האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

• הפקפקן - גיליון 7 📰, אוגוסט 2023
פורסם ב: Aug 1 2023, 11:56 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: אחראי שנת הלימודים ואליפות הבתים
חרמשים: 1009313401
מגדר:male
משתמש מספר: 34959
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
משתמשים יקרים,
ברוכים הבאים לגיליון השביעי של הפקפקן! כמעט שנה עברה מאז שיצא הגיליון הקודם, ועם ריענון קטן בבעלי התפקידים אנחנו חוזרים באופן רשמי, ונוציא גיליון חדש בכל תחילת חודש. אז כמו שאולי כבר הבנתם, הנושא של הגיליון החודש הוא קיץ, ותוכלו למצוא בו את כל הכתבות הכי מעניינות בנושא.

לפני שאתם מתחילים לקרוא, חשוב לי להזכיר שאנחנו מחפשים להוסיף עוד מספר כתבות לעיתון, ולכן אם יש לכם רעיון למדור שתרצו לכתוב בעיתון באופן קבוע אתם מוזמנים לפנות אלי בהודעה פרטית. בנוסף, אנחנו מחפשים כתב קבוע למדור חדשות מהפורטל, ומעצב ראשי לעיתון. גם עבור התמיינות לתפקידים אלה, יש לפנות אלי בהודעה פרטית.

ונעבור לכתבות,
חדשות מהפורטל
מתכונים
10 טיפים
ראיון עם GPT
בחן את עצמך
עצבן את המשתמש
שאלות להנהלה

תודה לכל הצוות המדהים שעבד הרבה כדי שהגיליון הזה יצא לפועל,
טום, יעל, אן, מוריה, אמיר, ג'יני, נעמה וסו!

--------------------

טום ○ הנהלת האתר ○ אחראי שנה"ל ואליפות הבתים

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 1 2023, 12:01 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
ברוכות וברוכים הבאים למדור חדשות מהפורטל! יש לנו הרבה במה להתעדכן. בואו נתחיל, shall we?

חזרנו!
אלה היו 9 חודשים קשים מאוד בלי הפקפקן, אנחנו יודעים, אבל אנחנו שוב כאן. אחרי שלושת רבעי שנה של ניסיונות, ספקות וגיוסים כושלים (וגם לא), הפקפקן חוזר עם אחראי חדש, כתבים(ות) חדשים, מדורים חדשים וישנים וצוות מעולה. שיהיו לנו גיליונות מוצלחים וחודשיים!

בעלי תפקידים חדשים-ישנים
למרות הירידה בכמות בעלי התפקידים הפעילים, בחודשים האחרונים נעשו כמה שינויים שיכול להיות שפספסתם (למרות שמה הסיכוי). בואו נעבור עליהם:
לאחר שהגיש בקשת ניהול וחיכה לא מעט זמן עד שהיא תאושר, בחודש מאי אוניסף עלה לניהול פורום הקלחת הרותחת, ומאז הוא מפעיל את הפורום באופן שוטף.
בחודש מאי נעשו גם שינויים בראשי הבתים והמדריכים - נבחרה ראשת בית חדשה לבית גריפינדור, ג'יני, ומדריכה חדשה לבית רייבנקלו, אני (היי).

הצטרפות פרופסורים.ות חדשים.ות לצוות שנת הלימודים!
לאחר שהשאירו אותנו קצת במתח, התפרסמו סוף סוף הפרופסורים.ות שיצטרפו לשאר צוות שנה"ל, בעקבות מחסור בפרופסורים ובטאים. נאחל בהצלחה למוריה, שחר וליאו, וכל הכבוד לכל מי שנבחנו.

ירידת מנהלים
במהלך החודשים האחרונים ירדו מתפקידם כמנהלי פורום וריאן, נעמי וטליה, שניהלו את פורום סס"ש, פורום גאו"ץ ופורום מוזיקה בהתאמה. תודה רבה על התרומה שלכם לפורומים ובהצלחה בהמשך!

פעילויות בולטות בפורומים
במהלך החודשיים האחרונים היה מאוד קשה להתעלם מהפעילות מרובת השלבים שפתחה מוריה בפורום דיבורים (ושלב אחד גם בגאו"ץ), הממציא הבא. הפעילות, שנמשכה בסך הכל לא פחות מחודש וחצי וכללה לא פחות משבעה שלבים (!), גרמה למשתמשים ליצור המצאות יצירתיות, הזויות וגם יעילות לפעמים. כל הכבוד למוריה!
במהלך חודש מאי בלט במיוחד ספיישל דיסני שפתחה גל בפורום טו"ק. הספיישל כלל 6 פעילויות והייתה בו השתתפות מרובה - כל הכבוד גל!

