האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

טריוויה צ'אט

קפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

הרגשה | הרשמה, אישור מירדנ, לקוח מבנק הרעיונות
פורסם ב: Nov 27 2013, 18:36 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
פיבסונים: 8910
מגדר:
משתמש מספר: 46114
חפצי המשתמש: צפה

יש אישור happy.gif
בבקשה תשמרי לי מקום של בת. היא גרה ברוסיה ובגיל חמש עברה ארצה, אוקיי? ^^

אישור + שמרתי
טיזר:
פחדתי. אפילו אנה נראתה מפוחדת. שמענו רשרוש קטן מאחורינו, ולפני שהספקתי להבין מה קורה, היצור קפץ עליי ונעץ את סכינו ברגלי השמאלית.
"איה!" צעקה אלין, והחזיקה ברגלה. היא אמנם קראה את הספר "מלך היצורים" עשרות פעמים, אבל הכאב עדיין היה מוחשי ועצוב. רגלה השמאלית החלה לדמם בכבדות, ומתחת לכל הדם היה אפשר לראות את הפצע. ללא ספק הוא נגרם מסכין.
"אלין! את בסדר?" צרחה חנה, ורצה אל חברתה. "בואי, אני אלווה אותך למזכירות. אמרתי לך שהספר הזה לא טוב בשבילך." הוא הוסיפה, והרימה בידה את אלין. עיניה של אלין המשיכו לקרוא, ולפתע חנה פלטה קריאת הפתעה. כל הדם שהיה על רגלה של אלין נעלם כלא היה. אפילו הפצע.
"אבל... איך זה קרה?" גימגמה חנה, ואלין השפילה את מבטה
"אני חושבת שאני יודעת איך..."
הסבר:
אתם שמונה נעים ונערות, אתם חיים בעולם רגיל, לכל אחד מכם יש ספר שהוא קשור אליו, כמו שאלין קשורה ל"מלך היצורים". ארבע בנות, ארבעה בנים. השנה היא שנת 2013, אז בלי דמויות מימי הביניים. אתם גרים בישראל או במקום כלשהו באסיה, אבל שהדמות תתאים למקום. עדיף ישראל, אם אתם לא ישראל אז הדמות צריכה לדעת את השפה, כי הכל קורה בישראל. גילאים 10-20, עדיף לא שניים באותו גיל אבל אפשר.
טופס:
CODE
[B]שם+כינוי שלכם:[/B]
[B]שם דמות (עם שם אמצעי. לפחות אחד.):[/B]
[B]גיל (10-20):[/B]
[B]אופי (לפחות 6 שורות מלאות):[/B]
[B]מראה (אפשר תמונה. לפחות 2 שורות עם תמונה, לפחות 4 בלי.):[/B]
[B]רקע (9 שורות מלאות לפחות.):[/B]
[B]הספר הקשור (אפשר אמיתי, אפשר ממוצא. אם ממוצא תסבירו לי על הספר.):[/B]
[B]הערות:[/B]

חוקים:
1. לא להאספים. תאספימו ואתם עפים.
2. אתם מחליטים רק עליכם.
3. מי שלא עורך/מגיב תוך שבוע- מת.
4. תהנו.
רשומים:
1.אניה, בת, אמה ג'ולייט סמית', משחקי הרעב
2.
3.
שמורים:
1. ירדנ המגניביקולית, בת, ראיה סוניה אלינה אנה מלוינה סבטה יקטרינה קטיה טניה ילנה סבטלנה לודמילה ויקטוריה אוקסנה אירנה ליובוף "לובה" דומיניק נליה "נלי" יבגניה "ז'ניה" סיטוניק, ?
2.
3.
4. אורין, בת, לואיז הלן מרווין, שר הטבעות
5. שי, בן, ניק דוריס ג'קסון, פרס ג'קסון
6. ליה, בת, אליס אנאבל מק'קארטני, האקדמיה לערפדים
7. זוהר, ג'וליה סאלי ובסטר, בת, הכוח שלי.

--------------------
~ תקראו לי שוקו ~ 15 באחד באפריל ~ סנייפ 333> ~ הבית הנטוש ~
User Posted Image
~ "כי במקום אשר אוצרכם בו, שם יהיה גם לבבכם" ~
~ קרדיט לרותם על החתימה ~

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 27 2013, 18:42 PM
צטט הודעה

Some Infinities Are Bigger Than Other Infinities

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
פיבסונים: 31888
מגדר:female
משתמש מספר: 45079

