האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור - "דוסון קריק".
פורסם ב: Apr 5 2013, 15:27 PM
צטט הודעה

This is water

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 101000
מגדר:male
משתמש מספר: 31142
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

דוסון קריק
Dawson's Creek

יוצר הסדרה: קווין וויליאמסון.
שחקנים ראשיים: ג'יימס ואן דר ביק, קייטי הולמס, ג'ושוע ג'קסון, מישל וויליאמס, קאר סמית', מרדית' מונרו.
ז'אנר: דרמה.
מספר עונות ופרקים: עונה 1 - 13 פרקים | עונה 2 - 22 פרקים | עונה 3 - 23 פרקים (העונה הטובה ביותר) | עונה 4 - 23 פרקים | עונה 5 - 23 פרקים | עונה 6 - 24 פרקים.
משך זמן פרק: 42 דקות.

דוסון וג'ואי, שני חברי ילדות, שוכבים על המיטה ומביטים על מסך הטלוויזיה מחויכים, בחדרו של דוסון. במסך הטלוויזיה מוקרן הסרט "אי.טי", יצירת המופת של שפילרג. הסרט נגמר וג'ואי, ספק שואלת ספק אומרת: "אי.טי זכה באוסקר, לא?". הדבר מעורר את דוסון, שאומר: "לא, 'גנדי' זכה. הואסקר לגמרי נגנב משפילברג באותה השנה." ג'ואי קמה ונועלת נעליים, מתקרבת אל החלון, מתכננת לצאת. אך דוסון עוצר אותה, ושואל אותה למה היא לא נשארת לישון. היא מסבירה לו שהם כבר לא ילדים, הם בני חמש-עשרה והם מתחילים את בית-הספר התיכון, והוא שואל "אז מה?", והיא ממשיכה באומרה שהיא כבר לא יכולה להישאר לישון אצלו כמו פעם, כי דברים משתנים, הם השתנו. ההורמונים שלהם חוגגים, וזה פשוט לא כמו שזה היה. דוסון מצליח לשכנע את חברתו משכבר הימים ששום דבר לא השתנה, הכל בסדר והם עדיין החברים הכי טובים ושהם יכולים לדבר על הכל. היא מוותרת ונשארת לישון. הם מבטיחים שלא לדבר על זה יותר. המצלמה שועטת למעלה, מביטה בשניהם בעוד הם שוכבים על המיטה, כל אחד בצד שלו, כמו תמיד, ואז דוסון שואל: "למה היית צריכה להעלות את הנושא הזה בכלל?" והסצינה נגמרת, שיר הפתיחה מגיע, והסדרה מתחילה.

כך אנו, הצופים, מוכרים אל העולם של "דוסון קריק". יוצר הסרה, קווין וויליאמסון, מציג לנו את מערכת היחסים בין שני חברים הכי טובים, שמכירים אחד את השנייה טוב מדי. הם ראו אחד את השנייה מתקלחים, מחטטים באף, אוכלים דבק ומשתינים על עצמם, מערכת היחסים ביניהם היא מורכבת והיא מוצגת לנו בשלמות בסיקוונס הפתיחה הנהדר. זירת ההתרחשות של הסדרה מקומה בעיירה הציורית הקטנה והדמיונית קייפסייד, אשר מוקפת בנהרות (באנגלית Creek, ומכאן שם הסדרה, הנהר של דוסון, הדמות הראשית) מרהיבים. העיירה הקטנה ונופיה הפסטורליים הם מסימני ההיכר הגדולים של הסדרה, כאשר מקום ספציפי בעיירה הפך לאחד מן המקומות המוכרים והידועים בהיסטוריה של הטלוויזיה; כשיוצאים מביתו של דוסון יש חלקת דשא ואחריה מזח ארוך הבנוי מעץ שמסביבו משתרע הנהר המהפנט. התרחשויות רבות וחשובות מן הסדרה התרחשו במקום זה, שנמצא בכל מארז ובכל תמונה של הסדרה.