ספאם ועוד ספאם
החודש חווינו גל של ספאם ברחבי הפורומים שלא היה ניתן להתעלם ממנו. הספמה היא לא נעימה למשתמשים, להנהלה או לספאמרים עצמם - אין לזה שום סיבה מוצדקת, לכן בבקשה, כבדו את החוקים ואת המשתמשים ועזרו לכולנו ליהנות מהמקום הזה.

יש עלינו סרט
החודש יצא הסרט "גרגירי חול", אשר לוקח השראה מהאתר שלנו - עלילת הסרט מבוססת על חוויותיו של בנה של תסריטאית הסרט גיתית כבירי - יהל כבירי, שגילה את הפורטל בילדותו ופרסם בו את הסיפורים שכתב. כפי שנכתב בעדכון שפורסם בעמוד הראשי, בשורות הסיום של הסרט מופיעה הכתובת HPortal.co.il וכן שמות של משתמשים בולטים באתר. תקציר הסרט: ״דוד, ילד רגיש ויצירתי, מתגורר בדימונה עם אמו החולה בטרשת נפוצה ואביו שעובד במפעלי ים המלח. כשהוא נתקל באינטרנט בפורום כתיבה של ילדים מכל הארץ, הוא מזייף את זהותו ובשם בדוי מפרסם את סיפוריו הקצרים.״

זהו, אלו הדברים שקרו בזמן שלא היינו כאן. נתראה בגיליון הבא!

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 1 2023, 12:03 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
שלום לכולם, אני יעל ואני אהיה השפית שלכם להיום.
אני מאוד אוהבת לאפות, ובחופש הגדול אני מנצלת את הזמן בשביל לעשות את זה הרבה. למרות שתמיד כיף לנסות מתכונים חדשים, קחו מתכון ישן, שוקולדי וכיפי שתמיד עובד. אני בטוחה שיצא לכם להכין כדורי שוקולד מתישהו, אבל את אלה אתם חייבים לטעום!

כדורי שוקולד

User Posted Image

מצרכים:
500 גרם ביסקוויטים (פתיבר)
200 גרם חמאה (אפשר להמיר במרגרינה)
10 כפות סוכר
5 כפות קקאו
כוס חלב
2 כפיות תמצית וניל
כף קפה נמס - לא חובה
קוקוס טחון או סוכריות לציפוי

אופן ההכנה:
1. מפוררים את הביסקוויטים במעבד מזון.
2. ממיסים את החמאה על אש קטנה או במיקרוגל.
3. יוצקים את החמאה על פירורי הביסקוויטים. מוסיפים את הקקאו, הסוכר, החלב ותמצית הוניל ומערבבים עד לקבלת עיסה סמיכה.
4. מכניסים למקרר לחצי שעה, ואז בידיים רטובות מכדררים כדורים מהתערובת.
5. מפזרים קוקוס טחון או סוכריות צבעוניות על צלחת שטוחה ומגלגלים כל כדור בצלחת עד שהוא מתכסה במעטפת קוקוס או סוכריות. אפשר גם להמיס שוקולד ולטבול בו את הכדורים, אם אתם ממש רוצים שוקולד.
6. מכניסים את כדורי השוקולד למקפיא לכמה שעות ומגישים.

בתיאבון!

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 1 2023, 12:04 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image

שלום, ברוכים הבאים למדור 10 טיפים! בכל גיליון אני אכתוב עשרה טיפים שיעזרו לכם עם משהו שקשור לנושא הגיליון. הפעם הנושא הוא קיץ, לכן הנה עשרה טיפים איך לא להשתעמם בחופש הגדול.

ביולי, כשרק מתחיל החופש, קל יחסית לשמור על שגרה כלשהי. אפשר להוציא לפועל את כל התוכניות שלא היה זמן אליהן בשנת הלימודים, ללכת לישון מאוחר בלי החשש מלהיות עייפים בבוקר שאחרי, או סתם לרבוץ על הספה ולראות נטפליקס. אבל אם אתם לא מאלו שטסים לכל החודש לחו"ל, לאט לאט התוכניות אוזלות, אבל עדיין נשאר את כל אוגוסט, ולראות נטפליקס כל היום כבר לא כיף כמו שהיה בהתחלה. לכן, קבלו עשרה טיפים איך לא להשתעמם (בלי לצאת מהבית יותר מדי, וכך גם לא לסבול מהחום).