שם+כינוי שלכם: אניה, תסתכלי בצד.
שם דמות (עם שם אמצעי. לפחות אחד.): אמה גולייט סמית', אבל אל תקראו לה ג'ולייט. היא שונאת את השם הזה, היא מעדיפה שתקראו לה אמה.
אופי (לפחות 7 שורות מלאות): אמה היא סוג של מנהיגה מלידה, גם אם היא לא נראת ככה, היא מנהיגה מלידה, היא תמיד חייבת להיות בראש החבורה ולפקד ולהחליט על כולם, כי היא מבני האדם שדובקים בדעה שלהם ולא מוכנים לשנות אותה אלא אם היא באמת חייבת. אמה לא מודעת לסכנות, אמנם יש לאמה עין מאוד חדה, אך כשזה נוגע לסכנות, היא לא שמה לב וממשיכה הלאה, לדוגמה אם היא נכנסת למערה מסוכנת עם דובים, זה אפילו לא יזיז לה. זה מתקשר גם לזה שהיא אמיצה, גם אם הסכנה גדולה מאוד, היא תמצא דרך כלשהי להתחמק ובכל זאת להסתכן. אמה מאוד קלת דעת, כלומר היא קודם עושה ואז חושבת, שזה אחד החסרונות היותר גדולים אצלה. אמה לא חכמה במיוחד, אמנם יש לה זיכרון טוב מאוד, אך כשזה נוגע למתמטיקה או לספרות או לטבע או לגאוגרפיה, היא לא תבין כלום ממה שאומרים לה. אמה לא ידידותית במיוחד, אמנם קל לה להתחבר לאנשים, אבל לרוב היא מתנהגת לחבריה בצורה קצת.. לא-יפה, במילים עדינות. אמה לא מדברת הרבה, זה לא בגלל שהיא ביישנית או בגלל שאין לה מה להגיד, דווקא להפך, יש לה להעיר כמעט על כל דבר, בגלל שכמעט כל דבר מצידה הוא טוב רק בדרך שלה. אמה שקרנית פתולוגית, האמת שזה בגלל שזה בגלל שבעצם כל חייה בנויים משקרים. בגלל הידע הרב שהיא צברה בנושא זה בכל חייה. אמה תמיד קיוותה להיות כמו קטניס, ושום דבר לא יעצור אותה מלהיות כמו קטניס, גם אם זה אומר להלכד בזירה ללא אוכל ומים, היא תעשה את זה, רק בגלל שהיא רוצה להיות בדיוק כמו קטניס. אפילו אם היא תצטרך לשנות כל דבר בעצמה, היא תעשה את זה. אמה לא תוקפנית, לדוגמה היא לא נוהגת להרביץ לאנשים שמעצבנים אותה, אבל היא גם לא תעבור על זה בשתיקה, היא פשוט תתעלם.
מראה (אפשר תמונה. לפחות 5 דורות עם תמונה, לפחות 8 בלי.): אמה היא לא יפה, ולא מכוערת, היא סוג של באמצע. יש לה שיער ג'ינג'י אדמדם שהיא קולעת לצמה כמו של קטניס ממשחקי הרעב. אמה תמיד קיוותה להיראות כמו קטניס, אבל גם אם היא תתאמץ, היא לא תצליח. השיער של אמה הוא שיער חלק מאוד, היא לא שמה מחליק או דברים כאלה, היא השיער שלה מספיק חלק גם בלי המחליק. אבל בניגוד למראה החלק של שיערה המרקם שלו ממש שונה, השיער שלה מרגיש כמו קש, ולרוב יש לה קצוות שרופים, אמנם לא רואים אותם. אבל הם קיימים. העיניים של אמה לא מיוחדות ולא יפות, הן עיניים נפוצות ורגילות, עינייה בצבע חום-דבש-בהיר ואין בהן שום דבר מיוחד, אפילו לא הגודל שלהן, שהוא רגיל למדי. ריסייה של אמה לא מיוחדים, חוץ מזה שהם בצבע של שיערה, רק בגוון קצת יותר כהה, לדעתה זה מוזר, כי היא לא מכירה אף בן אדם שיש לו ריסים ג'ינג'יים. גבותיה של אמה רגילות בהחלט, והן בגוון של ריסיה, לדעת אמה הגבות שלה קצת הרבה ארוכות יותר מכל גבות נורמליות, אז היא לרוב משתמשת בפינצטה. האף של אמה הוא אף רגיל, לא קטן ולא גדול, לא בולט ולא בסגנון וולדמורט. שפתיה של אמה הן שפתיים דקות ואדמדמות במקצת, אמה תמיד העדיפה את השפתיים שהן בגוון ורדרד, והיא טוענת כל הזמן שעשו לה דווקא ושהיא נולד דווקא איך שהיא לא רצתה להיראות. לאמה יש עצמות לחיים גבוהות, שלרוב מהוות לה מראה קצת מוזר, אבל לאמה זה לא מפריע, זה דוקא אחד הדברים שהיא אוהבת בעצמה. אמה לרוב לא מתאפרת ולא מתלבשת מגונדר או מוזר, היא מתלבשת בערך כמו קטניס, ומתאפרת כמו קטניס. אמה תמיד תכננה שהשמלה שלה לנשף סיום התיכון תיהיה חיקוי של שמלת העורבני חקיין של קטניס. אמה לא שמנה וגם לא רזה, היא בדיוק באמצע, כנ"ל לגבי הגובה.
רקע (14 שורות מלאות לפחות.): אמה נולדה באנגליה לשני הורים במעמד בינוני, לא עשירים ולא עניים. שני הוריה היו רופאים, אבל הם לא קיבלו משכורת כל כך גבוהה, אבל הם קיבלו משכורת. בגיל 8 התחילה אמה לקרוא את משחקי הרעב, ומיד הושפעה מאותו ספר, בהתחלה הוריה התנגגדו לזה שהיא תקרא את משחקי הרעב, כי יש שם הרבה מוות, אבל אמה התעקשה ולבסוף הוריה הסכימו לה. כשהיא התחילה לקרוא את הראשון היא מיד נבלעה לתוך הספר הזה, והיא קראה אותו ימים שלמים ללא הפסקה, ימים שלמים היא לא אכלה ולא שתתה, היא רק קראה את הספר. היא התעכבה על הספר ימים ולילות, לא כי היא קוראת לאט, היא דווקא קוראת ממש מהר, היא פשוט לא רצתה לפספס אף קטע. כעבור כמה זמן יצא הספר השני, והיא הייתה הראשונה שרכשה אותו, תמיד היה לה את הספר הזה ביד, היא מעולם לא עזבה את סדרת הספרים הזאת, היא תמיד הייתה אצלה בתיק. בגיל 11 היא כבר הושפעה מקטניס יותר מידי, והתחילה לקשקש על זה בכל מקום. הרבה קראו לה על זה "חופרת" אבל לה לא היה אכפת, היא קישקשה וקישקשה על זה ומעולם לא נמאס לה. בגיל 13, ביום ההולדת שלה, היא קיבלה מהוריה חץ וקשת, ומאז היא לא מפסיקה להתאמן עם הקשת. בגיל 15 היא הבינה שמשחקי הרעב זה לא אמיתי, וליבה נשבר, אך היא בכל זאת המשיכה להאמין בזה.
הספר הקשור (אפשר אמיתי, אפשר ממוצא. אם ממוצא תסבירו לי על הספר.): משחקי הרעב, זה אמיתי.
הערות:

