האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

אובדן|וריאן, Nanowrimo 2023
פורסם ב: Nov 20 2023, 22:18 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 4033
מגדר:male
משתמש מספר: 62302
חפצי המשתמש: צפה

המממ פספסתי את נעמה אז קחו קטע בלי בטא שוב :<
אני האמת מאוד מרוצה מהקטע הזה! וגם לא עברתי על הכל כי איבדתי ריכוז באמצע אבל החלק שלא עברתי עליו היה החלק שהרגשתי איתו מאוד טוב כשכתבתי אז אני מקווה שזה יצא בסדר :0
לינט את מטומטמת. וקאלוס אתה כזה כלבלב טיפשון.
הו כדאי לקרוא את הקטע של אתמול לפני :0
תהנו!!!

---

לינט עמדה במקום הקבוע שלה ליד הדלתות של חדר הכס ושיחקה בלחץ בשולי השמלה הפרוותיים שלה. ליני היה בדיוק באמצע פגישה עם מבקר, אבל זאת הייתה הפעם הראשונה שללינט לא היה אכפת על מה הם מדברים. במקום זה היא הייתה עסוקה בקאלוס, שעמד על המשמר בצד, בדיוק כמו תמיד.
ביומיים האחרונים לינט דאגה להימנע מקאלוס בכל הזדמנות. היא לא הציצה לחדר הכס בזמן הפגישות של ליני, והסתגרה בחדר שלה בכל זמן אחר. היא לא הצליחה להפסיק לחשוב על מה שנאביה אמרה לה באותו ערב. זה לא הוגן לקאלוס.
נאביה צדקה, כמובן. זה באמת לא היה הוגן לקאלוס. וגם להתחמק ממנו בלי שום הסבר לא היה הוגן. לכן, אחרי שהפגישה הסתיימה והמבקר יצא דרך הדלתות הגדולות - ולמרות שכל חלק בגופה השתוקק להמשיך להסתתר ולהקשיב בשקט מהצללים - לינט צעדה קדימה.
״סליחה,״ היא ניסתה להכניס לקול שלה כמה שיותר סמכותיות. היא לא רצתה שליני ידע באיזו מצוקה היא מרגישה כרגע. ״אני יכולה לשאול את קאלוס לרגע?״
ליני הסתכל עליה בהפתעה, כאילו הוא לא ציפה לראות אותה שם בחדר הכס, ואז פנה אל קאלוס בשאלה. היה נראה שהשניים ניהלו שיחה קצרה בלי מילים - לינט לא יכלה שלא להרגיש קצת קנאה על שהיה להם קשר כזה חזק - לפני שקאלוס הלך עם לינט אל הדלתות שהובילו פנימה אל הארמון.
בשניה שהדלתות נסגרו מאחוריהם, קאלוס מיהר לנסות להתנצל. ״סליחה. אני אסדר את זה.״
״מה? לא!״ לינט ניסתה להרגיע אותו מהר. היא ידעה שזה היה רעיון רע ללכת לדבר איתו. למה היא הייתה חייבת להקשיב לבת הזוג המעצבנת והעקשנית של ליני? עכשיו לא רק שלינט הרגישה לא בנוח, היא גם גרמה לקאלוס להרגיש רע. ״אתה לא עשית שום דבר.״ היא הבהירה פעם נוספת, ליתר ביטחון.
״אז מה קרה?״ לא נראה שהיא הצליחה להרגיע את קאלוס.
זה באמת היה רעיון רע ללכת לדבר איתו, אבל עכשיו היא הייתה חייבת להסביר. לינט נשמה עמוק לפני שהתחילה לדבר, ״אני דיברתי עם נאביה לפני כמה ימים.״ היא התחילה. עיניו הנער התרחבו למשמע השם. לינט שמה לב שהוא מאוד חיבב את בת האדם הבלונדינית. ״והיא גרמה לי להבין שלא הייתי הוגנת כלפיך.״
״מה לא הוגן כלפיי?״ קאלוס נראה עכשיו יותר מבולבל מלחוץ. לינט לא הצליחה להחליט אם זה היה שיפור או לא.
״אני יודעת כבר כמה שנים שאתה מאוהב בי,״ היא התחילה, אבל קטעה את עצמה כששמה לב שקאלוס מאדים מהמבוכה (או שהוא עמד להתפוצץ? היא עדיין לא הייתה בטוחה לחלוטין מה סומק אומר אצל בני אדם).
״סליחה,״ הוא מיהר להתנצל, ״אני אשתדל להפסיק.״
״לא, רגע, לא לזה התכוונתי,״ הרגיעה אותו לינט. היא לא רצתה שהוא יפסיק לאהוב אותה. זה גרם לה להרגיש טוב, נאהבת. אבל בעצם, זאת הייתה רק בקשה אנוכית, לא? היא הייתה צריכה לתת לו להמשיך הלאה. ״זאת אומרת, אם אתה רוצה… אבל מה שרציתי להגיד זה שגם אני הרגשתי כמוך במשך הרבה זמן.״
עכשיו קאלוס נראה מבולבל אפילו יותר. ״אז למה לא אמרת קודם? ולמה זה לא הוגן כלפיי?״
לינט הייתה צריכה לעצור את עצמה מלחייך. היא תהתה אם כל בני האדם היו כאלו פשוטי מחשבה כמו קאלוס. היא קיוותה שלא. היא אהבה את זה בו.