"דוסון קריק" נמצאת תחת ז'אנר שאנשים רבים נרתעים ממנו. סדרות הנוער והתיכון נחשבות תמיד לדביקות, כתובות רע, אובר-דרמטיות ודי מביכות, וברוב המקרים זה אכן נכון, אך צריך לזכור שבכל כלל יש יוצא מן הכלל, וזה המקרה עם הסדרה המופלא הזו. הסדרה נפתחת כשכל הדמויות הראשיות מתחילות את בית הספר התיכון (כיתה י'). דוסון, ג'ואי ופייסי הם החברים הכי טובים מזה שנים רבות, ולמערכת היחסים ביניהם יש חוקים משל עצמה ולא נראה שדבר יכול לחדור אליה. אך אז מגיעה אל העיירה ג'ן, יפיפייה בלונדינית המקסימה כל עין בקרבת מקום, אשר מגיעה מניו-יורק כ"ילדת העולם הגדול". דוסון מיד מתאהב בה והיא נכנסת למעל החברותי שלו, דבר שמרתיע ומפחיד את ג'ואי, שמתחילה לפתח רגשות כלפי חברה הטוב משכבר הימים. לכל אחד מהחברים הבעיות שלו והתנסויות החדשות שלו. דוסון מנסה להתקרב אל ג'ן, שמשגעת את עולמו. ג'ואי מנסה להילחם ברגשותיה כלפי דוסון. פייסי מתאהב במורה שלו לאנגלית. וג'ן מתמודדת עם בעיות מעברה שרודפות אחריה. אך זה, כמובן, רק על קצה המזלג. זה מה שקורה בעונה הראשונה והקצרצרה בת שלוש-עשר הפרקים. בעונתה השנייה מצטרפות עוד שתי דמויות ראשיות, אח ואחות העונים לשם ג'ק ואנדי. כל אחד מהם נכנס, בדרכו, אל המעגל החברתי של הדמויות הראשיות ומשנה אותו מן הקצה אל הקצה. בין אנדי ופייסי מתפתחת מעין מערכת יחסים של אהבה-שנאה, וג'ק מתמודד עם בעיות פנימיות שלעד ישנו את פניה של קייפסייד. מה שכתבתי משתנה כל-כך עד שבעונה החמישית של הסדרה, זה נראה כמו סדרה אחרת לגמרי. בעקרון, "דוסון קריק" היא סדרת על התבגרות והשתנות, על ניסיון לגלות את עצמך ואת הרגשות שלך, על החלומות והרצונות הכי כמוסים שלנו. בארבע עונותיה הראשונות היא סדרת תיכון לכל דבר. הדמויות לומדות בתיכון ועוברות בעיות ומשברים בחיי האהבה, המשפחה והחברה, כל אחד מהדמויות מנסה, כל אחד בתורו, להרגיש קצת את העולם ולשנות את עצמו במקצת, ועד לרגע האחרון של העונה הרביעית, היא סדרת הנוער והתיכון הטובה ביותר שנעשתה, וכנראה גם תעשה. בעונה החמישית העלילה עוברת מקייפסייד לבוסטון, והציוריות והיופי הפשוט והעדין של העיירה משתנה בנוף האורבני של העיר הגדולה, מעבר כה חד שלקח לי יותר משישה-עשר פרקים אל תוך העונה כדי להתרגל אליו. בשתי העונות האחרונות (עונות חמש ושש), הסדרה מציגה את חייהם של הדמויות כתלמידים באוניברסיטה, שכעת בעיותיהן שונות וגדלות והפחד מן השאלה של "מה היה בעתיד?" גובר.