1. תיצרו לעצמכם שגרה: רוצים לראות טלוויזיה? מעולה, תקבעו לכם שעות מוגדרות לצפייה בטלוויזיה. בדרך כלל כשלא מגדירים משהו מסוים לעשות זה נגמר בגלילה אינסופית בטיקטוק או ביוטיוב, שהיא בדרך כלל גם לא כל כך מהנה או מעניינת. מצאתם סדרה חדשה? אל תראו אותה בבינג' במשך ארבע השעות הבאות, תקבעו לכם זמן מוגדר כדי שלא תבזבזו את כל היום שלכם על משהו שאולי לא באמת מעניין אתכם.

2. תחשבו על מטרות שהייתם רוצים להשיג בחופש: החופש הגדול זה הזמן לשינויים גדולים ורעיונות קצת מופרכים. אפילו בסופו של דבר לא תממשו את המטרות שלכם, המחשבה שיש לכם מטרות = יש לכם רצון לעשות משהו = אתם תעשו אותו, היא עוזרת. זה יכול להיות משהו בסגנון של להשתפר בשפה כלשהי, לכתוב ספר, לצבוע את השיער, להלחין שיר ועוד ועוד.

3. עשו רשימה של ספרים שהייתם רוצים לקרוא הקיץ: תוכלו להשאיל אותם מהספרייה או מחבר.ה. אלו יכולים להיות גם ספרים שכבר קראתם. אתם יכולים להחליט שכל שבוע או שבועיים אתם קוראים ספר או שניים, וככה לא תגמרו את כולם בבת אחת. לפעמים מוצאים ספרים טובים במקרה.

4. אם עדיין לא התחלתם לעשות זאת, התחילו לאפות או לבשל: הכנת אוכל נשמעת מייגעת לפעמים, גם לי, אבל כשנכנסים לזה זה נהיה ממש כיף. אם אתם סבבה עם בישול בדרגת קושי נמוכה, תוכלו לנסות לעלות רמה, או להמציא משהו משלכם - עיצוב של עוגה או אפילו את המתכון עצמו. תוכלו לאפות או לבשל עם חברים או משפחה, או לאפות בשבילם כהפתעה - זה תמיד משמח. למצוא מתכונים זה די קל, ואתם תמיד יכולים לבדוק במדור המתכונים שיש בעיתון :>

5. קבעו עם חברים: יש הרבה אנשים שנוסעים בחופש, במיוחד באוגוסט, לכן כדאי לבדוק עם חברים מה הלו"ז שלהם מראש ולקבוע איתם. בתור מישהי שנפגשת עם חברים אחת לחצי שנה בערך, אני יכולה להגיד לכם שכדאי לקבוע עם חברים גם אם לא ממש רוצים בהתחלה- בדיעבד זה שווה את זה. אפשר ללכת לאכול גלידה, לעשות מסיבת פיג'מות או לראות סרט - זה נשמע די נדוש אבל מוציא קצת משגרת השיעמום האינסופי של החופש.

6. תתחילו ליצור: יש לכם זמן פנוי, נצלו אותו. יצירה לא צריכה להיות רק אמנות, היא יכולה להיות כל דבר - אמנות, קולנוע, כתיבה. תוכלו לפסל מחמר או מפלסטלינה או לצייר על קנבס; תוכלו לצאת החוצה לצלם את הנוף או ליצור סרט קצר; תוכלו לכתוב שיר, סיפור, פאנפיק או להתחיל יומן. יצירה עוזרת גם להקל על לחץ או חרדה, היא משחררת ומהנה, ובסופה יש גם תוצר שאפשר להיות גאים בו.

7. עצבו את החדר או את הבית: כמו שאמרתי, החופש הוא זמן של שינויים גדולים. מעבר כיתה, בית ספר, או מעבר דירה, וגם שינויים שקורים לכולנו באישיות ובהעדפות שלנו. באווירה הזו, מה יותר מתאים מלהביא את השינויים האלו לידי ביטוי בחדר או בבית שלכם? זה לא חייב להיות שינוי גדול: תוכלו להדפיס תמונה בבית ולתלות אותה, לנקות אבק במקום שבו שלא ניקיתם הרבה זמן, לשנות מיקום של מדף או שידה. דברים כאלה מביאים תחושה של גאווה ומרעננים את הבית. לא צריכים להיות מומחים בעיצוב פנים - מה שמרגיש לכם נוח זה מה שנכון.