השאלות שלו היו נכונות, כמובן, אבל עכשיו כשלינט הייתה צריכה להסביר, היא הרגישה איך היא מתחילה להשתפן. היא מעולם לא דיברה על זה עם מישהו אחר חוץ מפרמינט, והעבודה של פרמינט הייתה להקשיב לה ולליני! זאת אומרת, כן, היא דיברה על זה פעם אחת עם נאביה, אבל גם זה היה רק כי היא עצבנה אותה מספיק. אבל לדבר על זה מרצון? ועוד עם קאלוס, מכל האנשים? זה היה גרוע כמעט כמו לספר הכל לליני, שבטח היה צוחק על איך שהיא מרגישה.
אבל היא הייתה חייבת לו את זה. לכן היא הכינה את עצמה לפני שהתחילה להסביר.
״אני לא רציתי לספר לך על זה קודם בגלל שידעתי שלא יכול לקרות בנינו משהו, אבל הבנתי שאני צריכה לפחות להגיד לך בשביל שלא תפתח תקוות לשווא.״
היא דיברה מהר מדי. זה היה נשמע כמו תירוץ רע יותר מאשר האמת, והיא קיוותה שהיא הייתה יכולה לבלוע את המילים חזרה באותה מהירות שהקיאה אותן.
״למה לא יכול לקרות משהו? בגלל שאני בן אדם? אבל גם ליני ונאביה-״
״לא, זה לא בגללך,״ קטעה אותו לינט. זה העציב אותה, שקאלוס תמיד מיהר להאשים את עצמו בכל דבר. ״זה בגללי. אני לא יכולה להיות איתך - אני לא יכולה אפילו לאהוב אותך - בגלל שלא מגיע לי בכלל שום סוג של אושר. כל מה שאני עושה כל הזמן זה רק להרוס ולקחת ולגרום לאחרים לסבול. איך אני אמורה להיות מאושרת בידיעה שזה מה שאני גורמת לכל השאר?״
קאלוס שתק במשך הרבה זמן אחרי הנאום, אבל כשהוא פתח לבסוף את הפה, זה היה הדבר האחרון שלינט ציפתה שהוא יגיד. ״זה הדבר הכי חסר הגיון שאי פעם שמעתי.״
לינט מצמצה בהפתעה. ״מה?״ כמובן, היא לא ציפתה שהוא יסכים איתה. הוא היה נחמד מדי בשביל זה. אבל היא ציפתה שהוא לפחות יבין מאיפה היא באה, ולא ישר יבטל את כל מה שאמרה.
״את לא הורסת שום דבר, ואת לא גורמת לאף אחד סביבך לסבול. לא יותר מכל אחד אחר, בכל מקרה. אפילו יותר מזה, את עוזרת לאנשים. את עזרת לי - את, וליני ופרמינט.״
לינט הרגישה בדמעות עולות בעיניה. היא קיוותה שקאלוס לא שם לב. היא מעולם לא שמעה אותו מדבר בכזה להט לפני. אבל… ״אבל אני האלה של המוות. אני הרגתי את ההורים שלך. זה לא נקרא לעזור.״
קאלוס נראה מופתע לרגע מכך שהעלתה את הנושא, ואז עיניו האפילו. ״אני… לא רציתי שהם ימותו.״ הוא התוודה. הוא היה נשמע כל כך פגיע, שלינט התחרטה שהיא בכלל אמרה את זה. ״אבל,״ הוא המשיך, ״אם לא היית עושה את זה הם כנראה היו מוצאים דרך לקחת אותי חזרה, ואז אני הייתי זה שהיה מת, או אפילו גרוע יותר.״ הוא היסס לרגע. ״תודה.״
לינט פערה את עיניה בזעזוע. ״אל תגיד לי תודה על שהרגתי את ההורים שלך.״
״זה לא משנה עכשיו,״ החליט קאלוס. ״מה שאני מנסה להגיד זה שאת כן עוזרת לאנשים. אף אחד לא יכול לחיות לנצח. להרגיש אובדן זה חלק מלהיות בן אדם.״
לינט לא הייתה מסוגלת יותר להסתכל עליו. במקום זה היא הסתכלה על המגפיים השחורות שלה. מה שהוא אמר לא היה נשמע לגמרי לא נכון. גם אם היא עדיין התקשתה להאמין שהיא יכולה לעזור לבני האדם בתור האלה של המוות, אולי זה לא היה רעיון נוראי לנסות להקשיב לעצה של בן אדם בעניין?
״לינט?״ שאל קאלוס בדאגה.
״כן,״ היא אמרה בשקט. היא עדיין לא הייתה מסוגלת להסתכל עליו. ״כן, אתה צודק.״
״ואם תרצי לחשוב מחדש על הקשר שלנו.״ לינט חייכה לעצמה למשמע המבוכה בקול שלו. היא ממש יכלה לדמיין שהוא היה אדום כמו עגבנייה עכשיו. כשהיא הרימה את מבטה, היא גילתה שהיא לא הייתה רחוקה מהאמת.
״אני אחשוב על זה,״ היא הבטיחה.
״טוב, אז אני אחזור עכשיו.״ הוא אמר, והחווה בידו על הדלתות שהובילו אל חדר הכס.
״כן,״ הסכימה לינט, ״סליחה על ההפרעה.״
״זה בסדר.״ קאלוס ניסה להרגיע אותה לפני שפנה אל הדלתות, אבל עצר עם היד על הידית. ״ניסית לדבר על זה מתישהו עם ליני?״
לינט הסתכלה עליו בהפתעה, לפני שהיא פלטה גיחוך מריר.
״כן, בטח. הוא לא יבין.״