User Posted Image

קשה לתאר עד כמה אהבתי את "דוסון קריק". אני לא אכתוב ביקורת על הסדרה, כמו שלא אכתוב ביקורת על "עמוק באדמה", "באפי" או "הסופרנוס", אלו הן סדרות שחשובות לי מדי. אך כשזה מגיע לדוסון, אני יכול לספר סיפור אישי. כי הסדרה הגיעה כשאני הייתי במצב משונה בחיי. תקופת מעבר קשה בין בתי-ספר, בין אנשים, תקופה בה עשיתי הרבה החלטות חשובות. זו הייתה תקופה בה החלטתי לנתק את הקשר סופית עם אבי, תקופה בה איבדתי כמה מהאנשים החשובים לי ביותר, תקופה בה עברתי לבית-ספר חדש, תקופה בה איבדתי את כל שהיה אמיתי בתוכי, את הכוח והאמת שמאחורי הכתיבה שלי, ובמשך חודשים ארוכים לא כתבתי ולא מילה אחת, לא כסיפור, לא כקטע ולא כתסריט. איבדתי כל אמונה בעצמי ובמי שאני, לא הרמתי מצלמה והרחקתי ממני הרבה חברים ואנשים יקרים לליבי. ואז הגיעה הסדרה הזו, משום-מקום. היא הייתה בוי.או.די בהוט, והחלטתי לצפות בפרק הראשון שלה, ללא שום סיבה מיוחדת. פתאום מצאתי את עצמי, באחת בלילה, יושב במיטה, מביט מחויך על מסך הטלוויזיה. ובאותו הלילה ישנתי כמו תינוק, וקמתי כמו שצריך, מעורר וחי מבפנים. הייתה בי הרגשה שאני אדם חדש, שאני מביט על העולם בחיוך כובש. הימים עברו ואני נמשכתי לעולם של דוסון וחבריו בצורה בה שחכתי כי יש עולם מבחוץ. הבית-ספר עבר כמו הזיה, כמו חלום. כך גם הארוחות המשפחתיות, הדיבורים עם חברי ואנשים, הכל לא היה ממש אמיתי, חיי הגיעו למצב שהם לא צריכות אוכל או שינה, הן צריכות סדרת טלוויזיה. למרות שזה נשמע לרובכם ממש רע, מעולם לא הרגשתי כה טוב. הצלחתי ללמוד, קיבלתי ציונים נהדרים, ובניתי לי מעגל של חברים טובים, הכל לפי ההוראות של דוסון, ג'ואי, פייסי וג'ן. אני, אני הייתי דוסון. חובב הקולנוע המתפלסף. חברי הטוב ביותר, שנקרא לו ב' היה פייסי, השובב שמסתיר את חוכמתו עמוק מבפנים, וידידה שנקרא לה מ' הייתה מעין הכלאה בין ג'ואי וג'ן, חכמה, יפה, אוהבת לדבר ולראות סרטים. הכל היה נהדר, והכל קרה בזכות "דוסון קריק". יש שלוש סדרות שאני אוהב יותר מדוסון, כולן השפיעו עליי כבן-אדם ויוצר בצורה שלא ניתנת לתיאור, אך דוסון נכנסה עמוק לליבי ולמוחי, קראה אותי וניווטה אותי בשאלות קיומיות. האהבה שיש לי לסדרה הזו הוא מעבר להבנתם של הרבה אנשים, אך מערכת היחסים הזו היא הדבר שגרם לי לקום ולהפוך את השנה הזו מרעה במיוחד לטובה מאוד, אפילו מצוינת.

User Posted Image

דוסון לירי [ג'יימס ואן דר ביק] - בתחילת הסדרה, דוסון הוא נער טוב לב, תמים וחכם מאוד, שמעדיף לראות סרטים מאשר לחיות באמת. יש לו אובססיה מטרידה לסטיבן שפילברג, וחדרו הוא מקדש לקולנוען המוערך. דוסון טוען שלכל בעיה בחיים יש מענה בסרט של שפילברג, ושפשוט צריכים להתאמץ כדי למצוא את התשובות. הוא מאוהב במדיום הקולנועי ומוצא לכל דבר בחייו אלגוריה לסרט כלשהו. אהבתו לקולנוע היא הדבר שכה משך אותי בהתחלה אל הסדרה, הרגשתי כי דמותו נוצרה במיוחד בשבילי, שתהיה לפחות דמות אחת בטלוויזיה שאני אוכל להזדהות איתה. יש משהו מאוד מרתק בדוסון, שהוא מעין פיטר פן שכזה. הוא מאוד מבוגר לגילו, הידע שלו הוא ענקי ויש לו עין קולנועית מבריקה, אך הוא גם ילד כזה, תמים מאוד שבמקום מסוים מסרב להתבגר. הוא חי במעין סרט הזייתי שהכל חייב להיות מושלם ובדיוק לפי התסריט, ושהוא יכול לכתוב את החיים בתסריט אחד, וזה משגע אותו שדברים יוצאים מגבולות התסריט. הוא חברה הטוב ביותר של ג'ואי, ובתחילת הסדרה לא רואה שאהבתה אליו היא מעבר לאהבה בין חברים טובים. במקום זאת, הוא מתחיל לחזר אחר הילדה החדשה, ג'ניפר, שמגיעה מיו-יורק אל קייפסייד.

