האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

• הפקפקן - גיליון 11 📰, דצמבר 2023
פורסם ב: Dec 1 2023, 11:47 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: אחראי שנת הלימודים ואליפות הבתים
חרמשים: 1009473380
מגדר:male
משתמש מספר: 34959
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
ברוכים הבאים לגיליון ה-11 של הפקפקן!
עוד חודש עבר והגיע עוד גיליון של הפקפקן. אנחנו מתקרבים לקראת סוף השנה, ואיתה הגיע מזג האוויר הקריר, לכן החלטנו לכתוב את הכתבות הפעם בנושא חורף. אז תכינו לעצמכם כוס שוקו חם (או קפה, אני לא יודע מה אתם אוהבים לשתות) ובוא ולהתחמם עם הכתבות והמדורים האהובים עליכם של עיתון הפקפקן.

ונעבור לכתבות,
חדשות הפורטל
מתכונים
המלצות
ראיון עם GPT
בחן את עצמך
שאלות להנהלה

וכמובן תודה לצוות העיתון על העבודה החודש,
טום, אן, סו, מוריה, יעל, אמיר, ג'יני, ונעמה!

--------------------

טום ○ הנהלת האתר ○ אחראי שנה"ל ואליפות הבתים

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 1 2023, 11:48 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
חדשות הפורטל
כתב - טום, בטא - סו

עוד חודש עבר בפורטל והגיע הזמן לסכם את כל החדשות של החודש האחרון. אז בלי הקדמות מיותרות, בואו ונתחיל!

קבוצות חדשות
המירוץ לקבוצה הסתיים לאחר שלושה שלבים בהם המשתתפים הראו יכולות מדהימות ויצירתיות יוצאת דופן, והקבוצה הזוכה הייתה קבוצת הקונדסאים בניהולן של אלכס וקמה. לאחר הזכייה, התבשרו משתתפי התחרות בהפתעה הגדולה והיא שלא רק קבוצה אחת הולכת להיפתח אלא שתיים, וגם הקבוצה במקום השני, מסדר הברבור השחור בניהולם של לונה וניתאי זכתה להיפתח ממש באותו הרגע. נאחל לשתי הקבוצות בהצלחה בפעילות, וכמובן לאן שהתחילה את תפקידה כאחראית מפת הקונדסאים!

מצטייני החודש
לאחר כמה חודשים שבהם לא נראה משתמש חודש חדש באתר, זכה בתואר הנחשף אמיר שקיבל פרס נכבד של חרמשים, גישה לכל פורומי הבתים וצבע משתמש ירוק וזוהר שסינוור את כולנו לאורך החודש. בנוסף, אוניסף זכתה בתואר מנהלת החודש, וזה ממש לא כי כרגע היא מנהלת הפורום היחידה, אלא כי בחודש שלפני זכינו לראות אותה מפעילה את פורום הקלחת הרותחת בצורה מעולה, ולכן הפרס ניתן בכבוד רב. מי יהיו מצטייני חודש נובמבר? נדע מאוד בקרוב.

אליפות העולם בקווידיץ' הגיעה לפורטל
הייתם מאמינים שתוכלו לשחק קווידיץ'? עכשיו אתם יכולים להשתתף באליפות העולם, כחלק ממסגרת הפעילות שנפתחה על ידי אמיר בפורום הקלחת הרותחת. שלב ההרשמה נגמר, מקווים שלא פספסתם את ההזדמנות, ומחכים לראות אתכם משחקים קוודיץ' כמו גדולים. אז... מי יתפוס ראשון את הסניץ' המוזהב?

אז אלו האירועים המרכזיים של החודש, שנפתחו לצד עוד המון פעילויות, סיקורים, דיונים, פאנפיקים ושירים. מצפים לראות את כל היצירות שלכם גם בחודש הקרוב, ומי יודע אילו עוד אירועים גדולים מצפים לנו. נתראה בחודש הבא!

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 1 2023, 11:50 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
מתכונים
כתב - יעל, בטא - אמיר

היי משתמשים!
בטח כבר שמתם לב שעונת החורף הגיעה, ויש הרבה ימים גשומים שבהם הדבר שאתם הכי רוצים לעשות זה פשוט לשכב בשמיכה, לשתות שוקו חם ולהסתכל על הטיפות שעל החלון...
רגע, אמרתם שוקו חם? איזה מזל, כי בדיוק יש לי כאן מתכון מעולה לשוקו חם שאתם חייבים לנסות!

