האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

לבעוט את הכדור למטה||קטע, לשלב השני בפעילות "מצטטים ונהנים"
פורסם ב: Aug 15 2022, 18:14 PM
צטט הודעה

לכל העולם אתה מישהו, אבל למישהו אתה כל העולם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 6346
מגדר:female
משתמש מספר: 72714
חפצי המשתמש: צפה

שאיה הקפיצה את הכדור בצבעי השחור-לבן מיד אל יד. שיערה השחור הקצר נפל על פניה והקשה עליה להתרכז בתנועה של הכדור, בצורות המשושים עליו ובצבעים המנוגדים.
זהו כבר השבוע השני שבו היא מנסה להתקבל לנבחרת הכדורגל של בת הספר שלה, ולמזלה הרע, לא מקבלים כל אחד. והדרישות גבוהות מספיק כדי שתצטרך להתאמן מעל ומבער.
שאיה נאנחה שוב כשהכדור נשמט מידיה, בפעם האלף רק באותה השעה. היא צריכה להתאמן על תפיסת הרגליים שלה, בכל מקרה. לא הידיים.
היא לקחה את הכדור בידיה ויצאה מהבית אל הגינה הקטנה הצמודה לביתם. השער הקטן שהקימה שם לאימונים עמד מולה, והיא הניחה את הכדור והתרחקה.
עברו כמה דקות עד שהצליחה להכניס את הכדור אל השער, וגם זה בקושי. שאיה החליטה להתקשר אל חברתה זואי, שנמצאת כבר כמה שנים טובות בנבחרת הכדורגל. אולי היא תוכל לעזור לה להתאמן.
"זואי, תוכלי לבוא אלי רגע?" שאלה שאיה, קצת מיואשת. "אני צריכה להתאמן כדי להתקבל לנבחרת, וחשבתי שתוכלי להתאמן איתי."
צחוקה של זואי נשמע מבעד למכשיר. "יש לך מזל שאני גרה קרוב כל כך, שאיה," היא אמרה וניתקה.
שאיה הניחה את מכשיר הטלפון ביד כדי להמשיך. היא הבקיעה שלושה שערים עד שזואי הגיעה, שיערה האדמוני החלק אסוף גבוה והיא מחייכת.
"אני חושבת שאני אהיה השוערת," שאיה אמרה, מתנשפת מהניסיונות להבקיע עד עכשיו. "אולי ככה יהיה לי סיכוי."
זואי הנהנה ולקחה את הכדור מידיה של שאיה והניחה אותו על הדשא, שהחל לקמול. "יהיה נחמד אם תתקבלי," היא אמרה והביטה לעבר שאיה, שכבר עמדה בתנוחת כוננות מול השער. "את צריכה לעומד קצת יותר קרוב אליי," זואי הציעה, ושאיה התקדמה במגושמות. זואי צחקה.
"תיזהרי, אני בועטת."
שאיה הייתה צריכה להיזהר יותר. אחרי חמש דקות, שבהן הובהר לשאיה היטב איך זואי התקבלה לנבחרת, הן החליטו להתחלף.
"שער האויב נמצא למטה," יעצה לה זואי, שבקושי התנשפה. "תדמיני כאליו הכדור נופל אל השער, זה יעזור לך לבעוט אותו בכוח המינימאלי אבל עדיין שיעוף רחוק."
"תודה," אמרה שאיה בחיוך. "זה בטוח יעזור לי.

*

"שאיה! שאיה! שאיה!"
שאיה המותשת התנשפה ופנתה אל זואי, שחייכה אליה חיוך ענק. "מה את אומרת?" היא חייכה אליה.
"זה היה מדהים!" זואי צעקה וחיבקה אותה. "ניצחנו בזכותך!"
"זואי את יודעת איך ניצחנו?" שאיה חייכה בחזרה.
זואי הרימה גבה.
"שער האויב נמצא למטה," שאיה אמרה והלכה ליהנות מהניצחון.

-----------------

מילים - 356
מקווה שהקטע עונה על חוקי הפעילות..

--------------------
נעה ✨ 12 ✨ היא/את ✨ מיאו ✨אובססיבית לדמויות שלי✨ חננה גאה

User Posted Image

komi cant communicate

and also I

*sad*

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007