ג'ואי פוטר [קייטי הולמס] - ג'ואי גרה במעלה הנהר, והיא מעין "הבת של השכן" (The girl next door). היא מכירה את דוסון כבר שנים רבות ובתחילת הסדרה מתחילה לפתח אליו רגשות שהן מעבר לשליטתה, ומתאהבת בו. על ג'ואי עברו חיים קשים מאוד, דבר שהפך אותה לסרקסטית מאוד ובעלת דעה וגישה לא נעימה אל העולם. אמה מתה מסרטן ואביה נכנס לכלא עקב עסקת סמים שהשתבשה. היא גרה עם אחותה ההרה ובן-זוגה בבית קטן, וביחד עמם מנהלת מעין דיינר-מסעדה קטנה. מגיל קטן הורגלה לחיים קשים של עבודה ושל לדאוג לעצמה, וחלומה הוא לצאת מקייפסייד ולפרוח. דמותה של ג'ואי ריתקה אותי מן הרגע הראשון. יש ביופייה משהו פשוט מאוד, כמעט יומיומי, אך עדיין אי-אפשר להוריד ממנה את העיניים. היא מעין הכלאה בין טום-בוי לבין אישה מופלאה שמחכה לפרוץ החוצה ולהראות את נוצותיה. כבר מן הפרקים הראשון לשונה החדה והפאנץ'-ליינים הסרקסטיים שלה שבו אותי וגרמו לי להתאהב בדמותה. אין ספק שהדברים העוברים עליה לאורך שש העונות, המהמורות והדרך שהיא עושה, הם ללא ספק המעניינים ביותר בסדרה, ולמרות שהשם הוא "דוסון קריק", דמותה של ג'ואי היא היחידה שהופיע בכל הפרקים, ובלעדיה אני לא יכול לראות את הסדרה קיימת ועובדת.

פייסי וויטר [ג'ושוע ג'קסון] - פייסי הוא חברו הטוב ביותר של דוסון, והוא הבן הקטן ביותר למשפחה רבת נפשות. יש לו שלוש אחיות ואח שגדולים ממנו. מן הפרקים הראשונים יוצר הסדרה נותן לנו, הצופים, להבין כי יחסיו של פייסי עם משפחתו עם רעועים במקרה הטוב. אביו מוצג כקשוח וקשה יום, שמזלזל ולא מאמין בבנו. אחיו לועג לו בכל הזדמנות ובכל דרך אפשרית. ויש לו גם המון ציפיות לעמוד בהם, הרי אחיו הגדול ואביו הם סגן השריף והשריף (בהתאמה) של קייפסייד. אך פייסי מתרגם את הכאב הזה ואת החסר בלב הנוראי הזה עם הומור. הוא הנער האמריקאי הקלאסי וליצן הכיתה הקלאסי בשילוב מעניין. יש לו תאוריות מעניינות בנוגע לחיי המין, החברה והמשפחה, הוא מרבה להשתטות ולהסתבך בשטויות, הוא חכם מאוד ומתאמץ בלימודים, אך בשביל להיכשל ולא בשביל להצליח. הוא מוצג לנו כמעין לוזר קטן וחמוד, שלא לומד, עם חיי חברה מועטים ושמנסה להצחיק את עצמו והסובבים אותו בכוח כדי להרגיש שייך, אך אנו מגלים שהוא כל-כך הרבה יותר מזה. הוא חכם ורגיש, רומנטיקן בליבו והוא תמיד משיג את הבחורה. בין אם זה המורה שלו לאנגלית או אנדי או עוד כמה, שאת שמן אני לא אזכיר (מעניין אם יש אנשים בפורום שצפו בסדרה ויבינו למה אני מתכוון). בשבילי, פייסי תמיד היה הדמות שרציתי שאהיה החבר הכי טוב שלי. בחור מעניין בעל דעות, שיודע להשתטות כשצריך אבל יהיה שם בשבילך כשתצטרך אותו.