סיימתי!

--------------------
FLOP- 🐳 - Shailene Woodley - 🐳 - Grumpy Cat - 🐳 - The Fault In Our Stars
User Posted Image User Posted Image
❆ ❆ ❆

---------
פורסם ב: Nov 27 2013, 18:45 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
מגדר:

עריכה:
אממ... צודקת. תעשי 4 במראה, 6 באופי, ותשע ברקע.
עריכה:
רשומה. כל הכבוד על המהירות

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 27 2013, 18:54 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
פיבסונים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

המ.. תורידי אותי. אין לי זמן לסיים את הטופס...
סורי...

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 27 2013, 19:01 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (ג'יני333 @ Nov 27 2013, 07:26 PM)
שם+כינוי שלכם: תם, ג'יני333
שם דמות (עם שם אמצעי. לפחות אחד.):
גיל (10-20): אווו 19!
אופי (לפחות 7 שורות מלאות):
מראה (אפשר תמונה. לפחות 5 דורות עם תמונה, לפחות 8 בלי.):
רקע (14 שורות מלאות לפחות.):
הספר הקשור (אפשר אמיתי, אפשר ממוצא. אם ממוצא תסבירו לי על הספר.): אגדה (מאת מרי לו) זה אמיתי
הערות: סייב! ושחכת גיל, הוספתי.

תודה, אני אוסיף.
שמורה happy.gif

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 27 2013, 20:40 PM
צטט הודעה

U.N. Owen was her?

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
פיבסונים: 12365
משתמש מספר: 44718