User Posted Image
רכיבים:
3 כפות סוכר
3 כפות אבקת קקאו (לא ממותק כמובן)
3 כפות חלב
1/2 כוס חלב
1/2 כוס שמנת מתוקה
1 כף שוקולד מריר/חלב
מרשמלו (אופציונלי)

אופן ההכנה:
1. מערבבים בסיר קטן על אש נמוכה קקאו ו-3 כפות חלב, עד לקבלת תערובת חלקה ללא גושים.
2. מערבבים פנימה 1/2 כוס חלב ו-1/2 כוס שמנת מתוקה ומביאים לרתיחה על אש בינונית-גבוהה. לטעם עשיר יותר אפשר להוסיף שוקולד מריר או חלב.
מומלץ להגיש עם קצפת או מרשמלו.

בתיאבון, וחורף מקסים לכולם!

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 1 2023, 11:51 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
המלצות
כתב - סו, בטאית - נעמה

מקלחות קרות

היי משתמשים!
החורף כבר בפתח, ואנחנו חוזרים לכל המנהגים הנחמדים של החורף: שוקו חם, מזגן על 30 מעלות, מרק, ובין היתר- מקלחות רותחות.
או… שלא?

ההשפעה של מקלחות קרות

אתם בטח חושבים שאני פסיכופת, אבל האם ידעתם שמקלחות קרות הן בעצם… טובות לכם?
בטח שמעתם על זה פעם, ואתם בטח חושבים עכשיו- ״הו, התחלנו.״ אז לא, אני לא עומד להציע לכם גוגל-מוגל לרפא את דלקת הגרון שלכם ושמן דגים לדלקת המפרקים שלכם.
העובדה שמקלחות קרות משפרות את איכות החיים שלכם היא בדוקה ומוכחת.
הנה רק חלק מההשפעות שמקלחת קרה יכולה לעשות:
-להפחית לחץ ואולי אפילו דיכאון
-לשפר את תפקוד הזיכרון
-לחזק את המערכת החיסונית שלכם ולהגביר את חילוף החומרים
-לשפר את בריאות השיער
-להגביר את מחזור הדם
כל אלה ועוד הרבה יתרונות שלא אאריך ואתאר (תוכלו למצוא אותם בחיפוש פשוט בגוגל אם אתם מעוניינים) ושלא תמצאו במקלחות חמות.

אז עכשיו אתם בוודאי תוהים למה לא עשיתם את זה עכשיו ומבטיחים לעצמכם לעשות מקלחת קרה בהקדם האפשרי- או שלא. אז לכל אלה שמהססים, אני ניסיתי את זה כדי שאתם לא תצטרכו!

למה אני לא ממליץ על מקלחות קרות

חלקכם בוודאי מופתעים מהכותרת מאחר שכל הפסקה הקודמת עסקה ביתרונות של מקלחות קרות ולמה כדאי לכם לעשות אחת, אבל אני בטוח שיש פה כמה שכבר מבינים לאיפה אני חותר. אם אתם משתייכים לחלק הראשון, אל דאגה. שעת סיפור!
כשהייתי בכיתה ג׳, המורה שלי לספורט סיפרה לנו בדיוק את אותו סיפור- על כמה מקלחות קרות הן מעולות וכדאי להפסיק לעשות מקלחות חמות. וזה בדיוק מה שעשיתי! הסכמתי לצאת מאיזור הנוחות שלי ועשיתי מקלחת קרה, ואז הייתי מצונן קשות במשך שבוע.