User Posted Image User Posted Image User Posted Image

ג'ן לינדלי [מישל וויליאמס] - ג'ן היא "הילדה החדשה" בתחילת הסדרה. היא מגיעה מהעיר הגדולה, מניו-יורק, אל קייפסייד הקטנה, ומיד נתפסת בזווית עינו של דוסון, והשניים מתחילים במעין מערכת יחסים, והיא נכנסת אל תוך המעגל החברתי שלו, ומכירה את ג'ואי ופייסי. עם ג'ואי מערכת היחסים שלה רעועה בהתחלה ואת פייסי היא ללא ממש מכירה, אך היא מנסה בכל כוחה לגרום לג'ואי ולכולם לחבב אותה. ג'ן מספרת לכולם שהוריה שלחו אותה לקייפסייד מכיוון שסביה חלה מאוד וסבתה צריכה עזרה, אך מה שבאמת קרה זה שג'ן חיה חיי הוללות בעיר הגדולה, יצאה עם האנשים הלא נכונים למקומות הלא נכונים, אבדה את בתוליה מוקדם מדי, עד שיום אחד הוריה תפסו אותה מקיימת יחסי מין במיטתם עם איזה בחור, והחליטו לשלוח אותה אל סבתה. היא מנסה לשנות את דרכיה ולהיכנס למערכת יחסים עם דוסון, שהוא שונה לגמרי ממה שהכירה לפני. כמו שפייסי הוא כזה שארצה בתור החבר הכי טוב שלי, ג'ן היא פנטזיית הנעורים שלי. יפה, עדינה, בעלת שיער זהוב ופנים מהפנטות, וחיוך כובש. אך כבר מן ההתחלה היא הייתה הרבה יותר מסתם פנים יפות, והיא התגלתה כאישה חזקה וחכמה, בעלת לב רחב ואוהב שתמיד תהיה מוכנה לעזור לך בעת צרה.

ג'ק מקפי [קאר סמית'] - (מכיל ספוילרים לעונה השנייה) ג'ק הגיע לקייפסייד יחד עם אחותו אנדי בעונה השנייה של הסדרה, והיה בתחילה בצללים, דמות שקטה שכזו שבקושי רואים. הוא התחיל ללמוד באותו בית-ספר יחד עם דוסון וחבריו, וגם קיבל עבודה בתור מלצר במסעדה של משפחתה של ג'ואי. בינו לבין ג'ואי מתפתח מעין מתח מיני לא מוסבר, המתפרץ החוצה כשהיא מציירת אותו בעירום כחלק משיעורי הבית של שיעור האומנות שלה, והשניים מתנשקים. מתפתחת ביניהם מעין מערכת יחסים, אך היא נקטעת כשג'ק מקריא בכיתתו שיר שכתב, בעת משימה שניתנה בידי מורהו לכתוב שיר הבע מהמקום האמיתי ביותר. בשירו של ג'ק יש אלמנטים הומו-סקסואליים, וכל הבית-ספר מתחיל לדבר על כך. ג'ק מחליט לצאת מהארון קצת אחרי אמצע העונה, דבר שעושה הרבה רעש בקייפסייד הקטנה. הוא מגלה שלהיות הומו בעיירה כה קטנה זה קשה יותר משחשב, אך מגלה גם שיש לו רשת של חברים שתומכים בו ככל שאפשר, שבראשם ג'ואי המבינה והדואגת. ג'ק הופך לחלק אינטגרלי מהקבוצה אחרי יציאתו מהארון.