שם+כינוי שלכם: אורין, צ'ירונו
שם דמות: לואיז הלן מרווין
אופי: לואיז היא דיי..נודניקית. אם לא מסכימים לה משהו שהיא רוצה, היא מייד מתחילה לחפור ולחפור ולחפור, בלי הפסקה. לואיז היא גם דיי חמת מזג - כל דבר קטן מעצבן אותה, ואם היא רוצה משהו היא חייבת להשיג אותו. מצב הרוח שלה תמיד משתנה, תלוי איך היא קמה בבוקר. כל פעם יש לה אובססיה למשהו אחר - פעם לתוכנית כלשהי, פעם לתכשיט כלשהו ופעם לפריט לבוש כלשהו. לואיז היא נערה קופצנית, היא לא יכולה לשבת דקה בשקט. למרות האופי המוזר שלה, היא נערה פחדנית - כל דבר מבהיל אותה, אפילו אם מישהו נכנס לחדר שלה בלי להגיד לה.
מראה: ממבט ראשון לואיז נראת כמו נערה רגילה ולא מיוחדת במיוחד - שיערה הוא מפל גלי בצבע חום כהה אשר נופל בצורה חיננית על גבה ומגיע עד לאמצע גבה התחתון, לואיז מטפחת את שיערה תמיד כך שהוא לא יבש\מבולגן אף פעם, כמעט. עייניה של לואיז בצבע חום בהיר - הגוון הנפוץ והמשעמם, אך אם מסתכלים עמוק, אפשר לראות גוונים של דבש. ריסיה של לואיז קצת יותר כהים משערה - צבעם שחור - חום. בעבר ללואיז היו ריסים ארוכים ויפים, אבל כאשר היא ניסתה לעגל את ריסיה - הם נחתכו ונשארו קצרים, אבל עדיין אפשר לראות אותם. גבותיה של לואיז בצבע של שערה, הן גבות נורמליות. ללואיז יש פוני בובה גלי אשר מסתיר את גבותייה, הפוני שלה קופצני וקצת קשה לסדר אותו. אפה של לואיז הוא בגודל הנורמאלי - לא גדול, לא קטן, לא ענק בצורה מכוערת ולא קטן בצורה שאי אפשר לראות. שפתייה של לואיז הן רגילות אך נפוחות בקצת, צבען ורדרד בהיר וחיוור. סגנון הלבוש של לואיז הוא רגיל - היא לרוב הולכת עם טייצים\ג'ינסים, היא שונאת חצאיות ושמלות וטוענת ש"זה לא יפה עלייה", היא לרוב לובשת חולצות רגילות עם כל מיניי סיסמאות\משפטים עלייהם, לואיז אוהבת לשים כובעים עם כל מיני אותיות\כיתובים עלייהם.
רקע:
הספר הקשור: שר הטבעות, אמיתי ~
הערות: שמרי ליי

--------------------
אורין | כבר 12

בפרישה

^^^^^^^^^^^

---------
פורסם ב: Nov 27 2013, 20:42 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (צ'ירונו @ Nov 27 2013, 09:12 PM)
שם+כינוי שלכם: אורין, צ'ירונו
שם דמות (עם שם אמצעי. לפחות אחד.): לואיז הלן מרווין
גיל (10-20): 14
אופי (לפחות 7 שורות מלאות):
מראה (אפשר תמונה. לפחות 5 דורות עם תמונה, לפחות 8 בלי.):
רקע (14 שורות מלאות לפחות.):
הספר הקשור (אפשר אמיתי, אפשר ממוצא. אם ממוצא תסבירו לי על הספר.): ארטמיס פאול, אמיתי ~
הערות: שמרי ליי

שמורה happy.gif
תשתדלי לסיים כמה שיותר מהר happy.gif

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 27 2013, 21:23 PM
צטט הודעה

השנוז בידינו

פרטי משתמש
פיבסונים: 11262
מגדר:male
משתמש מספר: 43139

התחרטתי

--------------------

רייבנקלואי שמוין לגריפינדור. מצנפת המיון, את צריכה לבלוע את עצמך....

---------
פורסם ב: Nov 27 2013, 23:33 PM
צטט הודעה

Are You, Are you, Coming to the tree?

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
פיבסונים: 1654
מגדר:male
משתמש מספר: 43113