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 21 2023, 01:57 AM
צטט הודעה

Idiots. I'm surrounded by idiots

פרטי משתמש
קבוצה: פרופסורים
חרמשים: 1693
מגדר:
משתמש מספר: 70658
חפצי המשתמש: צפה

תנחש מי חזר לתבב לך!!!
לצפות בך מנסה לכתוב רומנטיקה זה הבידור העיקרי שלי בימים אלו, סליחה. הדבר הכי מפתיע הוא שזה עובד לך ממש טוב.
אבל הם באמת כל כך חמודיםם ולינט ככ סתומהה אני רוצה לשבור משהו. איזה מזל שיש לה קאלוס (גם אני רוצה קאלוס)
בחיים לא הייתי חושב שקאלוס רציונלי יותר מלינט אבל טוב הנה אנחנו. הסטרייט פאניק שלו כל הקטע בזמן שהוא נואם לה את הנאום הכי רציני בחייו>>>>>>
רליישנשיפ גולס, הונסטלי
לינט עמדה במקום הקבוע שלה ליד הדלתות של חדר הכס ושיחקה בלחץ בשולי השמלה הפרוותיים שלה

אויש איזה חתולה חמודה היא לחוצה בגלל קראש
ביומיים האחרונים לינט דאגה להימנע מקאלוס בכל הזדמנות.

מה לא בסדר איתךךך למה שתעשי את זההה
בטח קאלוס שם לב וחשב שהוא עשה משהו לא בסדר
וגם להתחמק ממנו בלי שום הסבר לא היה הוגן.

די באמת? מי היה מנחש.
היא לא רצה שליני ידע באיזו מצוקה היא מרגישה כרגע.

*רצתה :0
״אני יכולה לשאול את קאלוס לרגע?״

"לשאול אותו" אני מת
מה הוא איזה ספר מהספרייה
כאילו הוא לא ציפה לראות אותה שם בחדר הכס,

כן אולי כי הוא באמת לא?
כאילו הוא לא ציפה לראות אותה שם בחדר הכס, ואז פנה אל קאלוס בשאלה. היה נראה כאילו השניים ניהלו שיחה קצרה בלי מילים

אני חייב להודות שהפריעו לי שני הכאילו ברצף :0
אולי תוריד את הכאילו השני? "היה נראה שהשניים ניהלו שיחה קצרה בלי מילים"
״סליחה. אני אסדר את זה.״

תן לה להתחיל לדבר לפני שאתה מאשים את עצמךךךך איזה אידיוט
לינט שמה לב שהוא מאוד חיבב את בת האדם הבלונדינית.

אני לא מבין אם היא ציינה את זה בקטע של קנאה או רק כי היא שמה לב? וכןן נאביה וקאלוס3> הם כמו כבש ורועת צאן זה השילוב הכי טוב שראיתי
״והיא גרמה לי להבין שלא הייתי הוגנת כלפייך.״

*כלפיך :> כלפייך זה בנקבה
(או שהוא עמד להתפוצץ? היא עדיין לא הייתה בטוחה לחלוטין מה סומק אומר אצל בני אדם).