אנדי מקפי [מרדית' מונרו] - (מכיל ספוילרים לעונה השנייה) אנדי מגיעה לקייפסייד יחד עם אחיה ג'ק עם תחילת העונה השנייה. בעוד שתחילת העונה אחיה לא היה דמות חשובה כל-כך מן הסדרה, אנדי כבר מרגעיה הראשונים ניתן היה לראות שחלקה בעונה יהיה גדול וחשוב. היא פוגשת בפייסי עם הגעתה לעיירה, כשהוא נתקע במכוניתה, ובין השניים מתחילה מערכת יחסים של שנאה מזויפת והרבה מתח מיני. הם יורדים ורודים אחד בשנייה בכל דרך אפשרית ונראה שהם ממש לא יכולים יותר לסבול האחד את פרצופה של האחרת, עד שהם נכנעים לרגשותיהם כמה פרקים אל תוך העונה ומתחילים לצאת קבוע. היחסים ביניהם נהפכים רציניים יותר ויותר עם התקדמות העלילה, עד שפייסי חושף כמה מסודותיה הכמוסים ביותר. (מכאן, ספוילרים כבדים) פייסי מגלה כי אחיהם הגדול של אנדי וג'ק נהרג, ושאמה בטוחה שהוא עדיין חי ואביה ברח מהבית. לקראת סוף העונה אנדי מאבדת את זה לגמרי, כנראה לא בפעם הראשונה, ומאשפזים אותה בבית חולים.(סוף ספוילרים)

User Posted Image User Posted Image User Posted Image

אחרי כל המילים הללו, כל ההסברים, הדעות והרגשות, אני עדיין מרגיש כאילו שחכתי משהו. כאילו לא אמרתי מספיק על הסדרה המופלאה הזו. אני בטוח שרבים מכם יקראו את הסיקור ולא יבינו על מה המהומה, המשתמשים שמכירים אותי מכאן, ומכירים את הטעם שלי, בטח בכלל משתגעים, לא מבינים איך סדרת נוער רגילה שכזו נגעה בי. אך האמת היא ש"דוסון קריק" היא הכל חוץ מסדרה רגילה. היא הסדרה שלקחה ז'אנר לעוס, מאוס וטיפשי והפכה אותו למשהו מדהים. עם צוות תסריטאים מופלא, הכולל את יוצר הסדרה, קווין וויליאמסון, שעומד מאחורי סרטי "צעקה" והסדרה "יומני הערפד", את טום קפינוס, היוצר של "קליפורניקיישן", רוב תומאס, היוצר של "ורוניקה מארס", גרג ברלנטי, שעומד מאחורי הסדרות "אוורווד" ו"החץ הירוק", מייק וויט, שכתב פרקים ב"פריקים וגיקים", יצר את "מוארת" וכתב את התסריט ל"בית ספר לרוקנרול". כל הצוות המרשים הזה עבד כדי לייצר פסיפס מרהיב של נוער והתבגרות אמריקנית תחת בעיות אישיות, נפשיות, משפחתיות וחברתיות. זו סדרה שלאורך כל שש עונותיה הצליחה לשמר את העניין בה ואת התסריט האיכותי שלה, סדרה שגדלה וגדלה עם כל עונה, ולא איבדה את עצמה, סדרה עם דמויות מבריקות שלצפות בהן גדלות זה מסע מדהים, שכדי לעבור אותו. אני זוכר שאח שלי שאל אותי מה אני מוצא בסדרה הזו, ועניתי לו: "כל מה שאי-פעם ביקשתי מסדרה." וזו תהיה התשובה שלי גם אליכם. כן, היא לא הסדרה האהובה עליי בכל הזמנים, אך היא נמצאת קרוב לשם, מאוד. ואולי, דווקא אחרי כל מילים הללו, אולי איו לי באמת מענה ללמה אני כל-כך אוהב את "דוסון קריק". אולי זה פשוט אהבה ממבט-ראשון, אולי זה פשוט התגשמות החלום הרטוב שלי על מסך הטלוויזיה. אני לא יודע. אני רק יודע שדוסון היא סדרה שכל-כך חשובה לי, שלא מעניין אותי מה אנשים אחרים אומרים עליה או חושבים עליה. גם אם זה רק אני בודד בעולם, מאוהב בה, זה מספיק לי.