שם+כינוי שלכם:ליה, Miracles. בגלל זה זה היה פנוי. שיניתי כינוי.
שם דמות (עם שם אמצעי. לפחות אחד.): אליס אנאבל מק'קארטני. אל תקראו לה אנאבל. היא שונאת את זה. למרות שהיא בת עשר, היא בהחלט יכולה להתעצבן ולעשות הרבה דברים מפחידים.
גיל (10-20): 10
אופי (לפחות 6 שורות מלאות):
למרות המראה שלה, אליס לא נחמדה. אולי לפעמים היא נחמדה, אבל זה בתנאי שהם נחמדים אליה. אליס יכולה להרביץ, והיא שונאת את שמה, אז אם אתם מזכירים את שמה האמצעי סביר להניח שתגמרו במרפאת בית הספר, עם ידיים מכוסות בדם. בגלל שבאה ממעמד גבוה, כל פעם כשהיא לא בבית הספר היא צריכה ללבוש דברים "יפים", לפי ההורים שלה. כלומר - שמלות ושיער פזור או צמות. אליס תעדיף שורטים, נעלי ספורט, חולצות טריקו רגילות ושיער אסוף לקוקו. לפעמים ההורים שלה מרשים לה להשתעשע ונותנים לה ללבוש את מה שהיא רוצה, והיא נורא מתלהבת וסביר להניח שהיא תהיה במצב הרוח הכי טוב בעולם. אליס מאוד אוהבת לשיר, והיא שרה תמיד כשהיא יכולה.
אליס תמיד נמצאת עם ספרים. תמיד. יש לה 3 חדרים מלאים בספרים. כן, כמו שבטח הבנתם, היא נורא עשירה. לא קל לזכות באמונה. סביר להניח שאם תתקרבו ותיראו מחשיד היא תצרח עליכם פויה, תיקח את הספר שלה ותברח לאנשהו. היא נורא תמימה, ובגלל זה אם תעליבו אותה, אפילו קצת, סביר להניח שהיא תפרוץ בבכי ותתחיל להרביץ לכם. תאמינו לי - ילדה בת 10 שמתנהגת כמו בת שלוש יכולה להרביץ. וזה כואב.
למרות שכמו שמצפים ממנה לשחק בבובות, היא לא. רוב הזמן היא קוראת או כותבת ביומן שלה. כן, יש לה יומן. שם היא פורקת את הכל. הכול. אפילו את הדברים הכי אישיים שלה. התקינו על היומן כמה מנעולים, ורק לאליס יש את כל המפתחות. לכל מנעול יש מפתח שונה.
לאליס המסכנה יש יסופטרופוביה - פחד מטרמיטים או חרקים אוכלי עץ, ככה שהיא לא יכולה לדבר על חרקים בכללי. חוץ מחיפושיות משה רבנו ופרפרים. היא חושבת שהם חמודים.
בכללי - אליס היא לא בת העשר המושלמת.
מראה (אפשר תמונה. לפחות 2 שורות עם תמונה, לפחות 4 בלי.):
אליס חמודה. עורה לבן, צחור וכמעט שאין עליו פגמים, חוץ מכמה פצעים על הרגל. צלקות, למען האמת. צלקת אחת, קטנה, אבל בולטת בגלל עורה. יש לה עיניים גדולות, תמימות, בצבע ירוק - כחול - אפור מעורבב. אותם מעטרים ריסים בצבע שחור, וגבותיה נראות כמו עיקול שכזה. אפה של אליס קטן, בובתי. שפתיה לא עבות מדי, ולא קטנות מדי. לדעתה, הם בגודל המושלם, ויש להם צבע ורדרד כזה. סתם שפתיים רגילות. שיערה ארוך, גלי ורך, והוא בצבע בלונדיני שתמיד קולעים אותו לצמות. היא לא אוהבת את זה. היא יחסית גבוה לגיל עשר - 1.50 בדיוק. לרוב היא תלבש שמלות קצרות בגלל שמכריחים אותה, אבל היא תעדיף ללבוש שורטים וחולצות טריקו רגילות. תמיד כשמרשים לה, היא ישר קופצת על ההזדמנות.
רקע (9 שורות מלאות לפחות.):
הספר הקשור (אפשר אמיתי, אפשר ממוצא. אם ממוצא תסבירו לי על הספר.): האקדמיה לערפדים, אמיתי ~
הערות: תשמרי לי בבקשה. אני בת עשר, יאי לי :>
התחלתי לערוך ^^ נשאר רק רקע ^^

--------------------
מייקל

אני אוהב את רדיוהאד והייתי קיים פה פעם

---------
פורסם ב: Nov 28 2013, 18:07 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (Lea Michele @ Nov 28 2013, 12:05 AM)
שם+כינוי שלכם:
שם דמות (עם שם אמצעי. לפחות אחד.): אליס אנאבל מק'קארטני. אל תקראו לה אנאבל. היא שונאת את זה. למרות שהיא בת עשר, היא בהחלט יכולה להתעצבן ולעשות הרבה דברים מפחידים.
גיל (10-20): 10
הספר הקשור (אפשר אמיתי, אפשר ממוצא. אם ממוצא תסבירו לי על הספר.): האקדמיה לערפדים, אמיתי ~
הערות: תשמרי לי בבקשה. אני בת עשר, יאי לי :>

שמורה.
שי- שמור.

--------------------
User Posted Image

---------
  פורסם ב: Nov 29 2013, 01:06 AM
צטט הודעה

Im a Nightmare dressed like a Day-dream

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
פיבסונים: 42104
משתמש מספר: 39585