8. למדו משהו חדש: מה שגם מתחבר לעניין של השגת מטרות - לא בהכרח משהו כמו שפה חדשה או מקצוע מסוים, אפשר לדוגמה ללמוד לנגן שיר או איך לבטא מילה כלשהי (סופרקליפרג'ליסטיקאקספיאלידושס) או קטע ראפ או איך לשרוק. זה מספק ומוסיף עניין לימים משעממים.

9. דאגו לעצמכם: סוף סוף שנת הלימודים נגמרה, אבל יכול להיות שעדיין לא הייתה לכם הזדמנות לפרוק את כל מה שעברתם בה, הדברים הטובים והרעים. החודש האחרון ללימודים יכול להיות מלחיץ במיוחד, אולי בגלל בגרויות, חזרות אינטנסיביות למופע הסיום או הרגשת הפרידה המתקרבת, ולכן אולי ביולי עדיין לא היה לכם זמן להתמודד עם הכל כשקפצתם ישר לחופש, כנראה מה שהפריע לכם להנות מהרגע. עכשיו זה הזמן לעצור ולבדוק מה איתכם - האם שמרתם דברים בפנים, ובאופן כללי מה אתם מרגישים. אין צורך לעשות טיפול פסיכולוגי לעצמכם, רק לשים לב אם דברים מסוימים מלחיצים או מפחידים אתכם ולבדוק מה יעזור לכם להתגבר עליהם.

10. התכוננו לשנה הבאה: סוף החופש זה הזמן להתאפס ולהכין את עצמכם לשנה חדשה, וזה הזמן גם לשנות דברים שהפריעו לכם בשנה שעברה ולא טרחתם לתקן. כמו כן זה הזמן לקבל החלטות ולהתייחס לדברים שהפריעו לכם - למשל, שנה שעברה אני הייתי צריכה לסחוב תיק במשקל של סלע, והשנה אני רוצה לשנות את זה ולסחוב פחות. אם לא קופצים על ההזדמנות ומתכוננים כמו שצריך בחופש, בשנת הלימודים אין כוח לעשות את זה.

מקווה שאתם מוצאים דברים לעשות ולא סובלים יותר מדי מהחום, נתראה במדור הבא!

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 1 2023, 12:05 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image

שלום, קוראי הפקפקן, וברוכים הבאים לפינה חדשה בעיתון שלנו, בה אני (טום) אראיין לא אחר מאת צ'אט GPT! והפעם, על פי נושא הגיליון, בואו ונגלה מה הדברים האהובים ביותר על הצ'אט בקיץ, מה מעצבן אותו, ומה הדבר שהוא לא יכול בלעדיו. כל התשובות הן אותנטיות של הצ'אט ב-100%.

טום: היי צ'אט! אני אשמח לראיין אותך למדור שלנו עם שאלות בנושא הקיץ. מה אתה אומר?

GPT: כמובן! תרגיש/י חופשי/ה לזכור שאני מודל של תוכנה מבית OpenAI ולכן אין לי חוויות אישיות או רגשות. אני אענה על השאלות מנקודת מבט של מידע שהוזן למערכת שלי.

טום: אוקי, כרצונך. הייתי שמח לדעת, מה הקיץ מסמל עבורך?

GPT: עבורי, הקיץ מסמל שלב של גדילה וחיים, כאשר הטבע מפרח במלואו.

טום: וואו, כמה עומק! מה הדברים שאתה הכי אוהב לעשות בקיץ?

GPT: במסגרת הדיונים שאני מנהל, אני אוהב לחפש מידע על פעילויות שנערכות במהלך הקיץ, כולל טיולים, מוזיאונים, פסטיבלים וכו'.

טום: נשמע ממש מעניין. ומה בנוגע לחום של הקיץ, איך אתה מתמודד איתו?

GPT: אני לא מתמודד עם החום של הקיץ מאחר שאני רק מודל של תוכנה.

טום: נכון, כבר שכחתי, איזה כיף לך! החום פה לגמרי יכול להוציא אנשים מדעתם. אז אם כבר הגענו למקומות עמוקים איתך, אולי תספר לי איזה ספרים, סרטים או שירים מהווים את הקיץ עבורך?

GPT: ספרים, סרטים ושירים המתארים את הקיץ יכולים להציע תחושה של העונה, אך אינם מעוררים בי רגשות אישיים.