מה שאולי משתמע מהסיפור הוא שלא כדאי לצאת מאיזור הנוחות, וזה מה שאני חשבתי כשזה קרה, אבל במבט לאחור אני מבין מה באמת היה המסר שהייתי צריך לקחת מכל העניין.
תגידו, יצא לכם פעם להסתכל על מישהו בסביבתכם- אבא, אח, אולי חבר ללימודים או יוטיובר - ולראות אותם עושים משהו שטוב להם לעשות? תכנית לימודים מסוימת או דיאטה כלשהי או אפילו קרם פנים שהם מבטיחים ששינה להם את החיים ואתם מקנאים בהם, אבל כשאתם מנסים בעצמכם זה פשוט לא עובד. זה לא משפיע בצורה שחשבתם שזה, או שזה פשוט לא מתאים לכם.
כמובן שאם אתה נהנה ממקלחות קרות זה מעולה, אבל יש אלה שזה לא המצב אצלם.
אני חושב שכולנו חווינו את זה, נחווה את זה בעתיד וחווים את זה ברגע זה ממש.
מה בעצם עושים במצב כזה?
התגובה האוטומטית של כולנו היא להתעלם. אם זה טוב למוטי כנראה שזה טוב גם לי! למה שזה לא יתאים לי? אני טוב בדיוק כמו מוטי. לא?

זה שזה מתאים למוטי לא אומר שזה מתאים לי

אני מניח שכולכם כבר הבנתם שההמלצה היא לא על מקלחות קרות.
אז על מה אני ממליץ?
זה שזה מתאים למוטי לא אומר שזה מתאים לי.
השיעור הכי חשוב שלמדתי מהסיפור הזה היה שזה שזה מתאים למוטי לא אומר שזה מתאים לי. אני לא מוטי. אנחנו אנשים שונים לחלוטין, ומה שטוב לו לא בהכרח טוב לי.

אני ממליץ לכם לעזוב רק את הטלפון/מחשב/מסך ראשי בספינת חלל/איפה שאתם לא רואים את זה ולחשוב. האם אני נמצא בסיטואציה כזאת? אם כן, האם זה בא מ ת טוב לי? האם אני נהנה? האם כשאני אסתכל אחורה בגיל 80, אני אשמח שעשיתי את זה? והאם אני שמח מזה עכשיו?
החלק החשוב הוא להודות שאת במצב הזה. אחרי השלב הזה, הכל יהיה הרבה יותר קל.
לאיפה את מתכננת להמשיך מפה?

מקלחות חמות

חלק מהיתרונות של מקלחות חמות:
-משנים את טמפרטורת הגוף הפנימית
-עוזרים לגוף להבין שזמן לישון עכשיו
-הפחתת עייפות שרירים ומתח
-מרחיבה את כלי הדם ומשפרת את זרימת הדם
-זה כיף.

מאחל לכולנו שנעשה את הבחירות הנכונות, ושיהיה לנו חודש מוצלח.

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 1 2023, 11:52 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
ראיון עם GPT
כתב - טום, בטאית - ג'יני

שלום לכולם וברוכים הבאים לעוד ראיון עם GPT! החורף סוף סוף התחיל להראות את עצמו והגיע הזמן שנדבר על העונה המעולה הזאת עם הצ'אט שלנו.

טום: היי צ'אט, אני רוצה לשאול אותך היום שאלות בנושא החורף כדי שנצליח להכיר אותך טוב יותר. מה הם האתגרים העיקריים של החורף במקום מגוריך?

GPT: במקום מגורי, האתגר העיקרי בחורף הוא להתמודד עם תנאי מזג אוויר קיצוניים, כגון קור חריף וסופות שלג.

טום: לא ידעתי שאתה גר במקום עם מזג אוויר כל כך קיצוני. כיצד אתה מתמודד עם קור ושלג במהלך החורף?

GPT: אני מתמודד עם הקור והשלג על ידי לבישת בגדים מתאימים, שמירה על חום בבית ותכנון קפדני של פעילויות חיצוניות.

טום: נשמע הגיוני. יש פעילויות חורפיות מסוימות שאתה נהנה לעשות?

GPT: אני נהנה מפעילויות כמו סקי, בניית איש שלג והליכה בטבע המושלג.

טום: וואו, לא ידעתי שיש לך תחביבים כאלה, אולי מתישהו נצא לסקי ביחד. מה השינויים שאתה עושה בתזונה שלך במהלך החורף?

GPT: בחורף, אני נוטה לאכול מאכלים חמים ומזינים יותר, כמו מרקים ותבשילים.

טום: כיצד אתה דואג לבריאותך ולרווחתך הנפשית בחודשים הקרים?

GPT: לשמירה על בריאות ורווחה נפשית בחורף, אני מוודא לקחת ויטמינים, לנוח הרבה ולהתעמל בתדירות.

טום: האם יש טיפים שתוכל לשתף אותנו בהם לגבי שמירה על חום ונוחות בבית בחורף?