שם+כינוי שלכם: תהל, tahel250
שם דמות (עם שם אמצעי. לפחות אחד.): דניאל לילך אביחני
גיל (10-20): 16
דניאל אוהבת לעזור לאנשים, היא שונאת שקןראים לה בשם לילך ומעדיפה שייקראו לה דניאל, היא חברותית נורא אבל היא לא נותנת אמון באנשים כל כך מהר, יש לה פחד קהל וכל פעם שהיא שרה או מנגנת יש לה פיק ברכיים והיא נהיית משותקת, היא אוהבת אתגרים, היא חכמה נורא, היא אוהבת בעיקר שירים באנגלית ובעיקר שירים של טיילור סוויפט. היא נורא אוהבת חיות ולתרום ולהתנדב בכל מיניי מקומות. היא דיי שתקנית אבל לצד חבריה היא יכולה להיות דברנית גדולה , היא לא רכלנית והיא לא סובלת שקרים ודיבורים מאחורי הגב , היא אוהבת לתפור ולרקום והחא עושה מזה תמוהות, היא יודעת לתפור בגדים וחצי מהארון שלה היא תפרה לבד, היא אוהבת להרכיב פאזלים קשים של אלף ומעלה חלקים ובעיקר פאזלים של תלת מיימד, היא אוהבת סרטי פנטזיה ורומנטיקה ויש סרטי אימה בודדים שהיא אוהבת, יש לה פחד אדחר ממקקים כי בילדותה הייתה לה טראומה ממקקים.
שיערה של דניאל הוא בצבע חום בהיר ומתולתל והוא מגיע עד מותניה, יש לה עיניים כחולות עמוקות בצורת שקד, ריסים ארוכים ומעוגלים, שפתיים בצבע ורדרד עדין, יש לה פוני לצד, היא בגובה ממוצע והיא דיי רזה, יש לה גומת חן בלחי שמאל ובסנטר ונקודת חן בלחי ימין ומתחת לגבה ימין, יש לה צלקת בצורת ירח על ברך שמאל. בגדיה מאובזרים בעיקר מחצאיות סקיני ג'ינס עם חגורה שתואמת לחולצה בדרך כלל קצרה עם שרוולון מתחת והיא גם אוהבת נורא ללבוש שמלות חלקות שהיא תפרה, היא לובשת בעיקר נעליים עם עקבים קטנים כל נעל העיקר שיש לה עקב חוץ מנעלי ספורט.
לדניאל יש עוד אחות אחת שהיא ממש אבל ממש דומה לה שקוראים לה יסמין והיא בת ארבע עשרה והבילוי האהוב על שתיהן הוא לראות ביחד סרט או לצאת לבאולינג וגם לנגן ביחד
לאמא שלה קוראים מרים ולאבא שלה קוראים דרור אבל ההורים שלה גרושים והיא חיה עם אמא שלה ועם אחותה בישראל בעוד שאביה גר בלונדון ולפעמים הם טסות לבקר אותו שם
היא גרה בבאר שבע ליד הגראנד קניון והיא הולכת אליו לפחות פעם בשבוע עם חברותיה ועדיין היא לא עברה על כל החנויות שבו
דניאל הייתה בגיל שלוש עד חמש בחוות סוסים טיפולית מכיוון שלא ידעה ללכת כמו שצריך והיא הזדקקה לטיפול.
הוריה התגרשו כשהייתה בת תשע בלבד ועד היום היא זוכרת את זה ובגלל זה היא פוחדת מקשרים רציניים, בגיל שלוש עשרה היא עשתה תאונת אופניים כשמכונית נכנסה בה כשהיא רכבה על הכביש בדרך חזרה מבית ספר והיא היתה זקוקה לגבס ברגל וביד כי היו לה שם לפחות שלושה שברים ברגל ושניים ביד
בגיל אחת עשרה היא דרכה על מקק וצאז יש לה טראומה מהם.
לחברתה הטובה קוראים ג'ין כי היא עלתה עם משפחתה לישראל לפני כשנה ומאז הם לא יכלו להתנתק אחת מהשנייה
דניאל מאוד מחוזרת וכבר כמה וכמה פעמים הציאו לה להיות בקשר אבל היא עוד לא חוותה מהי נשיקה כי היא מאוד פוחדת מקשרים רציניים

הספר הקשור (אפשר אמיתי, אפשר ממוצא. אם ממוצא תסבירו לי על הספר.): יצורים יפייפים
הערות: שמרי לי בבקשה וזה לא כל כך מושקע כי זה מהפלאפון ועוד שנייה נגמרת לי הסוללה

חוקים:

הודעה זו נערכה ע"י tahel250 ב Dec 1 2013, 02:38 AM

--------------------
"?..After all this time"

User Posted Image

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 29 2013, 09:50 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (tahel250 @ Nov 29 2013, 01:38 AM)
שם+כינוי שלכם: תהל, tahel250
שם דמות (עם שם אמצעי. לפחות אחד.): דניאל לילך אביחני
גיל (10-20): 16
דניאל אוהבת לעזור לאנשים, היא שונאת שקןראים לה בשם לילך ומעדיפה שייקראו לה דניאל, היא חברותית נורא אבל היא לא נותנת אמון באנשים כל כך מהר, יש לה פחד קהל וכל פעם שהיא שרה או מנגנת יש לה פיק ברכיים והיא נהיית משותקת, היא אוהבת אתגרים, היא חכמה נורא, היא אוהבת בעיקר שירים באנגלית ובעיקר שירים של טיילור סוויפט. היא נורא אוהבת חיות ולתרום ולהתנדב בכל מיניי מקומות. היא דיי שתקנית אבל לצד חבריה היא יכולה להיות דברנית גדולה , היא לא רכלנית והיא לא סובלת שקרים ודיבורים מאחורי הגב
שיערה של דניאל הוא בצבע חום בהיר ומתולתל והוא מגיע עד מותניה, יש לה עיניים כחולות עמוקות בצורת שקד, ריסים ארוכים ומעוגלים, שפתיים בצבע ורדרד עדין, יש לה פוני לצד, היא בגובה ממוצע והיא דיי רזה, יש לה גומת חן בלחי שמאל ובסנטר ונקודת חן בלחי ימין ומתחת לגבה ימין, יש לה צלקת בצורת ירח על ברך שמאל.
הספר הקשור (אפשר אמיתי, אפשר ממוצא. אם ממוצא תסבירו לי על הספר.): יצורים יפייפים
הערות: שמרי לי בבקשה וזה לא כל כך מושקע כי זה מהפלאפון ועוד שנייה נגמרת לי הסוללה

חוקים:

שמורה. הספר אמיתי או לא?