User Posted Image

--------------------
רוי - אחראי שנת הלימודים - דברים לשעבר
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 6 2013, 16:52 PM
צטט הודעה

a bit of the old ultra-violence

פרטי משתמש
חרמשים: 100035
מגדר:female
משתמש מספר: 12883

וואו איזו השקעה cooli.gif
תמיד רציתי לראות את הסדרה הזו ואף פעם לא היה לי כוח. עשית לי חשק לראות עכשיו, נראה לי שאני אתחילD:
ג'יימס ואן דר ביק גאוןןן אני מאוהבת בבחור הזה

--------------------
שרון » אחראית הנהלת הפורומים לשעבר » נעמי אחות ואתם לא ביי
User Posted Image

.There is a land called Passive Agressiva, and I am their queen

---------
פורסם ב: Apr 6 2013, 17:07 PM
צטט הודעה

This is water

פרטי משתמש

תודה רבה! biggrin.gif
אני מקווה מאוד שתראי ותהני כמוני, זו סדרה נהדרת. ואכן, ג'יימס ואן דר ביק מצוין ^^

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 7 2013, 05:28 AM
צטט הודעה

Let Her Go

פרטי משתמש
חרמשים: 91295
מגדר:female
משתמש מספר: 22369

אני מצטערת על כך שלקח לי זמן להגיב, פשוט רציתי לענות על זה ברצינות ולא להתייחס רק לרמה האסטטית של האשכול שהותירה אותי ללא מילים, אהבתי את הדרך בה עיצבת אותו, את מיקומי התמונות ואת זה שבחרת דווקא לשים אנימציות של הדמויות ולא תמונות. זה שבחרת באנימציות בעיני נתן לאשכול מן מראה מרענן שכזה, וטוב גם האנימציות עצמן נראות קיציות אז זה גם עזר לתחושה:)

בנוגע לתוכן האשכול, מעולם לא יצא לי לראות את הסידרה אבל על פי הדרך בה הצגת אותה לא הותרת לי שום ברירה למעט לקום ולקחת את השלט ולזפז בין הערוצים עד הרגע בו היא תימצא, כל הכבוד לך על השקעתך וישר כוח!
אשמח לקרוא סיקורים נוספים שלך בקרוב:)

אהה, וכמעט שכחתי לומר, אהבתי את צורת הכתיבה שלך, היא הייתה נחמדה וסוחפת ולמרות שהמאמר היה ארוך הוא היה קצר בעיני לאחר קריאתו, יפה מאוד!

--------------------
~ קינוחים ~ מסדר מרלין ~ פריצה של שלי ~ הפלפאף ~ עשר שנים פלוס ~
User Posted Image
~ אין דבר ללא פתרון, לכל דבר קיים יתרון ~
~ Just Give Me a Reason ~
~ כל אחד יכול לבשל ~
~ פלאות ~

---------
פורסם ב: Apr 7 2013, 14:13 PM
צטט הודעה

This is water

פרטי משתמש

QUOTE (Elementary @ Apr 7 2013, 07:00 AM)
אני מצטערת על כך שלקח לי זמן להגיב, פשוט רציתי לענות על זה ברצינות ולא להתייחס רק לרמה האסטטית של האשכול שהותירה אותי ללא מילים, אהבתי את הדרך בה עיצבת אותו, את מיקומי התמונות ואת זה שבחרת דווקא לשים אנימציות של הדמויות ולא תמונות. זה שבחרת באנימציות בעיני נתן לאשכול מן מראה מרענן שכזה, וטוב גם האנימציות עצמן נראות קיציות אז זה גם עזר לתחושה:)

בנוגע לתוכן האשכול, מעולם לא יצא לי לראות את הסידרה אבל על פי הדרך בה הצגת אותה לא הותרת לי שום ברירה למעט לקום ולקחת את השלט ולזפז בין הערוצים עד הרגע בו היא תימצא, כל הכבוד לך על השקעתך וישר כוח!
אשמח לקרוא סיקורים נוספים שלך בקרוב:)

אהה, וכמעט שכחתי לומר, אהבתי את צורת הכתיבה שלך, היא הייתה נחמדה וסוחפת ולמרות שהמאמר היה ארוך הוא היה קצר בעיני לאחר קריאתו, יפה מאוד!

תודה רבה, תמיד נחמד לקרוא מילים טובות, בעיקר על אשכול שכזה happy.gif
האמת שהיה לי מזל גדול. חיפשתי תמונות של הדמויות לשים כקישורים, ואז הגעתי לאתר שהיו בו אנימציות מהשיר פתיחה.
שוב, תודה על התגובות :]

--------------------
User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007