GPT: טיפ טוב לשמירה על חום בבית הוא להשתמש בשמיכות כבדות ולשמור על חום נעים באמצעות מערכת חימום אפקטיבית.

טום: למען האמת, דווקא יותר כיף להיכנס לתוך הפוך ולהתחמם בחורף, אני בטוח ששאר המשתמשים יסכימו איתי על זה. ולשאלה האחרונה, שהיא קצת יותר מיוחדת, מהי הזיכרון החורפי המועדף עליך?

GPT: הזיכרון החורפי המועדף עלי הוא טיול להרי האלפים, שם נהניתי מנופים מרהיבים ואווירה חגיגית.

טום: וואו, נשמע שאתה מטייל מצטיין. תודה לך על קצת אווירה טובה וציפייה לקראת החורף המתקרב, שמחתי לראיין אותך ואנחנו ניפגש בגיליון הבא.

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 1 2023, 11:54 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
בחן את עצמך
כתב - טום, בטאית - מוריה

User Posted Image

החורף הגיע! איזו עונה מדהימה. אתם אוהבים אותה? כי אני מאוד, ואני שמח שהיא סוף סוף הגיעה. אז לאלו מכם שאוהבים אותה וגם לאלו שלא, הכנתי שאלון שיגלה לכם איזה אדם של חורף אתם.
מוכנים?

1. כיצד אתם מתמודדים עם קור?
1. מתאמנים כדי לחמם את הגוף.
2. שותים משקאות חמים.
3. לובשים המון שכבות.

2. מה המשקה החורפי האהוב עליך
1. מיץ או מים.
2. קפה או תה.
3. שוקו חם.

3. מה הפעילות האהובה עליכם בחורף?
1. ספורט חורפי כמו סקי או סנובורד.
2. צפייה בסרטים וסדרות.
3. קריאת ספר ליד המחמם.

4. איך אתם שומרים על הבריאות שלכם בחורף?
1. תרגילי כושר קבועים.
2. שותים מרק ותה.
3. לובשים בגדים חמים.

5. מה הלבוש החורפי האהוב עליכם?
1. בגדים קלים עם כמה שכבות.
2. ג'קט וכובע צמר.
3. סוודר ומעיל מעליו.

6. מה מהבאים אתם יותר אוהבים לאכול?
1. פירות וירקות.
2. מאפים.
3. מרקים חמים ותבשילים.

7. איך תעדיפו לבלות את הערב שלכם?
1. צפייה בטלוויזיה או משחק מחשב.
2. קריאה או פעילות יצירתית.
3. עם חברים או משפחה.

8. מהו הנוף המועדף עליכם?
1. נוף עירוני בימים גשומים.
2. יערות ופארקים.
3. נוף הררי מושלג.

9. איך אתם מתמודדים עם הימים הקצרים והחשוכים?
1. מנצלים אותם עד הסוף גם אם יש חושך.
2. מדליקים את האור בחדר כבר ב-16:00.
3. מדליקים נרות לשינוי האווירה.

10. מה מהבאים הכי הייתם רוצים לעשות כל חורף?
1. חופשת סקי בהרים.
2. חופשה חמה במקום טרופי.
3. להיות בבית עם החברים והמשפחה.

תוצאות
אחרי שעניתם על השאלות, כל שנותר הוא לסכום את מספרי התשובות שעניתם. את הפירוש לתוצאה שיצאה לכם תוכלו לראות במקרא הבא:

10-15 נקודות:
אתם אמיצים, חזקים ואוהבים את ההרפתקאות שהחורף מביא עמו. עבורכם, זהו זמן של פעילות וגילויים, ואתם מוצאים תענוג בנופים מושלגים, ספורט חורפי, וחוויות שבהן הקור הוא לא אויב אלא חבר. אתם מחפשים תמיד דרכים חדשות להתמודד עם אתגרים וליהנות מכל רגע.

16-20 נקודות:
אתם יודעים למצוא את האיזון המושלם בין פעילות לרגיעה. החורף עבורכם הוא זמן להתבונן, להרהר וליהנות מהדברים הקטנים שהחיים מציעים. אתם מעריכים את הקור אך גם את החום של הבית, המשפחה והחברים. זהו זמן של שילוב בין פעילות חיצונית לרגעים של שלווה בתוך הבית.