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 29 2013, 12:40 PM
צטט הודעה

חבורה סודית מאוד שאוהבת במבה ובה סופר פוטר

פרטי משתמש
פיבסונים: 17595
משתמש מספר: 34167

רק שתדעי - יצורים יפייפים אמיתי happy.gif

שם+כינוי שלכם: ירדנ המאגניבקולית ושליט.ת הפורטל הרשמי.ת ביחד עם דוד, תווים מיוחדים אסורים. @$^*()&%#!
תווים מיוחדים אסורים da.gif
שם דמות (עם שם אמצעי. לפחות אחד.): אני אוהב.ת שמות אמצעים! עכשיו נתנת לי תירוץ לשם ארוך evil.gif
ראיה סוניה אלינה אנה מלוינה סבטה יקטרינה קטיה טניה ילנה סבטלנה לודמילה ויקטוריה אוקסנה אירנה ליובוף "לובה" דומיניק נליה "נלי" יבגניה "ז'ניה" סיטוניק. הכל שמות רוסיים, כמובן.
גיל (10-20): 16 אהבת חיי הנצחית 333>
אופי (לפחות 6 שורות מלאות): ראיה היא נערה קרירה, מרוחקת, מסוגרת, שלא מדברת עם אף אחד ונועצת במי שפונה אליה מבט קריר. רוב הבנים מנסים לדבר איתה, אבל הבנות רק מתרחקות ממנה בריכולים ומנסות לשווא לשבות את תצומת ליבם של הבנים. הבנים שפונים אליה זוכים תמיד לאותו סדר תגובות, וכנראה עדיף שאפרט אותן, כדי להבין במה עלולים להיתקל כשפוגשים אותה. ובכן, פנייה ראשונה - אין עונה. פנייה שנייה - שקט. פנייה שלישית - מבט מעט מרוגז, אבל לא כלום. פנייה רביעית - "תעזוב אותי בשקט!". פנייה חמישית (למי שעוד נשאר האומץ) - קללות בסגנון "תולעת רפש חסרת מוח, חזיר זנותי, אולי תעזובב אותי בשקט, לעזעאעל?! אני עוד אשלח אותך לטרטרוס! או לאוכלי המוות! " (כן, היא אובססיבית להארי פוטר בצורה הזוייה) בליווי בעיטות ואגרופים ושאר הרבצות נחמדות שונות. ואת זה היא נותנת, כמובן, לרק מי שאומר: "אממ...ראיה?". מי שמנסה לפתוח איתה בשיחה חוטף הרבה, הרבה, הרבה יותר מזה. הבנות, שמתרחקות ממנה וכל הזמן מנסות להרשים את הבנים, והמעטות בהן מנסות שלאול את ראיה מה הסוד שלה, זוכות ממנה, אם שהן יודעות או בלי שהן יודעות, לגידופים על כך שהן "זונות שמנסות להרשים בנים נחותים וחסרי השכלה כמוהן ולא יודעות מה הן רוצות מהחיים ששלהן, חוץ מאשר להראות כמו בובות ברבי מוגזמות ומנופחות. "
מראה (אפשר תמונה. לפחות 2 שורות עם תמונה, לפחות 4 בלי.): לראיה יש מראה רוסי טיפוסי ביותר. אין ספר שמראה משדר לכל הרואה אותה "אני רוסייה! בואו לתפוס אותי! " לציידי רוסים שלא קיימים.
לראיה שיער בלונדיני בהיר, לא בהיר שלא רואים את השיערות אבל גם לא ממש בהיר זהב עמוק, משהו בין לבין, כאילו זהב ממש על הגבול של ההתחלה של האי נראות, מה שגורם לשיערה להיות כמעט מכשף, ובהחלט מרתק. גוון שיערה כל כך מיוחד שלפעמים היא מתלוצצת שהיו צריכים להמציא גוון של השיער שלה, בעיקר בגלל שבקצוות הוא קצת מתכהה, לא הרבה אבל מספיק בשביל שיקרא בלודניני כהה. שיערה חלק, אך בקצוות נהיה מעט גלי - מתולתל, ומגיע לה עד מעט מתחת לכתפיים. שיערה מחמיא לה, גם אם היא לא רוצה בכך ממש, וגורמת לבנים לדבר רק על השיער שלה המון זמן. אם היא שומעת אחד מהבנים מדבר על השיער שלה, סביר להניח שבפעם הבא שהיא תרביץ לו היא תזכיר את זה ותלווה את מילותיה בכמה בעיטות חזקות ואולי סטירה או אגרוף קליל.
לראיה עיניים בצבע תכלת בהיר ביותר, אבל בצורה כלשהי עמוק. העיניים שלה בצבע תכלת בהיר מאוד, אבל לא מרתיע, ובקצוות קשתית עיניה יש אפור, קו דק מתוח היטב ומעורר התפעלות, שיתכן שהוא זה המעניק לעיניה את העומק שבהן. אבל עיניה לא הסתפקו בלהיות יפות; מסתבר שהן רצו להיות מושלמות כדי שראיה תקלל את זה שבנים משתוקקים לזכות במבט ממנה. יש בהן זהרורי זהב, שמרצדים בעיניה כהבהובי להבה שעוד רגע ותיכבה, רק עם יותר יחוד ויופי מאשר שיש בלהבה. בקיצור - גורמים לראיה להראות יפה, בלי שהיא בכלל רוצה בכלל. זה סיוט בשבילה, כל יום להדוף לפחות חמישה עשר בנים ממנה.
אפה של ראיה לא גדול מדי ולא קטן מדי, בדיוק במידה הנכונה, למרות כשהיא מתחילה לחשוב עליו היא תמיד רואה את עצמה בעיניי רוחה עם אף ארוך מאוד. מתחת לאפה שפתיים רכות, ורודות בהירות יפות, שראיה מקפידה שלא יתייבשו. פניה אליפטים, לא יותר מדי ולא פחות מדי, למרות שהם נראים לה יותר מדי אליפטיים.
ראיה בגובה 1.74 מטר, ככה שהיא לא גבוהה מדי אבל כלל לא נמוכה. היא שזופה מעט, אבל לא נראית כמו ברביקיו צלוי, כמובן. יש אצלה כמה בנות בפנימייה שבאמת נראות כאילו התחילו לצלות אותן על ברביקיו. היא נוהגת ללבוש גופיות תכולות חופשיות, ג'ינסים כהים ארוכים וצמודים ומגפיים גבוהות שחורות מעור מלאכותי. כל הזמן, חוץ מבמקלחת, היא תענוד את שרשרת הסניץ' שלה ואת הצמיד שלה עם תליון קטן עם הסמל של הוגוורטס.
הספר הקשור (אפשר אמיתי, אפשר ממוצא. אם ממוצא תסבירו לי על הספר.): הארי פוטר.
איך אף אחד לא חשב על זה קשה לי להבין OO
הערות: אני אמשיך יותר מאוחר ^^
יאיי, חפרתי עם השם! hero.gif
תקראי לה בקיצור ראיה אנה קטיה "נלי" סיטוניק.
כתבתי הרבה OO
תשמרי עדיין, התאהבתי בראיה 33333>