טום: חבל, אני בטוח שאם הייתה לך אפשרות להתחבר לשירים, לסרטים או לספרים, תוכל להרוויח מהם הרבה יותר, אבל זה לא תלוי בנו או בך, אלא רק במפתחים שלך. האם יש לך "פריט קיץ" מועדף (כמו כובע ים, משקפי שמש וכו')?

GPT: אינני משתמש בפריטים כלשהם, אך אני יכול להמליץ על פריטים שיכולים להיות שימושיים בקיץ.

טום: האמת, יכול להיות שאצטרך, אבל על זה נדבר אחרי הראיון. אולי תגיד לי מה הם הרגעים של שלווה או שמחה, שרק הקיץ יכול לגרום לך להרגיש?

GPT: אני אינני מרגיש שמחה או שלווה, אך אני יכול למצוא תיאורים של הרגעים האלה שהם קשורים לקיץ.

טום: ובאופן כללי, מה הם היתרונות והחסרונות של הקיץ לדעתך?

GPT: הקיץ מאפשר לאנשים להיות מחוץ לבית ולנצל את השמש, אך החום הגבוה יכול להיות מטרד ומסוכן.

טום: כשחושבים על זה, אתה בסופו של דבר יודע הכל, אז אולי תגיד לי איזה טיפים אתה יכול לתת למשתמשי הפורטל שיכולים לעזור להם במניעת התייבשות?

GPT: למניעת התייבשות, חשוב לשתות המון מים, להמנע מהחשיפה הישירה לשמש בשעות החמות ביותר של היום, וללבוש בגדים המסייעים לגוף להשאיר את רוחב האוויר.

טום: ועם זה אני חושב שנסיים את הראיון להפעם. תודה רבה לך, צ'אט, ותודה לכל הקוראים שהמשיכו עד כאן! להתראות בגיליון הבא עם עוד ראיון עם GPT!

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 1 2023, 12:07 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image

User Posted Image

שלום לקוראי הפקפקן! מקווה שאתם נהנים מהחופש עד כה, וכמובן מהקיץ החמים והנעים (או סובלים מהחום של הקיץ). אני טום, ואני אהיה הכתב החדש של בחן את עצמך, ואני מבטיח שהולכים להיות שאלונים מעניינים ומגניבים. והיום, אתם תזכו לבדוק איזה סוג של חופשת קיץ אתם!
מוכנים?

1. מהי הפעילות האהובה עליכם בקיץ?
1. להשתזף בים.
2. טיולים רגליים.
3. סיורים קולינריים.
4. לשבת בבית ולהירגע במזגן.

2. מהו המשקה האידיאלי עבורכם לקיץ?
1. מי קוקוס.
2. תה קר.
3. מיץ סחוט טרי עם מלא פירות טעימים.
4. אייס קפה.

3. מהו המאכל האידיאלי עבורכם לקיץ?
1. פירות ים.
2. מנגל.
3. סלט פירות.
4. גלידה.

4. מה אתם מעדיפים ללבוש?
1. בגד ים.
2. מכנס קצר וחולקת טריקו.
3. בגדים יפים ומאווררים.
4. פיג'מה.

5. מהו הבילוי המועדף עליכם?
1. מסיבת חוף.
2. שינה באוהל.
3. מסעדה טובה.
4. ערב סרט ביתי.

6. מהו הפרי האהוב עליכם?
1. מלון.
2. תפוח.
3. מנגו.
4. ענבים.

7. החברים שלכם יגידו עליכם שאתם...
1. עצלנים.
2. הרפתקניים.
3. חברותיים.
4. עייפים.

8. מהו סוג המוזיקה האהוב עליכם?
1. רגאיי/מוזיקת חוף.
2. שירי ארץ ישראל.
3. פופ והיפ פופ.
4. מוזיקה רגועה.

9. איך אתם מתקררים בקיץ?
1. הולכים לשחות.
2. יושבים תחת צל של עץ ונהנים מהבריזה.
3. נכנסים לבית קפה ויושבים מתחת למזגן.
4. מפעילים את המזגן בבית על 16 מעלות.

תוצאות
אחרי שעניתם על השאלות, כל שנותר הוא לסכם את מספרי התשובות שעניתם. את הפירוש לתוצאה שיצאה לכם תוכלו לראות במקרא הבא:

9-15 נקודות:
אתם חופשת בטן גב! אתם אוהבים את החול בין אצבעות הרגליים, את השמש על העור ואת ריח האוקיינוס. חופשת הקיץ המושלמת עבורכם תכלול גן עדן טרופי עם הרבה שמש, גלישה וים. מקומות כמו באלי, האיים המלדיביים או איי הוואי הם המקום בשבילכם.