אני מת איזו חמודה
אבל הוא באמת עומד להתפוצץ
בפנים הלב שלו עושה בום בום טראח
״אני אשתדל להפסיק.״

צר לי אבל אני לא חושב שזה משהו שאתה יכול פשוט לעצור
זה גרם לה להרגיש טוב, נאהבת.

זה ממש חמוד שהוא גורם לך להרגיש טוב אבל אם את מציעה את המיטה שלך את צריכה גם לשכב בה
את לא יכולה רק לקבל את האהבה שלו בלי להציע כלום
היא אהבה את זה בו.

Awwww
והעבודה של פרמינט היה להקשיב לה ולליני!

בייביסיטר ללא תשלום כבר אמרתי? איזה ניצול
אגב *הייתה
כן, היא דיברה על זה פעם אחת עם נאביה, אבל גם זה היה רק כי היא עצבנה אותה מספיק.

נאביה מוכשרת כזו
היא למדה הכל משרלוט
זה היה גרוע כמעט כמו לספר הכל לליני, שבטח היה צוחק על איך שהיא מרגישה.

לא הוא לא. כאילו כן, הוא יצחק כי הוא יחשוב שהיא לא רצינית איתו, כשהוא יבין שהיא רצינית הוא יהיה הכי תומך בעולם. ואולי היא אפילו תתפלא לגלות שהוא מרגיש משהו מאוד דומה ><
״זה בגללי. אני לא יכולה להיות אותך

*איתך
בגלל שלא מגיע לי בכלל שום סוג של אושר.

אה... סליחה?
מה זאת אומרת לא מגיע לך כל סוג של אושר יסתומה את אומרת שכל האושר שהרגשת מהחברים שלך לא נחשב??? איזו מין אפליה אפלטונית זו
״זה הדבר הכי חסר הגיון שאי פעם שמעתי.״

ממש
איך אתה עדיין מאוהב בה אני לא מבין
הוא היה נחמד מדי בשביל זה.

זאב קטן!!! (אם כי נחמד זו לא המילה שהייתי בוחר להשתמש בה כדי לתאר את קאלוס. גם אם היא מאוהבת בו.)
אפילו יותר מזה, את עוזרת לאנשים. את עזרת לי - את, וליני ופרמינט.

אוי איזה מתוק הוא
אני הרגתי את ההורים שלך

אני אדם מאוד לא אלים ואפילו אני יכול להודות שהגיע לחארות למות
״אני… לא רציתי שהם ימותו.״ הוא התוודה.

תדע שהתחיל גשם בדיוק בשניה שקראתי את החלק הזה וזה ככ התאים לסצנה שהרגיש לי מתוסרט. אבל איזה קטן עדיין יש לו רחמים עליהם :<
הוא היה נשמע כל כך פגיע, שלינט התחרטה שהיא בכלל אמרה את זה

לינט היא ב ד י ו ק מהטיפוס שאומרת דברים שמעוררים אנשים להיות פגיעים ואז מתחרטת על זה כי פגיעות זה לא כיף. בדיוק כמוני איזה קטע
הוא היסס לרגע. ״תודה.״

אני מבין את ההגיון שלו וזה עשה לי נעים בלב כשקראתי את זה אבל ה ל פ אתה לא אמור לומר תודה למי שרצחה את ההורים שלך!!! מה לא בסדר איתך
להרגיש אובדן זה חלק מלהיות בן אדם.

כמה פואטי מצידו :>
אולי זה לא היה רעיון נוראי לנסות להקשיב לעצה של בן אדם בעניין?

האם זה Character development שאני רואה??? כל הכבוד
״ואם תרצי לחשוב מחדש על הקשר שלנו.״

אני ממש אוהב את הניסוח
״כן, בטח. הוא לא יבין.״

לא יודע למה אבל זה מרגיש לי כמו פתח להקבלה לקטע של מחר. אולי אני טועה, אולי לא, נחיה ונראה! D:

זה היה קטע ככ מקסיםםם כל כמה משפטים אתה גרמת לי לעבור מלרצות לזרוק את הטלפון על קיר ללעודד אותם להתנשק מהצד. הם חמודים אני אוהב אותם ><
אבל לינט באמת יצאה כאן בלתי נסבלת כמה סתומה בכוח היא יכולה להיות. זה לא ככ קשה לקבל שהיא לא שיא הרשע ושאנשים אוהבים אותה
ונשאר עוד ממש קצת לנאנו אוף :( אתגעגע אליהם

--------------------
They made you blind
Messed up your mind
But I can set you free!

אומנות | כתיבה

If I was a clockwork toy on the shelf, I wouldn't even know where to start trying to fix me up... But at the end of the day, I guess it all comes down to one thing... I'm just too weak.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
1243 2793 1770 1108

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2007-2024