--------------------

ג'ורדי • לא כאן • תשמעו פודקאסטים של ראסטי קוויל לא תתחרטו מבטיחה

---------
פורסם ב: Nov 29 2013, 14:46 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (תווים מיוחדים אסורים @ Nov 29 2013, 01:12 PM)
רק שתדעי - יצורים יפייפים אמיתי happy.gif

שם+כינוי שלכם: ירדנ המאגניבקולית ושליט.ת הפורטל הרשמי.ת ביחד עם דוד, תווים מיוחדים אסורים. @$^*()&%#!
תווים מיוחדים אסורים da.gif
שם דמות (עם שם אמצעי. לפחות אחד.): אני אוהב.ת שמות אמצעים! עכשיו נתנת לי תירוץ לשם ארוך evil.gif
ראיה סוניה אלינה אנה מלוינה סבטה יקטרינה קטיה טניה ילנה סבטלנה לודמילה ויקטוריה אוקסנה אירנה ליובוף "לובה" דומיניק נליה "נלי" יבגניה "ז'ניה" סיטוניק. הכל שמות רוסיים, כמובן.
גיל (10-20):
הספר הקשור (אפשר אמיתי, אפשר ממוצא. אם ממוצא תסבירו לי על הספר.):
הערות: אני אמשיך יותר מאוחר ^^
יאיי, חפרתי עם השם! hero.gif

מה. זה. השם. הארוך. הזה.
תודה.
שמורה. איך לקרוא לדמות עם השם הארוך מאד שלך בקיצור?

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 30 2013, 11:01 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
פיבסונים: 0
משתמש מספר: 45279

אני פורשת מהמ"ת

--------------------
עינב - 11 - מחוננת - מחפשת מישהו לברוח אתו - לא יודעת להתחבר עם אנשים - משועממת - מחוברת לפורטל 24/7 - mustache - bethany mota - סוויפטית - לובאטיק - אריאנה גרנדה - יוטיוב - ✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌ - צרפתתתת - התעמלות אומנותית - אתם מחטטים לי בחתימה המושלמת - וזהו

חזרתי מפרישה לא מוצהרת של תחילת שנה.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד אכילת הפיצות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
554 1530 818 462

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | הודעה לירין | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
365 לפני הספירה - אבטיח