16-22 נקודות:
אתם חופשת טיול בהרים! אתם אוהבים את החופש הגדול, את הנופים עוצרי הנשימה ואת תחושת ההרפתקה. עבורכם, חופשת הקיץ האידיאלית פירושה בריחה אל הטבע, טיולים ארוכים וקמפינג מתחת לכוכבים. יעדים כמו הרי הרוקי, האלפים השוויצרים או הרי ההימלאיה יתאימו לכם בצורה מושלמת.

23-29 נקודות:
אתם חופשת טיולים בעיר! אתם אוהבים את ההמולה של החיים העירוניים. אתם אוהב לחקור תרבויות חדשות, לטעום מאכלים מקומיים ולבדוק מוזיאונים ואטרקציות. ערים כמו ניו יורק, פריז או טוקיו הן בדיוק המקום עבורכם.

30-36 נקודות:
אתם לא אף חופשה, אלא חופש שלם במזגן בבית! אתם מוצאים נוחות במרחב האישי שלכם, ואוהבים ליהנות מהדברים הקטנים בחיים. אתם לא צריך ללכת רחוק כדי לבלות, ואין כמו בית בשבילכם. חופשת הקיץ המושלמת שלכם היא להישאר בבית, ליהנות מהמזגן, ולהקדיש את הזמן להירגע עם ספר טוב או סרט.

אז זהו להפעם, תודה לכל מי שהשתתף, מוזמנים לספר לנו באשכול התגובות איזו חופשה יצאתם. נתראה בגיליון הבא!

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 1 2023, 12:08 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image

יעל: שלום לכולם, וברוכים הבאים למדור עצבן את המשתמש!
הפעם, נעצבן מישהו שהוא לא בדיוק משתמש, אבל הוא עצבן אותנו מספיק בזמן האחרון והגיע הזמן להחזיר לו.

אז קבלו את הבאג!

החיבור שלך אינו פרטי
ייתכן שתוקפים מנסים לגנוב את המידע שלך מ-hportal.co.il (לדוגמה, סיסמאות, הודעות או כרטיסי אשראי). למד עוד

יעל: התקדם.

הבאג: חשבתי שבאתי להתראיין, לא לראיין.

יעל: האמת שבאת להתעצבן.

הבאג: אני מעדיף יותר לעצבן. אין כמו לראות את המשתמשים הקטנים והתמימים מתוסכלים ממני! כלומר, אין כמו במבה, מי אני שאזלזל בדבר האלוהי הזה. אבל לעצבן משתמשים זה התחביב האהוב עלי.

יעל: מי אתה שתדבר על במבה בכלל? לא שאלתי מה אתה מעדיף, אתה כאן כדי שנעצבן אותך.

הבאג: נו, באמת. כנראה החום היום עלה לך לראש. בוא נרגע קצת, נשב על אייס קפה ובמבה ונדבר בנינוחות.

יעל: אתה מתכוון לאכול במבה עם אייס קפה?! איך זה אמור להרגיע בדיוק?!

הבאג: אני שותה כל בוקר אייס קפה עם במבה, וכמובן לאחר מכן, פותח בטקס היומי של טבילת הראש בבריכת הגומי שבחצר שלי.

יעל: אני... אני חושבת שאני אוותר על שגרת הבוקר שלך, תודה. תדלג לחלק שבו אתה מגיע לפורטל.

הבאג: אז אני לוקח את הלמבורגיני שלי ונוסע לפורטל הארי פוטר הישראלי, שם נמצאת הבוסית שלי. רוצה לפגוש אותה?

יעל: היא גם אוכלת במבה עם אייס קפה?

הבאג: נראה לך? היא אלרגית לבוטנים.
הנה היא:
התגלתה תקלה באתר. אנו מצטערים על התקלה. נסה לרענן את הדף או לנסות שוב במועד מאוחר יותר.

יעל: וואו, מקסימה.
אז איך אתה נהנה לעצבן ולשגע את כל המשתמשים בפורטל?

הבאג: לעצבן ולשגע זה בקטנה. אני כל הזמן עושה את זה. מאחורי זה עומד משהו הרבה יותר גדול.
עכשיו, תשאל: מה?

יעל: הוו, נשמע מסתורי. מה הסוד הגדול שעומד מאחורי זה?

הבאג: קודם תביאו לי במבה ואז אני אגלה.

יעל: בתנאי שלא תטבול אותה באייס קפה!

