האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד

HPortal מרכין ראשו לזכר ששת המיליונים

מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור || יעד סופי 3
פורסם ב: Aug 29 2012, 18:22 PM
צטט הודעה

Believers Never Die

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 647974
מגדר:female
משתמש מספר: 30194
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
Final Destination 3 || יעד סופי 3

אזהרה! סיקור זה מציג סרט אימה! 15+

שם הסרט: Final Destination 3 || יעד סופי 3.
ז'אנרים: אימה, מתח, מסתורין.
במאי: ג'יימס וונג.
שחקנים: מרי אליזבת וינסטד, ריאן מרימן, כריס למך ועוד.
תסריטאים: גלן מורגאן וג'יימס וונג.
שפה: אנגלית.
תאריך יציאה: 2.3.2006
זמן ההקרנה: 93 דקות.
תקציר: הסרט מתרחש 6 שנים אחרי אסון טיסת 180. וונדי, תלמידת תיכון, חוגגת עם החברים שלה בפארק. אחרי שהם עלו על כמה מתקנים, החבורה מחליטה לעלות על רכבת הרים שקוראים לה "טיסת השטן". כשהם התכוננו לנסיעה, וונדי חזתה שהיא וכל שאר האנשים שעל הקרון ימותו איתה בתאונה ברכבת. בעקבות החיזיון שלה, וונדי מצליחה להוציא מהקרון מספר אנשים. כשהתאונה מתרחשת, חייהם ניצלים. הדבר היחיד שעזר לניצולים הוא תמונות שוונדי צילמה כשהייתה על הקרון, אלה היו תמונות של כל אחד מהנוסעים ובהם רמזים על אופן המוות של כל אחד מהם. זהירות ספויילרים - הסרט מסתיים כשכל הניצולים פוגשים אחד את השני ברכבת התחתית, בזמן הנסיעה וונדי חוזה שהרכבת תעשה תאונה, וכולם ימותו חוץ ממנה, שתשאר פגועה על המסילה. החיזיון נגמר בכך שרכבת נוספת מתקרבת אליה, חבריה מנסים לצאת מהרכבת אבל לא מצליחים והחיזיון מתגשם.

הפוסטר:
User Posted Image

הטריילר:

תמונות מהסרט:
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

חוות דעת אישית: זה אחד הסרטים הכי שווים שראיתי! הוא מותח, מלחיץ ואי אפשר לא לאהוב אותו. השחקנים התאימו לדמויות שלהם, הבמאי והמפיקים עשו עבודה טובה מאוד ורמת ההשקעה של כולם הפכה את הסרט למושלם. כמו סיוט ברחוב אלם 2010, המסור 4, בית השעווה וקחי אותי לגיהינום, גם עליו אני מתחילה להמליץ, עכשיו תורכם. תראו את הסרט, הוא מדהים, אני בטוחה שתהנו בו ♥

--------------------

User Posted Image

They say the captain goes down with the ship"
"?So when the world ends will God go down with it
Fall Out Boy —

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 7 2012, 18:58 PM
צטט הודעה

Not all those who wander are lost

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 126538
מגדר:male
משתמש מספר: 23665
חפצי המשתמש: צפה

דבר ראשון, היו ספויילרים בסוף התקציר, כך שערכתי את הסיקור וסימנתי אותם. להבא - לא לשכוח!

הסיקור מעולה. יש לך תבנית חביבה כזו שאת משתמשת בה כל פעם מחדש, והיא מאוד יפה ונינוחה לקריאה. כל הגדלים של התמונות זהים וזה יושב מעולה ויפה, כך שמבחינת ה"יופי" של הסיקור, כיף לקרוא. בנוגע לתוכן, הפרטים הטכניים הם כמובן מדויקים וטובים, כך שכל הכבוד, גם שלא שכחת את האזהרה זה מעולה. אני באמת חושב שאם תפרטי יותר על הדמויות, תתני קישור לטריילר ותכתבי משהו יותר מעמיק בנוגע לסרטים שלך [ואת חובבת של סרטי-אימה, כך שיש המון "מאחורי ה-" בהם], הסיקורים יהיו הרבה יותר ייחודיים ומעניינים. מעבר לעובדה שאת באה לכתוב סיקור, את גם באה להשתמש בכתיבה שלך בנוגע לתחום הקולנוע, ובז'אנר שאני גאה לקרוא לו "הז'אנר של עדן", זה מאוד כיף.

בנוגע לדעה האישית, לא ראיתי את הסרט. אבל אם את אומרת שהוא מזכיר לך באיכות שלו סרטים כמו סיוט ברחוב אלם 2010, המסור 4 או קחי אותי לגיהנום, אין לי מה לצפות בו. לא אהבתי אף-אחד מהסרטים האלו. סיוט 2010 היה משעמם וצפוי, בדיחה גרועה יחסית לראשון בסדרה המקורית. קחי אותי לגיהנום סתם גרם לי לצחוק, והמסור 4 היה פשוט הרבה איברים חשופים על המסך, לא שווה הרבה יחסית לאחרים.

ח"ח!

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
163 760 687 280

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007