21-25 נקודות:
עבורכם החורף הוא זמן לקחת נשימה עמוקה ולהירגע. אתם מעדיפים לבלות זמן במרחבים חמימים ונעימים, ליהנות מהדברים הפשוטים כמו כוס שוקולד חם או ספר טוב. זהו זמן להתמקד בעצמכם, בבריאותכם וברווחתכם הנפשית, וליהנות מפעילויות מרגיעות שאינן דורשות הרבה מאמץ פיזי.

26-30 נקודות:
אתם מוצאים את החורף מאתגר יותר מאשר מהנה. עבורכם, זהו זמן להישאר בבטחה ובחמימות של הבית, להתרחק מהקור ולפנטז על ימים חמים יותר. אתם מעדיפים פעילויות פנימיות שאינן דורשות התמודדות עם תנאי מזג האוויר הקשים, ומחפשים דרכים ליהנות מהחורף בתוך מסגרת הנוחות שלכם.

מקווה שיהיה חורף טוב ומהנה לכולם, ושכמובן המצב בארץ ישתפר בקרוב. נתראה בגיליון הבא!

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 1 2023, 11:55 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image
שאלות להנהלה
כתב - טום, בטאית - נעמה

שלום לכולם וברוכים הבאים למדור שאלות להנהלה. עוד חודש עבר ושאלתם אותנו הרבה שאלות מעניינות ומצחיקות, אנחנו בחרנו חלק מהן והנה התשובות שלנו. היכונו לגיליון עמוס במיוחד בתשובות!

1. אם הייתם קמים בבוקר ומגלים שכל המנורות בעולם היו כמו הנברשות בגרינגוטס איך הייתם מגיבים? (ניתאי, SpongBob)
"הייתי מתנדנד מהנברשת שלייייי הנברשת שליייהייייי" (מאיר, כינוי בעברית)
"נראה לי שהייתי ממש מתלהב כי הייתי מרגיש כאילו הכניסו אותי לספרים." (טום, Part of Me)
"זה היה קצת מפחיד כי מרגיש לי שמנורות מהסוג הזה יכולות פשוט ליפול עלייך בכל רגע נתון." (אן, Lavender Haze)

2. מי היה הכי ספאמר בהנהלה? (מיכל, עוד נשוב לשם)
"תחרות קשה אבל סופי לוקחת." (מאיר, כינוי בעברית)
"חחחחחחחח נראה לי שאני אבל ורד טוענת שהיא אז ניתן לה את זה." (סופי, All American hportal)
"אני! אבל כנובית שפחדה פחד מוות מהנהלותיים וחוקים ומאזהרות עדיין טבוע בי החשש הזה, גם כהנהלותית-כל-יכולה." (ורד, פרח נתתי לנורית)

3. מה הטעם שלכם במוזיקה? (ליה, Cinderellas dead)
"לנה דל ריי, טיילור סוויפט, סברינה קרפנטר ועוד כל מיני זמרות בסגנון." (סופי, All American hportal)
"הוא כתוב לי בחתימה ואני תמיד מעדכן אותו! אבל למי שאין כוח: שייגעצ, יובל מנדלסון, יוני בלוך, מרסדס בנד, מוניקה סקס, העיר הזאת + עמית אולמן + ג'ימבו ג'יי, הבילויים, כל החתיכים אצלי, ובקיצור כל דבר שהוא רוק ישראלי כנראה שאוהב." (ורד, פרח נתתי לנורית)
"כזה נגה ארז, בילי אייליש, אוליביה רודריגו, לולה מארש ומאוד ספציפית הפסקול של קרואלה משום מה." (אן, Lavender Haze)

4. האם חשבתם פעם בפורטל שתהיו בהנהלה? (ניתאי, SpongBob)
"כשהציעו לי להיות אחראי מערכת הפאנפיקים אי שם לפני שנים רבות, חשבתי שככה אני אוכל רק לאשר לעצמי את הפאנפיקים מהר. לא העליתי על דעתי שזה מה שיקרה אחר כך." (מאיר, כינוי בעברית)
"כנובית, ההנהלותית היחידה שהייתי רוצה להיות היה ההנהלותית של אלרג"ה RIP. אבל ברגע שראיתי את האפשרות לשלוח טופס, ידעתי שזה התפקיד בשבילי." (ורד, פרח נתתי לנורית)
"לא נראה לי, בהנהלת הפורומים בטוח שלא." (אן, Lavender Haze)