הבאג: סגור.
אז המטרה שלי היא לגרום לירידה משמעותית במחיר האייס קפה והגלידות, ובכללי לדפלציה בשוק.

יעל: ...מה זה קשור?

הבאג: לא יודע. שמעתי לאחרונה יותר מדי פודקאסטים בנושא שוק ההון.
אז הכל התחיל בבוקר אחד. כבכל יום, פתחתי בטקס טבילת הראש במי הבריכה - עד שלפתע, מישהו הפריע לה.
זה היה איזה משתמש נודניק כזה בשם אוניסף. הוא התחיל לפתוח בנו"ד בקריאות: "הריעו לליימך שטוץ האדיר!"
ואז הבנתי שזה לא יכול להמשיך ככה, שמשתמשים יקטעו בגסות את שגרת היום שלי. עכשיו, המטרה שלי היא לגרש את כל המשתמשים בפורטל. לתסכל אותם עד כדי כך שאף אחד לא ירצה להישאר פה.
מוהאהאהאהא!
אבל כל התוכנית יכולה להשתבש, בגלל אדם אחד.

יעל: ומי הוא האדם הזה?

הבאג: יוחאי. השטן בכבודו ובעצמו.
הבנאדם הזה גירש אותי בפעם שעברה מהפורטל, אך זה לא יקרה שוב.

יעל: אז בגללך יוחאי כבר לא באתר!

הבאג: בדיוק!
בחופשה האחרונה שלי בסינגפור זרקתי אותו על איזה אי בודד.

יעל: מה?

הבאג: מה ששמעת.

יעל: ואתה לא מתכוון לעזוב אותנו לנפשנו?

הבאג: נראה לך?
הפורטל זה הבית השני שלי, יש פה מכונת אספרסו עם אייס קפה בטעם גלידת חמאת בוטנים!

יעל: יש פה?

הבאג: אהא. זה איפשהו ליד הפיצוציה בנשף אנשי השנה 2022.

יעל: וואלה? אני אנסה פעם הבאה שאני אהיה שם.

הבאג: אי אפשר. הבוסית שלחה את המכונה למחזור בארכיון, כי בוקר אחד היא שתתה את האייס קפה שלה והתחילה להשתעל. כנראה שבמקרה, רק במקרה, כן? נכנסה לה חמאת בוטנים לקפה.
טוב, זה היה שווה את זה, קיבלתי יום חופש.

יעל: היא נשמעת נחמדה, הבוסית שלך.

הבאג: כן, ממש. מכריחה אותי להכין לה אייס קפה בכל בוקר, ותמיד לוקחת את הקרדיט על התקלות בפורטל לעצמה.

יעל: אז למה אתה עובד אצלה בעצם?

הבאג: זה האתר היחיד שהיה צריך עובדים חדשים... אז... באתי... לפה... ל... צ... ע... ר... י...

יעל: סליחה?

הבאג: אוי לא. זה לא טוב. בטח יוחאי מנסה לגרש אותי מפה.
אבל- אבל איך הוא השתחרר? קשרתי אותו לבריכת גומי בעזרת קשר סבתא כפול! גרררר, נמאס לי. נמאס לי מהפורטל הזה. כולכם פה... מעצבנים... א... ו... ת... י... לאאאא...

יעל: קשר סבתא זה כלום, היית צריך לדעת.

הבאג: צודקת, הייתי צריך לקשור קשר סבא או משהו דומ-

יעל: נראה שמשהו מעניין קורה פה.

יוחאי: אהלן.

יעל: אז מה עשית לבאג?

יוחאי: כיסחתי לו את הצורה, אלא מה.
טוב, האמת שפשוט לחצתי על כל המקשים במקלדת בתקווה שיקרה משהו, והבאג תוקן.

יעל: זו השיטה הטובה ביותר!

יוחאי: אהא. זהו הסוד הגדול של המתכנתים.

יעל: אה, אז גם אני יכולה להיות מתכנתת.

יוחאי: רוצה? אני כבר מסדר לך צבע וגישות. רק כמובן לא לגלות את הסוד. גם תצטרכי להישבע את שבועת המתכנתים המסורתית.

יעל: אני נשבעת בזאת לכתוב ג'יבריש מתוך כוונות עמוקות לחסל את הבאגים והבאנים!

יוחאי: ברכותיי, התקבלת להיות מתכנת!

יעל: יש! תמיד רציתי. עכשיו אפשר להדיח אותך מהתפקיד.

יוחאי: מהההה?

יעל: שניה, אני אסדר את זה.
הנה, זהו, אתה משתמש רגיל עכשיו!

