היא מטילה כישוף שגורם להם לא להצליח להחזיק דברים בידיים, הארי רון והרמיוני התעלמו, דראקו ופנסי ייללו על זה שתפסיק. החלק עם הקייפופ כולם יעברו על החוק וייצטרכו לסבול את זה. החלק של השיקוי הם יתעצבנו בהתחלה אבל יצליחו לחיות עם זה....

--------------------
טליה • היאת • ספוטיפיי

User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 23 2021, 01:27 AM
צטט הודעה

Idiots. I'm surrounded by idiots

פרטי משתמש
קבוצה: פרופסורים
חרמשים: 983
מגדר:
משתמש מספר: 70658

שם+כינוי: נעמה, המלחמה ממשיכה

החוק שחוקקתי: שבסוף כל שנת לימודים, יחסמו לכל התלמידים את הליבה הקסומה שלהם [בגלל שקסמים חסרי שרביט קיימים, חייב להיות משהו כזה], וגם אם הם ינסו, הם לא יוכלו לעשות קסמים- בדיוק כמו מוגלגים. המחסום ירד באופן אוטומטי רק כאשר עוברים את הקיר בתחנת קינג-קרוס.

איך התלמידים יגיבו: הארי ורון יתרעמו על זה, הרמיוני תחשוב שזה נהדר שהחוק משודרג, דראקו ישנא להיות שווה למוגל במשך חודשיים, קראב וגויל לא יבינו שמשהו ישתנה, פרד וג'ורג' ינסו להוריד את המחסום אבל יוותרו כשיבינו ששום דבר לא ישתנה ולונה תחשוב שזה נחמד ואז תמשיך לדבר על שנורקקים פחוסי קרן ונרגולים.

--------------------
They made you blind
Messed up your mind
But I can set you free!

אומנות | כתיבה

If you assigned Lyney and Lynette with the same mission, they'd both do an outstanding job. But not me. Lynette is always comforting me, saying that everyone has their strengths, and how everyone relies on me to fix things around the house when they break down... If only I was half as good at anything else

---------
פורסם ב: Oct 24 2021, 21:32 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 4705
משתמש מספר: 81792

שם+כינוי: זאבונת
החוק שחוקקתי: שאסור להיות עם שרביטים פעילים מחוץ לבית הספר, וזה כולל את הוגסמיד. על כל השרביטים יוטל כישוף פינסווה על ידי המנהל/ת של בית הספר שבו השרביטים יהיו סתם מקלות עץ מחוץ להוגוורטס, הכישטף מבוטל בגיל שבע עשרה.
איך התלמידים יגיבו: בתדהמה מוחלטת על זה ששוללמים מהם את השרביט והם לא יוכלו לקרוא בספרים על כישופים ולנסות אותם בבית, הם יהיו עצובים שהם לא יוכלו להציק זה לזה כמו שצריך בהוגסמיד בלי שרביטים.

--------------------
🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺
[] נגה!!! [] פורום משחקי תפקידים! [] משחקי תפקידים! [] ארטמיס [] רייבנקלו [] זאבים שולטים תתמודדו [] 🐺[] אאווווו []
היי, השם שלי הוא נגה (NOGA. לא NAGA. ברור?!), ו... זהו, בעצם!
הרשמו למ"ת שלי TEN WORLDS, TEN STONES
אה, ו.... פורום מ"ת שולט!
בקרו בפורומ"ת המדהים, תעזרו להפעיל אותו, ו... זהו, והפעם באמת! (נראה לי....)

דרך אגב, רק ארבעה מהמקומות מהמ"ת שלי נותרו (כדור הארץ, גסטרופלונד, סלטרפנד, קרפסל)!!!!

---------
פורסם ב: Oct 25 2021, 19:36 PM
צטט הודעה

You're still a Bitch, Thank God

פרטי משתמש
חרמשים: 11020
משתמש מספר: 68642

הקפצה, מהרו להשתתף! (:

--------------------

ᗩᖇIEᒪ ∞ 4.7 ∞ 𝔱𝔥𝔢 𝔬𝔯𝔦𝔤𝔦𝔫𝔞𝔩𝔰 ∞ 𝓛𝓮𝓰𝓪𝓬𝓲𝓮𝓼
פרשתי❤️

---------
פורסם ב: Oct 25 2021, 20:03 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 515
משתמש מספר: 81826

שם+כינוי: פרסבת
החוק שחוקקתי: (לפחות שתי שורות) כל ילד מתחת לגיל 17 צריך להביא את השרביט שלו למנהל\ת הבית ספר שהוא לומד בו לפני תחילת החופש, והוא מקבל את השרביט בחזרה בתחילת שנת הלימודים.
איך התלמידים יגיבו: (שורה וחצי לפחות) התלמידים כולם יהיו בשוק ויגידו שזה לא פייר (במיוחד הארי רון והרמיוני, עם כל הדברים שהם עושים בחופשת קיץ...)
הערות\הארות\הצעות\אמריקאים מוזרים: מתי נקבל את החרמשים?

--------------------
תקראו, זה מעשיר את ידע עולם הכיף :)
ותכתבו, זה עושה כושר לידיים :)

איש סיני חכם אמר פעם:

哇,你有谷歌翻譯。我也有!

(זקוקה לחרמשים באופן דחוף, אז אם מישהו מוכן להלוות לי...)

---------
פורסם ב: Oct 26 2021, 15:44 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 402
משתמש מספר: 78297

שם+כינוי: sufiya.tevet
החוק שחוקקתי: כשהתלמידים יוצאים לחופשה יעשו איזה קסם אנערף לאידעת מה והשרביטים לא יוכלו לעשות משהו בכלל, הם יוכלו להתאמן עליהם אבל הם לא יעשו כלום. כמו כן גם התלמידים שנרשמים להוגוורטס יצטרכו לחתום על מסמך שמאשר לצוות לנעול להם את השרביטים והם לא ינסו להתיר אותו בשום דרך.
איך התלמידים יגיבו: הארי- יתבאס אבל למי אכפת.. הרמיוני- תשלים עם זה ותרוץ לחתום על המסמך כי התחנפות למורים זה לפניי הכול. פורג'- ינסו למצוא דרך לעקוף את זה. מאלפוי- יאיים על המורים שהוא יגיד אותם לאבא שלו אבל בסופו של דבר לא יהיה הרבה מה לעשות...
הערות\הארות\הצעות\אמריקאים מוזרים:אין

--------------------
הסוף תמיד טוב! ואם לא טוב כנראה לא הסוף😘

---------
פורסם ב: Oct 27 2021, 14:41 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
חרמשים: 2549
מגדר:male
משתמש מספר: 62302

ננעל :>

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007