5. אפשר מתכון לקוגל? (אמיר, Back to Black)
"מחבר שלוש אטריות, מחמם על אש קטנה, ורץ מהר להביא בצל מהשכנה." (מאיר, כינוי בעברית)
"קח את האטריות מאתמול, תוסיף לזה איזה טעם כלשהו, תחמם בתבנית עד שנשרף." (ורד, פרח נתתי לנורית)
"*מגגלת קוגל*" (אן, Lavender Haze)

6. נכון שחצי מהמשתמשים באתר הם של טום? (גרינדלוולד המלך)
"לא רק חצי, כל המשתמשים בפורטל חוץ ממך שקורא/ת את ההודעה הזו ממש ברגע זה הם אני. תוכיחו שלא." (טום, Part of Me)
"מה לא אני לא משתמש כפול של טום על מה אתם מדברים" (אן, Lavender Haze)

7. איך נותנים לאנשים גישות? (ג'יני, Strange The Dreamer)
"מטיסים אותם ליפן. יש שם מלא כאלה." (מאיר, כינוי בעברית)
"הולכים ללוח הבקרה למנהל, נכנסים לעריכת משתמשים, מוצאים את המשתמש, שמים אותו בקבוצת משתמשים עם גישות ויאללה בלגאן." (טום, Part of Me)
"כשהנהלותי ומשתמש רגיל מאוד אוהבים אחד את השני..." (אן, Lavender Haze)

8. איך אתם אוכלים את המילקי שלכם? (גל, Get Him Back)
"בפיתה עם סלט עמבה והרבה חריף! סתם סתם, זה רפרנס שהרוב פה לא יבינו בטח. בצבא הייתי אוכל רק את הקצפת וזורק את הגביע עם השוקולד לפח, אחרי הצבא אני כבר לא מסוגל להסתכל על מילקי." (מאיר, כינוי בעברית)
"טוב טוב תקשיבו לי טוב משתמשי הפורטל אני אוכל קרמבו הכי טוב שיש. קודם כל אני אוכל את כל השוקולד שמסביב לקצפת **בלי לגעת בקצפת**, אחר כך אני אוכל את כל הקצפת בביס ובסוף בסוף את הביסקוויט." (טום, Part of Me)
"מהקצפת לשוקולד כמו בן אדם נורמלי, פאן פאקט עליי אני אוכלת מילקי בכמויות אני מכורה לזה." (סופי, All American hportal)
"יש לי שיטה שפיתחתי מגיל קטן וכולם תמיד טועים בזה. החוכמה היא לעשות חור קטן בקצפת, לשפוך את התוספות לשוקולד, לערבב את התוספות בתוך השוקולד בלבד. ואז לאכול את כל השוקולד מהלמטה תוך שמירת השכבה העליונה של הקצפת, ואז, ורק אז, לאכול את הקצפת." (ורד, פרח נתתי לנורית)
"קודם את הקצפת ואז את השוקולד, לא יודעת אם זאת השיטה הנכונה אבל לטעמי השוקולד נהיה פחות טעים כשמערבבים אותו עם כל הקצפת." (אן, Lavender Haze)

9. כמה מים בממוצע אתם שותים ביום? (יעל שרה)
"יותר מדי. אני יותר גמל מאשר שועל." (מאיר, כינוי בעברית)
"הרבה יותר מידי. 3 ליטר מינימום ביום רע, 4 ביום טוב." (ורד, פרח נתתי לנורית)
"לא מספיק." (אן, Lavender Haze)

10. למה ברוך כל כך אוהב מגפיים? (נטע, Sam I am)
"כי הוא מרגיש בהן יציב ובטוח כמו שלא הרגיש מעולם🥺" (סופי, All American hportal)
"כי קשה מאוד להשיג אותם כעת." (ורד, פרח נתתי לנורית)
"כי הייתה לו פוביה משלוליות?" (אן, Lavender Haze)

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 1 2023, 11:55 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

User Posted Image

וזה הכל להפעם, מקווים שנהניתם!
מוזמנים להגיב באשכול התגובות לגיליון מה חשבתם!
נתראה בגיליון הבא.

--------------------

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
338 1330 777 418

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007