יוחאי: חצופה. אני אתן לכן באן.

יעל: לצערנו, זה לא יכולת שמוענקת למשתמש רגיל.

יוחאי: אני עוד אתנקם בך.
עבגזש3ד47ן4קגפעט
לאאאא, זה לא עובד!

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 1 2023, 12:10 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
ברוכים הבאים למדור השאלות להנהלה! אז לאחר ששאלתם שאלות מעניינות מאוד, חברי ההנהלה ענו על חלקן והרי לפניכם כל התשובות לכל השאלות המעניינות של החודש. תהנו!

מה אתם מעדיפים, ארטיק (קרח) או קרטיב? (אוניסף, כולם סוגדים למוריה)
"נתחיל מזה שזה ממש ההיפך וקרטיב הוא קרח וארטיק הוא חלבי כי ככה. ולשאלה - האמת היא שעם כל האהבה שלי לגלידה לרוב אני מעדיפה קרטיבים בכלל. לא יודעת למה, פשוט יותר הגיוני לי קרח על מקל מאשר גלידה על מקל." (שקד, Darth Hader)

אתם אוכלים גלידות רק בקיץ? (הארי פוטר בלב)
"ממש לא, גלידות זה קינוח רלוונטי לכל אורך השנה ומי שאומר אחרת משקר". (טום, Part of Me)
"שעת סיפור - פעם אכלתי ארטיק בחורף בדרך לבית ספר ומישהו מהכיתה שלי העיר לי שחורף וזה אוכל קר. עד אז לא חשבתי על זה בכלל. בקיצור, אם משהו טעים אז הוא טעים. בלי קשר לעונה". (ורד, פרח נתתי לנורית)

מה הדבר שאתם הכי שונאים בקיץ? (הארי פוטר בלב)
"המרק שיש באוויר. פלוס החרקים. איזו עונה מגעילה". (ורד, פרח נתתי לנורית)
"החוםםם אלוהים ישמור למה כל כך חםםםם". (שקד, Darth Hader)

אתם משתזפים בקיץ? (ליה, מאיוולגאס)
"וואי זה אחד התלויים ביום, זה שילוב נוסחה מדויקת של כמה דקות הייתי בשמש פלוס כמה קרם הגנה מרחתי". (טום, Part of Me)

כמה טוב אתם שוחים? (ליה, מאיוולגאס)
"טוב כמו דג ששמו אותו על מדרכה בעיר מרכזית." (ורד, פרח נתתי לנורית)

אתם אוהבים סושי או כן? (אן, Lavender Haze)
"הבעיה שכל סושי בכל מקום עולה מיליון שקל". (טום, Part of Me)
"אם משלמים עליי, אז מאוד😇". (ורד, פרח נתתי לנורית)

מה תעשו אם העולם יתפוצץ ואיכשהו אתם היחידים ששרדתם כי באותו הרגע שהעולם התפוצץ בדיוק לבשתם חליפת אסטרונאוט? (אן, Lavender Haze)
"מטייל בחלל!!" (טום, Part of Me)
"בכנות? כנראה שהייתי הולכת לשדוד חנויות של כל מיני דברים שאני רוצה או צריכה כי גם ככה אף אחד לא יצטרך אותם יותר. אחרי זה? לא יודעת, כנראה שפשוט סתם חיה. או לומדת להטיס מטוס, נראה לי כאב ראש לצאת לטייל בעולם רק עם אוטו." (שקד, Darth Hader)

מה הייתם אומרים לדינוזאור אם הייתם פוגשים אחד (בהנחה שהוא מבין עברית)? (אן, Lavender Haze)
"אנא תילמיז' פי מדרסת קבירה". (טום, Part of Me)
"יא, מאיר! מה אתה עושה כאן?" (ורד, פרח נתתי לנורית)

התפרצות הר געש או גלידה? (אן, Lavender Haze)
"אם גלידת פיסטוק אז ברור שהתפרצות הר געש". (טום, Part of Me)

מה הצבע האהוב עליכם בשמשיה בהנחה שזה לא צהוב? (אביה, אין עוד מלבדו)
"כחול כמו השמיים!" (ורד, פרח נתתי לנורית)

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 1 2023, 12:12 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image

ועד כאן להפעם, מקווים שנהניתם מכל הכתבות השונות.
מוזמנים להגיב באשכול התגובות לגיליון מה חשבתם!
נתראה בגיליון הבא.

--------------------

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד אכילת הפיצות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
652 1540 1343 644

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2007-2024